Esim..Cocuklar..Bosanma...

Tatlı tatlı atıştığın arkadaş da aynı şeyi yazmış aslında, demiş ya beni de kimin nasıl yorum yapacağına karışanlar ayar ediyo diye, sen de diyosun herkes kocanı boşama demek zorunda mı diye, aynı mantık
aslında atışmak kavga etmek için falan da yazmıyorum nomuya vs. severim ona boşan falan da yazmadım
benim derdim bu görüşle
sadece bu konu değil kaç konudur denk geliyorum yok sizin başınıza aynı şey gelince dayanamazsınız millete söylüyorsunuz yok boşan diyenler yazmasın
yok derdi burası olmuş aptal kk kadınları bunu yazanı kaç kişi gördüm ve şikayet ettiğim halde hiç bir şey yapılmadı
madem bu kadar rahatsızsanız yorum yapanlardan basın engeli sizler de o zaman

Ayrıca konu sahipleri de insanları delirtebiliyor burayı kaçırıyorlar kadın nişanlıyken konu açmış dayak atmış nişanlısı buna herkes yazmış ayrıl diye evlenmiş evlendiği zaman yine dayak yemiş o zaman şimdi boşan yazmışlar ayrıl demişler kadın hamileyim boşanamıyorum diye konu açıyor bu defa insanlar da sinirleniyor ben bir de bu bakış açısıyla bakılması gerekliliğinden bahsediyorum
bı konuyu yazarken konu sahibinden bahsetmiyordum ama konu sahibi de nişanlıyken dayak yemiş üstüne gelmiş

Kızlar merhaba..Bi kac hafta önce evden ayrilip boşanma davası açıp ailemin yanına döndüm .

Eşimin tüm görüşme taleplerini reddedip telefonlarını açmayıp tüm mesajlarına da ağır cevaplar verdim .Tek bi ümit vermedim ve asla geri dönmeyeceğimi söyledim .Bu ayrılık sürecin de mutluydum. Evet ustumden ölü toprak kalkmış prangalarimdan kurtulmuştum. Eve eşya almaya gidip geldiğim de bile evime asla özlem duymuyordum ama evliligimizin ilk yılların da ki ilk evimiz hep aklımdaydı .Ama şuan ki terkedip geldiğim ev bana sadece cocuk sesleri,kavga gürültü sevgisizlikten başka hic birşey hatirlatmiyordu .Alacaklarimi alıp evi derhal terk ediyordum.Evet memnundum hayatimdan.Soyleyen doğru söylemişti ;" Bekarlık sultanlık değil imparatorluk"tu.

Ailesinin ve diger araya giren insanların hepsine artık sert konuşmaya başlamış dönüşü olmadığını defalarca aracılarla iletmiştim. Esim de ailesinin desteklemesi ile gidip dilekçe vermiş ve yarin anlaşmalı boşanma davam var.

Esim bi kamu kurumunda ve bugün babamı esimin üst yöneticileri ve müdürleri aramış ve sadece kahve içmek istediklerini söylemişler cok rica etmişler .Babam bana söylemeden kabul etmiş .(Kesinlike kabul etmeyecegimi biliyor çünkü daha önce eve gelmek isteyen kimseyi kabul etmedim.)Esim bugünedek herkesten gizlemiş ve tavırlarından bi anormallık olduğunu anladıkları için üstüne gitmişler ve o şekil ortaya çıkmış ayrılıyor olduğumuz .

Bu misafirler geldi.Esimin haftalardır hic iyi bi psikolojide olmadığını onu ilk defa boyle gördüklerini söyleyip ahlaken değerli olduğu icin ve en azından çocuklar için son bi şans vermemi iletmişler ailene.Ben yüzyüze görüşmedim.Görüşmek istemedim Babam ne karar verirsen yanındayım dedi başka bi odada . (Ama nefsim için cocuklarimi babasız biraktigimi söylüyor .Bu ağır bi itham düşününce gerçekten böyle miydi ?..)

