Eşimle beraber vakit geçirme

Eşiniz sizinle vakit geçirmek istemiyor, sevmiyor işin özeti bu malesef.
Kendiniz yazmışsınız zaten, ailesiyle geçirdiği vakti yük olarak gördüğü icin rahat etmiyor.
Hayır birde sanki size inat dışarıda hayat varmış ama sizinle yok diyor.
Ben bu durumun değişeceğini de sanmıyorum.

Evet seni çok seviyorum ama bu anlaşamıyoruz dedim gözlerim dolu dolu bu cümleyi söylemek boğazımı düğümlemisti geçen hafta o da haklısın kafamız uyusmuyor dedi bende anlaşmali dilekçe yazıp bitirelim dedim oda mahkemeye gitmeden hiç bişey yazmam dedi , kafamızın uyuşması için hiç birşey yapmiyor yanlz kafamız uyuşuyor fakat o çok ruhsuz ailesinin yanında bile bulunduğu yerin enerjisini düşüren biri

Böyle söylediyse zaten kafasında bitirmiş🥹
Sen peki boşanmak istemiyormusun?

Arkadaşlar 4 yıllık evliyiz 3 yaşında kızım var eşimle dışarı çıkmak istediğimde sizinle çok para gidiyor , zaten akşamları yüzünüzü görüyorum vb .cümleler kuruyor , kendisi en az 2 günde bir çıkar dışarı köşelere marangoz iş yerlerine oturmaya gider demiştim , dün amcasyla dışarda kahve içmeye çıktılar geldiğinde bana bundan sonra dışarda hayat varmış artık çıktığım da öyle yerelere gidicem dedi bende biz niye beraber gitmiyoruz dedim bana biz seninle çıkınca hep kavga ediyorz Felan dedi, arkadaşlar biz kavga etmiyoruz sadece beraber kahve içmeye çıktığımız zaman eşim bunu bir kafa dagitma değilde işmiş gibi görüyor kahveni bitir kalkalım Felan onun dışında asla akışına bırakıp sohbet etmek istemiyor telefondan boş boş reels izliyor kalkana kadar etrafima bakıyorum o an herkes sohbet ediyor birbryle ben ve eşim dışında bu durum beni kötü hissettryor ben sohbet muhabbet severim bunu dile getiriyorum sadece ...
Sıkılmış aile sorumluluğundan bir haltlar yeme yolunda ilerliyor eşiniz

Sizinle cikmayip iki gunde bir kendisi nasil disarida hayat var hep cikicam gidicem diyebiliyor? Burnundan getirmeniz lazim siz cokmu sessizsiniz ozaman kizinizi ona birakin iki gunde bir aizde arkadaslarinizla cikin evde durmayi gorsun

Sizinle cikmayip iki gunde bir kendisi nasil disarida hayat var hep cikicam gidicem diyebiliyor? Burnundan getirmeniz lazim siz cokmu sessizsiniz ozaman kizinizi ona birakin iki gunde bir aizde arkadaslarinizla cikin evde durmayi gorsun
çocuğu kucaklayıp eve çıkarmıyormuş

Allah korusun çocuk bir tarafını keser, düşer bişey olur, adam bakmaz ki.

çocuğa bakacaksa bıraksın tabii de.

Gerizekalı adam. Ev işi çocuk bakımında nasıl peki eve size alışveriş

Eğer ben gitme dersem dışarı o akşamı bize zehir ediyor suratsız kötü davranıyor ben yatak odasnda telefonmla takılcm maç izlicem diyor kızım da bende içerde ağlıyoruz sinirden baba içeri niye gelmiyosun diyor sonra eşim ben üzüldüm çıkmadım diye sende üzül diyor

Tek sorumluluğu çalışıyor olması onun dışında asansörsuz 5.katta oturuyorum dışarıdan eve geldiğimiz zaman bizi dış kapıda bırakıp hızlıca yukarı kaçıyor kızı ben kucaklym diye
Sorumluluk verin hem çocuğun hem ev işlerinin. Kaşınıyor yoksa boşluktan canı sıkıldı herhalde. Bir aile babası ölsün önce

Ablacım şu adamın yakasından bir düş gözünü seveyim. Adam bu, kumaşı bu. Değişmeyecek. Sen de böyle olduğunu bile bile dünyada erkek kalmamış gibi koşa koşa evlenip çocuk yapmışsın. Şimdi tırıvırı ediyorsun.

Eğer ben gitme dersem dışarı o akşamı bize zehir ediyor suratsız kötü davranıyor ben yatak odasnda telefonmla takılcm maç izlicem diyor kızım da bende içerde ağlıyoruz sinirden baba içeri niye gelmiyosun diyor sonra eşim ben üzüldüm çıkmadım diye sende üzül diyor
Esinizin huyu cok kotu cekilecek gibi degil ya adam olmasi icin ders vereceksiniz yada bu diyardan gideceksiniz asiri bencil birisi kendini ne saniyor dunya onun ettafindami donuyor acaba

Tek sorumluluğu çalışıyor olması onun dışında asansörsuz 5.katta oturuyorum dışarıdan eve geldiğimiz zaman bizi dış kapıda bırakıp hızlıca yukarı kaçıyor kızı ben kucaklym diye
Sizinle vakit geçirmek istemeyen ve sevmeyen biriyle neden evli kalmak istiyorsunuz?

Severek evlendik , eşim bu arada bayanlarla kardeşi, annesi olsun sohbet sevmiyor ilginç bir şekilde sevmiyor bir erkek kadına gözümüzün önünde evlenme teklifi etti ailesinin yanında gerizekalı dedi adama teknede evlilik teklifi yaptığı için , ben ne evlilik teklifi aldm ne de balayına gittik hiç tatile gitmedik götürmüyor , ben sohbet etmeyi beraber biseyler yapmayı çok severim bu arada ve çok arkadaşım vardır kahve ictiymz ...

Ama elde var bu odun. Size hicbirsey yapmadigi halde evlenmissiniz, üstüne baba yapmissiniz. Bu adamin fabrika ayarlari bunlar. Zorla yaptirmaya calissaniz bile burnunuzdan gelir. Ya cekeceksiniz yada ayrilacaksiniz. Ve sunu genel olarak ekleyim: Cekirdek ailesine para harcayamayan erkekler, elalemin or*** oluyor ama. Esiniz de öyle mi bilmiyorum tabi

Eeee kızınız daha olgun bundan. Kocam böyle birşey dese o soğutmadan ben onu hayattan soğuturum.

Afederdiniz ama esiniz tam bir okuz. Tamam hicbirimiz disaridayken surekli esimizle konusmuyoruz. Artik herkes telefonuna gomulu. Fotograf cekme derdinde. Ben de oyleyim ama oturup sohbette ederiz. Sizinki sanki gorevini yerine getiriyor gibi davraniyor. Bu durumdan rahatsiz olmaniz cok normal. Konusarak sorunu cozmeye calismalisiniz.

X