Eşimi eskisi kadar sevebilir miyim?

bilgiselkadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
14
6
25
Merhabalar, 25 yaşında bir kadınım. 2 ay önce severek evlendim fakat şuan eşime karşı hislerimde bir azalma ve soğuma meydana geldi. Onun benden önceki hayatından kalma borçları ve 2 aydır işsiz olması beni çok gerdi. Şuan çalışıyor fakat ben hala ona karşı bir şey hissedemiyorum. Ne yapacağım konusunda çok çaresizim

Borçları bilmiyor muydunuz evlenmeden?
2 aydır iş aramıyor mu bulamıyor mu? Aramıyorsa evet soğumakta haklısınız ama aradı ve bulamadıysa çok da elden gelir bi şey yok ki girmiş işe demişsiniz. 2 ayda en ufak zorlukta soğuyacaksanız evlenmeseydiniz keşke
Biliyordum aslında ama borçlarına karşı bu kadar umursamaz davranacağını düşünmüyordum. Yani bir iş için 2 ay haber bekledi. ekstra bir çabası yoktu evde bilgisayar oyunu oynamak dışında...

henüz 2 ayda bu kadarcık şeyden dolayı soğuduysanız sevemezsiniz. hani 2 ay bu. severek evlendik demişsiniz, kaç sene çıktınız? şundan soruyorum, insan az cok tanır evlenmeden, tembel mi, tuttuğunu koparır mı vs. gibi şeyleri. bugun işe girer, yarın başka konuyla alakalı vurdumduymazlık yapar. huydur bu biraz. tabi tek sorun işsizliği ise.

Evlilik boyunca sorumsuz ve iflah olmayacağı belliyse haklısınız diyeceğim ama iki ay istediği işi beklediği için soğumak garip geldi

Biliyordum aslında ama borçlarına karşı bu kadar umursamaz davranacağını düşünmüyordum. Yani bir iş için 2 ay haber bekledi. ekstra bir çabası yoktu evde bilgisayar oyunu oynamak dışında...

İş bulmak kolay değil, hem 2 ay işsiz olması çokta uzun bir süre değil.

Herkes herkesten bir sepeple soguyabilir hayatın genel akışı bu .....arkadaşından da akrabandanda eltindende kaynanan da sevgilinden eşinden de soguyabilirsin diygular ölümsüz duygular bitimsiz değil aynı insan ömrü misali.....Evlenirken iş caliskanlik konusundaki tutumu nasıldı kimisi var duramaz limon satar yevmiyeci olur broşür dağıtır da evde diranaz kimisi var çok rahattır bekler iş gelsin ayağına öncelikle duygularınız için kendinizi suçlu hissetmeyin kim ne dese desin .....ozellike kadinlar evlilik ağır taş bir yere bırakılamaz asla sorgulanmaz kafasından çıktığı sürece mutlu olur şimdilik çocuk yoksa bu fikri erteleyip yani çocuk yapmayıp duruma bakın....Baktınız ilgi yok sürekli oyun vs borç ve çalışma konusunda gayret yok herşey üstünüze kalacak ....o vakit yeni bir plan yaparsınız

Kurye dediğiniz esnaf kuryelik mi acaba? Normal kuryelikte çok sirkülasyon oluyor diye biliyorum 2 ay beklemezdi sanırım.

Bazı insanlar çok aşık olmasa da biriyle sevgili olur sürdürür de acaba öyle bir sevgililik mi geçirdiniz?
Yani ilişkide aşk tutku yoktur ve evlilikten sonra 7/24 aynı evde olunca naptım ben gibi bir düşünce çıkar birkaç arkadaşı yaşamıştı böyle.

Merhabalar, 25 yaşında bir kadınım. 2 ay önce severek evlendim fakat şuan eşime karşı hislerimde bir azalma ve soğuma meydana geldi. Onun benden önceki hayatından kalma borçları ve 2 aydır işsiz olması beni çok gerdi. Şuan çalışıyor fakat ben hala ona karşı bir şey hissedemiyorum. Ne yapacağım konusunda çok çaresizim
Maddi açıdan farklı mı yansitti size ?

Bence bir yıl ikinize de süre verin 2 ay çok erken bi süre büyük bi karar çünkü

Kizmakta haklisin bence borclari var ve is aramiyor. Borclari neden var borclu biriyle evlenmek pek dogru olmayabilir. Calismaya devam eder borclari oderse araniz duzelir bence zaman ver

Borç içinde işsiz güçsüz adamla evlenirken düşünücektin ablacım. Sen de evde boş oturma bari gir işe çalış

X