Kopma noktası ise misafirler gitmeden önce esimi de arayıp gelmesini söylemişler .Benimle bi kaç dakika konuştu ağlamaklı son bi şans istedi.Çocuklardan sonra çok degistigimi bu noktaya gelmemiz de ikimizin de payı olduğunu her akşam sadece tel ile ilgilendigimi ilgisiz umursuz bi es haline donustugumu ve ikimiz çabasıyla sil baştan yaşayabileceğimizi vs.söyledi.

Yarın esim olmayacak bu adam ..Bakma dedim yüzüne ..Bakarsan aldanırsın ...Kanarsın senin sevgi dilenen arsiz yuregin.

Bu adam hep benim sevgisinden canım yanan ama degistiremedigim bi gercegim, sevdigim adam ..Ben herşeyi bitirmiştim.Acı çekiyorum tekrar dönüp arkama bakmak istemiyorum .

Yarın saat 9.30-10.00 arası davamız var .Yüreğim sizlaniyor .Esim e yarın mahkemeye katilmasini söyledim aileme sussunlar diye yarinadek düşünecegimi söyleyip gecistirdim .

Duygularım karışık. .Paylaşmak istedim.....

Edit :

Yemin ederim bitirmek için terkettim ..Boşanmanın blofumu olur .Ailem çok köklü insanlar çevremiz de bu tur durumlar bi nevi skandal .İnsan eşinden sevgi sözcüğü duymak için tüm elaleme rezil olmak ister mi??Elalem ne der diye yaşayan bi türk toplumunda değil miyiz hepimiz ?

Bu tur yorum yapan arkadaşlar şuan rezilim herkes arayıp soruyor kimisi seyrine kimisi gerçekten üzüntüsüne ..Kim ister yapmayın Allah aşkına.

Ben eşimle tek bi sorunu bile kimseye anlatan biri değilim ailecek çok önemlidir biz de böyle şeyler gidip neden kendimi rezil rüsva edeyim ki??

Ayrıca eşime de dedim neyin şansı ???

Zorla beni yüreğine sokup sevmenin şansı mi??İçinden küfrederken yüzünden gülmelerinin şansı mi??..

Dedim ki ben aşka sevgi diyorum..Dün cafe de arkadaşlar oturuyorken arkadaşım arkadaşı geldi sonra .Benden 2 yaş kucuk. Bebek gibi masum ama erkeksi bi yuz.Kibarlık nezaket ..Boy pos.Anladım hoşlandı benden orali olmadim .Kalkmaya yakın ben wc de iken arkadaşıma söylemiş o evli iki çocuğu var demiş .Çok şaşırmış üzülmüş.Çok etkilenmiştim bekar sanmistim vs.demiş.Parmağım da neden yuzugum vs olmadığını sormuş.

Evet cok hos çocuktu.Bana çok kibar davranmış ve cekingenliginin yanin da gözleriyle öyle çok belli ediyordu ki beğendiğini, etkilendiğini.Belli idi ağır azam efendi .

Evet güzeldi ..Aradigim şey bu cekimdi.Ama esim kazındı aklıma dedim ki ben gece esim kokusunu alsam yetmez miydi ??İlla karşılık mı almak gerekti inflamess?Sen seviyorsun yetmez miydi ???

Evet aradigim şey yakışıklı zengin çekici genc bi erkeğin beni beğenmesi değildi evet beğenmiştim çocuğu ama sevme kavramı neden yakışmıyordu üzerine ??Neden kaçıp uzaklaşmak istiyordum oraciktan.Eşimden ayrılıyor olma hissi neden açıtmisti bu kadar ?Beni elleriyle ellere göndermiyor muydu bu adam?..

