Eşimin gizli banka hesabı var

sakın sakın satmayın bişeyinizi aman ha..
açıkça sorun bence niyetini.belki birşeylerden şüphelendiğinizi anlarsa
gerçeği paylaşır sizinle

elinize parayı aldığınızda ve eşiyim hesaba para yatırıcam dediğinizde birde tc kimlik nosu olduğu zaman hesap var yada yok söylerler sadece hesap nosu ve hesaptaki para limitini söylemezler rahmetli babam banka müdürüydü ne nasıl yapılır bildikten sonra en azından hesabı var yada yok söylerler

afedersınız ama bısıyı anlıyamadım ben babamın dahı hesabıyla ılgılı sube vs bılgısını alamıyom bankadan sıze nasıl olurda bu sube degıl denılıyo?..
kaldıkı bı ad ve soyad ıle..
ozaman herkes bırbırının adına hangı subede hesabı var ogrenebılır..

olur tabiki esimin kimligiyle esimin hesabina istedigimi yapiyorum ben tabiki esimin haberi var bundan ama bu zamana kadar bankada hic sorun olmadi

hatta bankaya gidip esimin hesap numarasindan rahatlikla para cekebilmek icin bana kart vermelerini istedim esin imzalarsa olur dediler imzaladi banada yolladilar hatta benim hesabimdanda esime kart cikarttik

birde ben kafama göre bi bankaya gitmedim.mailine durmadan bu bankadan bilgilendirme mailleri geliyodu ben ondan hiçbirşeyimi gizlemedim gizli bi hesbım yok hadi bundan haberi olmasın diycem.kızım olmasa çoktan terketmişdim onu ama kızım için nasıl yapıcam ne yapıcam gözüme baka baka yalan söylüyo

iyide siz evli degilmisiniz, yani evli ciftler arasinda senin paran benim param senin evin benim evim olmazki,bi tuhaflik var bu istefisfisfis

iyide siz evli degilmisiniz, yani evli ciftler arasinda senin paran benim param senin evin benim evim olmazki,bi tuhaflik var bu istefisfisfis

evet hayatim esler arasinda senin paran benim param olmazda
sakli gizli banka hesaplari aciyomus arkadasin kocasi, ayrica esinden habersiz onun parasiyla kendien araba almis..
bu durumda
neden yada nicin sakli gizli diye sorulmasi gerek bana göre

birde ben kafama göre bi bankaya gitmedim.mailine durmadan bu bankadan bilgilendirme mailleri geliyodu ben ondan hiçbirşeyimi gizlemedim gizli bi hesbım yok hadi bundan haberi olmasın diycem.kızım olmasa çoktan terketmişdim onu ama kızım için nasıl yapıcam ne yapıcam gözüme baka baka yalan söylüyo

Arkadasim, anladigim kadariyla esin bu konularda cok güvensiz biri.

Ve cokta yalan söylüyor, yalanlarindan biktim diye yazmistin ilk yorumunda.

Diyecegim su ki, ilerleyen günlerde haftalarda aylarda ama mutlaka git kendine saglam bir avukat bul, ve kesinlikle evlilik sözlesmesi yaptir, yarin öbür olur ya belki gercektende bosanma gibi durumlar olursa birde onun borcunu harcini ödemeyesin.

Simdi yapman gereken nedir sende biliyorsun, esini bildiklerinle yüzlestireceksin, yine yok mok derse, hadi yürü bankaya gidiyoruz o zaman, madem beni inandirmak istiyorsun hemen gel orda yüzles diyeceksin.

Kesinlikle hic bir konuda vekalet falan verme bundan sonra.

Ve en önemlisi neden ayri bir hesabi var? Bu hesapla ne yapiyor, niye orda para biriktiriyor?

Bunlarin hepsini sana adam gibi aciklasin, ne kadar tatmin olursun bilemem tabiki ama sakin kendini saf enayi yerine koydurtma.

Çok üzüldüm bu duruma; ve de çok şaşırdım....

Kırılmayın; ama anlattıklarınızdan yola çıkarak, eşinizin sizi soymaya çalıştığı gibi bir his uyandı içimde....

Yine de temkinli davranmanızı ve soğukkanlı olmanızı öneririm...
Hemen boşanmayı aklınıza getirmeyin...
Ama bir daha, vekalet de vermeyin...
Evinizi ve arabanızı, asla satmayı düşünmeyin...

