Eşimle beraber vakit geçirme

Nasıl bırakabilirm peki eskisi gibi sevmiyorum ama bir duzenimiz var kızımız var ayrılığa dayanabilirmiyim veya nasıl ayrılık süresiyle bas edebilirm kendime guvenemiyorum
O zaman böyle bireysel yaşamaya devam ediceksiniz başka yapacak bir şey yok. Adam yakında aldatır sizi dışarı hayatını seviyor bekar gibi tek gezmek istiyor. Böyle adamlar ailesiyle bi bardak çay içmez tatile gitmez adam yerine koymaz. Kızını bile taşımamak için hızlı hızlı gidiyo yazmışsın bi mesajında vicdansızlık yani normalde erkek dediğin baba dediğin böyle yapmaz kızınıda umursamıyo sadece taşımakta değil kızıylada gezeyim tozayım vakit geçireyim anlayışı yok. İş yerinde bu model adamlar var evliyim demese asla evli olduğu anlaşılmaz bekar kızlar program yapar dahil olmaya çalışır karısıyla çoluk çocuk bi yerde görülmez o kadar fazlalar ki aslında

Severek evlendik , eşim bu arada bayanlarla kardeşi, annesi olsun sohbet sevmiyor ilginç bir şekilde sevmiyor bir erkek kadına gözümüzün önünde evlenme teklifi etti ailesinin yanında gerizekalı dedi adama teknede evlilik teklifi yaptığı için , ben ne evlilik teklifi aldm ne de balayına gittik hiç tatile gitmedik götürmüyor , ben sohbet etmeyi beraber biseyler yapmayı çok severim bu arada ve çok arkadaşım vardır kahve ictiymz ...
Böyle mal adamın neyini sevdin? Bir güzel incelik görmeden evlenmissin. Tek suçlu adam mı?

Böyle bir şey söz konusu bile değil olsa onları yazardım onu savundugumdan değil fakat ilişkimizde böyle bir şey söz konusu bile değil
Ben de öyle bir duygu almadım açıkçası, he potansiyeli vardır yoktur onu bilemem ama bu yazılanlardan öyle birşey çıkarmadım.

sizinle çok para gidiyor
Ben ve siz diyor, çocuğu bile size ait görüyor. Hoşlandık kısa sürede evlendik olayı riskli işte. Kadınlar evine ailesine çocuğuna karşı sorumluluğunu kaybetmiyor ama adamlar fırıldak gibi dönüyor. 21 yaşında çok genç evlenmişsiniz hala da çok gençsiniz. Düzenim var kızım var diyorsunuz ama huzurunuz yok mutlu değilsiniz. Fiziksel hastalık olsa ilacı tedavisi bakımını yaparsın geçer ama kötülüğü yenemezsin. Adam çocuğuna bile bencil sevgisiz merhametsiz. Kızınız baba gel diye ağlıyormuş, varlığında ağlayacağına yokluğuna alışsın. Çocuk bunu unutmuyor hafızasında tutuyor. Baba varken babasızlığı sevgisizliği yaşıyor. Köprüyü geçene kadar lafı da şaka değil gerçekten böyle düşünüyor. Evli barklı çocuklu sorumlu aile babası altında geziyor tozuyor, bir atın tekmeyi bakalım çevreden bu kadar kabul görecek mi? Babayı bırak insan olan utanır çocuğu 5. kata taşımaktan kaçmaya. Sadece çocuk değil market alışverişi, bebek arabası çıkar indir... Komşunun kocası mı yapsın bunları?

Ben çekerim ama çocuğuma çektirmem, maddi manevi kendimden kısarım ama çocuğumdan kısamam, mecbursam huzursuz sevgisiz ortamda yaşamaya çalışırım ama çocuğumu yaşatmam. Aile değilsiniz kusura bakmayın, çocuğa da mış gibi yapmayın.

Önceki konuda yazmışsınız, eşiniz ben Avrupa insanıyım demiş. Avrupa'da erkekler tuvaletinde de bebek alt değiştirme ünitesi vardır. Emzirme dışında annenin yaptığı her şeyi baba da yapar. Hanzo insanıyım desin Avrupa değil.

Arkadaşlar 4 yıllık evliyiz 3 yaşında kızım var eşimle dışarı çıkmak istediğimde sizinle çok para gidiyor , zaten akşamları yüzünüzü görüyorum vb .cümleler kuruyor , kendisi en az 2 günde bir çıkar dışarı köşelere marangoz iş yerlerine oturmaya gider demiştim , dün amcasyla dışarda kahve içmeye çıktılar geldiğinde bana bundan sonra dışarda hayat varmış artık çıktığım da öyle yerelere gidicem dedi bende biz niye beraber gitmiyoruz dedim bana biz seninle çıkınca hep kavga ediyorz Felan dedi, arkadaşlar biz kavga etmiyoruz sadece beraber kahve içmeye çıktığımız zaman eşim bunu bir kafa dagitma değilde işmiş gibi görüyor kahveni bitir kalkalım Felan onun dışında asla akışına bırakıp sohbet etmek istemiyor telefondan boş boş reels izliyor kalkana kadar etrafima bakıyorum o an herkes sohbet ediyor birbryle ben ve eşim dışında bu durum beni kötü hissettryor ben sohbet muhabbet severim bunu dile getiriyorum sadece ...
Sohbet kısmına gelmeden "sizinle çok para gidiyor" kısmına takıldım ben.

Nasıl bırakabilirm peki eskisi gibi sevmiyorum ama bir duzenimiz var kızımız var ayrılığa dayanabilirmiyim veya nasıl ayrılık süresiyle bas edebilirm kendime guvenemiyorum
Alın karsınıza ben bu gidishattan memnun değilim. Yeni kurallar olacak evde deyin..çocuk bakımının ev ev işlerinin yarısını üstlenecek. Ha çalışıyorsa eve geldikten sonrasını ve haftasonu temizliğini vs üstlenecek. Yok öyle yağma. Sakın sajin deyin bak bunları dedin bunları yaptın ven insan değil miyim diye. Bir orta yol bulmamız laz8m yoksa ayrılırız deyin. Bodansam senin bakımından kurtulur rahatlarım kızıma da kötü örnek oluyorsun feyim yani

Arkadaşlar 4 yıllık evliyiz 3 yaşında kızım var eşimle dışarı çıkmak istediğimde sizinle çok para gidiyor , zaten akşamları yüzünüzü görüyorum vb .cümleler kuruyor , kendisi en az 2 günde bir çıkar dışarı köşelere marangoz iş yerlerine oturmaya gider demiştim , dün amcasyla dışarda kahve içmeye çıktılar geldiğinde bana bundan sonra dışarda hayat varmış artık çıktığım da öyle yerelere gidicem dedi bende biz niye beraber gitmiyoruz dedim bana biz seninle çıkınca hep kavga ediyorz Felan dedi, arkadaşlar biz kavga etmiyoruz sadece beraber kahve içmeye çıktığımız zaman eşim bunu bir kafa dagitma değilde işmiş gibi görüyor kahveni bitir kalkalım Felan onun dışında asla akışına bırakıp sohbet etmek istemiyor telefondan boş boş reels izliyor kalkana kadar etrafima bakıyorum o an herkes sohbet ediyor birbryle ben ve eşim dışında bu durum beni kötü hissettryor ben sohbet muhabbet severim bunu dile getiriyorum sadece ...
Marangozlar revaçta😂

X