Eşimin ailesinin sevme şekli

monarosa352

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
40
-11
23
Merhaba hanımlar benim 3buçuk yaşinda atipik otizmli oğlum var anlıyor ama konuşmuyor eğitimimizle çoğu şeyi aştı bir tek konuşmuyor arada kelime çıkıyor ağzından sadece oğlum özel durumundan dolayı en zayıf noktam benmi çok hassasım bilmiyorum ama esimin ailesinin oğlumu sevme şekillerine dayanamıyorum boğuluyorum sanki işkence çekiyorum içten içe oğlumu seviyolar deger veriyolar torunlari ama bir insan öperek sever sarilarak sever ama kayinbbm surekli bacaklarini ard arda ince ince cimciriyo cinsrl organini cimciriyo zorla yere yatiriyo elini kolunu kitleyip vuruyor. Cocuk konusamiyor agliyor aglasa bile güluyolar yine yapiyolar erkek çocugu pişkin olsun diye yapiyolar birşeyde diyemiyorum alınıveriyolar herseye birsey desem eşim bana bagiracak kizcak ne diyecegimi bilmiyorum onlari kırmadan nasıl uyarabilirim gercekten boğuluyo gibi oluyorum bahane bulup oglum gel altini degistirelim filan diyorum cocugu göturuyorum kvdemde bir kere bile öpmez cocugu sadece gıdıkliyor insan gibi sevme şekilleri yok bu tür hareketler bana göre zorbalik istismar

surekli bacaklarini ard arda ince ince cimciriyo cinsrl organini cimciriyo zorla yere yatiriyo elini kolunu kitleyip vuruyor

Bu yapılan terbiyesizlik. Böyle çocuk mu sevilirmiş? Gözünü seveyim sesini çıkar, yazık çocuğa.

Eşiniz çocuğunu iyi yetiştirmek mi istiyor yoksa ana babasının gönlü olsun diye mi çocuk sahibi oldu?

Gıdıklamak üstünlük göstergesi olduğunu çocukları gıdıklamadan sevin diye bir video izlemiştim geçen.

Ki şu an çocuğunuz kendisini ifade edemiyor cinsel organıyla sevmek falan resmen taciz.

Eşiniz olacak o dangoz da size bağırıp çağırmak yerine çocuğunuzu korusun.

Size verilen bir emanet hem de çok özel bir emanet.

Çok haklısın o nedir ya öyle hayvanlar bile imtina ederek seviyor. Bu konu da uyarsan bı türlü uyarmasan gönül razı değil hemen de alınırlar herşeye.
Cocugun özel bolgesinden elini çeksin bı zahmet uyarılmalı. Hoşlanmadım.

Merhaba hanımlar benim 3buçuk yaşinda atipik otizmli oğlum var anlıyor ama konuşmuyor eğitimimizle çoğu şeyi aştı bir tek konuşmuyor arada kelime çıkıyor ağzından sadece oğlum özel durumundan dolayı en zayıf noktam benmi çok hassasım bilmiyorum ama esimin ailesinin oğlumu sevme şekillerine dayanamıyorum boğuluyorum sanki işkence çekiyorum içten içe oğlumu seviyolar deger veriyolar torunlari ama bir insan öperek sever sarilarak sever ama kayinbbm surekli bacaklarini ard arda ince ince cimciriyo cinsrl organini cimciriyo zorla yere yatiriyo elini kolunu kitleyip vuruyor. Cocuk konusamiyor agliyor aglasa bile güluyolar yine yapiyolar erkek çocugu pişkin olsun diye yapiyolar birşeyde diyemiyorum alınıveriyolar herseye birsey desem eşim bana bagiracak kizcak ne diyecegimi bilmiyorum onlari kırmadan nasıl uyarabilirim gercekten boğuluyo gibi oluyorum bahane bulup oglum gel altini degistirelim filan diyorum cocugu göturuyorum kvdemde bir kere bile öpmez cocugu sadece gıdıkliyor insan gibi sevme şekilleri yok bu tür hareketler bana göre zorbalik istismar
Parçalarım hepsini defolsun gitsi ler öyle esi de kapıya koyarım. Cocugu annesi de koruyamayacaksa kimse koruyamaz bu dunyada. Siz sessiz kalip eş ailesine yaraninca basinız göğe mi erecek. Insan gibi sevin yoksa birdaha sevmeyin deyin . Gözüm döndü şuan sinirden

Çok kötü bir durum çocuğu mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışın kayınpederlerden, bu duruma şahit olduğunuz zamanlarda tepki verin eşinizle de birlik olmanız gerekiyor ne demek bağırmak çağırmak haklı olduğum konuda taviz veremem hele ki evladımla ilgiliyse konu, pedagog desteği alın eşinize pedagog açıklasın durumun önemini o zaman sizi anlar belki

ben okurken sinir oldum burada siz nasıl dayaniyorsunuz. Benim Babaannem de vurarak sever ama kendi torunlarını değil torunlarının çocuklarını 😡. O anlarda babaanne falan dinleme diyorum ama tutuyorum kendimi.Allahtan yakin degiliz bayramlarda seyranlarda görüyorum ki benimkiler buyüdü zaten.Bir ya da iki oldu benimkilere bizim gelin yanına bile yaklaştırmaz çok ta iyi yapıyor. Böyle insanlara cahil mi desem görmemiş mi gelişmemiş mi desem bilemiyorum. Otizmli bir oğlunuz var üzerine düşmeniz gayet normal ki konuşmuyor diyorsunuz. Lütfen tepkinizi koyun. Lütfen

Aliniveriyorlarmi. Sen çocuğun o haldeyken onların alinmasinimi onemsiyorsun yahuuuu. Yapmayın yapamazsınız diyeceksin bu kadar basit.

X