Esimi aldattim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Abcdef85

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
36
4
Merhaba arkadaşlar. O kadar kötü durumdayım ki .. az sonra belki bir sürü hakaretlere linçlere mahruz kalacağım ama unutmayin kinamayin, yaşamadan ölmeyiz. Herşey bizim için bu hayatta , pişkin pişkin değil içim yana yana nefesim kesilmişbir şekilde yaziyorum...
Ileride bir şekilde anlasilir diye bahsi geçen kişileri benzetme yoluyla izah etmeye çalışacağım.
Benim hikayem 15 yıl. Önce başladı suanki esimi cok sevdim yada sevdigimi sandim bunu anlayamadan çok kısa sürede gelişti herşey evlendim.. evlenmemle birlikte eşim bana güvensiz sürekli etrafa bakmakla suçlayan evde yasadigimiz herşeyi ailesine anlatan ve herşeyden önce daha 1 haftalık evliyken eşimden çok büyük darbe yemiş biriyim içeriklere olurda bir tanıdık yada bizzat eşim okur diye detaya girmek istemiyorum.. Ama şunu çok iyi biliyorumki sevgim ciddi darbe aldı ... Ama ask taze zaten kısa sürede evlendik içime attım.. sürekli kavga ediyorduk bir kaç kere evi bile terk ettim aileler girdi baristirdi.. eşim eve erken gelen benimle yeterince ilgilenmeyen tek hayatı is ,ev ,uyku, ve cinsellik olan biriydi ama hala beni için sorun değildi çünkü herşey yeni taze ask hala vardı.. sonra çocuğumuz oldu ilişkimiz çocukdan sonra inişli çıkışlı olmaya başladı ben daha çok çocukla ilgileniyor yoruluyor ona yeterince vakit ayırmıyordum yada ayırmak istemiyordun cinsel açıdan iyice uzaklasmistim.. kimi zaman yorgunluk kimi zaman isteksizlikden bir türlü ona yaklasmiyordum normal olarak onda sınır yapıyordu öyle yada böyle yıllar gecti 2.çocuğu hamile kaldım herşey daha kötü oldu 2. Bebegim zor bir bebekti ilk cocugum okullu diğeri bebek yetemez oldum uyku yeme içme ev düzeni hiç birseye yetemiyordun Allah var oda görüyor anlayışla yaklaşıyordu uzun bir süre 2.cocugumla yatıyor ondan iyice uzaklasiyordun..
asıl detaya henüz girmedim 2.cocuğum biraz büyüdü en azından ihtiyaçlarıni karsilicak hale geldi.. Ben eşime karşı iyice uzaklastim artık kalbin onun için atmiyordu onunla uyumak istemiyordum bana dokunsun istemiyordum.. dışarda bakıldığında çok şanslı kadınsın diyebilecek eşe sahibim asla hakkını yemem ne cimriligivar ne dövmesi ne sovmesi, harika bir baba sadık bir eş, evinin ihtiyaçlarını gideren iyi kalpli vicdanlı bir adam ilk yıllardaki hatalarini yapmayan evdeki herşeyi evde tutan beni ailesine ezdirmeyen bir adam.. böyle yazdigimda deli bu kadın bu devirde böyle adam diyeceksiniz ama neyse devam edeyim.. eşimle ciddi ayrılık konuşması yaptık eşim cinsellik acidan ona karşı yetersiz oldugumu onu mutlu etmediğini hep söyler oldu haklida ama onu hic arzulamiyor teni tenime degsin istemiyordum... ama soyle düşündüm 2.cocugum var iyi ozelliklerini düşünüp teselli bulup ver istedigini ret etme dedim ve uyguladim ben istemeye istemeyedeolsa artik onu bu konuda memnun etmeye basladim ama her duş da agladim cunku o bana dokunsun istemiyordum.. dusunuyorum düşünüyorum ben nasil bu hala geldim
Ben evlenmeden önce çalışan ,ailesi tarafından sıkılmayan ,açık saçık olmasada belli bir ölçüde giyinen bir kadindim .. evlemdikden sonra esim minik adimlarla değiştirmeye basladi beni ama inan o kadar minikki suan anlıyorum ona askimdan ve adımlarınin minik olmasi hic suphe uyandirmadi oyle yada boyle ben onun istedigi gibi biri olmusumm.. şuan istediğim giyinemiyorum onun istediği gibi şeyleri bile bulamiyorum, çalışmıyorum, vedaya bir çok kitlamalar ama hep ask, çocukların küçük olması öyle böyle derken 15 yılı devirmisiz.. detay yazdım hepsini komple okuyup nedenlerini sebeplerini bilin istedim

