Esimi aldattim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem bu kadar rahatsızlık duyuyorsunuz, yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Görmüyor musunuz, kendi ellerinizle hayatınızı mahvetme üzeresiniz. Karşınıza çıkan adamda sizin duygusal boşluğunuzun farkında ve sizi kullanmak için, iki yakınlık göstermiş.
Tövbe edip, kendinizi toparlayın.Siz evli, karşı taraftaki evli. Ayağınıza dolaşacak, pişmanlığını kat be kat yaşayacağınız belli olduğu bu pis işten bir an evvel dönün derim.

Ay valla ben de bunu anlamıyorum sevmeden evlilik zor da sevişip iki çocuk yapmak kolay herhalde. Madem ayrılmayı kafanıza koydunuz başka adamlarla tebelleş olacağınıza okusaydınız meslek edinseysiniz insan gibi. Azıcık aklınızı başınıza alın iki çocuğunuz var yediğiniz halt duyulsa rezil olursunuz. Boşanın gidin annenizin evine en azından bi süreliğine kendinizi bilmemne konumuna koydurmayın allahaşkına. Size zerre acımam da günah o çocuklara. İş bulur düzeninizi kurarsınız sonrada kalbiniz kime isterse ona atar. Böyle olmaz. Aklınızı başınıza alın.
Çok haklısın az bile bunlar bana gercekden çok üzgünüm kendimi bu duruma düşürdüğüm icin

Telefon numaranı değiştir. Eşinden rica et öğretmenle iletişimi o sağlamaya başlasın. Sebebini sorarsa bir anneyle aralarında hos olmayan bir şey geçmiş muhatap olmak istemiyorum ben de. Daha geç değil iyice batmadan bu hatadan dönebilirsin. Kendine çeki düzen ver ve aynada iki çocuk annesi olduğunu hatırlat kendine. Herseyi tOpladiktan sonrada oturup bosanmayi düşün. Böyle mutsuz yaşanmaz.

Öyle bir şey ki hiç birşey düşünmedim ister inan ister inanma şuan sen yazıyorsun ve ben dehsete kapıldım öyle kör olmusumki düşünemiyormusum

bak ben sana söyleyeyim oğlumun okulunda benzer durum yaşanmıştı. güvenlik kameralarını seyrederken ortaya çıktı. okulu bırak tüm semt çalkalandı. müdüre kadar hepsi seyretmiş. güvenlikten velilere herkesin ağzına sakız oldular.

Biz ne dersek diyelim sen ne kadar hak verirsen ver, onu gördüğün an vazgeçecek sin yine, sevgi bu değil ya. Birde öğretmen statüsünde olan biri, önce kendi öğrensin sınırlarını, kendine gel, herkes eşini sevdiğinden devam etmiyor evliliğine, eğer eşine iyi bakarsan bence iyi görebilirsin

Telefon numaranı değiştir. Eşinden rica et öğretmenle iletişimi o sağlamaya başlasın. Sebebini sorarsa bir anneyle aralarında hos olmayan bir şey geçmiş muhatap olmak istemiyorum ben de. Daha geç değil iyice batmadan bu hatadan dönebilirsin. Kendine çeki düzen ver ve aynada iki çocuk annesi olduğunu hatırlat kendine. Herseyi tOpladiktan sonrada oturup bosanmayi düşün. Böyle mutsuz yaşanmaz.
Ister inanın ister inanmayın yazmadan önce durumum yazdıktan sonra durumum herşeyi farklı açıdan görmemi sağlamaları yalan gelecek ama sadece önüme bakmışım hiç bir detayı düşünmedim herkes acıda olsa tokat gibi gerçekleri yazıyor sık oluyorum bunları nasıl dusunmedim

birde bugün girmişsin kk ya,Allah aşkına nicki ni koyarken onsuz hayat derkenonu mi kastederek koydun merak benimkisi...

O kadar detaya rağmen sizinle empati kuramadım. Hepsi gereksiz ayrıntılardı çünkü. Mutsuzsanız biriyle aşk yaşamak için önce boşanmalısınız..

Biz ne dersek diyelim siz gidip çatır çatır sevişeceksiniz.
Çocuklarınıza üzüldüm. Yazık. Onurlu bir anneleri olmalıydı.
Ortaya çıktığı zaman -ki gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır- ömür boyu sizin iğrenç hevesleriniz yüzünden yüzleri eğilecek..

Off salak olmayın adamın sizde istediği sadece seks hatta ek olarak görüntü alıp şantajla başka seyler de istemek... valla pek gerçeksin gibi gelmedin ama yinede yazayım dedim ... bi silkelenip kendinize gelin yahu

Sen bence otur düşün, bu adamdan ayrılmaya kalkarsan seni düşüreceği durumu...

Ister inanın ister inanmayın yazmadan önce durumum yazdıktan sonra durumum herşeyi farklı açıdan görmemi sağlamaları yalan gelecek ama sadece önüme bakmışım hiç bir detayı düşünmedim herkes acıda olsa tokat gibi gerçekleri yazıyor sık oluyorum bunları nasıl dusunmedim
Yapacağın hata çocuklarına öyle bir etiket olarak yapışır ki tüm hayatın boyunca kendini affetiremezsin. Yapma yazıktır onlara. En çok onları düşün.

Madem bu kadar rahatsızlık duyuyorsunuz, yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Görmüyor musunuz, kendi ellerinizle hayatınızı mahvetme üzeresiniz. Karşınıza çıkan adamda sizin duygusal boşluğunuzun farkında ve sizi kullanmak için, iki yakınlık göstermiş.
Tövbe edip, kendinizi toparlayın.Siz evli, karşı taraftaki evli. Ayağınıza dolaşacak, pişmanlığını kat be kat yaşayacağınız belli olduğu bu pis işten bir an evvel dönün derim.
Çok haklisiniz kendi içinde yaşıyorum durumu her açıdan görmemi sağladı herkes yemin ederim bitti bu is açıklama bile yapmadan önce numaramı sonra veli olarak esimi yonlendircem

Ne yazalım? Çocuğunuzun öğretmeni sizi kullanacak. Eşiyle ikinci çocuk planlıyor çünkü ayrılmayacak. Sizde istediği zaman gidip yatıp istemediğinde rahatlıkla kenara itebileceği bir kadından fazlası olmayacaksınız. Çünkü evlisiniz ve başına bela olmazsınız. Çünkü O karısını aldattığı için en fazla çok ayıp etmiş olacak ama size o.... diyecekler. Uzak durun. Kendinize bu çirkinliği layık görüyor olabilirsiniz ama o iki evlada bunu yapmayın. Hiçbir şey gizli kalmaz.

Öyle bir şey ki hiç birşey düşünmedim ister inan ister inanma şuan sen yazıyorsun ve ben dehsete kapıldım öyle kör olmusumki düşünemiyormusum
Burda yazılan yorum ve hakaretlerle içiniz soğumayacak.
Okul,muhit değiştirin türlü bahanelerle hiç yaşanmamış gibi desem vicdanınız bilmiyorum el verir mi?
Eşinize anlatın desem onun da sonu sizin açınızdan pek iyiye varmayabilir.
İnanın şu kelimeleri yazarken bile tedirgin oluyorum.
Nasıl düzeltirsiniz, vicdanınızı nasıl susturabilirsiniz bilmiyorum.
Ama şu .......ögretmen(!) ile olay daha fazla çirkinleşmeden bağlantınızı kesin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X