Eşimin saçma çevresi :(

X kilo mu vermis?
Sacini da farkli kestirmis bi genc geldi gozume tarzi yorum yapsan icten ice giciklanip gorusmeyi azaltir mi acaba :temizlik:
Ay hayır ne alaka. Benim eşim sevmediğim bir arkadaşım hakkında böyle bir yorum yapsa kızdan uzak durmak yerine eşimden şüphelenirim. Eşle araya boşu boşuna soğukluk ve güvensizliğe gerek yok

Takıldığı adam alkolik. Günlük içiyor ve hiç sevmiyorum kendisini. Aile ilişkiside çok tuhaf. Ona benzemesinden korkuyorum sanırım. Sarhoş halini görmedim eşimin nasıl olduğu hakkında bi fikrim yok
Ama işte olay eşinizde bitiyor o ne yaptığını bilen biriyse endişelenecek bir durum yok. Zaten hemen yanlış birine uyabilecek bir tipse bir zahmet gitsin uysun öyle biri ile ömür geçmez çünkü

Çocuk mu adam da, arkadaşına benzeyecek,hem siz bu adamı böyle kabullenip evlenmişsiniz.Öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki adam her akşam pavyona gidiyor.Yoldan çıkacak olan adam ruhunuz duymadan da yoldan çıkar,insanları bu kadar bunaltmaya gerek yok.

Adamı salın ya kendi karakteri iradesi yok mu?neden arkadaşına benzesin yani.arada gidip içsinler siz sevmiyorsunuz diye kendinden ödün verecek değil.size sıkıntı çıkarmıyorsa sürekli olmuyorsa adamı salın.

Hergün buraya farklı bi konuyla geliyorum galiba :d ya ben takıntılıyım ya da dertler beni buluyor :) neyse konuya geleyim :) Eşimin saçma bi alkol çevresi var çok şükür sık kullanmaz ama arada kaçamak yapmayı seviyor. Ben de eskiden bu kadar karşı değildim ama yaşadığım şeylerden sonra nefret etmeye başladım. Eşimin alkollü ortama girmesini istemiyorum bu sebeple. Eşimin bi arkadaşı var ne zaman buraya gelse eşimi alkollü ortama çağırıyor benim kızdığımı bildiği halde. Ne zaman gelse kavga ediyoruz yani :) zaten zor bi dönemden geçiyorum bi sağlık problemim var bide bu tarz konular üstüne gelince beni çok yıpratıyor. Ayakta durmakta güçlük çekiyorum. Ne yapmam lazım sizce :) gidin kahve için gülün eğlenin vakit geçirin diyorum yok illa o alkollü masa olacak. Ne anlıyolar hiç anlamıyorum. Ek olarak arkadaşlarıyla normal şekilde görüşmesine asla karışmıyorum.
Baştan kriterinize uymayan biriyle evlenmeseydiniz keske

Tatlı mı yorum? Şu hareketle kendinizi ne konuma sokacağınızın farkında mısınız?
😂 Browni hanımefendinin yorumunun dalga amaçlı yazıldığını anlamayacak kadar şey bi insan mısınız siz gerçekten :KK43: resmen sayfaya laf atmaya gelmişsiniz. Kadının bi kadına bunu yapması çok üzücü ya :KK43:

E o zaman sorun ne ? Adamı sarhoş bile görmemişsiniz daha😅
Sorun şu ki artık o adamın tapusu bende.Kiminle görüşeceğine ne içeceklerine ben karar vereceğim.Evlenmeden önce tapusu bende değildi gıkım çıkmıyordu artık bendeee.Karışma hakkına sahibim.Eşşek başımıyım ben? Karısıyım ben karısı.

😂 Browni hanımefendinin yorumunun dalga amaçlı yazıldığını anlamayacak kadar şey bi insan mısınız siz gerçekten :KK43: resmen sayfaya laf atmaya gelmişsiniz. Kadının bi kadına bunu yapması çok üzücü ya :KK43:
Şey?

Sizin dışınızda herkes gayet ciddi olduğunu düşünmüş. Siz de lafı çeviriyorsunuz şu an.

Şey?

Sizin dışınızda herkes gayet ciddi olduğunu düşünmüş. Siz de lafı çeviriyorsunuz şu an.
Birazdan kadın kadının kurdudur, siz ne biçim insanlarsınız,alllah benim yaşadığımın beterini yaşatsın,buraya derdimi anlatmak da kabahat hepiniz agresif özel hayatınızda mutsuzsunuz ondan saldırmaya gelip negatif kusuyorsunuz gelecek

Birazdan kadın kadının kurdudur, siz ne biçim insanlarsınız,alllah benim yaşadığımın beterini yaşatsın,buraya derdimi anlatmak da kabahat hepiniz agresif özel hayatınızda mutsuzsunuz ondan saldırmaya gelip negatif kusuyorsunuz gelecek
😂😂🤣 ay ne yaşıyorum sanki Allah aşkına. Ufak bi derdimi danısayım dedim neler neler denildi 😅

X