Bu işin peşini, sürebildiğiniz kadar sürün...

Benim tavsiyelerim, bunlar olabilir...

Allah yardımcınız olsun...
Bir kere güven yıkıldı mı; yerine inşa etmesi çok zor oluyor....
Selametle...​

sizden gizli hesap açtıysa;

1..para biriktiriyor ve kısa zamanda sizden ayrılmayı planlıyor
2.. size güvenmiyor, heran onu terkedeceğinizden korkuyor ve geleceğini maddi anlamda rahatlatmayı amaçlıyor olabilir..

her halükarda sinsice yapılan bir iş..

Çok üzüldüm bu duruma; ve de çok şaşırdım....

Kırılmayın; ama anlattıklarınızdan yola çıkarak, eşinizin sizi soymaya çalıştığı gibi bir his uyandı içimde....Yine de temkinli davranmanızı ve soğukkanlı olmanızı öneririm...
Hemen boşanmayı aklınıza getirmeyin...
Ama bir daha, vekalet de vermeyin...
Evinizi ve arabanızı, asla satmayı düşünmeyin...

Bu işin peşini, sürebildiğiniz kadar sürün...

Benim tavsiyelerim, bunlar olabilir...

Allah yardımcınız olsun...
Bir kere güven yıkıldı mı; yerine inşa etmesi çok zor oluyor....
Selametle...​

Evet Ferzacim, nedense benimde öyle bir his uyandi icimde.:1no2:

Tanimam etmem arkadasin esini ama anlatiklarina göre ilk aklima gelen bu oldu, insallah öyle degildir

tuhflık var bende farkındayım arkadaşlar işin içinden çıkamadım. kadın olsa kendini garantiye almaya çalışıyo diycem ama bunu yapan bi erkek tamam benim eşim bencildir okey ama kızımız var benden neysede bide çocuğundan gizliyo çalşıp kazandığı parayı biz görmüyoruz zaten kaldıki ben hiçbir zaman sen in benim davsı yapmadım şimdi niye böyle gizli saklı işler yapıyo anlamadım ki çoğu kez bak karşıma çıksan ben şu bankada şu kadar para birktirdim al canım desen dedim ama adam inatla yok öyle bişey diyor neden neden.

tuhflık var bende farkındayım arkadaşlar işin içinden çıkamadım. kadın olsa kendini garantiye almaya çalışıyo diycem ama bunu yapan bi erkek tamam benim eşim bencildir okey ama kızımız var benden neysede bide çocuğundan gizliyo çalşıp kazandığı parayı biz görmüyoruz zaten kaldıki ben hiçbir zaman sen in benim davsı yapmadım şimdi niye böyle gizli saklı işler yapıyo anlamadım ki çoğu kez bak karşıma çıksan ben şu bankada şu kadar para birktirdim al canım desen dedim ama adam inatla yok öyle bişey diyor neden neden.

Kadin kiz isleri oldumu hic esinin?

Bir dakika, bunu atlamisim!

Nasil kazandigi parayi siz görmüyorsunuz? Esin calistigi kazandigi parayi eve vermiyormu?benneyaptımki

Direkt kendi hesabinami yatiyor?

Sen nasil geciniyorsunki arkadasim

sağol canım aklın yolu birdir derler doğru bende böyle düşünüyorum ama bi farkla evde konuşmadan direk bankaya giderek kaçacak yeri kalmaz en azından.öncelikle şu diğer iki bankadanda öğreniceğimi öğreneyim ondan sonra utnmadan nasıl yüzüme bakıcak merak ediyorum

evet görmüyorum.marketten giyime çocuğun ihtiyçları yani a dan zye tüm masrafları ben karşılıyorum hep borcu var ve hiç bitmiyo ama banka hesapları çıkıyo ortaya

cnm arkadaşların çoğuna katılıyorum.hesabın dışında bide kredi kartı varsa bunu hangi alışverişlerde kullanıyor bilmek lazım.bence peşini bırakma.kızın baba aşığı olbilir ama babası onu haketmiyorsa fazla beklemeden eşinle yüzleş herşeyin masumane olduğu konusunda diretirse güvenini kazanması için evlilik sözleşmesi teklifini gündeme getir..yuvalar kolay kurulmuyor ama böle erkeklerle uğraşmak da zor.hakkında hayırlı olsun inşllh.

X