Eşimin ailesinden bıktım, beni artık seviyor mu emin değilim çok mutsuzum lütfen bi akıl verin...

Sizce bu evliliği devam ettirmeli miyim?

• Evet

• Hayır

• Zamana bırak

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
po
Konu Sahibi ile alıntı yaparak sorunu çözme peşindeyiz,sorunun sadece yatak ayırmak olmadığının elbette farkındayım,2 yaşına gelmiş bir çocuktan bahsediyoruz suan yeni doğum yapmış bir kadından değil..
Ah vah kadıncağız diye söylemde bulunup boşa Kocanı mi demeliydim?
Anlattıklarından yola çıkarak karşılıklı bir iletişim sorunu içinde olabileceklerini ve bunu kişi önce kendisi ile yüzlesip sorunu çözebilme şansı olduğunu söyledim..
Polemik yaratmayın.@canisicanisi
lemigi siz yaratiyorsunuz nikki biz burda kocani bosa mi diyoruz sizce ..iki yasinada gelse ufacik elbette yeni dogmus gibi degil bende bunun farkindayim. ya kadin dinlenemiyorum diyo.bizzat ben daha beterlerini yasadim.kpcamida bosamadim benimki gereken yerde cekti resti ailesine.cunku ailesi gercekten beter insanlar.burda kadincagiz derken aciyalim diyemi soyluyorum sizce. kadin derdini anlatmis burda .kadinligini yitirmemeli demissiniz birde sinir bozucu bisey. nerden biliyosunuz kadinkigini bukadar yitirdigini .dinlenemiyorum diyor rahat degilim ve esim beni anlamiyor diyor. yardimci bile olmuyor esi. bence siz daha net okuyun ona gore yorum yapin.nikki

ne kadarlik oglun canim. ben oglumu iki bucuk aylikken goturdum ama gezmek maksatli cunku bunaltmislardi benide.bende sein gibi uyuyamaz hava degisimi de olur dedim ama hic umdugum gibi olmadi inanki tam tersi oluyor okadar iyi geldiki bebegime ve bende rahatladim.

2 yasına girmek üzere. Daha önce 4-5 gün kadar kaldım ama inanın alışamadı...

po

lemigi siz yaratiyorsunuz nikki biz burda kocani bosa mi diyoruz sizce ..iki yasinada gelse ufacik elbette yeni dogmus gibi degil bende bunun farkindayim. ya kadin dinlenemiyorum diyo.bizzat ben daha beterlerini yasadim.kpcamida bosamadim benimki gereken yerde cekti resti ailesine.cunku ailesi gercekten beter insanlar.burda kadincagiz derken aciyalim diyemi soyluyorum sizce. kadin derdini anlatmis burda .kadinligini yitirmemeli demissiniz birde sinir bozucu bisey. nerden biliyosunuz kadinkigini bukadar yitirdigini .dinlenemiyorum diyor rahat degilim ve esim beni anlamiyor diyor. yardimci bile olmuyor esi. bence siz daha net okuyun ona gore yorum yapin.nikki
Konu sahibinin ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum,iyi günler:)

konunu basından sonuna kadar okudum
aklı başında tek kişi kv gibi görünüyor ondan yardım alsan ,
eşin seni biraz anlasa hayatın çok güzel olacak ,

2 yasına girmek üzere. Daha önce 4-5 gün kadar kaldım ama inanın alışamadı...
allah yardimcin olsun canim. sen kendin guclu ol tirnagin varsa basini kasi derler ya hani.sende oyle yap gereken yerde ver cevabini.buradaki bazi insanlar hic anlayisli degil aninda sert konusabikiyorlar bende geriliyorum kusurabakma. amacim bir nebze de olsa yardimci olmak ..

