Eşim napmaya çalışıyor?

az önce aradım kızı numaramı kaybetmişsin hayırdı diye. güldü falan çok özlemiştim seni dedi ( daha geçen hafta konuştuk) telefonumu kaybettimde numaran gitmiş bende yemekteydim arkadaşın bir evrağa ihtiyacı vardı O KOCANI ÇAĞIRDI bende onun yanındaydım sonra onun şirket numarasını istedim şahıs değil. çünkü turkcelle e sınırsız aramam var diğer operatörlere dakikam bitti dedi. ALLAHIN İŞİNE BAK Kİ BEN ONLA KONUŞURKEN ARKADAŞI ARADI BEN KONUŞUYIMDA CANIM SENİ ARAYIM DEDİ. VE BOMBA BENİ ARADI TEKRAR HANİ DAKİKAN YOKTU. BOZUNTUYA VERMEDİM. SONRA EŞİM ARADI SAKİN BİR ŞEKİLDE AÇTIM TELİ HİÇBİRŞEY YOKMUŞ GİBİ BANA DEDİKİ ''YEMEĞE ARKADAŞIM ÇAĞIRDI BENDE KIRMAMAK İÇİN GİTTİM''.BEN TABİ GAYET SAKİN BİR DİLLE İŞ YERİNE ÇOK UZAK BİR YER OLUNCA ORASI BENDE ARKADAŞINA BİRŞEY GÖTÜRMEK İÇİN GİTTİĞİNİ DÜŞÜNMÜŞTÜM DEDİM.HAYIR YEMEĞE ÇAĞIRDI BENİ(HANİ EVRAK ) GİTTİĞİMDE O KIZDA ORDAYDI KARŞILAŞTIK BENDE TELEFON NUMARASINI UZUN UZUN ANLATAMIYCAĞIMDAN TAMAM DEYİP GEÇTİM BÜYÜTÜLÜCEK BİRŞEY YOK DEDİ.( HANİ ŞİRKET NUMARASINI VERMİŞTİ YA NOLUYOR YA) ORTADA YALANLAR DİZİSİ VAR... KIZ YALAN SÖYLÜYORSA NEDEN, EŞİM YALAN SÖYLÜYORSA NEDEN, VE NEDEN BENİM NUMARAMI VERMEDİ HEPSİNİN TEK BİR NEDENİ VAR.TÜM TIRNAKLARIMI KOCAMIN SURATINA GEÇİRMEK İSTİYORUM!

Ben de kocanda hicbir suc goremiyorum. Erkekler zaten boyle seyleri dusunemezler. O kizin aptalligi. Kiz isteyince cocuk ne yapsin, vermis iste. Ben yerinde olsaydim kocana hic kizmazdim. Eger kocani aramaya kalkarsa, kocan senin numarani verir kapar, olur biter. "Dur ben esimi ariyim o seni arasin" veya "Dur esim seni kendi telefonundan ariyor, benim simdi isim var" der olur biter. Yani kocanin cidden aklina gelmemis olabilir. Bence hic kafaya takilacak sey degil. Ha kiza uyuz olursun, o ayri. Sacini basini yolarim ben o kizin ama neyse iste..

az önce aradım kızı numaramı kaybetmişsin hayırdı diye. güldü falan çok özlemiştim seni dedi ( daha geçen hafta konuştuk) telefonumu kaybettimde numaran gitmiş bende yemekteydim arkadaşın bir evrağa ihtiyacı vardı O KOCANI ÇAĞIRDI bende onun yanındaydım sonra onun şirket numarasını istedim şahıs değil. çünkü turkcelle e sınırsız aramam var diğer operatörlere dakikam bitti dedi. ALLAHIN İŞİNE BAK Kİ BEN ONLA KONUŞURKEN ARKADAŞI ARADI BEN KONUŞUYIMDA CANIM SENİ ARAYIM DEDİ. VE BOMBA BENİ ARADI TEKRAR HANİ DAKİKAN YOKTU. BOZUNTUYA VERMEDİM. SONRA EŞİM ARADI SAKİN BİR ŞEKİLDE AÇTIM TELİ HİÇBİRŞEY YOKMUŞ GİBİ BANA DEDİKİ ''YEMEĞE ARKADAŞIM ÇAĞIRDI BENDE KIRMAMAK İÇİN GİTTİM''.BEN TABİ GAYET SAKİN BİR DİLLE İŞ YERİNE ÇOK UZAK BİR YER OLUNCA ORASI BENDE ARKADAŞINA BİRŞEY GÖTÜRMEK İÇİN GİTTİĞİNİ DÜŞÜNMÜŞTÜM DEDİM.HAYIR YEMEĞE ÇAĞIRDI BENİ(HANİ EVRAK ) GİTTİĞİMDE O KIZDA ORDAYDI KARŞILAŞTIK BENDE TELEFON NUMARASINI UZUN UZUN ANLATAMIYCAĞIMDAN TAMAM DEYİP GEÇTİM BÜYÜTÜLÜCEK BİRŞEY YOK DEDİ.( HANİ ŞİRKET NUMARASINI VERMİŞTİ YA NOLUYOR YA) ORTADA YALANLAR DİZİSİ VAR... KIZ YALAN SÖYLÜYORSA NEDEN, EŞİM YALAN SÖYLÜYORSA NEDEN, VE NEDEN BENİM NUMARAMI VERMEDİ HEPSİNİN TEK BİR NEDENİ VAR.TÜM TIRNAKLARIMI KOCAMIN SURATINA GEÇİRMEK İSTİYORUM!

