eşim evdeyken ona sürpriz doğum günü nasıl yapabiirim?

Yagmurlugun

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
11
7
34
merhabalar, eşimin doğum günü pazar gününe denk geliyor ve eşimin cumartesi pazar hafta tatili, dolayısıyla evde olacak , hediyesini aldım hazır fakat eşim evdeyken ondan nasıl gizli saklı doğum günü sürprizi yapıcam bilemedim. başbaşa kutlamak istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum???

Bebeğim kocan uyuyunca kalkıcaksın masaya hazırlıycaksın karınca misali hareketlerle.. Ya da gündüz eşini bir bahane bul dışarıya gönder.

masayı hazırlamak problem değil ama masaya konacak yiyecekleri hazırlamak büyük problem, pastayı önceden alsam dolaba koysam bile farkeder o ne cindir o :) dışarıda kutlayacak maddi durumumuz da yok şu sıralar

aslında doğru söylüyorsunuz :) zaten onu çok mutlu edecek ve hiç ummadığı bir hediye aldım , o zaten eşim için epey sürpriz olacak :) teşekkürler

Aynı sorunu ben de yaşadım, merkezde oturmadığımiz için pastayı da kendim yapmak zorunda kaldım hatta. Allah'tan eşim Ogün dıs kapı önünde biseylerle ugrasiyodu ama aksilik olacak ya bin kere içeri girdi çıktı. Ben hazır pasta kekiyle en hızlısından bı pasta yapıyordum, görmedi ama mutfağa girmesini istemeyince anladı. Kullanmadığımız salona hazırladım mumlu süslü bı masa ama pastadan başka bişey yapmadım o kadar vakit olmadı. Özel kıyafetim dans müziği hediye falan derken eşim kutlamayı önceden anlasa da beklediğinden güzel oldu herşey.
Zaten erkeklerin bu konuda beklentileri bizim kadar yüksek değil rahat olun :)

X