Bosluklarim vardı.Bu ilişkiyi sadece o mu getirdi bu noktaya ?Eşim miydi tek suçlu ?Varsay o getirdi neden düzeltmek için hakaret etmeyi bağırıp cagirmayi seçtin inflamess?Neden sen de erkek misin diye haykirirken naifligi zarifliği unuttun inflamess??

Yoksa yine mi basa donuyoruz yine mi kandırdı yuregin seni???

.......

Olmadık en baştan demiştim olamadık işte .Olmayacaksınız hadi elveda de yasa inflamess umursuzca..
Çok etkilendim yazdıklarından
Hele ki eşinin kokusu sana yetiyorsa onu gerçekten sevmişsindir
rabbim yolunu açık etsin
Keşke boşanmasaydın
Hakkı'nda hayırlısı olsun

Yarın mahkemem var ayni kararsızlık bende allahım yardım et iki çocuk eşimde hiç bir pismanlik yok aksine bitsin modunda ailem ayrilamazlar diyormus arkamdan çocukların bir orda bir burda olma durumları kahrediyr
Sen ne yaptın Can'ım eğer pişmanlıkların yoksa ayrılma yazık ya çocuklara sana eşine yuvana vallahi çok üzülüyorum böyle durumlara

Bende hastayım gelip ayar verenlere, bir de tespit yapıyorlar hiç işi gücü olmayan evlilik programlarını izleyen diye de aşağılıyorlar. Ne işin var o kadınların içinde o zaman, İngiltere kraliçesinin eteğinden mi düştün nasıl bir egoysa artık. :işsiz:
Litfen ama bebisim Cambridge düşesi hakkında boyle konusmaktan seni men ederim:KK53: Seviye magmada ama olsun o da insan sonucta:KK39:

Yalnız yorum yaptigin uye de 4 yilda yaklasik 13 bin mesaj yazmış. Biri acinasi kk bagimlisi mi dedi:deli:

:)
Süper matematikçiymişsiniz vallahi.
Tebrikler.

13 bin bölü 4 yıla 3 bin küsür mesaj düşer desek, yılda 365 gün varsa eğer
Güne 8,9 hadi bilemedin 10 mesaj düşüyor.
Bu mu bağımlılık? :)

Bir de geyikle pek işim olmaz.
Genelde bdv de takılırım.
İçi boş mesajım yok gibi bir şeydir.
Başka hiç bir sosyal hesabım da yok..

Bunu bağımlılık olarak göremiyorum bu sebepten..

İyi forumlar size..

aslında atışmak kavga etmek için falan da yazmıyorum nomuya vs. severim ona boşan falan da yazmadım
benim derdim bu görüşle
sadece bu konu değil kaç konudur denk geliyorum yok sizin başınıza aynı şey gelince dayanamazsınız millete söylüyorsunuz yok boşan diyenler yazmasın
yok derdi burası olmuş aptal kk kadınları bunu yazanı kaç kişi gördüm ve şikayet ettiğim halde hiç bir şey yapılmadı
madem bu kadar rahatsızsanız yorum yapanlardan basın engeli sizler de o zaman

Ayrıca konu sahipleri de insanları delirtebiliyor burayı kaçırıyorlar kadın nişanlıyken konu açmış dayak atmış nişanlısı buna herkes yazmış ayrıl diye evlenmiş evlendiği zaman yine dayak yemiş o zaman şimdi boşan yazmışlar ayrıl demişler kadın hamileyim boşanamıyorum diye konu açıyor bu defa insanlar da sinirleniyor ben bir de bu bakış açısıyla bakılması gerekliliğinden bahsediyorum
bı konuyu yazarken konu sahibinden bahsetmiyordum ama konu sahibi de nişanlıyken dayak yemiş üstüne gelmiş

Benim de kimseyle derdim yok.
Konularını görmekten sıkıldığınız üyeyi göz ardı edin dedim.
Ama yok istedikleri gibi tokatlayacaklar ya hani istemiyorlar göz ardı etmeyi.

