Eşimin gizli banka hesabı var

evet görmüyorum.marketten giyime çocuğun ihtiyçları yani a dan zye tüm masrafları ben karşılıyorum hep borcu var ve hiç bitmiyo ama banka hesapları çıkıyo ortaya

Galiba sen cok fazla fedakar davrandin canim, olabilirmi?:1hug:

Tamam borcu harci olabilir, ama yinede onunda yasadigi eve katkisi olmasi lazim.
Hadi sendede olmasa, o zaman ne yapicak?:nazar:

Bu isi cok güzel arastirman gerek bence, esin resmen yoluncak kaz gibi görüyor sanki seni.

Tabiki yanilabilirizde, ama aklima kötü seyler gelmiyor degil.

Hem sanal alemde aldatma teşebbüsü, hem sizin hesabınızdan alınan paralar, hem de gizli hesap açılması.
Çocuğunuz böyle bir güvensizlik ortamında nasıl sağlıklı büyüyebilir ki?

nette yakalım bazı sitelerde paralı aboneliği vardı bekarım çılgınım karı kız peşinde koşarken yakaladım

Cok güzel, masallah!:kızgın:

Hem evini gecindirmiyor hem kari kiz pesinde kosuyor, hemde esini sömürmeye calisiyor!

Arkadasim lüften kizma darilma ama sen bu adami daha ne diye yaninda tutuyorsunki?
Süs olarakmi?

Tabiki kritlerlerini bilemem, kizin icin bazi seylere katlanmanida anlarim, ama cok iyi düsün....yarin öbür gün keske dememek icin.

sizi üzmek istemem kusura bakmayın ama çevremden edindiğim tecrübelere dayanarak eşinizin size sadık olmadığı kanısına vardım.sakın kendinizi ezdirmeyin.paranıza malınıza sahip çıkın...aman siizn paranızı başka kadınlara yedirmesin.

işin içinde çapkınlık varsa rahat durmaz herzmn devm eder.neden hep kadınlar çocuklarını dşünürki?babaları evladını kaybetmekten korkmuyosa yol verin derim ama ben bu kdr na dayanamazdım o kesin.Allah yardımcınız olsun.neden hep kadınlar katlanıyo ki siz aynı şey leri yapmış olsanız o kızınızı düşünür mü acaba heralde hemen boşardı.hep öyle olmaz mı.

kendini vazgeçilmez mi sanıyor bu adam sabrınızı bu kadar ölçüyor.

profilinzde ev hanımı yazıyor siz vekaletten söz ettiniz merak ettim?

ayrıca sizi dolandırıp gitmek kaçmak gibi birşy yapabilir mi?

size ve kızınıza karşı ilgisi nasıl?

kızı bırak sen git diyor ben çocuğumu nasıl bırakırım hep düzelir diyorum ama beni çocuğu vermemekle tehdit ediyo du ayrılalım dediğimde

inanmayın bu tehditlere kanun var suçlu taraf o hem nafaka tazminat hem çocuğun velayeti sizde olur.bu tehditler boş.

kızı bırak sen git diyor ben çocuğumu nasıl bırakırım hep düzelir diyorum ama beni çocuğu vermemekle tehdit ediyo du ayrılalım dediğimde

Bu o kadar kolay degil, tehtid ediyor iste sadece.
5 yasindaki bir cocugun Anneye ne kadar ihtiyaci oldugnu hem Hak biliyor hem Hukuk, bu konuda hic endisen olmasin canim.
Ne yani vermicem cocugu sana dedi diye vermicekmi? Yok ya...? Cokta kolaydi öyle!

Vallaha adam kurnaz, bulmus senin gibi iyi niyetli, saf kadini istedigi gibi oynatiyor.
Arabalar, paralar, capkinliklar....tabikide senden ayrilmak istemez.
Uyanik ol arkadasim, ne kendini nede malini mülkünü yedirme.:eek:lmaz:

Bosanmicagina göre bari hic olmazsa evlilik sözlesmesi yaptir, cünkü ne malum, belki yarin öbür gün daha yagli bir kapiyi bulursa adam senden bosanmak ister.

Aklini kullan, bundan sonra para ile ilgili tüm isleri sen eline al, onun maasinida....ne demek ya? Evli barkli adamin nasil olurda calistigi halde evine katkisi olmaz?

evet kendine fazla güveniyo yaşını göstermiyo altında son model araba m ben ne yapayım bende boşanmış aile çocuğuyum zorluklarını bunalımlarını bilirim ama sıkıldım bu işten

öff ya kadınların parası olunca biz kendi paraları olunca ben ne biçim bu erkek milleti.hepsine güzel bi dayak lazım bence tabi sorumluluğunu bilenler hariç.

allah yardımcın olsun cnmm
bence bırak bu adamı
içimde sankı başka sevgılısı var
senden gızlı hesap açtıgına gore
o kadınla kaçmayı planlıyor olabılır
yada hayatını garantıye alıp senı bosamayı dusunuyor
her halukalde sen yoksun gelecegınde
sadece paraları var
senden çaldıgı paralar ve yenı bır hayat

evet kendine fazla güveniyo yaşını göstermiyo altında son model araba m ben ne yapayım bende boşanmış aile çocuğuyum zorluklarını bunalımlarını bilirim ama sıkıldım bu işten

arkadasim Allah yardimcin olsun ama
bütün mesajlarini okudukdan sora bunun altindan sanki kötü kokular gelicek gibi
moralini bozmak istemem amabenneyaptımki

anladigim kadariyla maddi durumdan kimseye muhtac degilsin akli basinda hic bir insan böyle kuru gürültüye papuc birakmaz
nasil aliyormus cocugunu git biraz arastir bakalim maddi durumu iyi olan anneden hangi mahkeme alir cocugunu

iyi niyetmi saflıkmı vicdanmı ben çözemedim ben bunları haketmedim.biz böyle yetişmedik eşimin annesine söyledim oğlun eve bakmıyor kazandığı parayı görmüyoruz diye bana ne dese ohhhh oğlum iyi yapıyo babasıda bana göstermezdi parasını ohhh iyi yapıyo sana dedi bi anne bu ya ben olsam nasıl bi evlat yetiştirdim diye utanırdım ya bunaldım artık

iyi niyetmi saflıkmı vicdanmı ben çözemedim ben bunları haketmedim.biz böyle yetişmedik eşimin annesine söyledim oğlun eve bakmıyor kazandığı parayı görmüyoruz diye bana ne dese ohhhh oğlum iyi yapıyo babasıda bana göstermezdi parasını ohhh iyi yapıyo sana dedi bi anne bu ya ben olsam nasıl bi evlat yetiştirdim diye utanırdım ya bunaldım artık

Genetik bir durum herhalde.CADIARZU

Babasida öyle oldugna görefisfisfis

X