durum ilginçleşmeye başladı:44:

sen ara o hanım arkadaşını...
numaranı söyle eşinin ve ulaşmak istediğinde seni araması gerektiğinin altını iyiiiice çiz....
bi zahmet anlar heralde..

Az önce kavga ettik sinirimden ölüyorum.... Eşimle ortak bir bayan arkadaşımız var. Eşim kendisi pek sevmez yada bana öyleymiş gibi davranıyor bilemiyorum.( hatta o bayan için ikimizin arasını açmaya çalışıyor bir kere daha ters birşey yaparsa yüzüne ne mal olduğunu anlatıcam derdi) az önce telefonda konuşurken öğreniyorum ki bu bayan arkadaşla karşılaşmış ona benim telefon numaramı kaybettiğini bana ulaşmak istediğini bu yüzden de kocama senin telefonunu ararım artık demiş. O da tamam demiş yaaa. Işin komik tarafı ne biliyormusunuz eşimin telefon numarası ve benim numaramın sadece son rakamı farklı o da eşiminki 1 benimki 2. Eşime dedimki sen benim numaramımı bilmiyorsun son rakamı 2 olanda onun telefonu diyebilirdin neden tamam diyorsun diyorum hem onuda geçin numaralarımız aynı olmasa bile benim telefonumu vermek bu kadar zormuydu yani.sonra bana amacın ne senin diye bağırmaya başlayınca iyice tepem attı tabi. Suçlumusun sen ne bağırıp duruyorsun dedim.tabi bağırmaya devam etti kapat kapat diye telefonuda yüzüme kapattı. Az önceki adam benim kocam olamaz ya ilk kez benimle o kadar çok tters konuştuki ve ben ona bağırmadım bile.haklı olduğum halde.akşam nasıl bir karşılaşma yaşıycaz evde çok merak ediyorum.

bir erkek bu cümleyi niye kurar anlamadım.. ikimizin arasını açmaya çalışıyor ? eşin birşey saklıyor olabilir mi ? geçmişle ilgili.. gerçi geçmiş geçmişte kalmıştır ama bana bu cümle çok tuhaf geldi.( ya da forumda bdv konularından beni iyice artık psikopata bagladım bilemiyorum :26:)

Son düzenleme:

eşiniz size ona numarasını verdiğini söylemiş sonuçta yalan söylememiş ama ortada dönen birşeyler var yinedeeeeee....

bence kız esıne oyun oynamıs olabılır ... baksana baska operatore dakıkam yok dıyıp senı aramıs

palavra palavra palavra.......... inanmam asla.....

ajda pekkanın şarkısı aklıma geldi.

Bari ortak bir yalan bulsalardı. 3. bir arkadaş sanki yok ortada bu 3.üyü bulun ilk önce

Eşiniz bunları söylerken siz ne dediniz ? Şimdi ne konuşmayı düşünüyorsunuz ?
Biliyorum elinizde değil fakat çok sakin olmaya çalışın.
Kavga ederseniz bu konu yüzünden toparlanmanız zor olur ve o kadının ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Kızın yanındaki arkadaş erkekmiymiş, eşinizi evrak için çağırmaları neden ?

VALLA BU KONUDA ÇOK BİLİNMEYENLİ DENKLEME DÖNDÜ
Hadi hayırlısı ama bence birileri yalan söylüyor kesin gözünü dört aç.

pardon ama EVLİ ERKEKLER DE B....OK MU VAR harbiden hergün buraya bakınca sinirlerim bozulmaya başladı hiç mi arkadaşımız eşimiz dostumuz olmasın
millet birbirinin arkasından entrikalar çeviriyor kime güvenilecek bu hayatta bilmiyorum.