Asıl olay .. kendimde başka birşeyler keşfetmeye basladim.. ask filimlerinden etkileniyor, tv de beğendiğim biri olunca onu ruyamda gorur oldum gunlerce etkisinden cikmamaya basladim.. bunlar oldukca esimden dahada uzaklastim..zayıflamaya başladım doğum kilolarim gitti. Bakımlı olmaya baslamamla bakışları üzerimde hissetmeye ve bundan hiç rahatsız olmamaya başladım... geldim en zor olan detaya ve ben mecbur girmem gereken bir ortamda bi adamın bana ilgisini fark ettim o mecbur olmam gereken ortamda telefon numarası da mecbur bende ve onda olmak zorundaydı detaylara giremiyorum.. inanin basda rahatsız oldum adam hiç yakışıklı değil benden 10 yaş büyük işin en kotusu evli... adam hiç pes etmedi ben yazma dedikce yazdı red ettim bir süre uzaklaştı sonra yine yazdi bir süre sonra artık bende rahatsız degildim ona cevap vermeye başladım.. ve biz bir kere gorustuk cinsel açıdan olmasada öpüştük.. ve ben göklere çıktım aklımda fikrimde artik o vardı.. Ama adam bana 2.çocuklarıni yapacaklarını söyledi.. hemen uzaklastim, ama istemeye istemeye ama ne yaptı ne etti yine beni çekti yorungesine ve şuan biz onunla gece 12den sonra herkes uyuduğunda 25-30 dk kadar yazisiyoruz o benimle cinsellik yasayacağı anı iple çekıyor, o yaşayacağımız şeyin detaylarini yaziyor yani açık seçık konuşuyor..
Herşeyi farkindayim arkadaslar adamın niyeti belli benimle yatmak ama ben malesef ona aşık oldum .. O kadar uzak kalmisimki bu duygudan acı çekiyorum sürekli agliyorum midem ağrıyor sürekli sosyal medyadan aktifmi bakiyorum.. çocuklarımla ilgilenemez eşime tahammül edemez durumdayım...
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum biliyorum aşık olduğum adamdan hayır yok ama eşinle nasıl geçer okur sevmeden tahammül etmeden nasıl geçer.. ayrilmakcok istiyorum ama ayrılırsam ne yapacağım 2.çocukla ailemin evine dönmem ev ev üstüne olmaz annemle o kadar iyi anlaşamıyorum.. maselef iyi bir mesleğim yok en çok bunun için dövünüyorum keşke okusaydım iyi bir meslegim olsaydi ben ne yapicam bosanirsam Ne olur Allah rızası için yazdığım herşey için bir yorum yapın eşimle alakalı suanki durumumla alakali.. yazacağınız şey belki hayırlı birseye vesile olur çok aci çekiyorum Allah kimseyi bu duruma düşürmesin... kime anlatilirki bu durum yazım hataları için kusura bakmayın hızlı hızlı yazdım kimse gormeden.. Ama şunu bilin sevmeden aynı evde evlilik zor Allah kimseye yasatmasin

