Eşime gelen mesajlardan rahatsızım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben napayım yazıyorlar diyor. Nasıl yapayım boşanayım mı sizce? Kocam yüz veriyor mu nasıl emin olmalıyım? Emin olsam zaten vallahi billahi boşanırım ya
çarpılırsın mazallah boş yere yemin etme😂daha neyden emin olacaksın GÜVEN yıkılmış bir kere.sende her şeyin farkındasın.bu ilk kavganda değil huzur falan kalmamış çok mutsuzsun ve mutsuzluktan mutlu oluyorsun çok tehlikeli bir ruh hali.

Off yine kocasının kafasına laf sokamayınca kadın milletinin osuna busuna takmacalar. Kimsenin giydikleri sizi ilgilendirmez, mesaj atanlara da sınır çizecek olan kocanız. Sizin işiniz kocanızla. Tipinize küfredip yerin dibine sokan kocanıza kanalize edin öfkenizi, hem daha kolay olur elalemin kadınını onu giydi bunu yaptı diye yargılamaktan.

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. En suçlu benmişim. Çünkü evli öğretmenine gece mesaj atan kıza ahlaksız demişim, eşim de haklıymış çünkü benim bundan rahatsız olmamam gerekiyormuş. Cevabımı aldım. Eşime nafaka bile ödeyeceğim boşanırken ben hatalı olduğum için. Çok teşekkür ederim hepinize, iyi geceler.
Yeni rota oluşturuldu,100 mt öteden sağa dönünüz😏.

Eşimin verdiği bir mesaja ya da öyle bir tavrına rastlamadım henüz, cevap vermiyor. Verdiklerinde de ıygun olmayan şeyler yazmıyor. Yakalamadım yani yapıyorsa da . Küfürü sebebiyle ahlaksız olduğunu da yazdım. Hala okumamışsınız belli ki.
O küfürü yediren her seyi yedirir, cok takmayin o yuzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X