Eşim bitcoine koymak için altın istiyor

Cok istiyorsa kucul bi mebla yatirsin ordan cogaltabiliyorsa cogaltsin parasini benim esiminde orda parasi var ama biz o paraya yok gozuyle bakiyoruz kazanirsa kazanir kaybederse uzulmeyiz.Üzüleceginiz paralari yatirmayin

Para batarsa beş kuruşsuz kalır bana yüklenme olmaz herhalde bu maaştan ayrı bir para
Ama paranin yarisi sizde yani sizin paraniza da goz dikebilir ayrica 40 bin aliyor demissiniz siz o paranin nereye gittigini bilmiyorsunuz o bile muamma
Bu bir nevi kumar bağımlılığına dönüşmüş siz onu dusunun bence daha ciddi bir durum bu

Açıkçası bitcoin bana çok ters ve yatırım değil kumar olarak görüyorum bakıyorum daha ayını döndürmekte kredi kartını döndürmekte bile çok iyi değil ama bitcoini çok araştırdığını yıllardır bildiğini söylüyor yani maalesef çok zor böyle biriyle uğraşmak
Çok iyi bildiğini söyleyen biri birilerinden aldığı duyuma göre hareket etmez, bir şey bildiği yok ve o parayı verirseniz bilmediği denizde boğulacak, batırdığı parayı yerine koymak için coin aldığı siteye daha çok para yatıracak, sizinde borç gırtlağı geçince haberiniz olacak.

BDV’de eşi coinden batmış kadınların konuları var, gerçi eşiniz bu hikayelerden ibret almaz gibi gözüküyor illa kendisinin de batması lazım ki anlasın.

Paranın hepsini değil de bir kısmını verin isterseniz, kalan yine altında dursun altın birden zengin etmez belki ama her zaman güvenli limandır, verdiğiniz kadarını batıracak nasılsa, batırdığı halde tekrar para istemeye niyetlendiğinde kusura bakma aldığın gidiyor geri gelmiyor deme haklılığıyla bastırırsınız eşinizi, şu an bir gecede zengin olacak zannediyor onun zengin olmasını engellediğinizi düşünüyor, hayal dünyasında yaşadığını bir miktar para kaybederek anlayanlardan olmak istiyor.

Sakın verme, ya bu kadınların altınları erkeklerin gözünde neden direkt gözden çıkarılabilir nesneler olarak görülüyor anlamış değilim. Zor gün için veya yatırım için değerlendirilmiyorsa altına dokunulmamalı ya.

Sakın verme, ya bu kadınların altınları erkeklerin gözünde neden direkt gözden çıkarılabilir nesneler olarak görülüyor anlamış değilim. Zor gün için veya yatırım için değerlendirilmiyorsa altına dokunulmamalı ya.
Bir kadının iki çeyrek kenarda altını olduğunu duymasınlar hemen plan üretirler ! hiç iyi gün kötü gün olmayacakmı hala anlayabilmiş değilim mantıklarını...

Bir kadının iki çeyrek kenarda altını olduğunu duymasınlar hemen plan üretirler ! hiç iyi gün kötü gün olmayacakmı hala anlayabilmiş değilim mantıklarını...
Yarın yaşayacağımızı garantisi yokken niye yemeyip biriltireyim diyor. Bir de vereceğim altında kredisini sen de ödesen çocuğun hakkı var diyorum kızdı o zaman çocuğun hakkı da arabaya binmek ama onu da aldırmıyorsun diyor

Bir dönem kredi çekmiştik araba almak için ancak sonra anlaşamayınca kaldı ve biz de zarar etmemek için altın aldık yarı borcunu ben yarı borcunu eşim ödüyor. Kendi ödediği kısmı istiyor bitcoine koymak için. Başka bir birikimi yok. Bana bazen iki üç bin gönderir ayrı şehirdeyiz. Sizce ne yapmalıyım? Bana göre çok ters ancak eşim kendisi borcu ödediği için Özgür olduğunu ve para vermeye korkuyorsan ayrıl o zaman diyor sizce haklı mı

Beni ayrılıkla tehdit eden adamı bir dakika tutmam hayatımda çok çirkin bir davranış
Parasını verir kapıya koyarım ne halta istiyorsa yatırsın

Çok iyi bildiğini söyleyen biri birilerinden aldığı duyuma göre hareket etmez, bir şey bildiği yok ve o parayı verirseniz bilmediği denizde boğulacak, batırdığı parayı yerine koymak için coin aldığı siteye daha çok para yatıracak, sizinde borç gırtlağı geçince haberiniz olacak.