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. O kadar kötü durumdayım ki .. az sonra belki bir sürü hakaretlere linçlere mahruz kalacağım ama unutmayin kinamayin, yaşamadan ölmeyiz. Herşey bizim için bu hayatta , pişkin pişkin değil içim yana yana nefesim kesilmişbir şekilde yaziyorum...
Ileride bir şekilde anlasilir diye bahsi geçen kişileri benzetme yoluyla izah etmeye çalışacağım.
Benim hikayem 15 yıl. Önce başladı suanki esimi cok sevdim yada sevdigimi sandim bunu anlayamadan çok kısa sürede gelişti herşey evlendim.. evlenmemle birlikte hayatımın şokunu yaşadım eşim bana güvensiz sürekli etrafa bakmakla suçlayan evde yasadigimiz herşeyi ailesine anlatan ve herşeyden önce daha 1 haftalık evliyken eşimden çok büyük darbe yemiş biriyim içeriklere olurda bir tanıdık yada bizzat eşim okur diye detaya girmek istemiyorum.. Ama şunu çok iyi biliyorumki daha ilk haftadan sevgim ciddi darbe aldı ( aldatma degil) ... Ama ask taze zaten kısa sürede evlendik içime attım.. sürekli kavga ediyorduk bir kaç kere evi bile terk ettim aileler girdi baristirdi.. eşim eve erken gelen benimle yeterince ilgilenmeyen erkenden uyuyan tek hayatı is ,ev ,uyku, ve cinsellik olan biriydi ama hala beni için sorun değildi çünkü herşey yeni taze ask hala vardı.. sonra çocuğumuz oldu ilişkimiz çocukdan sonra inişli çıkışlı olmaya başladı ben daha çok çocukla ilgileniyor yoruluyor ona yeterince vakit ayırmıyordum yada ayırmak istemiyordun cinsel açıdan iyice uzaklasmistim.. kimi zaman yorgunluk kimi zaman isteksizlikden bir türlü ona yaklasmiyordum normal olarak onda sınır yapıyordu öyle yada böyle yıllar gecti 2.çocuğu hamile kaldım herşey daha kötü oldu 2. Bebegim zor bir bebekti ilk cocugum okullu diğeri bebek yetemez oldum uyku yeme içme ev düzeni hiç birseye yetemiyordun Allah var oda görüyor anlayışla yaklaşıyordu uzun bir süre 2.cocugumla yatıyor ondan iyice uzaklasiyordun..
asıl detaya henüz girmedim 2.cocuğum biraz büyüdü en azından ihtiyaçlarıni karsilicak hale geldi.. Ben eşime karşı iyice uzaklastim artık kalbin onun için atmiyordu onunla uyumak istemiyordum bana dokunsun istemiyordum.. dışarda bakıldığında çok şanslı kadınsın diyebilecek eşe sahibim asla hakkını yemem ne cimriligivar ne dövmesi ne sovmesi, harika bir baba sadık bir eş, evinin ihtiyaçlarını gideren iyi kalpli vicdanlı bir adam ilk yıllardaki hatalarini yapmayan evdeki herşeyi evde tutan beni ailesine ezdirmeyen bir adam.. böyle yazdigimda deli bu kadın bu devirde böyle adam diyeceksiniz ama neyse devam edeyim.. eşimle ciddi ayrılık konuşması yaptık eşim cinsellik acidan ona karşı yetersiz oldugumu onu mutlu etmediğini hep söyler oldu haklida ama onu hic arzulamiyor teni tenime degsin istemiyordum... ama soyle düşündüm 2.cocugum var iyi ozelliklerini düşünüp teselli bulup ver istedigini ret etme dedim ve uyguladim ben istemeye istemeyedeolsa artik onu bu konuda memnun etmeye basladim ama her duş da agladim cunku o bana dokunsun istemiyordum.. dusunuyorum düşünüyorum ben nasil bu hala geldim
Ben evlenmeden önce çalışan ,ailesi tarafından sıkılmayan ,açık saçık olmasada belli bir ölçüde giyinen bir kadindim .. evlemdikden sonra esim minik adimlarla değiştirmeye basladi beni ama inan o kadar minikki suan anlıyorum ona askimdan ve adımlarınin minik olmasi hic suphe uyandirmadi oyle yada boyle ben onun istedigi gibi biri olmusumm.. şuan istediğim giyinemiyorum onun istediği gibi şeyleri bile bulamiyorum, çalışmıyorum, vedaya bir çok kitlamalar ama hep ask, çocukların küçük olması öyle böyle derken 15 yılı devirmisiz.. detay yazdım hepsini komple okuyup nedenlerini sebeplerini bilin istedim

