Esimi aldattim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğumun öğretmeni o mecbur olduğum
Ouw bunu gormemisim.bak bu adamin ilk vukuati degildir ve meb bu konularda cok hassas.bu bi ortaya cikarsa o adam da cok.buyuk ceza alir zaten iffetsiz yasam surmekten.
Bu adamin acigini kollayan coktur ortaya cikarsiniz.ayni anda gece cevrim ici oldugunuzu anlayan bir isguzar veli mutlaka cikar.
Kendine gel bitir bu isi

Burada kimsenin haklısın bu kadar mutsuzken diye başlayıp sizin duymak istediğiniz cevaplar vereceğini sanmıyorum.Ben en çok o adamın karısına üzüldüm birde 2. çocuk düşünüyorlarmış onu aldatan bir adama çocuk yapacak birde kadıncağız ve kocasının pisliklerinden haberi yok çok acı.Kadının düşmanı yine kadın size böyle bir şey yapılsaya girmeyeceğim bile söyleyeceğim tek şey boşanın hem eşinize hem kendinize daha fazla zarar vermeyin ve kendinizi bu adama kullandırtmayın daha fazla şuan bile bu psikolojideyseniz ileride bu adam istediğini alıp size yol gösterdiğinde (ki inanın öyle olacak) altından kalkamazsınız bu durumun çocuklarınız var yazık psikolojik destek alıp bir an önce kendinize gelin!!!! Durumunuz daha çok çıkmaza girmeden.

Bende kendimden utaniyorum emin ol.. Allah kimseye yasatmasin kimse böyle başlamaz hayata.. çok acı şeyler duyacağımı biliyorum burdan kimse büyük konuşmasın sadece kimseye olsunda istemem cevap icon teşekkür ederim
Allah kimseye yaşatmıyor..Bile isteye yaşıyorsun.
Aşk dediğiniz olay da sizin yaşadığıniz gibi ahlaksızca değil AŞĶ' ı pisliğinize bulaştırmayın.

Böyle şeyler gizli kalmaz . Eşiniz duysa bir rezillik, adamın karısı duysa bir rezillik,çocuklar duysa düşünemiyorum:KK43: . Acil uzaklaşın. Sevmediğiniz eşle evli kalmak zorunda değilsiniz. Ama bu hayat doğru değil.insanlar evlat acısını bile sineye çekiyorken bu adamı mı unutamayacaksınız? Nedir aşk acısı! Boşanıp yeni hayat kurun.

herkesden Allah bin kere razı olsun gercekden bitti bu is her siz bende çok etki uyandırdı

Aldatma konusu kalıbı:
Giriş + kınamayın vs + kendince kendini haklı çıkaracak sebepler + kötü giden evliliğe rağmen çıkan çocuk detayı + yeni kişinin hayatına girmesi + yakınlaşıp uzaklaşma, kendini çekememe + karşı tarafı suçlama + arada yine kendini aklamaya çalışma + herkesin başına gelebilir diyip kapanış.

Aldatma konusu kalıbı:
Giriş + kınamayın vs + kendince kendini haklı çıkaracak sebepler + kötü giden evliliğe rağmen çıkan çocuk detayı + yeni kişinin hayatına girmesi + yakınlaşıp uzaklaşma, kendini çekememe + karşı tarafı suçlama + arada yine kendini aklamaya çalışma + herkesin başına gelebilir diyip kapanış.
Aslaa hiç bir oluru yok Allah affetsin beni sadece

Siz geri dönüşü imkansız bir hata yapmayin, hem kendi ailenizin hem de diğer ailenin günahına girmeyin de, biz sabaha kadar yazalım. Yeter ki yazdıklarınizda samimi olun. O pisliği gerçekten bırakmaya niyetli olun. O pislik kim bilir kaç velisine size baktığı gibi baktı. Kim bilir kaciyla neler yaşadı? Sizinle beraber olurken soyle boyle yapacağını anlattığında nasıl baktınız cocuklarinizin yüzüne Allah aşkına! O çocukların annesi böyle şerefsizlere meze olmak için mi anneleri oldu! Sılın atın bu kiri yüreğinizden.

