Bu eş kişisi sizce ne yapmaya çalışıyor ?

Seln1903

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
799
861
29
Kızlar 5 aylık hamileyim ve hamile kaldığımdan beri nerdeyse eşimi hic tanıyamıyorum. Eskiden az da olsa alttan alır bisey olduğunda ozur falan dilerdi simdi tam tersi ben tartışmayı biraz daha uzatsam nerdeyse el kaldıracak. Normalde haklı oldugumda ölcegimi bilsem susmam ama bebege bisey olcak korkusundan herseyi yutar oldum beni burda biraz tanıyan arkadaslar var riskli bi gebelik geçiriyorum ama umrunda bile degil ikimizinde istediği bi bebek hadi istemiyor desem neyse 5 senedir bekliyorduk ne oldu neden degisti cidden aklim almıyo gündüz 2 gece 12 arası calisiyor eve geldiğinde kumandasını telefonunu alır yüzüme bile bakmaz. En basiti bugün birzz gec gelcem dedi saat 5:20 hala ortada yok ya basima bisey gelse ben normalde de tek korkarım gece suan hamile hallimle nasıl düşünmüyor anlamıyorum. Aradım senin umrunda bile degilim belli ayrılalım istemiyorum dedim Biraz daha disarda kalmak için tamam gelmicem kapat dedi ama isi artık herneyse bittiğinde kapıya dayancak biliyorum sizce ne yapmalıyım ? Okadar cok bunaldim ki !

Son düzenleme:
Affedersin ama şimdi neden azdı kudurdu yazık değil mi sana gebe halinle eziyet ediyor umursamaz davranıyor?
Bilmiyorum ki. 6 senemiz bitcek nerdeyse bi gün bile evlendiğim icin pişman olmadım ama şu 5 aydr sacma sapan davranışları yüzünden her gun evliliği mi sorgular oldum. Bazen baska birinin olduğunu beni aldattığını düşünüyorum acaba hislerim doğru ondan mi bu kadar değişti hic bilmiyorum

hamile kaldığımdan beri nerdeyse eşimi hic tanıyamıyorum.
Hormonlarından ötürü acaba alinganlasmis olabilir misin?

ben tartışmayı biraz daha uzatsam
Niye uzatasın tartışmayı gül gibi geçinmek varken?
Ben bazen bizim toplumda ki kadınları anlamıyorum
Kurban olduğum güzelce gülüp eğlenmek varken neden bu mazosistlik?
nerdeyse el kaldıracak.
Daha önce bi şiddet olayı yaşandı mi kaç senedir evlisiniz?.
yüzüme bile bakmaz
Oturup konuşun iletişim yok anlattığınız kadarıyla
bugün birzz gec gelcem dedi saat 5:20 hala ortada yok ya basima bisey gelse
Neredeymiş ki ?
senin umrunda bile degilim belli ayrılalım istemiyorum dedim
Aferiiiin
Aferin kardeşim hakimin karşısında ben bu sebeple boşanıyorum de adam bi totosuyla gülsün size...

Reis bak aklını başına topa sen hamilesin bi de her kafa atınca boşanma lafını ayrılma lafını dilinize pelesenk etmeyin abi kaç yaşında hatunlarız 14 yaşında ki sevgilisi çubuk dondurma almadı diye ağlayıp ayrılan tiplere dönüyoruz???
Sıkıntıya çözüm odaklı değilsiniz?
Kardeş iletişim eksikliği var aranızda bol bol oturun konuşun yahut tatlı dilini kullanıp konustur.

Bazen baska birinin olduğunu beni aldattığını düşünüyorum
Düşünme öyle şeyler kurban olduğum 6 yil durmuş sen hamileyken mi cozutmus???

Hormonlarından ötürü acaba alinganlasmis olabilir misin?

Niye uzatasın tartışmayı gül gibi geçinmek varken?
Ben bazen bizim toplumda ki kadınları anlamıyorum
Kurban olduğum güzelce gülüp eğlenmek varken neden bu mazosistlik?

Daha önce bi şiddet olayı yaşandı mi kaç senedir evlisiniz?.

Oturup konuşun iletişim yok anlattığınız kadarıyla

Neredeymiş ki ?

Aferiiiin
Aferin kardeşim hakimin karşısında ben bu sebeple boşanıyorum de adam bi totosuyla gülsün size...

Reis bak aklını başına topa sen hamilesin bi de her kafa atınca boşanma lafını ayrılma lafını dilinize pelesenk etmeyin abi kaç yaşında hatunlarız 14 yaşında ki sevgilisi çubuk dondurma almadı diye ağlayıp ayrılan tiplere dönüyoruz???
Sıkıntıya çözüm odaklı değilsiniz?
Kardeş iletişim eksikliği var aranızda bol bol oturun konuşun yahut tatlı dilini kullanıp konustur.