Asıl olay .. kendimde başka birşeyler keşfetmeye basladim.. ask filimlerinden etkileniyor, tv de beğendiğim biri olunca onu ruyamda gorur oldum gunlerce etkisinden cikmamaya basladim.. bj lar oldukca esimden dahada uzaklastim..zayıflamaya başladım doğum kilolarim gitti. Bakımlı olmaya baslamamla bakışları üzerimde hissetmeye ve bundan hiç rahatsız olmamaya başladım... geldim en zor olan detaya ve ben mecbur girmem gerekn bir ortamda bi adamın bana ilgisini fark ettim o mecbur olmam gereken ortamda telefon numarası da mecbur bende ve onda olmak zorundaydı detaylara göremiyorum.. inan o basda rahatsız oldum adam hiç yakışıklı değil benden 10 yaş büyük işin en kotusu evli... adam hiç pes etmedi ben yazma dedikce yazdı red ettim bir süre uzaklaştı sonra yine yazdi bir süre sonra artık bende rahatsız degildim ona cevap vermeye başladım.. ve biz bir kere gorustuk cinsel açıdan olmasada öpüştük.. ve ben göklere çıktım aklımda fikrimde artik o vardı.. Ama adam bana 2.çocuklarıni yapacaklarını söyledi.. hemen uzaklastim ama istemeye istemeye ama ne yaptı ne etti yine beni çekti yorungesine ve şuan biz onunla gece 12den sonra herkez uyuduğunda 25-30 dk kadar yazisiyoruz o benimle cinsellik yasayacağı anı iple çakıyor benimle o yaşayacağımız şeyin detaylarini yaziyor yani açık saçık konuşuyor..
Herşeyi farkindayim arkadaslar adamın niyeti belli benimle yatmak ama ben malesef ona aşık oldum .. O kadar uzak kalmisimki bu duygudan acı çekiyorum sürekli agliyorum midem ağrıyor sürekli sosyal medyadan aktifmi bakiyorum.. çocuklarımla ilgilenemez eşime tahammül edemez durumdayım...
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum biliyorum aşık olduğum adamdan hayır yok ama eşinle nasıl geçer okur sevmeden tahammül etmeden nasıl geçer.. ayrilmakcok istiyorum ama ayrılırsam ne yapacağım 2.çocukla ailemin evine dönmem ev ev üstüne olmaz anneme o kadar iyi anlaşamıyorum.. maselef iyi or mesleğim yok en çok bunun için dövünüyorum keşke okusaydım iyi bir meslegim olsaydi ben ne yapicam bosanirsam Ne olur Allah rızası için yazdığım herşey için bir yorum yapın eşimle alakalı suanki durumumla alakali.. yazacağınız şey belki hayırlı birseye vesile olur çok aci çekiyorum Allah kimseyi bu duruma düşürmesin... kime anlatilirki bu durum yazım hataları için kusura bakmayın hızlı hızlı yazdım kimse gormeden
ndaha fazlanokuyamadim ruhunda bedeninde senin .. gitmis allah senin gibileri bildigi gibi etsin ne bicim bir annesin s3nin tanimiyorum ama yaziklar olsun boyle kadinlara hem cinsim oldugun icin utaniyorum belki bi sozlerden sonra bami yerim ama sana hadini cok fena bildireceklere cunku linc edilmeyi goz onunde bulmussun hadi simdi sii

Onurlu bir insan eşini aldatmaz.
Şeytana uymakla,duygu eksikliği ile vs açıklanacak sey degil bu.
Size sizinle ilgili düşüncelerimi yazsam banlanirim.
O nedenle aşık olduğunuzu sandığınız adamin eşine vekaleten Allaha havale ediyorum sizi...
Ipiniz ayağınıza dolansin.

Insallah çocuklarınızın utanacagi bir anne olarak kalmazsiniz hafizalarinda

Her şeyi, her şeyi anlayabilirim. İnsan evliyken gönlü başkasına kayabilir i bile anlayabiliyorum düşününce. Ama En başından beri soğuk olduğunuz eşinizden 1 değil tam 2 çocuk yapmışsınız ben buna üzüldüm. Bunu anlayamıyorum. Evli iken, evli biriyle öpüşmek, bir ilişki yürütmeyi kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz... Size yapılsaydı? Korkmuyor musunuz dönüp dolaşıp sizi ya da Allah korusun çocuğunuzu bulursa bu ah.

