Eşim bebeğimin saçını kestirdi

Siz kimsiniz ki böyle bir şey yapayım? Konunuzu baştan sona şöyle iyyice bir okuyun saçmalığı fark edersiniz.
Valla ben kimim yorum yapıyorsunuz o halde ? Görmeseydiniz . Saçma de geç o halde terbiyesizliğe gerek yok

Canım bu kime olan sinirinin öfkesi ? Senden sakinim emin ol .böyle bir gerginlik çekilecek gibi değil yazık sana
On kere beni ezdi geçti demişsiniz. Siz de eşinizi ezip geçmişsiniz. Empatisiz insanlara saygı duyamıyorum. O bir baba ve çocuğuyla arasına giriyorsunuz her şeye müdahale ederek. Ağlayıp sızlayarak çocuğun tipine gereğinden fazla önem atfederek belki çocuğu da rahatsız ediyorsunuz. Büyüyün biraz.

On kere beni ezdi geçti demişsiniz. Siz de eşinizi ezip geçmişsiniz. Empatisiz insanlara saygı duyamıyorum. O bir baba ve çocuğuyla arasına giriyorsunuz her şeye müdahale ederek. Ağlayıp sızlayarak çocuğun tipine gereğinden fazla önem atfederek belki çocuğu da rahatsız ediyorsunuz. Büyüyün biraz.
bence siz bu saatte bi mesaja bu kadar öfkeliyseniz ve böyle saçma yorumlar yapabiliyorsanız asıl sizn büyümeniz lazım

Her şeye müdahale ettiğimi nerden çıkardınız mesela? Tipine fazla önem atfetmek falan ? Kafanızda neler var böyle başkası ile mi karıştırdınız ? Ay Allahım ..

Her şeye müdahale ettiğimi nerden çıkardınız mesela? Tipine fazla önem atfetmek falan ? Kafanızda neler var böyle başkası ile mi karıştırdınız ? Ay Allahım ..
Nereden mi çıkardım? Sabahtan beri beni ezdi geçti diyorsunuz. Yok ağlayacağım yok şoka girdim yok bilmemne.

Nereden mi çıkardım? Sabahtan beri beni ezdi geçti diyorsunuz. Yok ağlayacağım yok şoka girdim yok bilmemne.
tamam da ben saç konusu konuşuyorum genel neden yargıya vardınız beni tanıyor musunuz ?ay şu mesajlarınız beni güldürdü cidden sağolun ya :)) okumayın geçin yani bu ne öfke 😅

Benimde eşim tutturdu saçı 0 a vuralım sağlıklı büyüsün diye ama kısa kestir kel yapma diyorum siz kisaltma fikrine karşı çıkınca adam bir hırsla kel yapmış çocuğu ortak noktada buluşmak lazım

Aynen haklısınız ama değişiyor yüzleri evet ..daha masum olmuş gördükçe ağlamak istiyorum 😢 sanki böyle bakamıyoruz da kesilmiş gibi durmuş
Hic öyle düşünmedim. Düşüneni de görmedim. Aksine çok uzun çocuğun rahat kullanmayacağı estetik kaygılarla uzatılmış saçlarda aile hakkında olumsuz düşünüyorum.

Kış günü terleyince çabuk hasta oluyorlar uzun saç çabuk kurumuyor. Ben de oğlumu kendi kendime götürüyorum berbere çoğu zaman eşimin haberi bile olmuyor akşam gelince görüyor. Bu kadar abartmayın bir iki haftaya toparlar. Hem size yardımcı olmuş gibi düşünün 1,5 yaşında çocukların traşı kolay olmuyor durmuyor, ağlıyor vs. Adam stresi kendi başına yüklenmiş eminim zorlanmıştır. Baba oğul gitmişler gelmişler gündüz vakti ruhunuz duymamış, uyumanıza izin vermişler. Ben saygısızlıktan ziyade eşinizin yardımcı olduğunu düşündüm boşuna evde huzursuzluk yaratmayın. Oğlumla babası evden 1 saat uzaklaşsa beni tek bıraksalar bana nimet gibi gelir, isterse kel dönsün nolur yani bi seferde babasının isteği olsun. Bunlar küçük meseleler

Merhabalar oğlum 1.5 yaşında saçlarını şuana dek 1 defa kestirmiştik ,tekrar uzadı ..eşim kestirmek istedi ,istiyordu ben de her defasında yok dedim kış günü kestirmeyelim istemiyorum demiştim .o da erkek çocuğu kestireceğim demişti ..beraber gidelim vs dwnişti yok dedim ısrarla .aşırı uzun da değildi zaten .ben gündüz yorgun olduğum için uyumuştum uyandım bir baktım bebeğimin saçı makineyle kesilmiş nerdeyse sıfır 😢çok moralim bozuldu ve 1 saat ağladım sanırım .. uyanıyorum ve bir bakıyorum saçı yok ..uyurken götürmüş berbere ..eşimim yaptığı saygısızlık değil mi şimdi ?? Şuan konuşmuyorum ve hala moralim çok bozuk.siz olsanız tepkiniz ne olurdu ?
yani 1 saat ağlayacak bir şey yok bence + kış günü niye kestirmek istemiyorsunuz kafası üşür falan diye mi düşündünüz

Allahım ne olur bu kadar dertsiz bir insan olayım Yarabbim. Bebeğinizin saçını kestirmiş ne var bunda? Ortada ağlayacak ne var? Saçı daha gür çıkar çocuğun.

X