eşimin davranışları

Belkide sadece seninle olan cinsellikte soğuktur ne biliyorsun kocan seni bin kez aldatmış.

Esiniz kendisi demis size zaten kadinla erkekten arkadas olmaz diye. Yani resimlerdekiler veya yazistiklari arkadaslari degil orasi kesin bir kere.

Konularida konusmak istememesi ve sizi direk kiskancliklarla suclamasi yalan atmayi beceremeyen erkek psikolojisinden kaynaklaniyordur. 14 yillik iliskinizde sizin kiskanc olmadiginizi ögrenememismi?

Durumunuz bana göre cok karisik, ortada duygu karmasalari var, böyle iliskiler cokta mutlu huzurlu gitmez. Huzur icin insana zerre kadar süphesiz güven gerekir. Siz esime her ne kadar güveniyorum, yapmamistir desenizde icinizde bir miktar acabalar dolaniyordur.

belki de cinsellikte sadece sana soğuktur başkaları ile yaptığından sana fırsat gelmiyordur. Ne tuhaf evlilikleriniz ilişkileriniz var adam sana kırk 40 boynuz takmıs 41.yi nereye taksam diye düşünüyor sen hala cinsel anlamda bişey yaşamamıştır diyorsun .

Öncelikle kesınlıkle esınızın sizi aldattıgı ne yazık ki aşikar :KK43: elbet belki sızın dediğiniz gibi cinsel anlamda olmadı bu aldatma ama cok açık ki eşinizin aklı ve kaldı hep baskalarına kaymış. Ve sizin bunca şeyi görmenıze rağmen buna bır dur dememeniz cok üzücü bır bayan olarak hemcınsımın bu durumlara dusurulmesı benı üzdü.

Kendısı sızı kuaföre gıtme konusunda bile kısıtlarken ki ben bunu gercekten sapkınlık olarak goruyorum kendısının bu şekılde davranışlarda bulunması affedılır gıbı degıl.

Üstelik yonetıcı olarak çalıştığınızı soylemıssınız, sızın gıbı bır bayanın bu durumlara kendını dusurmemesı gerekır, hıcbır bayan bunu haketmez ama sıztın maddi manevı olarak güçlü olduğunuz dusunulurse bence gururunuzu daha fazla ayaklar altına almayın lutfen..

İşin içinde cinsellik olunca mı aldatılmış hissedeceksin? Yazdıklarından anladığım kadarıyla eşin seni çok defa aldatmış. Sen yine sessiz kalacağın için eşin bunları yapmaya devam eder.

Simdi sizi aldatmamismi oluyor esiniz? Bunca seyden sonra hala güveniyorsunuz? Cinsel soguklugu yani size karsi olan cinsel soguklugu, bastan beri diger hatunlarla sicak sicak yasadigi icin olmasin? Degisikler icinde oldugu icin eve gelince takati kalmiyor olmasin? Cinsellik olmasada baska kadinlar ve yalanlar var... Affede affede daha dogru görmemezlikten gelerek ona bu firsatida siz vermissiniz, halada sütten cikma ak kasik gibi hissettiriyorsunuz... Yani büyük suc sizde, susmasaydiniz keske bastan beri, firsat vermeseydiniz, kendinize deger verseydiniz... Ama ne desek bos siz zaten görmek istediginiz gibi görüyorsunuz... Mutluluklar...:KK14:

Boşanmak istemiyorum amacım düzeltmek diyorsunuz.. O zaman karşısına geçip konuşup uyardınız ya onu bu tavrınıza devam edin.
Artık biraz sıkın onu.. Belli ederek ya da etmeyerek takip edin sosyal ağlarını.
Eğer buna rağmen yaparsa bir hata size karşı bu defa gerçekten sizi kaybettiğini gösterin ona ve kapı dışına koyun.

Merhaba konu sahibi
Icinde oldugun durum gercekten zor gorunuyor .

Yillar once bir rahatsizlik yasamissin hem de rahim yada yumurtaligin ile ilgili.

Belki de o yillarda sevginiz bir aliskanliga dondu ve birakamadi sizi.

Evlendi. Ama cinsel anlamda sizin hastaliginizdan dolayi, iyilesmis olsaniz bile, sizi eksik gorup disariya yonelmis olabilir.

Esinizin bence cinsellikle ilgili bir sorunu yok. Hatta disarida cok rahat cinselligi yasiyor olabilir.

Siz esinizin yamuklarini yakalayip goz yummussunuz.
Niyetiniz bosanmak degilse bundan sonra da devam goz yummaya. Ama sizinle birlikte olmayan bir adamla 37 yasina gelmisken anne olmaniz zor gorunuyor. Allah yardimciniz olsun.

Sizi kirmis olabilirim belki sozlerimle. Uzgunum.

Herşey bir yana da eskortlarla birlikte olan bir adamla ne kadar güvenli bir cinsellik yaşanabilir ki...

güven mi kalmış? kendiniz diyorsunuz ki artık her şeyden şüphe ediyorum. bu güven değil ki. biraz garip davrandığınızın farkındasınız değil mi siz de? hem güveniyorum diyorsunuz hem telefon mail karıştırıyorsunuz. hem kıskanç değilim diyorsunuz hem kıskançlık yüzünden tartışıyorsunuz. anladığım kadarıyla boşanmayı da düşünmüyorsunuz, alın eşinizi karşınıza konuşun madem ciddi ciddi. hoş siz cinsellik olmadığına güvenseniz de bence aldatılıyorsunuz. ki cinsellik olmadığına nasıl emin oldunuz? belki sizinle olamayan cinsellik başkalarıyla oluyordur? kafanızı karıştırmak istemem ama sizi defalarca aldatmış ve hala aldatıyor gibi geldi eşiniz bana.

X