öncelikle sunu söylemelıyım ki herşey allahtan insanoglu başına herşey gelir tamam eşinizden sogudunuz uzaklaştınız ama görüyorum kı eşiniz mükkemmel bi babalık yapoyor cocuklarınıza sevgi olmasada sizi dövmedıkten aılesıne ezdirmekdıktem sonra bi evlılık yürür çoçuklar için en azından nice kişiler var dayak altında aldatılmanın yanında cocukları için sabredıyor karsınızdakıne haksızlık etmeyin allh yardımcınız olsun demek düşer inşallah bol bol dua edın ama aşık oldugunuz kişinin eşininde bedduasını almayın gün gelir kişi yaşattıgını yaşamadan ölmez aynısı size yapılmıs olsaydı ne yapardınız? siz eşiniiz severrken eşiniz böyle birşşey yapsa çoçuklarınıza ıyı bi anne olum sizi geleeckte kötü hatırlmasınlar ben bunu sevgı olarak görmüyorum ıkı gün sonra eşini bırakıp size ilgi duyan adam yarın birgün sizi burakıp başkasına bakmayacagı ne malum eşimiz ve cevreniz duyrsa çoçuklarınızı başını yere egersimiz her daim paikolojik destek alın en azından eşiniz maddi yönde destek veriyor yarın birgün cekıp gitsenız nereye gideceksiniz boşanmak çözünmü amenna çok kötü bü evlılık olur hak veirrim gercekten üzücü bü durum.

Siz geri dönüşü imkansız bir hata yapmayin, hem kendi ailenizin hem de diğer ailenin günahına girmeyin de, biz sabaha kadar yazalım. Yeter ki yazdıklarınizda samimi olun. O pisliği gerçekten bırakmaya niyetli olun. O pislik kim bilir kaç velisine size baktığı gibi baktı. Kim bilir kaciyla neler yaşadı? Sizinle beraber olurken soyle boyle yapacağını anlattığında nasıl baktınız cocuklarinizin yüzüne Allah aşkına! O çocukların annesi böyle şerefsizlere meze olmak için mi anneleri oldu! Sılın atın bu kiri yüreğinizden.
Yemin ederim samimiyim bazen goremezsin yaa benim gormemi sağladı herkes

Adamı soyle de MEB atsın gorevden yarın kimbilir kaç veliyle karısını aldattı zina memuriyetini etkiliyor .Kocana da ulassak da ip numarasindan seni boşasa kurtulsa ekmegini yedirdigi kadın yerine kendini seven bi kadinla insallah evlenir kocan mutlu olur.

öncelikle sunu söylemelıyım ki herşey allahtan insanoglu başına herşey gelir tamam eşinizden sogudunuz uzaklaştınız ama görüyorum kı eşiniz mükkemmel bi babalık yapoyor cocuklarınıza sevgi olmasada sizi dövmedıkten aılesıne ezdirmekdıktem sonra bi evlılık yürür çoçuklar için en azından nice kişiler var dayak altında aldatılmanın yanında cocukları için sabredıyor karsınızdakıne haksızlık etmeyin allh yardımcınız olsun demek düşer inşallah bol bol dua edın ama aşık oldugunuz kişinin eşininde bedduasını almayın gün gelir kişi yaşattıgını yaşamadan ölmez aynısı size yapılmıs olsaydı ne yapardınız? siz eşiniiz severrken eşiniz böyle birşşey yapsa çoçuklarınıza ıyı bi anne olum sizi geleeckte kötü hatırlmasınlar ben bunu sevgı olarak görmüyorum ıkı gün sonra eşini bırakıp size ilgi duyan adam yarın birgün sizi burakıp başkasına bakmayacagı ne malum eşimiz ve cevreniz duyrsa çoçuklarınızı başını yere egersimiz her daim paikolojik destek alın en azından eşiniz maddi yönde destek veriyor yarın birgün cekıp gitsenız nereye gideceksiniz boşanmak çözünmü amenna çok kötü bü evlılık olur hak veirrim gercekten üzücü bü durum.
Bakin öyle bir hal ki yaşamayan bilmez Allah da yaratmasın şuur denilen şey gidiyor bana bu yazılan şeyleri benim dusunmemem şuan okudukça dehşete kapilmam gercekden bitti dua edip tövbe edeceğim

herkesden Allah bin kere razı olsun gercekden bitti bu is her siz bende çok etki uyandırdı
yanı sen bunu diyorsun
ben düşünemiyorum birinin beni tokatlamadı lazım
hayat inişler çıkışlar tuzaklar zayıflıklarla doludur
her defasında kim sizi tokatlayacak
kendinize gelin mantıklı olun
duygularınızın sizi yönetmesine izin vermeyin
birde konunuzun başında yediğiniz eşiniz belki asla bu şekilde davranmaz
aşık olduğunuzu iddaa ettiğiniz adamdan çok daha fazla erdem sahibidir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X