Eşim bebeğimin saçını kestirdi

yorumlarda abarmissin vs diyenler olmus ama cok haklisiniz. kendimi sizin yerinize koydum da hakikaten kiyameti koparirdim. benim de hevesim var. oglumun saclarini uzatmak istiyorum
Çok sağolun anladığınız için insanlar özellikle bazıları linçlemek için bekliyormuş .. anneliğime kadar laf edildi .. 😬yahu ben annesiyim benim hevesim olamaZ mı daha 1.5 yaşında daha önce kestirdik zaten beraber gitmiştik .şimdi de birazcık uzundu yani ben de öyle cok seviyorum kıvır kıvır .şimdi istemedim , ağlamam saçma geldi belki ama uyku sersemliği birden kalkıyorum ve bakıyorum çocuğumun saçı kısacık .eşime ne yapabilirdim ki yani ben aksini düşünemiyorum .yoksa ben anlayışsız biri değilim ömür boyu öı kesmeyecek ama birden uykuda habersiz yapılacak bir şey mi bu? Artık kendimi anlatmayacağım ya cidden .

yorumlarda abarmissin vs diyenler olmus ama cok haklisiniz. kendimi sizin yerinize koydum da hakikaten kiyameti koparirdim. benim de hevesim var. oglumun saclarini uzatmak istiyorum.

Neden saçlarını uzatmak istiyorsunuz meraktan soruyorum. Bebişler kısa saçla daha rahat ediyor. Hani büyüyünce uzatmak istiyorum derse karışmam da. Bebişken kısa saç candır 🥰

Çok sağolun anladığınız için insanlar özellikle bazıları linçlemek için bekliyormuş .. anneliğime kadar laf edildi .. 😬yahu ben annesiyim benim hevesim olamaZ mı daha 1.5 yaşında daha önce kestirdik zaten beraber gitmiştik .şimdi de birazcık uzundu yani ben de öyle cok seviyorum kıvır kıvır .şimdi istemedim , ağlamam saçma geldi belki ama uyku sersemliği birden kalkıyorum ve bakıyorum çocuğumun saçı kısacık .eşime ne yapabilirdim ki yani ben aksini düşünemiyorum .yoksa ben anlayışsız biri değilim ömür boyu öı kesmeyecek ama birden uykuda habersiz yalacak bir şey mi bu? Artık kendimi anlatmayacağım ya cidden .
yorumlarin hepsini okumadim ben. aman bosverin burada linclemek icin bekleyen bir tayfa var; empati nedir bilmeyen tayfa. belki ta hamilelikten beri hayal kurmussunuzdur uzun sac diye ama esiniz sizi onemsemeden dusuncelerinizi hayallerinizi hice sayarak hareket ediyor. ben 1 yas cekimi yaptirmadim hala. sirf saclari biraz daha uzun olsun diye bekliyorum:)

Neden saçlarını uzatmak istiyorsunuz meraktan soruyorum. Bebişler kısa saçla daha rahat ediyor. Hani büyüyünce uzatmak istiyorum derse karışmam da. Bebişken kısa saç candır 🥰
Aynen rahat olacak tabi ama kıvırcık seviyorum bilmem ki ..şuan da sevdim ama fazla kısa olmuş biraz kestirse anlarım nerdeyse sıfır 😵‍💫 normal kesilse ben tepki göstermezdim sanırım bu kadar eşime .ama hem uyuyorken hem habersiz ve kısacık

Aynen rahat olacak tabi ama kıvırcık seviyorum bilmem ki ..şuan da sevdim ama fazla kısa olmuş biraz kestirse anlarım nerdeyse sıfır 😵‍💫 normal kesilse ben tepki göstermezdim sanırım bu kadar eşime .ama hem uyuyorken hem habersiz ve kısacık
Uzar hemencecik normal bir şekle gelir biraz uzayınca kuaförde düzelttirirsiniz.
Bende de kesme takıntısı var biraz aman gözüne gelmesin aman ensesi terlemesin diye. İlk saçını ben kestim eşim de bana kızmıştı. 🤓 tövbe ettim sonra ama şimdi kuaförde düzenli kestiriyor eşim çok kısaltmadan gözüne ensesine kulağına gelmeyecek şekilde götürüyor. Hemencecik uzayacak göreceksiniz.

