Bu eş kişisi sizce ne yapmaya çalışıyor ?

Kızlar 5 aylık hamileyim ve hamile kaldığımdan beri nerdeyse eşimi hic tanıyamıyorum. Eskiden az da olsa alttan alır bisey olduğunda ozur falan dilerdi simdi tam tersi ben tartışmayı biraz daha uzatsam nerdeyse el kaldıracak. Normalde haklı oldugumda ölcegimi bilsem susmam ama bebege bisey olcak korkusundan herseyi yutar oldum beni burda biraz tanıyan arkadaslar var riskli bi gebelik geçiriyorum ama umrunda bile degil ikimizinde istediği bi bebek hadi istemiyor desem neyse 5 senedir bekliyorduk ne oldu neden degisti cidden aklim almıyo gündüz 2 gece 12 arası calisiyor eve geldiğinde kumandasını telefonunu alır yüzüme bile bakmaz. En basiti bugün birzz gec gelcem dedi saat 5:20 hala ortada yok ya basima bisey gelse ben normalde de tek korkarım gece suan hamile hallimle nasıl düşünmüyor anlamıyorum. Aradım senin umrunda bile degilim belli ayrılalım istemiyorum dedim Biraz daha disarda kalmak için tamam gelmicem kapat dedi ama isi artık herneyse bittiğinde kapıya dayancak biliyorum sizce ne yapmalıyım ? Okadar cok bunaldim ki !
Çok ilginç🤔bebek de istiyormuş...Bu erkekleri anlamak ne zor

Bu konuları düşünüp kendini sakın üzme.. Sağlıkla evlat istemişsin Rabbim nasip etmiş.. Hayırlısıyla bi kucağına al sonra ne yapman gerekirse yaparsın.. Cinsellik var mı yok mu bilmiyorum ama eğer yoksa ve bunun için bu süre zarfında birine yakınlaştıysa sende kurtulduğuna şükredersin.. Sakın kapıda camda bekleme.. Öyle yaptıkça daha da azıtıyorlar..

Bende başka birinin olduğunu düşünüyorum çünkü telefon şifresini değiştirmiş ve surekli birileriyle yazısiyo kim diye sorduğum zamanda arkadasm diye geçiştiriyor. Bilmiyorum ya hayirlisiyla evladımı bi kucağıma alayım. Yalanda ihanette hc bi zaman gizli kalmıyor kokusu cıkcak ozaman görüşcem onunla
😢😢

Bilmiyorum ki. 6 senemiz bitcek nerdeyse bi gün bile evlendiğim icin pişman olmadım ama şu 5 aydr sacma sapan davranışları yüzünden her gun evliliği mi sorgular oldum. Bazen baska birinin olduğunu beni aldattığını düşünüyorum acaba hislerim doğru ondan mi bu kadar değişti hic bilmiyorum
Olabilir

Bilmiyorum ki. 6 senemiz bitcek nerdeyse bi gün bile evlendiğim icin pişman olmadım ama şu 5 aydr sacma sapan davranışları yüzünden her gun evliliği mi sorgular oldum. Bazen baska birinin olduğunu beni aldattığını düşünüyorum acaba hislerim doğru ondan mi bu kadar değişti hic bilmiyorum
Telefonuna baktın mı hiç kullandığı sosyal medya hesaplarına falan

Derdi ne bilmem eşinizin ama çok sinirlendim.Pislik herif.Eğer aldatma hissediyorsanız doğru çıkabilir şu tavırlarınıda göz önüne alırsak maalesef.Sizin önceliğiniz karnınızdaki olsun.Sonra olmadı tekmeyi basarsınız.Kaçırdım sanırım birde maddi bağımsızlığınız var mı?

Elbette olması gerekir ama her dk seni pamuklar üstünde gezdiremez ya.
Bak beni sitede bilen çoktur anne baba yok,yeni tayin oldum arkadaşımda yok sezaryen doğum yaptım çocukta enfeksiyon var o halimle çocuğa baktım 5 gün hastanede kalıp, oradan çıkıp eve geldim eve baktım, büyük çocuğuma baktım, eşim bana dönüp
Gsyabk ben ev yemeği yemek istiyorum dedi...
E oysa ki benim sezaryen olan tüm tanıdıklarım 4,5 aya yakın yattı onlara ya anaları ya da kaynanaları baktı.
Bende pamuklar üstünde tutulmak isterdim bacım.
Ama yok yani, olmuyor. Burası yabancı dizinin sahnesi değil,avrupa ülkesinde ki centilmen bi erkekle de evli değiliz.
Bunlar böyle yani kabul edecen.
Hem sal adamı biraz belki gerçekten de arkadaşıyla kafa dağıtmaya ihtiyaci vardır.
Yani yaşadıklarınız normal mi, herkes mi kabullensin öküz kocaları