Çünkü aslında aradıkları bu.
Dertli üye gelsin kararsızlıkları üzerine işin içinden çıkamayıp tekrar tekrar konu açsın.
Aç kurt gibi bekleyen o şahıslar da saldırsın.

Boşanma deme diyen mi oldu.
Anlama kıtlığıyla başım dertte yahu!

Ben de boşanman hayırlı görünüyor derim.
Ama fikrimi insan gibi belirtirim.
Dertli bir insanın psikolojisini unutarak yorum yapmam asla.

Haa bunu herkes başaramaz.
Başaramıyorsan da amacın dertlilere çare olmak değil işte yapamıyorsun.
Amacın teselli değil can yakmak.
Dürüst ol canımı ye dedim.
Yanlış mı dedim? :)

Yok sıkıldığın üyeleri görmezden gel konularını da görmezsin o zaman diyorum.
Cevap da pek komik.
O işine gelmeyen yorumları görmezden gelsin diyorlar.
Ohh ne ala memleket :)

O zaman yöneticiliğe soyunmayacaksın.
Kimin kaç konusu varmış, aynı konu mu açmış bunlar senin benim karar vereceğimiz bir konu değil diyorum.

Anlayan anladı, anlamayana ne desek boş.
Sevgiler.

Benim de kimseyle derdim yok.
Konularını görmekten sıkıldığınız üyeyi göz ardı edin dedim.
Ama yok istedikleri gibi tokatlayacaklar ya hani istemiyorlar göz ardı etmeyi.

Çünkü aslında aradıkları bu.
Dertli üye gelsin kararsızlıkları üzerine işin içinden çıkamayıp tekrar tekrar konu açsın.
Aç kurt gibi bekleyen o şahıslar da saldırsın.

Boşanma deme diyen mi oldu.
Anlama kıtlığıyla başım dertte yahu!

Ben de boşanman hayırlı görünüyor derim.
Ama fikrimi insan gibi belirtirim.
Dertli bir insanın psikolojisini unutarak yorum yapmam asla.

Haa bunu herkes başaramaz.
Başaramıyorsan da amacın dertlilere çare olmak değil işte yapamıyorsun.
Amacın teselli değil can yakmak.
Dürüst ol canımı ye dedim.
Yanlış mı dedim? :)

Yok sıkıldığın üyeleri görmezden gel konularını da görmezsin o zaman diyorum.
Cevap da pek komik.
O işine gelmeyen yorumları görmezden gelsin diyorlar.
Ohh ne ala memleket :)

O zaman yöneticiliğe soyunmayacaksın.
Kimin kaç konusu varmış, aynı konu mu açmış bunlar senin benim karar vereceğimiz bir konu değil diyorum.

Anlayan anladı, anlamayana ne desek boş.
Sevgiler.
anlama kıtlığıyla ilgili bir yorum yapman hoş değil nomu
bu konuyu ben senin için özellikle yazmadım bu bir tavır var
ve her ne hikmetse hep boşan ayrıl çekmek zorunda mısın diyen üyelere hep yapılıyor bu çıkışlar
hiç ay caaanıımm kocanı asla boşama bakma burada öyle diyen kadınlara diyenlere bu çıkışlar yapılmıyor
başlıkları engelle gibi bir seçenek yok henüz ama mesajları görme diye bir seçenek var
buraya geçiliyor diğer iyelerin mesajlarına nasıl yazılacağına karışılıyor
eski konudan da bir dertleri varsa o üyeyle halletmiyorlar başka başlıklar da bütün üyeleri zan altında bırakacak mesajlar yayınlanıyor
neyse

anlama kıtlığıyla ilgili bir yorum yapman hoş değil nomu
bu konuyu ben senin için özellikle yazmadım bu bir tavır var
ve her ne hikmetse hep boşan ayrıl çekmek zorunda mısın diyen üyelere hep yapılıyor bu çıkışlar
hiç ay caaanıımm kocanı asla boşama bakma burada öyle diyen kadınlara diyenlere bu çıkışlar yapılmıyor
başlıkları engelle gibi bir seçenek yok henüz ama mesajları görme diye bir seçenek var
buraya geçiliyor diğer iyelerin mesajlarına nasıl yazılacağına karışılıyor
eski konudan da bir dertleri varsa o üyeyle halletmiyorlar başka başlıklar da bütün üyeleri zan altında bırakacak mesajlar yayınlanıyor
neyse

