Esim..Cocuklar..Bosanma...

Inflames konularını yüzeysel biliyorum, açıkçası nickin ilgimi çektiği için o da, çünkü tam bir in flames hastasıyım :KK53:

konuna gelirsek bu adam seni eziyor, sevmiyor ama sen boşanmak istemiyorsun.. bütün o imparatorluk, krallık muhabbeti de boş geldi bana.. boşanmak istemiyorsun ama bundan sonra tek taraflı bir ilişki yaşayacaksın buna ne kadar tahammül edebilirsin? senin onurun, gururun yok mu? sevilmek senin de hakkın değil mi? daha nişanlıyen 5 para etmez bir adamla hayatını birleştime hatası yaptın diye bir ömür bağımlı bir şekilde devam mı edeceksin? bir uzman desteği al, bu adamın peşini bırak belli ki bununla bir mutluluk yok..

Hanımlar polemiğe gerek yok değil mi?

Mune Mune abla ben bdv de bu yorumları görmekten sıkıldım artık.

Yok işin yok her gün konu açıyorsun..
Yok ufff hep aynı konu diyerek konu sahibine yüklenmeler.
Alttan alttan aşağılama, üzme var.

Millet yolunu bulmuş geyik üyeliğiyle Kraliçe edasında takılıyor tek konusu yok.
2. üyelikten işini görüyor hepsi.

Bir de utanmadan daha fazla kırılma, kırmasınlar diye dedim diyorlar.
Kendisi kırmak adına elinden geleni yapıyor zaten sağolsun.

Dertli insanlara ayrılan bir bölümde konu sahiplerinin milletin eğlencesi olması rahatsız ediyor beni.

Yani bunların kararını bdvyi geyiğe çeviren üyeler mi verecek?

Bana kaç özel mesaj geldi bilseniz.
Yorumlar çok sert, kırıcı olduğu için konu açmaya çekiniyorum.
Fikrini almak istedim diye..

Bu forum, bu bölüm ne için var?

Bu üyeler için bir çözümümüz yok mu sahiden?

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı demişler, zaten ilişki içinde onlarca şans vermişsin, gene de sen bilirsin

Mune Mune abla ben bdv de bu yorumları görmekten sıkıldım artık.

Yok işin yok her gün konu açıyorsun..
Yok ufff hep aynı konu diyerek konu sahibine yüklenmeler.
Alttan alttan aşağılama, üzme var.

Millet yolunu bulmuş geyik üyeliğiyle Kraliçe edasında takılıyor tek konusu yok.
2. üyelikten işini görüyor hepsi.

Bir de utanmadan daha fazla kırılma, kırmasınlar diye dedim diyorlar.
Kendisi kırmak adına elinden geleni yapıyor zaten sağolsun.

Dertli insanlara ayrılan bir bölümde konu sahiplerinin milletin eğlencesi olması rahatsız ediyor beni.

Yani bunların kararını bdvyi geyiğe çeviren üyeler mi verecek?

Bana kaç özel mesaj geldi bilseniz.
Yorumlar çok sert, kırıcı olduğu için konu açmaya çekiniyorum.
Fikrini almak istedim diye..

Bu forum, bu bölüm ne için var?

Bu üyeler için bir çözümümüz yok mu sahiden?
Gülüm,
konuyu geyiğe çevirenleri kiblediğinizde uyarı veriyoruz, birde ben aslında konu açmayla alakalı bir başka üyenin konusunda açıklama yapmıştım ama buradan yineleyeyim, konu bdvde açılan konular olduğundan buranın üstünden gideyim, bir üye kendini yineleyen, tekrar niteliği taşımayan içeriğe sahip olduğu sürece istediği kadar konu açar, konu açma sınırlandırması yok, özellikle ayrılma noktasında olan veya aldatmayla karşı karşıya kalmış üyelerimizin yaşanan süreçte açtığı o kadar çok konu var ki hiçbirine ses etmiyoruz, üyelerinde anlayışlı olması gerekir.

Yorumlar alaycı, sert olursa hemen bir kib yapın, en iyi ihtimalle topikte ikaz ediyoruz, devam edilirse uyarı veriyoruz, topik uyarısı da yetmeyecek tarzda yorumlardaysa zaten direkt uyarı verilip banlanıyor üyeler.

Yalnız şunu da dip not olarak belirtmek isterim konuyu açan arkadaşlarda buraya dertleşmek, varsa önerileri almak, tavsiyeleri dinlemek için konu açıyor ama kimi zaman yaşadıkları üzücü olay nedeniyle midir yoksa o anlık ruh haliyle mi bilemiyorum tersleyen konu sahibeleri de oluyor.

Hepimiz kadınız, karşılıklı hoşgörüyü birbirimize çok görmememiz lazım.