Düşünme öyle şeyler kurban olduğum 6 yil durmuş sen hamileyken mi cozutmus???
Sence ben hamileyken bana karşı daha hasas olması gerekmezmi ? Sabah 6 olmus onu en son öğlen 12 de gordum normal bisey mi bu yanında erkek arkadaşları varmis sözüm ola arıyorum oyle söylüyo. Bence yalan o bebeği de beni de hiç umursamıyor

Aslında ailemin yaninda rahat bi hamilelik dönemi geçiremem diye ayrılmak aklımdan suan geçmiyor. Ama evladım doğduktan sonra da bu şekilde devam ederse ayrılmaktan başka çarem kalmicak .
Biraz daha sabret bakalım. Belki hormonlardan dolayı alınganlık yapıyorsundur.

Sence ben hamileyken bana karşı daha hasas olması gerekmezmi ?
Elbette olması gerekir ama her dk seni pamuklar üstünde gezdiremez ya.
Bak beni sitede bilen çoktur anne baba yok,yeni tayin oldum arkadaşımda yok sezaryen doğum yaptım çocukta enfeksiyon var o halimle çocuğa baktım 5 gün hastanede kalıp, oradan çıkıp eve geldim eve baktım, büyük çocuğuma baktım, eşim bana dönüp
Gsyabk ben ev yemeği yemek istiyorum dedi...
E oysa ki benim sezaryen olan tüm tanıdıklarım 4,5 aya yakın yattı onlara ya anaları ya da kaynanaları baktı.
Bende pamuklar üstünde tutulmak isterdim bacım.
Ama yok yani, olmuyor. Burası yabancı dizinin sahnesi değil,avrupa ülkesinde ki centilmen bi erkekle de evli değiliz.
Bunlar böyle yani kabul edecen.
Hem sal adamı biraz belki gerçekten de arkadaşıyla kafa dağıtmaya ihtiyaci vardır.

Bak beni sitede bilen çoktur anne baba yok,yeni tayin oldum arkadaşımda yok sezaryen doğum yaptım çocukta enfeksiyon var o halimle çocuğa baktım 5 gün hastanede kalıp, oradan çıkıp eve geldim eve baktım, büyük çocuğuma baktım, eşim bana dönüp
E oysa ki benim sezaryen olan tüm tanıdıklarım 4,5 aya yakın yattı onlara ya anaları ya da kaynanaları baktı.
Ama yok yani, olmuyor. Burası yabancı dizinin sahnesi değil,avrupa ülkesinde ki centilmen bi erkekle de evli değiliz.
Hem sal adamı biraz belki gerçekten de arkadaşıyla kafa dağıtmaya ihtiyaci vardır.
Benim ki hamile kalmadan önce baya ilgili farklıydı ondan çok tuhafıma gidiyo simdi belki de haklisin hamillelik psikolojisi hersey gözüme batıyor şimdilik bisey demicem anı karar vermek istemiyorum zaten hayırlısıyla evladımı kucağıma bi alayım bakalm değişmese o zaman bakcam ne yapacağıma tesekkur ederim.

Başka biri olabilir mi yada dizle paylaşamadığı bir derdi iş olur ailesi olur
Bende başka birinin olduğunu düşünüyorum çünkü telefon şifresini değiştirmiş ve surekli birileriyle yazısiyo kim diye sorduğum zamanda arkadasm diye geçiştiriyor. Bilmiyorum ya hayirlisiyla evladımı bi kucağıma alayım. Yalanda ihanette hc bi zaman gizli kalmıyor kokusu cıkcak ozaman görüşcem onunla

Kimmiş o 4 ,5 ay.yatan yav 😁😂 Valla ben yatmadım.. kaynanamın yat söylemine karşı yatmadığım halde bizim gelin hep yattı cümlesiyle bile karşılaştm 😂😂

Riskli hamilelikk dediniz cinsellik hiç oldu mu aranzda 5 ayda ? Sanırım olmadı.. O kısım beni düşündürdü diyebilirim

Kimmiş o 4 ,5 ay.yatan yav 😁😂 Valla ben yatmadım.. kaynanamın yat söylemine karşı yatmadığım halde bizim gelin hep yattı cümlesiyle bile karşılaştm 😂😂
Yav bana denk geliyor o zaman insta var ya resmen tatil fotoları ile kaynıyor e bebe nerde ?
Ya kaynanada ya anada
Deli şanslılar var yemin ederim ya 😁

Yav bana denk geliyor o zaman insta var ya resmen tatil fotoları ile kaynıyor e bebe nerde ?
Ya kaynanada ya anada
Deli şanslılar var yemin ederim ya 😁
Yaaaa Rebbim nasl insanlar var 😂 Ben bebemi yere koyup arkamı dönsem kıçı başı durmuo al beni diye bide aklm kalıo 😍 millet nasıl rahat bebesiz tatil aboowwww 😳😳😳😳

Adam değişmedi hep aynıydı sadece sana şimdi batmaya başladı. Çünkü şu an daha çok sevgiye, ilgiye ihtiyacın var. Zamanında bir öküzle evlenmişsin.

X