eşimin bir önceki sevgilisine hazırladığı videoyu youtubeda gördüm.

Uyeadiyok123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
114
32
Kızlar eşim videoya baya emek vermiş şiirler okumuş. Güzel gülüşlerin güzel gözlerin bilmem ne öyle anlatmış. Fakat eşim buna benzer bana da video hazırladı bir kaç kere fakat birkaç fotoğraf arkayada müzik koydu hep ama eski sevgilisine hem video çekmiş hem şiir okumuş hem de fotoğraf koymuş. Kendimi değersiz hissettim siz ne düşünürsünüz?

Kızlar eşim videoya baya emek vermiş şiirler okumuş. Güzel gülüşlerin güzel gözlerin bilmem ne öyle anlatmış. Fakat eşim buna benzer bana da video hazırladı bir kaç kere fakat birkaç fotoğraf arkayada müzik koydu hep ama eski sevgilisine hem video çekmiş hem şiir okumuş hem de fotoğraf koymuş. Kendimi değersiz hissettim siz ne düşünürsünüz?

Adam herkese ayni taktigi uyguluyor demek yerine ona bunu da eklemis ama bana ondan farkli olarak sunu eksik yapti demek cok farkli bir bakis acisi getcekten. Sizi tebrik mebrik ederim.

Videoyu kendi kanalına yüklememişse illa geçmiş zamandır bir kekoluk vardır içinde alay ederdim ben.

Ama nasıl denk gelebilirsiniz ki böyle bir videoya yani?
.

, o kadar derin bir aşk olsaydı onunla evlenird
Bu bence çok sığ bi bakış açısı.
Belki de adam çok istedi ama sevgilisi istemedi.
Belki başka engeller vardı
Kişilerin kendini kandırma şekli gibi geliyor bana "isteseydi onunla olurdu" diye düşünmek.
Yoo olmazdı. Bazen çok istesende olmuyor 🤷🏻‍♀️

Videoyu kendi kanalına yüklememişse illa geçmiş zamandır bir kekoluk vardır içinde alay ederdim ben.

Ama nasıl denk gelebilirsiniz ki böyle bir videoya yani?
.
Gizliden yüklemiş işte sadece link veriyorsun linke tıklayan girebiliyor. Kendi hesabından gördüm 😂😅

Kişilerin kendini kandırma şekli gibi geliyor bana "steseydi onunla olurdu" diye düşünmek.
Valla ben öyle imkansız aşklar biliyorum ki, sonunda evlendiler. İsteyen evlenir. Karşı taraf istemeseydi sevgili olmazlardı, diyelim ki eşi hatalı kötü davrandı vs zaten sevseydi kötü davranmazdı. Her şekilde ayrılmışlar. Eskiyi kıskanmanın kurcalamayın anlamı yok. Konu sahibine yapmasaydı neyse.

Gizliden yüklemiş işte sadece link veriyorsun linke tıklayan girebiliyor. Kendi hesabından gördüm 😂😅

Ha başkası göremiyor yani?
Bilinçli tutmadığına eminseniz çok bir sorun olduğunu düşünmüyorum ya. Gerçekten gülüp geçmelik, trip atın istiklal marşını okusun kapansın gitsinlik konu.
Bir dönem de erkekler hep çok güzel makarna yapıyordu eve çağırmak için öyle düşünelim shdjahsh

Ha başkası göremiyor yani?
Bilinçli tutmadığına eminseniz çok bir sorun olduğunu düşünmüyorum ya. Gerçekten gülüp geçmelik, trip atın istiklal marşını okusun kapansın gitsinlik konu.
Bir dönem de erkekler hep çok güzel makarna yapıyordu eve çağırmak için öyle düşünelim shdjahsh
Bilinçli tutmamıştır. Ama benden öncekine çok sevdiğini düşünüyorum. O yüzden kuskanıyorım