O zaman demediğim bir şey için benim adıma konuya giriş yapmamalısın arkadaşım.
Ben kimsenin boşan deyip dememesine takılmıyorum.
Konularından sıkıldığın üyeyi engelle görme ( göz ardı et bunu sağlıyor) , ama sen açık bırakıp aç kurt gibi konu açsa da
saldırsam diye bekliyorsan ki bu gerçekten çok açık burası bir derdim var bölümü..
Dertli bir insanla bu kadar oynamanın insanca bir yanı yok benim gözümde.

Kural dışı durumlara yöneticiler el atar diyorum.

Off bu kaçıncı?
Hep aynı konu bıktık falan..

Çirkin olan yapılan yorum değil. Boşan falan demesi değil.
Kişiliğine kadar senin yaranla oynayan, derdine dert katan yorum yapması.
Çirkin olan tahrik etme, ezme çabası.

Ben şahsen yorumlarını ve konularını beğenmediğim üyeleri direk göz ardı et diyerek forumu kendimce
daha kaliteli bir hale getirmeyi seçiyorum.

Daha kimseye off bu kaçıncı konu bıktık demişliğim yok.
Demeye hakkım da yok.

Herkes demeye hakkı olduğu kısmı idrak etse süper olur bence.

O zaman demediğim bir şey için benim adıma konuya giriş yapmamalısın arkadaşım.
Ben kimsenin boşan deyip dememesine takılmıyorum.
Konularından sıkıldığın üyeyi engelle görme ( göz ardı et bunu sağlıyor) , ama sen açık bırakıp aç kurt gibi konu açsa da
saldırsam diye bekliyorsan ki bu gerçekten çok açık burası bir derdim var bölümü..
Dertli bir insanla bu kadar oynamanın insanca bir yanı yok benim gözümde.

Kural dışı durumlara yöneticiler el atar diyorum.

Off bu kaçıncı?
Hep aynı konu bıktık falan..

Çirkin olan yapılan yorum değil. Boşan falan demesi değil.
Kişiliğine kadar senin yaranla oynayan, derdine dert katan yorum yapması.
Çirkin olan tahrik etme, ezme çabası.

Ben şahsen yorumlarını ve konularını beğenmediğim üyeleri direk göz ardı et diyerek forumu kendimce
daha kaliteli bir hale getirmeyi seçiyorum.

Daha kimseye off bu kaçıncı konu bıktık demişliğim yok.
Demeye hakkım da yok.

Herkes demeye hakkı olduğu kısmı idrak etse süper olur bence.
ben senin için özellikle yazmadığımı senin konularından bahsetmediği bu tavıra olan hissiyatımı yazdığımı söyledim
benim derdim tam olarak dayak yiyen kadına hakaret işiten 4 - 5 kez aynı konuyu açıp kendi hayatı için hiç bir şey yapmayıp hala kendine gelmek için tek bir çabası olmayan konu sahipleriyle
üstüne buradaki üyelerle kavga etmeleriyle
niye hiç bir şey yapmadın diyenlerin suçlanmasıyla
ekstra başka konulardan başka kişilere hırslananların burada hırs çıkarmasına

sadece sizler değil kaç kere gördük aptal kk kadınları tek derdi burası olmuşlar madem kk bu kadar kötü kadınlarıyla konuşacak hiç bir şey yok niye o dediğiniz basit engelleme kuralı uygulanmıyor da çok başka bir başlıkta laf atma olayı dönüyor
ben de bunu anlayabilsem sorunum olmayacak zaten

:)
Süper matematikçiymişsiniz vallahi.
Tebrikler.

