Eşime doğum günü için farklı ne yapabilirim,tavsiyelerinizi rica ediyorum arkadaslarım

SERAP ALCN

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
66
25
35
Merhabalar,
Evliyim eşimin 2.doğum günü evlilik sürecindeki . Sevgiliyken süprizler yapabiliyodum dışarda buluşuyoduk şimdi evliyiz onu ne diye çıkarabilirim ve nereye,ne yapabilirim.Çalışıyorum hafta içine denk geliyo 2 eylül evde ne yapabilirim deneyimli arkadaşlar yadrım edin bana çok üzüntü hastalık geçirdik bu yıl farkli bişey yapmak istiyorum ama bulamıyorum

Ben ikinci doğum gününe, bütün arkadaşlarını toplayıp sevdiği bir mekanda ona süpriz yapmştım. Dansöz bile tuttum kocama :) Fakat sonra anladık ki, onlar sevgiliyken oluyomuş. :) Alkolü kaldıramayanlar, kalabalıktan saçmalayanlar, sabaha kadar kalmak ve ertesi gün işe gitmek.... Bir sonraki sene, başbaşa keman ve şarap eşliğinde yemek yedik. çok daha eğlenceli oldu. Başbaşa olmak en iyisi. Evde en sevdiği yemekleri yaparak ya da dışarda nasıl isterseniz. Bu arada ayakkabı favori hediyemdir. Erkeği kandırmanın yolu bence :) Ya da şık bir tek ceket. Kolay gelsin..

X