Valla ben öyle imkansız aşklar biliyorum ki, sonunda evlendiler. İsteyen evlenir. Karşı taraf istemeseydi sevgili olmazlardı, diyelim ki eşi hatalı kötü davrandı vs zaten sevseydi kötü davranmazdı. Her şekilde ayrılmışlar. Eskiyi kıskanmanın kurcalamayın anlamı yok. Konu sahibine yapmasaydı neyse.
Her şey her zaman bu kadar düz gitmiyor işte.
Karşı taraf istemeseydi sevgili olmazdı demek ne demek. E belki seviyordu sonradan vazgeçti. Birinden vazgeçmek için onun kötü davranmasına gerek yok. Belki konu sahibinin eşi çok aşıktı ama kadın kendi kendine vazgeçti. Bu durumda nasıl olacaktı evlilik?
Gene çok sığ geldi yazdıklarınız. Çok seven evlenir diye bir şey yok. Bende birini çok sevdim ama şu an hayatımda değil. Bi şekilde olmadı işte. Yarın bir gün başkasıyla evlendiğimde kimse diyemez ki "diğerini sevseydi onunla olurdu" diye.
Ve evet geçmişi kurcalamanın bi anlamı yok. Geçmiş geçmişte kaldı

Geçmiş gitmiş siz de belki zamanında kimlere kimlere bitanem tek aşkımsın dediniz:KK70:
Silin o videoyu eşiniz görmeden durduk yere aklına gelmesin :KK70:
İnsan kötü oluyor tabi :KK70:

Bir de şöyle düşünün size de video yapmış ya ona yapıp size yapmasaydı o daha fenaaa:KK70:

Geçmiş gitmiş siz de belki zamanında kimlere kimlere bitanem tek aşkımsın dediniz:KK70:
Silin o videoyu eşiniz görmeden durduk yere aklına gelmesin :KK70:
İnsan kötü oluyor tabi :KK70:

Bir de şöyle düşünün size de video yapmış ya ona yapıp size yapmasaydı o daha fenaaa:KK70:
Ya şiir okumuş kıza bir de offf bana yok zaten

Ya şiir okumuş koza bir de offf

Ya şimdi eski sevgilime atkı örmüştüm zamanında el emeği hediyeler yapmıştım.
Kocama hiç yapmadım mesela kocamı sevmediğimden mi hayır
Sadece bazen bir şeye hevesleniyorsun herkes yapınca sonra o hevesin bitiyor kişilerden ziyade olayla da alakalı olabilir.

Kişilerin kendini kandırma şekli gibi geliyor bana "isteseydi onunla olurdu" diye düşünmek.

Katiliyorum o kişiyle evlenmeyince yaşanan şeyler gercek degilmiş, hiç sevmemiş, sevilmemis saniyor bazilari galiba. 🙄
Ustelik evlenmek her zaman büyük aşkla yapilan bir şey değil.
Asik oldugu kadinla olamayinca rastgele mantik evliligi yapan erkekler var. Kadinlar da var...

Ben olsam video için kirilmazdim ama konu sahibi de zaten sadece videoya kirillmamis ayni özenle kendisine bir sey yapilmadigina kirilmiş ve bu konuda hakli olabilir. 🙄

Katiliyorum o kişiyle evlenmeyince yaşanan şeyler gercek degilmiş, hiç sevmemiş, sevilmemis saniyor bazilari galiba. 🙄
Ustelik evlenmek her zaman büyük aşkla yapilan bir şey değil.
Asik oldugu kadinla olamayinca rastgele mantik evliligi yapan erkekler var. Kadinlar da var...

Ben olsam video için kirilmazdim ama konu sahibi de zaten sadece videoya kirillmamis ayni özenle kendisine bir sey yapilmadigina kirilmiş ve bu konuda hakli olabilir. 🙄
Evet tam olarak da böyle benim için yaşadığım şehire geldi yani bilemiyorum. Mantık evliliği mi yaptık aşk evliliği mi

X