Oteki sacmalik ise,
Eger kizin amaci sana ulasmaksa, neden kocanin ev veya cep degil de is numarasini aliyor?

Kocanin anlattiklari mantikli. Belki kiz is numarasini istedigi, laf arasinda senin numarani kaybettigini de soyledi, kocan da mantikli olarak is degil cep telefonunu verdi. Ama kiz niye is telefonunu istiyor ki? Ayni yerde mi calisiyorsunuz ne alaka yani?

kadının elde etmeye calıstıgı kocan ise ; kocanın sana dogru söyleyeceğini tahmin edebilir ya da sen onu sevmiyorsan alalade belli ise bu ; kadın sana palavra üstüne palavra atmıştır.sen sinirinden çatla diye.

eşin de seni bildiği icin yüzeysel anlatmıstır. tatsızlık olmasın diye. yoksa hic de bu konudan bahsetmeyebilirdi eşin sana :KK31::KK31:

ve sen bu sinirle eşinin tepesine binersen ; kadının istediğini yapmış olacaksın. :KK31::KK31:

--
bu iyimser yönden baktıgım bir degerlendirme.

Son düzenleme:
ortada yalanlar dönüyor masum bir durum yok sende farkındasın
eve gittiğinde eşine herşeyi söyle bakalım ne cevap verecek:KK19:
artık erkek milletinden tiksinmeye başladım hi birinde akıl irade yok bir de böyle evli erkeklere asılan kadınlar yok mu:KK47:

[sıze=2][ı]kadının elde etmeye calıstıgı kocan ise ; kocanın sana dogru söyleyeceğini tahmin edebilir ya da sen onu sevmiyorsan alalade belli ise bu ; kadın sana palavra üstüne palavra atmıştır.sen sinirinden çatla diye.

Eşin de seni bildiği icin yüzeysel anlatmıstır. Tatsızlık olmasın diye. Yoksa hic de bu konudan bahsetmeyebilirdi eşin sana :KK31::KK31:

Ve sen bu sinirle eşinin tepesine binersen ; kadının istediğini yapmış olacaksın. :KK31::KK31:

--
bu iyimser yönden baktıgım bir degerlendirme.
[/ı]
[/sıze]

bu olayı anlatmak ve yaşamak inan çok farklı gözümün önünde bana yalan söylüyorlar bu ses tonlarından o kadar belliki kadının ona asılması beni ilgilendiren kısım değil eşimin buna yüz vermesi beni kızdıran taraf. Böyle birine fırsat veren bi adamın tepesine binmek bu kadının ekmeğine yağ sürer diye birşey yok tencere kapak denir böylesine.bana her seferinde o kızı kötüliycek sonrada benim numaramı değil o o kadar uyuz olduğu kıza kendi numarasını vercek ha. Ben ona yemeğe gitti için kızmadım ki yada niye gittin demedim ama kızda kocamda farklı bahanelerle neden yemekde olduğunu açıkladılar bana ben bunu sormadım ki. Valla akşam nasıl olmam gerektiğini bilmiyorum. Bağırıp çağırırsam gerçeği öğrenemem.

eşinin karşısına geçsen ve herşeyi olduğu gibi konuşsan onun ve kadının konuşmalarının tutarsızlığını anlatsan gözlerinden yüzünden mimiklerinden neyin ne olduğunu anlarsın diye düşünüyorum.bide şunu sormak istiyorum.kadın nasıl biri sağlam ayak mı yoksa düşük olduğu ortada bir kadınmı.

eşiniz saklamamış bu tarafından düşünün eğer eşiniz söylemeseydi haberiniz olmayabilirdi sonuçta eşiniz önceden beri biliyormuş onun nasıl biri olduğunu bence mutlaka neler olduğunu kadının dediklerini eşinize söyleyin ama sakin biçimde çünkü gerçekten eşinizin suçu yoksa ona güvenmediğinizi düşünür ellerinizle belkide aslında var olmayan bir durumun içine itersiniz

sizinle sorun yaşadığı için eşiniz o kadını arar falan kadının niyeti farklıysa eşinizi onun kucağına itersiniz

bağırıp çağırma bence.sakin dille gördüğün tüm gerçekleri göster ki seni 'nasıl olsa çakmaz 'yerine koyamadıklarını kocan görsün.ayrıca benim düşüncem bunlar besbelli yemeğe çıkmışlar..ve de kocan numarasını verdi ona ancak emin olamadı ya karımın yanında ararsa diye çekindi ve sana kılıf uydurdu ararsa sana ulaşmak için arıyo diyecek ve aranızın açılmasını engelleyecekti

X