Uzar hemencecik normal bir şekle gelir biraz uzayınca kuaförde düzelttirirsiniz.
Bende de kesme takıntısı var biraz aman gözüne gelmesin aman ensesi terlemesin diye. İlk saçını ben kestim eşim de bana kızmıştı. 🤓 tövbe ettim sonra ama şimdi kuaförde düzenli kestiriyor eşim çok kısaltmadan gözüne ensesine kulağına gelmeyecek şekilde götürüyor. Hemencecik uzayacak göreceksiniz.
İnşallah çok teşekkür ederim 😊miniğimin dr bundan sonra öyle kesilir inşallah , nerdeyse sıfır değil 😵‍💫😊

hanımefendi siz istemişsiniz eşiniz de yapmış .. aynı şey değil ki .
Mesajı tekrar okudum da hepsini okumadan cevap yazmışım pardon. O zaman şöyle değiştiriyorum cevabımı, bu açıdan düşünün cansız saçlar gitti yerine daha sağlıklı şekilde uzatabilirsiniz. Bende heves ederdim erkek çocuğunda saç uzatmaya. Ama yine ilk saçlarını bir kaç kez kestirirdim diye düşünüyorum. Eşiniz tavrınızdan sizin için önemini anlayıp bir daha habersiz kestirmez herhalde.

Mesajı tekrar okudum da hepsini okumadan cevap yazmışım pardon. O zaman şöyle değiştiriyorum cevabımı, bu açıdan düşünün cansız saçlar gitti yerine daha sağlıklı şekilde uzatabilirsiniz. Bende heves ederdim erkek çocuğunda saç uzatmaya. Ama yine ilk saçlarını bir kaç kez kestirirdim diye düşünüyorum. Eşiniz tavrınızdan sizin için önemini anlayıp bir daha habersiz kestirmez herhalde.
Evet kestiremez bence de kestirmemeli dediğiniz gibi bundna sonra uzar inşallah güzelce 🙄

Merhabalar oğlum 1.5 yaşında saçlarını şuana dek 1 defa kestirmiştik ,tekrar uzadı ..eşim kestirmek istedi ,istiyordu ben de her defasında yok dedim kış günü kestirmeyelim istemiyorum demiştim .o da erkek çocuğu kestireceğim demişti ..beraber gidelim vs dwnişti yok dedim ısrarla .aşırı uzun da değildi zaten .ben gündüz yorgun olduğum için uyumuştum uyandım bir baktım bebeğimin saçı makineyle kesilmiş nerdeyse sıfır 😢çok moralim bozuldu ve 1 saat ağladım sanırım .. uyanıyorum ve bir bakıyorum saçı yok ..uyurken götürmüş berbere ..eşimim yaptığı saygısızlık değil mi şimdi ?? Şuan konuşmuyorum ve hala moralim çok bozuk.siz olsanız tepkiniz ne olurdu ?
Üzülmenizi anlıyorum ama bir saat ağlamanız garip geldi

Sizin çocuğun saç uzunluğu ne kadardı? Şimdi çok çok kısa olmuş anladığım kadarıyla😱😱 o kadar kısa saçı kim görse şok olurdu herhal
Yani nasıl desem normalde biraz alnından aşagodaydı dalgalı .. kıvırcık denebilir .gözüne girmiyordu ama .şuan ise (internetten bir görsel )bu böyle hemen hemen .yanları biraz daha uzun bebeğimin ama önü daha uzun bu çocuğun .

Eklentiler

• IMG_5527.jpeg
    IMG_5527.jpeg
    15,4 KB · Görüntüleme: 41
Kendi saçma sapan komplekslerinizi çocuğun üzerinden gidermeye çalışmasanıza ya. Ayrıca erkek çocuğunda uzun saç iğrenç duruyor. Beni ezip geçti diyip durmuşsunuz sizin saçınızı mı kesti? Çocuğun babası sonuçta her şeye karışmayın öf. Adam boşasa yeridir 3 günlük dünyada çekilecek çile değil.

Yani nasıl desem normalde biraz alnından aşagodaydı dalgalı .. kıvırcık denebilir .gözüne girmiyordu ama .şuan ise (internetten bir görsel )bu böyle hemen hemen .yanları biraz daha uzun bebeğimin ama önü daha uzun bu çocuğun .
İyi güzel olmuş kafası ferahlar. Siz de kestirin bence oksijen açısından faydalı olur.

Kendi saçma sapan komplekslerinizi çocuğun üzerinden gidermeye çalışmasanıza ya. Ayrıca erkek çocuğunda uzun saç iğrenç duruyor. Beni ezip geçti diyip durmuşsunuz sizin saçınızı mı kesti? Çocuğun babası sonuçta her şeye karışmayın öf. Adam boşasa yeridir 3 günlük dünyada çekilecek çile değil.
Siz tüm komplekslerinizi benim üzerimden gidermeye çalıstınız sanırım 😅 komiksiniz

X