Eşimin saçma çevresi :(

E kadın daha kendisi söylemeden sen savunmaya başladın. Senin lafından sonra hayır ciddiydim diyecek hali yok.
Ayrıca şaka bile olsa kötü ve komik olmayan bir yorumdu. Bunu komik ya da tatlı bulmak.... İşte asıl komik olan bu.
Eşime bazen şaka amaçlı bu arkadasında fena değilmiş he falan dediğim bile oluyodur. O da aynı sekilde benim arkadaslarıma x'de güzel kız ona birini mi ayarlasak vs gibi şeyler diyor. Eşinizle aranızda güven problemi yasıyorsanız o beni ilgilendirmiyor. Probleminizi bana kusmayın. Browninin de yorumunu ben bu tarz bi yorum olarak algıladım. Ne niyetle yazdığjnı anca kendisi bilir biz bilemeyiz.

eve sürekli sarhos gelmiyorsa, içip içip olay çıkarmıyorsa, günlük hayatını aksatmayıp ara ara arkadaşlarıyla rakı balığa gidiyorsa karışmayın lütfen. Kafa dağıtıyor, stres atıyor demek, o da onun keyfi

Ay hayır ne alaka. Benim eşim sevmediğim bir arkadaşım hakkında böyle bir yorum yapsa kızdan uzak durmak yerine eşimden şüphelenirim. Eşle araya boşu boşuna soğukluk ve güvensizliğe gerek yok
Evet aslinda soyle bi dusununce baya tehlikeli bir davranis olur
Hic o acidan dusunmedim
Ama kocasinin arkadasi saglam biri degilmis kadin da onla takilmasini istemiyor
Takilma onla deyince inadina devam ediyor kocasi
Bunun evlenmeden once acik olan evlenince tesetture girmesini isteme ornegiyle alakasi yok ki bu baska bir durum
Adami kotuledikce, kocasi gorusmeyi kesmiyor
Tam tersi olursa belki gorusesi gelmez diye dusundum ve o sekilde yorum yaptim
Siteye bi girdim yine girgir samata dalga gecmeler gırla 🥴
hepimiz ayni fikirde olsak zaten tek bir kisi yorum yapsa her konuya yeterdi mantiken 🥴
Yazdigim yorum mantikli olmayabilir o an o aklima geldi
Bunu yazdim diye de konu sahibi uygulayacak degil zaten
Boyle davransan gorusmeyi birakir mi ki yazdim
Kesin bunu yap da yazmadim yani
Her yazilan yapilsa bosan bosan şutla bu adami yazilan her konu bosanmayla biterdi zaten
Kadin kocasinin hos yerlerde takilmayan anca icen biriyle gorusmesini istemiyor bu gayet normal
Daha parlak fikri olan varsa yazsin
Normal olan zaten kocasinin, karisinin dusuncesine onem verip onu kirmamasi ama konu sahibinin esi durumu inada bindirmis durumda
Kac kisi esinin saglam pabuc olmayan arkadasiyla gorusmesine saygi duyar merak konusu
Neyse🤷‍♀️

Eşime bazen şaka amaçlı bu arkadasında fena değilmiş he falan dediğim bile oluyodur. O da aynı sekilde benim arkadaslarıma x'de güzel kız ona birini mi ayarlasak vs gibi şeyler diyor. Eşinizle aranızda güven problemi yasıyorsanız o beni ilgilendirmiyor. Probleminizi bana kusmayın. Browninin de yorumunu ben bu tarz bi yorum olarak algıladım. Ne niyetle yazdığjnı anca kendisi bilir biz bilemeyiz.
maşallah diyelim çok güzel ve seviyeli bir ilişkiniz varmış 🧿🧿🧿🧿🧿

Hergün buraya farklı bi konuyla geliyorum galiba :d ya ben takıntılıyım ya da dertler beni buluyor :) neyse konuya geleyim :) Eşimin saçma bi alkol çevresi var çok şükür sık kullanmaz ama arada kaçamak yapmayı seviyor. Ben de eskiden bu kadar karşı değildim ama yaşadığım şeylerden sonra nefret etmeye başladım. Eşimin alkollü ortama girmesini istemiyorum bu sebeple. Eşimin bi arkadaşı var ne zaman buraya gelse eşimi alkollü ortama çağırıyor benim kızdığımı bildiği halde. Ne zaman gelse kavga ediyoruz yani :) zaten zor bi dönemden geçiyorum bi sağlık problemim var bide bu tarz konular üstüne gelince beni çok yıpratıyor. Ayakta durmakta güçlük çekiyorum. Ne yapmam lazım sizce :) gidin kahve için gülün eğlenin vakit geçirin diyorum yok illa o alkollü masa olacak. Ne anlıyolar hiç anlamıyorum. Ek olarak arkadaşlarıyla normal şekilde görüşmesine asla karışmıyorum.
Herkes olumlu bakmış ama ben çok şaşırdım evlilik uyumdur bence kötü alışkanlıklardan eşi için vazgeçebilir ne var bunda ayrıca alkol almak çokta basit bir şey değil hadi içti kafası üstünde değil Allah korusun bir kaza yaptı ne olacak veya kendisi alıp kuruyorsa o masayı her şeyini evinin çocuklarının rızkını vermiş oluyor ben razı olmam şahsen bunlarida geçtim arkadaşının huyu nasıl belki karı kız ayağı var alkollü iken daha yatkın olmaz mı bu işlere belki bir hata yapacak ve bunu tekrarlayacak evin huzuru bozulacak tamam başta bakınca gayet basit görünüyor ama ben olsam bende endişelenirdim soru sahibine hak veriyorum bende razı olmazdim aynı şeyi siz yapsanız eşiniz müsaade etmezdi bence

Hergün buraya farklı bi konuyla geliyorum galiba :d ya ben takıntılıyım ya da dertler beni buluyor :) neyse konuya geleyim :) Eşimin saçma bi alkol çevresi var çok şükür sık kullanmaz ama arada kaçamak yapmayı seviyor. Ben de eskiden bu kadar karşı değildim ama yaşadığım şeylerden sonra nefret etmeye başladım. Eşimin alkollü ortama girmesini istemiyorum bu sebeple. Eşimin bi arkadaşı var ne zaman buraya gelse eşimi alkollü ortama çağırıyor benim kızdığımı bildiği halde. Ne zaman gelse kavga ediyoruz yani :) zaten zor bi dönemden geçiyorum bi sağlık problemim var bide bu tarz konular üstüne gelince beni çok yıpratıyor. Ayakta durmakta güçlük çekiyorum. Ne yapmam lazım sizce :) gidin kahve için gülün eğlenin vakit geçirin diyorum yok illa o alkollü masa olacak. Ne anlıyolar hiç anlamıyorum. Ek olarak arkadaşlarıyla normal şekilde görüşmesine asla karışmıyorum.
E sen de iç arada?

X