po

Gerilmeyin nolur en ifak bi olumsuzluğa bile tahammülüm kalmadı :KK43: ben söylemek istediklerinizin farkındayım ve kimseyi yanlıs anlamıyorum rahat olun. Bana kalsa 6 aylıkken ayırmak isterdim zaten oglumun odasinı. Çünkü 1 ay anca emzirebildim süt falan kalmadi. Dedigim gibi ev müsait degil. Tasınmak istiyorum. Bu da ayrı bi sorun oluyo aramızda. Ama artık bu eve sıgamiyorum. Anneyseniz en iyi sizlee anlarsinız 5 dk uykuya bile nasıl muhtac oldugumu. Tam uyuttum cocugu derken esimin aniden horlayıp uyandırması siniroimi bozuyodu dogal olarak ben de saga sola dönsun diye dürtüyodum. O da sinirlenip koltukta yatıyo işte. Ben de yalnız uyumaya meraklı degilim, esimin koltukta uyumasına da icim razi degil ama tasınmaktan baska caremiz yok bunu anlamıyo. Ya da oturma odasındaki yepyeni koltukları çöpe atıp oglumu oraya tasıyıcam. Ama su konuda haklısınız esim kendini dıslanmıs hissediyo bence de, çünkü oglumdan önce de cok ilgi isteyen duygusal bi erkekti. Simdi her seye herkese yetemedihim ic9n cok mutsuzum. Nasıl dengelenir bilmiyorum

allah yardimcin olsun canim. sen kendin guclu ol tirnagin varsa basini kasi derler ya hani.sende oyle yap gereken yerde ver cevabini.buradaki bazi insanlar hic anlayisli degil aninda sert konusabikiyorlar bende geriliyorum kusurabakma. amacim bir nebze de olsa yardimci olmak ..

Estagfurullah sonucta hepiniz dısardan gordügünüz kadariyla yorum yapabiliyosunuz. Bazilarinız benzer seyler yasadıgı icin beni daha iyi anlıyo olabilir. Kimseye gücenmem bu yüzden.

boşver dişardan alsin sen buna kafayı yemek zorunda degilsin.:)
kalpleri kır geç görüşme.kalplerini kırmadığı için üzülen siz oluyorsun.
abi benim yemegimi beğenmiyorsunuz hep kalbimi kırrdınız kusura bakma sizle zahmet çekemem de geç.

Eminim ondan da anlamazlar. Esim hayir demeyi bilse hiç bisey bu kadar büyümeyecek. Ama simdi sevmedigim icin her söyledikleri her hareketleri batıyo inan. Ben de gerekmedikce konusmuyorum onlar sohbet ederken.

bu konunun sadece yatak ayirma ile ilgili bir problem degil surekli rahatsiz edilmesi.bu kadinda uykusuz yorgun bitkin ve yardima ihtiyaci var karsi tarafin anlayisli olmasi gereken bi donem.arti rahatsiz edilmemesi gerekn bir donem. okadar seviyoduysa kocasi anlayisli olmasini da bilecek karisinida rahatini saglamasi icin elinden gelenide yapacak.yardim istiyor nasihat dinlemek degil kadincaz

Bi tane daha dogurursa ben de ona aynı seyleri yapmayı düsünüyorum anlasin bakalim nasıl oluyomus. Kendisi melek gibi kayınvalidemi bile istememisti dogumunda kalabalik olmasin diye, annesi de yurt dısındaydı her seyi kocasina yaptirdi valla. Hatta esim sürekli yegenini görmek istiyodu ben de sacmalama her gün gidilmez rahatsız olurlar diyodum. Ahh salak kafam nerden bilecektim...