Bilmiyorum yargılamak istemiyorum. Çok üzüldüm açıkçası. Rica ediyorum eşinizden boşanın, o adamı da bırakın. Sıfırdan kendinize bir hayat yaratın. Başka türlü enerjiniz temizlenmez ve mutlu olamazsınız.

inan o basda rahatsız oldum adam hiç yakışıklı değil benden 10 yaş büyük işin en kotusu evli... adam hiç pes etmedi ben yazma dedikce yazdı red ettim bir süre uzaklaştı sonra yine yazdi bir süre sonra artık bende rahatsız degildim ona cevap vermeye başladım.. ve biz bir kere gorustuk cinsel açıdan olmasada öpüştük.. ve ben göklere çıktım aklımda fikrimde artik o vardı.. Ama adam bana 2.çocuklarıni yapacaklarını söyledi.. hemen uzaklastim ama istemeye istemeye ama ne yaptı ne etti yine beni çekti yorungesine ve şuan biz onunla gece 12den sonra herkez uyuduğunda 25-30 dk kadar yazisiyoruz o benimle cinsellik yasayacağı anı iple çakıyor benimle o yaşayacağımız şeyin detaylarini yaziyor yani açık saçık konuşuyor..

Bunlari hissedip bosanmamak olmaz.
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum biliyorum aşık olduğum adamdan hayır yok ama eşinle nasıl geçer okur sevmeden tahammül etmeden nasıl geçer.. ayrilmakcok istiyorum ama ayrılırsam ne yapacağım 2.çocukla ailemin evine dönmem ev ev üstüne olmaz anneme o kadar iyi anlaşamıyorum.. maselef iyi or mesleğim yok en çok bunun için dövünüyorum keşke okusaydım iyi bir meslegim olsaydi ben ne yapicam bosanirsam Ne olur
Ayrilirsan ne yapacagin seni ilgilendirir ama hem karnim doysun hem de pastam dursun diyemezsin.

Benim hikayem 15 yıl. Önce başladı suanki esimi cok sevdim yada sevdigimi sandim bunu anlayamadan çok kısa sürede gelişti herşey evlendim.. evlenmemle birlikte hayatımın şokunu yaşadım eşim bana güvensiz sürekli etrafa bakmakla suçlayan evde yasadigimiz herşeyi ailesine anlatan ve herşeyden önce daha 1 haftalık evliyken eşimden çok büyük darbe yemiş biriyim içeriklere olurda bir tanıdık yada bizzat eşim okur diye detaya girmek istemiyorum.. Ama şunu çok iyi biliyorumki daha ilk haftadan sevgim ciddi darbe aldı ( aldatma degil) ... Ama ask taze zaten kısa sürede evlendik içime attım.. sürekli kavga ediyorduk bir kaç kere evi bile terk ettim aileler girdi baristirdi.. eşim eve erken gelen benimle yeterince ilgilenmeyen erkenden uyuyan tek hayatı is ,ev ,uyku, ve cinsellik olan biriydi ama hala beni için sorun değildi çünkü herşey yeni taze ask hala vardı.. sonra çocuğumuz oldu ilişkimiz çocukdan sonra inişli çıkışlı olmaya başladı ben daha çok çocukla ilgileniyor yoruluyor ona yeterince vakit ayırmıyordum yada ayırmak istemiyordun cinsel açıdan iyice uzaklasmistim.. kimi zaman yorgunluk kimi zaman isteksizlikden bir türlü ona yaklasmiyordum normal olarak onda sınır yapıyordu öyle yada böyle yıllar gecti 2.çocuğu hamile kaldım herşey daha kötü oldu 2. Bebegim zor bir bebekti ilk cocugum okullu diğeri bebek yetemez oldum uyku yeme içme ev düzeni hiç birseye yetemiyordun Allah var oda görüyor anlayışla yaklaşıyordu uzun bir süre 2.cocugumla yatıyor ondan iyice uzaklasiyordun..