Gülüm,
konuyu geyiğe çevirenleri kiblediğinizde uyarı veriyoruz, birde ben aslında konu açmayla alakalı bir başka üyenin konusunda açıklama yapmıştım ama buradan yineleyeyim, konu bdvde açılan konular olduğundan buranın üstünden gideyim, bir üye kendini yineleyen, tekrar niteliği taşımayan içeriğe sahip olduğu sürece istediği kadar konu açar, konu açma sınırlandırması yok, özellikle ayrılma noktasında olan veya aldatmayla karşı karşıya kalmış üyelerimizin yaşanan süreçte açtığı o kadar çok konu var ki hiçbirine ses etmiyoruz, üyelerinde anlayışlı olması gerekir.

Yorumlar alaycı, sert olursa hemen bir kib yapın, en iyi ihtimalle topikte ikaz ediyoruz, devam edilirse uyarı veriyoruz, topik uyarısı da yetmeyecek tarzda yorumlardaysa zaten direkt uyarı verilip banlanıyor üyeler.

Yalnız şunu da dip not olarak belirtmek isterim konuyu açan arkadaşlarda buraya dertleşmek, varsa önerileri almak, tavsiyeleri dinlemek için konu açıyor ama kimi zaman yaşadıkları üzücü olay nedeniyle midir yoksa o anlık ruh haliyle mi bilemiyorum tersleyen konu sahibeleri de oluyor.

Hepimiz kadınız, karşılıklı hoşgörüyü birbirimize çok görmememiz lazım.

Bence bazı üyeler sabır zorlayıcı Mune abla.
Konu sahibi dertli, sıkıntı içinde yine az bile söylüyor.
Kendini kaybedenleri de görüyorum ama çoğu gerçekten sabırlı.

Bdv'de ciddi bir kirlilik var.
Burda olma sebepleri aktif bir bölüm olması, kendilerine malzeme arıyorlar adeta.

Ben konu sahibine yardımcı olmak için bu bölümde olduklarına inanmıyorum bile.
Çünkü amaç teselli etmek, gerçek anlamda yardımcı olmak değil.
Okuduğumuzu anlıyoruz.
Ben ki gayet pembe bakmaya çalışan biriyim ne kadar pembe bakmaya çalışsam da
görüyorum o aşağılamayı, ezme çabasını.

Derdine dert katmanın anlamı nedir diyorum ben de.

Geyik yetmiyor kendilerine sanırım.
Yeni bir bölüm daha açmalı ablacım.

Bence bazı üyeler sabır zorlayıcı Mune abla.
Konu sahibi dertli, sıkıntı içinde yine az bile söylüyor.
Kendini kaybedenleri de görüyorum ama çoğu gerçekten sabırlı.

Bdv'de ciddi bir kirlilik var.
Burda olma sebepleri aktif bir bölüm olması, kendilerine malzeme arıyorlar adeta.

Ben konu sahibine yardımcı olmak için bu bölümde olduklarına inanmıyorum bile.
Çünkü amaç teselli etmek, gerçek anlamda yardımcı olmak değil.
Okuduğumuzu anlıyoruz.
Ben ki gayet pembe bakmaya çalışan biriyim ne kadar pembe bakmaya çalışsam da
görüyorum o aşağılamayı, ezme çabasını.

Derdine dert katmanın anlamı nedir diyorum ben de.

Geyik yetmiyor kendilerine sanırım.
Yeni bir bölüm daha açmalı ablacım.
Çünkü bazı üyelerin hayatı burası olmuş nomu. Hani kadın programı bağımlısı, evlilik programı bağımlısı gibi kk bağımlıları var acınası bişey aslında. Gerçek hayatta burada davrandığı gibi davranabilirler mi eşlerine, dostlarına, çevrelerine? Burada insanlara söylediklerini söyleyebilirler mi? Sıkar biraz. Napsın burada söylüyor, hem ne olabilir ki en fazla gelip dövecek halin yok ya (!)

Burası çok faydalı bir platform hep derim ülke karması işte. Ama bazen cılkını çıkarıyor bazı üyeler hak veriyorum sana. Sen gelme ulan ayı diyesim geliyor

Çünkü bazı üyelerin hayatı burası olmuş nomu. Hani kadın programı bağımlısı, evlilik programı bağımlısı gibi kk bağımlıları var acınası bişey aslında. Gerçek hayatta burada davrandığı gibi davranabilirler mi eşlerine, dostlarına, çevrelerine? Burada insanlara söylediklerini söyleyebilirler mi? Sıkar biraz. Napsın burada söylüyor, hem ne olabilir ki en fazla gelip dövecek halin yok ya (!)