BDV’de eşi coinden batmış kadınların konuları var, gerçi eşiniz bu hikayelerden ibret almaz gibi gözüküyor illa kendisinin de batması lazım ki anlasın.

Paranın hepsini değil de bir kısmını verin isterseniz, kalan yine altında dursun altın birden zengin etmez belki ama her zaman güvenli limandır, verdiğiniz kadarını batıracak nasılsa, batırdığı halde tekrar para istemeye niyetlendiğinde kusura bakma aldığın gidiyor geri gelmiyor deme haklılığıyla bastırırsınız eşinizi, şu an bir gecede zengin olacak zannediyor onun zengin olmasını engellediğinizi düşünüyor, hayal dünyasında yaşadığını bir miktar para kaybederek anlayanlardan olmak istiyor.
Maalesef düşünceleri değişmiyor hatta ona sürekli karşı çıktığım hiç onu dinlemediğğm için s0rekli beni suçluypr ve altın ile bitcoin zaten aynı şeymiş ona göre ekside olması da sorun değil yemeyip ne yapacakmış garantisi yokken bugün 1000 TL harcadı ve eskiden 200 dışarıda tatlı 200 aktar 500 fındık kola cips meyveli yoğurt

Beni ayrılıkla tehdit eden adamı bir dakika tutmam hayatımda çok çirkin bir davranış
Parasını verir kapıya koyarım ne halta istiyorsa yatırsın
Çocuk olunca ayrılmak kolay değil sevgili değil ki bu. Abartıyor muyum doğru mu karar veriyorum hep ikilemreyim

Bitcoin artık kisa yoldan zengin olmanjn hayali olan yer oldu ama kimini perişan etti kimini de zengin

Bir dönem kredi çekmiştik araba almak için ancak sonra anlaşamayınca kaldı ve biz de zarar etmemek için altın aldık yarı borcunu ben yarı borcunu eşim ödüyor. Kendi ödediği kısmı istiyor bitcoine koymak için. Başka bir birikimi yok. Bana bazen iki üç bin gönderir ayrı şehirdeyiz. Sizce ne yapmalıyım? Bana göre çok ters ancak eşim kendisi borcu ödediği için Özgür olduğunu ve para vermeye korkuyorsan ayrıl o zaman diyor sizce haklı mı

Ben böyle hesap yapan birini eşim olarak göremem. Bunun için ayrıl diyorsa hele hiç güvenmem.
Kendi paranı ve altınını güvene al.

Kendi ödediği kısmı istemek hakkı, verin tabii. Ama asıl sorun o kadar kolay ayrıl demesi. Bence dert etmeniz gereken paradan çok sizi bu kadar kolay silebilmesi.

Yarın yaşayacağımızı garantisi yokken niye yemeyip biriltireyim diyor. Bir de vereceğim altında kredisini sen de ödesen çocuğun hakkı var diyorum kızdı o zaman çocuğun hakkı da arabaya binmek ama onu da aldırmıyorsun diyor
S.çın ağzına başka çare yok. Coinin kumardan hiçbir farkı yok hiç olur gider o para.

Ben de paramı ayrı tutuyorum o çok fazla harcadığı için
En iyisini yapıyorsun sen ayır paranı altın yap at kenara boşanma ve sonrasında hiç kadını çocukları düşünmüyorlar çok acımasız oluveriyorlar. Tek kendi maaşıyla yine lüks yaşamak dışarıda yiyip içip gezmek istiyorsa sende ye çocuklarınla kalk .ben 20 yıllık evli kalıp o zamana kadar dışarı çıkartmayan adamın 55 yaşındaki karısı için gitsin çalışsın bulaşıkçılık yapsın temizliğe gitsin ne yaparsa yapsın bana ne zaten kadına nafaka almak haram diyen adamı şaşkınlıkla dinlemiştim.

X