Gerilmeyin nolur en ifak bi olumsuzluğa bile tahammülüm kalmadı :KK43: ben söylemek istediklerinizin farkındayım ve kimseyi yanlıs anlamıyorum rahat olun. Bana kalsa 6 aylıkken ayırmak isterdim zaten oglumun odasinı. Çünkü 1 ay anca emzirebildim süt falan kalmadi. Dedigim gibi ev müsait degil. Tasınmak istiyorum. Bu da ayrı bi sorun oluyo aramızda. Ama artık bu eve sıgamiyorum. Anneyseniz en iyi sizlee anlarsinız 5 dk uykuya bile nasıl muhtac oldugumu. Tam uyuttum cocugu derken esimin aniden horlayıp uyandırması siniroimi bozuyodu dogal olarak ben de saga sola dönsun diye dürtüyodum. O da sinirlenip koltukta yatıyo işte. Ben de yalnız uyumaya meraklı degilim, esimin koltukta uyumasına da icim razi degil ama tasınmaktan baska caremiz yok bunu anlamıyo. Ya da oturma odasındaki yepyeni koltukları çöpe atıp oglumu oraya tasıyıcam. Ama su konuda haklısınız esim kendini dıslanmıs hissediyo bence de, çünkü oglumdan önce de cok ilgi isteyen duygusal bi erkekti. Simdi her seye herkese yetemedihim ic9n cok mutsuzum. Nasıl dengelenir bilmiyorum
iste bende bunu anlatmaya calisiyorum canisi ama tutturmus arkadasin biri iki yasindada iki yasinda. sen zaten konunun oncesinide yazmissin ona dayanarak detayli yazdim bende. nekadar kolayina geliyor insanlarin anlamis degilim. bende senin gibiydim canim oglum yokken esime her turlu bakimiydi ilgilenmesiydi vesaire ama cocuk olunca bende ilgilenemedim bi zaman. ama bu demek degilki esim kendini dislanmis hissetti ..hayir asla oyle hissetmedi canim. bir erkek baba olacagi zaman olacaklarida bilir cevresindende duyar.cahil degil cunku o minicik yavrununda bakima ihtiyaci var buni bildi benim esim .oyle olsun isterdim.demek istedigim bu

eşiniz size ilk zamanlar sırılsıklam aşıkmış ama unutmayın aşk ve sevgi zamanla artıp azabilen duygular yaşadıklarınız duygularınız akış yönünü belirliyor . Okuduğum kadarıyla sizin eşiniz ile iletişim sıkıntınız var bunu çözerseniz zaten ortada sıkıntı kalmaz onunla konuşun bence eşinizinde bu evlilik içinde hoşuna gitmeyen bazı şeyler var

Bi tane daha dogurursa ben de ona aynı seyleri yapmayı düsünüyorum anlasin bakalim nasıl oluyomus. Kendisi melek gibi kayınvalidemi bile istememisti dogumunda kalabalik olmasin diye, annesi de yurt dısındaydı her seyi kocasina yaptirdi valla. Hatta esim sürekli yegenini görmek istiyodu ben de sacmalama her gün gidilmez rahatsız olurlar diyodum. Ahh salak kafam nerden bilecektim...
yap kiz valla hakeder

Zamanla aşılabilecek sorunlar bunlar. Bence eşiniz sizi seviyor. Silip atmayın. Şimdi stresli ve gergin günlerinizdesiniz yanlış kararlar alıp kendinize geldiğinizde ben ne yaptım dememek için biraz sakinleşin gözlemleyin. HAYIR demeyi öğrenin. Mücadeleyi artık sadece kendiniz için değil bebeğiniz için de yapmalısınız.

Umarım aşılır. Çünkü ben de eşimi seviyorum. Kimse dört dörtlük degil ama bazı huylarımız törpülenebilse daha iyi anlasıcaz bence. Büyük konusmak istemiyorum ama ortada aldatma ya da şiddet yoksa, iki taraf da seviyosa boşanmak yanlış olur bence. Ama işte acaba eşim hic bosanmayı düşünüyo mudur diye düşünmeden edemiyorum ne bileyim...

iste bende bunu anlatmaya calisiyorum canisi ama tutturmus arkadasin biri iki yasindada iki yasinda. sen zaten konunun oncesinide yazmissin ona dayanarak detayli yazdim bende. nekadar kolayina geliyor insanlarin anlamis degilim. bende senin gibiydim canim oglum yokken esime her turlu bakimiydi ilgilenmesiydi vesaire ama cocuk olunca bende ilgilenemedim bi zaman. ama bu demek degilki esim kendini dislanmis hissetti ..hayir asla oyle hissetmedi canim. bir erkek baba olacagi zaman olacaklarida bilir cevresindende duyar.cahil degil cunku o minicik yavrununda bakima ihtiyaci var buni bildi benim esim .oyle olsun isterdim.demek istedigim bu

Yani biz de insaniz sonuçta her seye yetismek mümkün degil. Bi süre idare edilmeli cocuk olunca. Kendimi her seye karsı yetersiz caresiz hissediyorum su an inanin hic bisey yapmak gelmiyo icimden...

X