Burası çok faydalı bir platform hep derim ülke karması işte. Ama bazen cılkını çıkarıyor bazı üyeler hak veriyorum sana. Sen gelme ulan ayı diyesim geliyor
Yalnız yorum yaptigin uye de 4 yilda yaklasik 13 bin mesaj yazmış. Biri acinasi kk bagimlisi mi dedi:deli:

Yalnız yorum yaptigin uye de 4 yilda yaklasik 13 bin mesaj yazmış. Biri acinasi kk bagimlisi mi dedi:deli:
Evet acınası kk bağımlısı dedim, ne kadar doğru bir tabir kullandığımı da şimdi daha iyi anlıyorum. Şu lüzumsuz yorumu normalde dikkate bile almam fakat ne nomunun ne de benzer sitemlerde bulunan üyelerin kalplerine kötü bir his düşsün istemediğimden ne demek istediğimi bilale anlatır gibi tekrar açıklayayım ki tutup birisi daha o üyenin de mesaj sayısı hölölö etmesin.

Bahsettiğimiz üye demiş ki, dertleşecek kimsesi olmayanlar bu foruma yazıyor (bilmem kaç bin mesaja bu şekilde ulaşmıştır belki de ne dersiniz), bir güruh da gelip insanların sorunları üzerinden ego tatmin ediyor. Ben de dedim ki evet bazı kadınlar acınası birer kk bağımlısı, burada kendilerine bir dünya yaratmışlar, normal hayatta kimseye yapamadıkları şekli burada yapıyorlar millete. Acınası kk bağımlısı diye tabir ettiklerim salt mesaj sayısı fazla olanlar değil, lüzumsuz lüzumsuz davrananlar idi.

Selametle

Hanımlar aynı sayfada 2. ikazım değil mi?
Konudan çıkıp birbirinize sataşarak zorluyorsunuz farkındasınızdır umarım.

Evet acınası kk bağımlısı dedim, ne kadar doğru bir tabir kullandığımı da şimdi daha iyi anlıyorum. Şu lüzumsuz yorumu normalde dikkate bile almam fakat ne nomunun ne de benzer sitemlerde bulunan üyelerin kalplerine kötü bir his düşsün istemediğimden ne demek istediğimi bilale anlatır gibi tekrar açıklayayım ki tutup birisi daha o üyenin de mesaj sayısı hölölö etmesin.

Bahsettiğimiz üye demiş ki, dertleşecek kimsesi olmayanlar bu foruma yazıyor (bilmem kaç bin mesaja bu şekilde ulaşmıştır belki de ne dersiniz), bir güruh da gelip insanların sorunları üzerinden ego tatmin ediyor. Ben de dedim ki evet bazı kadınlar acınası birer kk bağımlısı, burada kendilerine bir dünya yaratmışlar, normal hayatta kimseye yapamadıkları şekli burada yapıyorlar millete. Acınası kk bağımlısı diye tabir ettiklerim salt mesaj sayısı fazla olanlar değil, lüzumsuz lüzumsuz davrananlar idi.

Selametle
Kime anlatır gibi çok güldüm ya:KK70:

Selametle
Ee sonra anlat anlat heyecanlı oluyor:KK53:

Hem biri gelsin konuda abuk bir mesaj yazsin sonra ona daha abuk bir cevap verilsin sonra karşılığında hicbir sey söylenmesin. Insallah canim ya:KK51:

Beni de konuya gelip ona buna nasil yorum yapmasi gerektigini anlatanlar ayar ediyor ama basogretmenlige soyunma biraz şov bence:işsiz:

Aman Mune Mune abla benden bu kadar. Bak ne kadan uzun suredir banlanmiyordum. Eski uyarilar ne zaman siliniyordu yaaa:KK53:

Ee sonra anlat anlat heyecanlı oluyor:KK53:

Hem biri gelsin konuda abuk bir mesaj yazsin sonra ona daha abuk bir cevap verilsin sonra karşılığında hicbir sey söylenmesin. Insallah canim ya:KK51:

Beni de konuya gelip ona buna nasil yorum yapmasi gerektigini anlatanlar ayar ediyor ama basogretmenlige soyunma biraz şov bence:işsiz:

Aman Mune Mune abla benden bu kadar. Bak ne kadan uzun suredir banlanmiyordum. Eski uyarilar ne zaman siliniyordu yaaa:KK53:
İşsiz gereksiz kk kadınına bir örnek gördük. Yorumlarımın abukluğuna karar veremezsin. Dükkanın önünü kapama hadi yorumunu yap geç beni alıntılayıp durma.

yorum sayısı niye önemli
belli bir mesaj sayısını geçen yorum yapmasın mı diyorlar ne demek istiyorlar
ayrıca herkes aahhh canım ya boşanma kocandan demek zorunda mı

Tatlı tatlı atıştığın arkadaş da aynı şeyi yazmış aslında, demiş ya beni de kimin nasıl yorum yapacağına karışanlar ayar ediyo diye, sen de diyosun herkes kocanı boşama demek zorunda mı diye, aynı mantık

X