Eşim ile alakalı ne yapmam lazım ?

sinem3434_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
6
0
26
Kızlar hayırlı geceler, bir derdim oluyor eşim sadece dinliyor gibi davranıyor bu dert, sıkıntı ev ile alakalı mesela ödemeler felan bu ay ödeme çok yüklü ticaret ile uğraşıyoruz ister istemez borc vs oluyor. Strese giriyorum gerilme diyor Allah büyük diyor Allah büyük bilmiyorum zaten ama bunu diyince ödeme olmuyor millete gelince tıkır tıkır akıl verir bana gelince ben sana akıl veriyorum dinlemiyorsn diyor. Bu bu şekilde olunca soğuyorum kaç defaa da anlattım

Kızlar hayırlı geceler, bir derdim oluyor eşim sadece dinliyor gibi davranıyor bu dert, sıkıntı ev ile alakalı mesela ödemeler felan bu ay ödeme çok yüklü ticaret ile uğraşıyoruz ister istemez borc vs oluyor. Strese giriyorum gerilme diyor Allah büyük diyor Allah büyük bilmiyorum zaten ama bunu diyince ödeme olmuyor millete gelince tıkır tıkır akıl verir bana gelince ben sana akıl veriyorum dinlemiyorsn diyor. Bu bu şekilde olunca soğuyorum kaç defaa da anlattım
Size ödetmiyorsa veya borçları aksatmıyorsa mesele görmüyorum

Ödemeler herşey bende canım dükkanda ben duruyorum sorun ödetmek aksatmak değil benim söylediklerimi dinlememesi

Canım, herkesin hislerini anlamak ve dinlemek önemlidir. Bu zor zamanlarda anlayışlı olmak ve birlikte çözüm aramak en iyisi olabilir. Siz de kendi duygularınızı açıkça ifade edin ve birlikte işbirliği yaparak çözüme ulaşmaya çalışın. Unutmayın, birlikte üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir zorluk yoktur. 🌟

X