Bak beni sitede bilen çoktur anne baba yok,yeni tayin oldum arkadaşımda yok sezaryen doğum yaptım çocukta enfeksiyon var o halimle çocuğa baktım 5 gün hastanede kalıp, oradan çıkıp eve geldim eve baktım, büyük çocuğuma baktım, eşim bana dönüp
E oysa ki benim sezaryen olan tüm tanıdıklarım 4,5 aya yakın yattı onlara ya anaları ya da kaynanaları baktı.
Ama yok yani, olmuyor. Burası yabancı dizinin sahnesi değil,avrupa ülkesinde ki centilmen bi erkekle de evli değiliz.
Hem sal adamı biraz belki gerçekten de arkadaşıyla kafa dağıtmaya ihtiyaci vardır.
Keşke yapmasaydınız o yemekleri. Az yeseydi de Uşak tutsaydı utanmaz.

Kızlar 5 aylık hamileyim ve hamile kaldığımdan beri nerdeyse eşimi hic tanıyamıyorum. Eskiden az da olsa alttan alır bisey olduğunda ozur falan dilerdi simdi tam tersi ben tartışmayı biraz daha uzatsam nerdeyse el kaldıracak. Normalde haklı oldugumda ölcegimi bilsem susmam ama bebege bisey olcak korkusundan herseyi yutar oldum beni burda biraz tanıyan arkadaslar var riskli bi gebelik geçiriyorum ama umrunda bile degil ikimizinde istediği bi bebek hadi istemiyor desem neyse 5 senedir bekliyorduk ne oldu neden degisti cidden aklim almıyo gündüz 2 gece 12 arası calisiyor eve geldiğinde kumandasını telefonunu alır yüzüme bile bakmaz. En basiti bugün birzz gec gelcem dedi saat 5:20 hala ortada yok ya basima bisey gelse ben normalde de tek korkarım gece suan hamile hallimle nasıl düşünmüyor anlamıyorum. Aradım senin umrunda bile degilim belli ayrılalım istemiyorum dedim Biraz daha disarda kalmak için tamam gelmicem kapat dedi ama isi artık herneyse bittiğinde kapıya dayancak biliyorum sizce ne yapmalıyım ? Okadar cok bunaldim ki !
erkekler eşlerini daha çok hamilelik dönemlerinde aldatıyormuş eve gelmemeler falan bence araştır sonra üzülürsün

Pardon da o saate kadar nerede kalıyor saygısız ya adam gibi vaktiyle evlerine gelseler olmuyor illa yolu sapıtıcak

Yoo bunlar böyle falan değiller siz kabul ettikçe azıtıyorlar sadece . Kocam paşam diye ameliyatlı halinizle bile yemek yaparsanız düzeltme gibi bi opsiyonunuz olmaz zaten. Herkes de sizin gibi aman kabul edecen çocuk yapacan oturcan aşağı zihniyetli olmayabilir bari fikrinizi dayatmaya çalışmayın. Allah kurtarsın.

Yoo bunlar böyle falan değiller siz kabul ettikçe azıtıyorlar sadece . Kocam paşam diye ameliyatlı halinizle bile yemek yaparsanız düzeltme gibi bi opsiyonunuz olmaz zaten. Herkes de sizin gibi aman kabul edecen çocuk yapacan oturcan aşağı zihniyetli olmayabilir bari fikrinizi dayatmaya çalışmayın. Allah kurtarsın.
Dayatmak 😁
Amin reis inşallah

6 senelik evli olduğunuza göre 19 yaşında mı evlendiniz ? Çok erken evlenmişsiniz eşiniz kaç yaşında ? Muhtemelen Bebekte olunca erken evlenmenin etkisiyle evlilikten sıkıldı,sorumluluklar üstüne gelmeye başladı.Maalesef başka biri olduğunu düşünüyorum.Bu duruma göre gardınızı alın derim

Eşinize çok sinirlendim. Böylelerinden de boşansan bile yok yere baba misyonu yüklüyorsun adama adamın tek emeği sevgisi yokken süreçte üstelik. Yine de gözü kapalı birisi değilsiniz güçlü bir kadın olduğunuzu hissediyorum. Ne olursa olsun kendinize asla saygısızlık yaptırmayın gerekirse bu süreçte ailenizden destek alın çünkü ilerleyen zamanlarda stres olursunuz evde yalnız kalırsanız.

Her ne olursa olsun sizin ve bebeğiniz için en iyisi olsun.

Devam edin böyle tepenize çıkarın. Size yazık değil mi? Siz o haldeyken paşa bir de ev yemeği yemek istemiş. Çok normal şeyler bunlar tabii. Bir de burda övünerek anlatıyorsunuz.

X