13 bin bölü 4 yıla 3 bin küsür mesaj düşer desek, yılda 365 gün varsa eğer
Güne 8,9 hadi bilemedin 10 mesaj düşüyor.
Bu mu bağımlılık? :)

Bir de geyikle pek işim olmaz.
Genelde bdv de takılırım.
İçi boş mesajım yok gibi bir şeydir.
Başka hiç bir sosyal hesabım da yok..

Bunu bağımlılık olarak göremiyorum bu sebepten..

İyi forumlar size..
Sadece su konuda en az uc ici bos mesajini sayabilirim. Hayirli işler iyi akşamlar

Sadece su konuda en az uc ici bos mesajini sayabilirim. Hayirli işler iyi akşamlar

Ahahah işinize gelmeyen mesajlar içi boş olur tabi size. :)
Sizi ve saz arkadaşlarınızı öperim.
Mune Mune abla arkadaş ve saz arkadaşları beni alıntılamazsa sevinirim..
Zira onların oyunlarına katılacak bir kişilik değilim.

ben senin için özellikle yazmadığımı senin konularından bahsetmediği bu tavıra olan hissiyatımı yazdığımı söyledim
benim derdim tam olarak dayak yiyen kadına hakaret işiten 4 - 5 kez aynı konuyu açıp kendi hayatı için hiç bir şey yapmayıp hala kendine gelmek için tek bir çabası olmayan konu sahipleriyle
üstüne buradaki üyelerle kavga etmeleriyle
niye hiç bir şey yapmadın diyenlerin suçlanmasıyla
ekstra başka konulardan başka kişilere hırslananların burada hırs çıkarmasına

sadece sizler değil kaç kere gördük aptal kk kadınları tek derdi burası olmuşlar madem kk bu kadar kötü kadınlarıyla konuşacak hiç bir şey yok niye o dediğiniz basit engelleme kuralı uygulanmıyor da çok başka bir başlıkta laf atma olayı dönüyor
ben de bunu anlayabilsem sorunum olmayacak zaten

Sevgili Morticia neden hiç bir şey yapmadın diye sormakta bir sorun yok.
Sormak var sormak var bir de ezmek, dövmek var anlatabiliyor muyum?

Konu sahibini de aptal, kişiliksiz bulanlar neden engellemiyorsa onlara soralım belki bilirler..
Zira karşılıklı olarak bir saçmalama mevcut.

Ben engelleme işini sık sık yapıyorum.
Kalite benim için önemlidir sahiden.

Bu arada kk kadınları hakkında hiç öyle genel olumsuz düşüncelerim yok.
Öyle olsa hala burada olmam ve bu kadar uzun paylaşımlarla kendimi ifade etmeye çalışmam.
Ben burayı seviyorum.

Ama bölümlerde işine geldiği gibi at koşturan üyeleri sevmiyorum..
Saygılarımı sunarım.
Bu konuda son mesajımdır.

Ahahah işinize gelmeyen mesajlar içi boş olur tabi size. :)
Sizi ve saz arkadaşlarınızı öperim.
Mune Mune abla arkadaş ve saz arkadaşları beni alıntılamazsa sevinirim..
Zira onların oyunlarına katılacak bir kişilik değilim.
Niye yaa ne güzel forum polisliği yapıyorduk. Hosuna gitmedi mi?

Konu Sahibi muhtemelen eşiyle barıştı derdi yok
Dileriz mutludur
Dileriz yuvası yıkılmamis çocukları babasız buyumeyecektir

Cnm son durum.nedir .meraktayim ,ins iyi veya kötü hakkında hayırlısı olur

X