Asıl olay .. kendimde başka birşeyler keşfetmeye basladim.. ask filimlerinden etkileniyor, tv de beğendiğim biri olunca onu ruyamda gorur oldum gunlerce etkisinden cikmamaya basladim.. bj lar oldukca esimden dahada uzaklastim..zayıflamaya başladım doğum kilolarim gitti. Bakımlı olmaya baslamamla bakışları üzerimde hissetmeye ve bundan hiç rahatsız olmamaya başladım... geldim en zor olan detaya ve ben mecbur girmem gerekn bir ortamda bi adamın bana ilgisini fark ettim o mecbur olmam gereken ortamda telefon numarası da mecbur bende ve onda olmak zorundaydı detaylara göremiyorum.. inan o basda rahatsız oldum adam hiç yakışıklı değil benden 10 yaş büyük işin en kotusu evli... adam hiç pes etmedi ben yazma dedikce yazdı red ettim bir süre uzaklaştı sonra yine yazdi bir süre sonra artık bende rahatsız degildim ona cevap vermeye başladım.. ve biz bir kere gorustuk cinsel açıdan olmasada öpüştük.. ve ben göklere çıktım aklımda fikrimde artik o vardı.. Ama adam bana 2.çocuklarıni yapacaklarını söyledi.. hemen uzaklastim ama istemeye istemeye ama ne yaptı ne etti yine beni çekti yorungesine ve şuan biz onunla gece 12den sonra herkez uyuduğunda 25-30 dk kadar yazisiyoruz o benimle cinsellik yasayacağı anı iple çakıyor benimle o yaşayacağımız şeyin detaylarini yaziyor yani açık saçık konuşuyor..
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum biliyorum aşık olduğum adamdan hayır yok ama eşinle nasıl geçer okur sevmeden tahammül etmeden nasıl geçer.. ayrilmakcok istiyorum ama ayrılırsam ne yapacağım 2.çocukla ailemin evine dönmem ev ev üstüne olmaz anneme o kadar iyi anlaşamıyorum.. maselef iyi or mesleğim yok en çok bunun için dövünüyorum keşke okusaydım iyi bir meslegim olsaydi ben ne yapicam bosanirsam Ne olur Allah rızası için yazdığım herşey için bir yorum yapın eşimle alakalı suanki durumumla alakali.. yazacağınız şey belki hayırlı birseye vesile olur çok aci çekiyorum Allah kimseyi bu duruma düşürmesin... kime anlatilirki bu durum yazım hataları için kusura bakmayın hızlı hızlı yazdım kimse gormeden
Nasıl olurda sonrasında Neler olacağını bildiğiniz halde hata yapmaya devam ediyorsunuz eşinizi hem bu kadar övüp hem de arkasından vurmanız çok yanlış.
Ayrıca karşı tarafta da aldatılan bir kadın var biraz vicdanlı olun.

Bizim bir arkadaşımız var. Evli 3 çocuğu var. Karısı sevgili etmiş kendine adamı evden attı. Şimdi boşaniyorlar. Adam perişan halde. Çocuklar da öyle. Sadık kalmıyorsunuz bari insan gibi ayrılın yada diğer ilişkiyi hemen bitirin. Birde evli çocuklu insanlarsiniz. Aşkın adını kirletmeyin. Allah ıslah etsin

Tamam eşine birşey hissetmiyor olabilirsin ama onarsa hissetmen doğru değil adamın karısını düşün

Pes yani, evlisiniz ve karşınızda evli bir adam. Kendinizi eşinizin veya o size yaklaşmaya çalışan adamın eşinin yerine koyun. Bir de sizi kullanıp atmanın peşinde olan birine aşık oldum diyorsanız gerçekten kişiliğinizde ciddi sorun var demektir. Eğer başkasına birşeyler hissediyorsanız da bir zahmet eşinizi kandırmayın ve seçtiğiniz kişi de bekar olsun. Nerden tutarsan tut elinde kalan iğrenç bir durum.

Her şeyi, her şeyi anlayabilirim. İnsan evliyken gönlü başkasına kayabilir i bile anlayabiliyorum düşününce. Ama En başından beri soğuk olduğunuz eşinizden 1 değil tam 2 çocuk yapmışsınız ben buna üzüldüm. Bunu anlayamıyorum. Evli iken, evli biriyle öpüşmek, bir ilişki yürütmeyi kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz... Size yapılsaydı? Korkmuyor musunuz dönüp dolaşıp sizi ya da Allah korusun çocuğunuzu bulursa bu ah.

Bilmiyorum yargılamak istemiyorum. Çok üzüldüm açıkçası. Rica ediyorum eşinizden boşanın, o adamı da bırakın. Sıfırdan kendinize bir hayat yaratın. Başka türlü enerjiniz temizlenmez ve mutlu olamazsınız.
Bende kendimden utaniyorum emin ol.. Allah kimseye yasatmasin kimse böyle başlamaz hayata.. çok acı şeyler duyacağımı biliyorum burdan kimse büyük konuşmasın sadece kimseye olsunda istemem cevap icon teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X