Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

canim ya benim cok bilgim yok ,bana bastan ne islemlerden geciyo anlatirmisin ,simdi sperm bulundu ondan sonrakilerini , cunku cok bilmiyorum ,bide suan sen basladin
hadi canim allah yuzune bakarda verir bi bebek ,bizde teyze oluruz, insallah hayirli haberlerini beklerim ,inan kendim gibi sevinirim
ilaca gelince bizim burasi biraz kucuk belki bulamam ama haftaya burdan bi arkadasimiz var o bana turkiyeden keci boynuzu getirdi ,onu almaya parise gitcem artik onla bakarim insallah bulurum bulur bulmaz baslicam
[/Q
güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canıma.s.şimdi anlatıyım kendimden yola çıkarak ilk olarak bir kılinikte yaptırdık bazı testler eşimden spermiogram benden rahim filmi ve hormon testi istediler benimkileri yaptırdık herşey nolmal çıktı daha sonra eşimn testinde hiç sperm görülmedi ve biz yıkıldık o an.sonra devlet hastanesinde eşim 4-5 ay sonra bir test daha yaptırdık ve ondadan 0 sperm hiç yoktu ordaki doktorlar hiç umutlu birşey söylemediler daha sonra bizde tüp bebek yaptırmaya karar verdik ilk gittiğimizde doktor beni muayne etti hereşyin yolunda olduğunu söyledi ama bu hastaneye gelmeden 1ay önce kadar eşim bir marketten tiribulus terrestris i almış onu kullanıyordu o hastanede yaptırdığımız test sonucunu aldı eşim dr.la görüşmeye gitti 28 tane sperm görülmüş eğer yumurtaları dölleyecek sayıda sperm görülürse mikro tese ameliyatına gerek kalmaz demiş sen şu anda ne kullanıyorsan devam et demiş oda devam etti o gün zaten doktor bana tüp bebek tedavisinde kullanacağım ilaçları yazmıştı muayneden sonra.bana puregon iğneni regli gününün ikinci günü gel ilk burda yapalım dediler bende regli olduğumda gittim ilk olarak 225 doz göbekten iğne yapıldı daha sonra 5 gün kadar iğneleri ben yaptım her 2 güne bir kontrole çağrıldım muayneyle yumurtaların durumunu izlediler ilaç tedavim bitti tabi en son yumurta toplama işlminden 36 saat önce yumurta çatlama iğnesi oldum yumurta toplama günü ilk eşimden örnek aldılar sperm görülürse yumurta toplanacak görülmezse eşimi ameliyat ederek sperm bulmaya çalışacaklardı allahtan gerek kalmadı ilk olarak 40 tane kadar sperm görülmüş daha fazlasıda olabilirmiş neyse narkozla beni uyutup yumurtalarımı topladılar 26 tane toplanmış şu andada 12 si dölenmiş durumda bukadar başka merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin a.s.kaydirigubbakcemile5

canim benimya cok cok tsekkur ederim beni cok iyi aydinlattin ,veeeee simdi senin gelelim sonuca insallah :Saruboceq:eek:lur ,hadi bizde senin arkandayiz dort gozle:1shok: beklicez sonuclarini
sormak istedigim su hani senden yumurta ve esinden sperm topluyolarya bunu nereye topluolar onu anlamadim:uhm:fisfisfis, yani senin icinde toplumu kaliyo
ve esininkini nasil topladilar bunu nasil birlestircekler tutmasi icin ,iste buraya kafam karistifisfisfis
yoksa bi kavonazami topluyolar:roflol:
sakasi bi yana hadi hayirli haberlerini bekliyoruz
bu ilci ben iyice kafaya taktim ,haftaya parise gitcem bakalim insallah bulurum

merhaba kızlar...eşinizin sperm sayısını arttımak istiyorsanız sabah akşam bol bol keçiboynuzu pekmezi (herkes evde kaynatıp içiyomuş ama biz hep pekmez kullandık) ve her öğünde mutlaka maydanoz yedirin biz çok yararını gördük... E vitamini ve çinko tabletleri alın eczaneden çok pahalı değil günde bir tablet kullansın eşiniz...birde biz denemedik ama haşlanmış nohutun suyu bire bir diyorlar onu içirin... allahtan umut kesilmez inşallah faydasını görürsünüz..

canim ,ben keci oynuzu kuru kullaniyorum ,pekmeziide varda daha onu kullanmadim okadar kullancak sey varki sira gelmedi ,belki onuda gun arasinda kullanir
maydanozu hic duymamistim zaten esim cok sever ,iyi bundan sonra alip yedirim bol bol ,gerci buraninkide iyi olmuyoya napalim iste
nohut kurune gelince ben test yaptirmadan bir ay yaptim faydasi olmadi ama olmaz diye bisy yok bu hata tekrar baslicam insallah bunda yukselir
bilgin icin cok tesekkur ederim

merhaba DRYAAA22 senin adina cok sevindim canim insaAllah hakkinda hayirlisi olur guzel sonuclar alirsin.Benimde kardesimde iki gun once ogrendim azospermi sonucu cikmis ama nereye gidebilirler diye bir turlu karar veremedik bildigim kadariyla istanbuldasin sen hangi hastaneye gidiyorsun yada tavsiye edersin canim.Allah hepimizin kucagina hayirli bebisler almayi nasip etsin insaALLAH.

SYMPHATIQUE merhaba canim,
Sen fransanin neresindesin bilmiyorum ama bu konuyla ilgili dalinda tavsiye aldigim bir dr biliyorum pariste sevr hastanesinde madame belaishe ALLARDE.Tavsiye eden kisinin de esi ayni durumdaymis yani 0 ve yillar once yaptigi islemler ve tabiki Allah'in izniyle bu yolla uc tane cocugu var su anda.
Allah'im evlat sahibi olmayan herkese nasip etsin insaAllah.

canim benim ya mesajin icin cok tesekkur ederim ben paris 91 bolgedeyim yani paristeyim
aynen canim bizim doktorumuzda bizi sevres hastanesine yonlendirdi ,bizde martta randovu aldik ayni hastaneden , bizimki bayan degil erkek doktorumuz bu kisiyi onerdi ismide MAYENGA ayni hastane oldugundan insallah bu doktorda ise yarar , canim cok tesekkur ederim ,en azindan hastanenin doktorlari hakkinda bilgim oldu
ve o hastane bize 50 km falan

a.s.canım teşekkür ederim cam bir şişenin içinde 100 kapsül var sabah ve akşam aç karnına alması gerekiyo 1-2 ay kullanınca faydası gözüküyo bu arada 12 yumurtam döllenmiş durumda biraz önce hastaneyle görüştüm cuma cumartaside transferimvar dualarınızı eksik etmeyin inş.isteyen herkesin sağlılklı hayırlı bebişleri olur :Saruboceq:

canim biz bu ilaci internetten almaya karar verdik ama hangisini alcagimizi bilmiyoruz
simdi buraya bi kac resim ekleyim sizinkine benzeri veya olanini soylermisin bana ,kafam karisti valla hepsi degisik bilmem icindekiler aynimi

1-
tropictribulusterrestriml2.jpg

2-
tribulusterrestrisgt2.jpg

3-
tribulusas6.jpg

4-
smnagozoomhl0.jpg

5-
191444917d133c562155907sv5.jpg

6-
0271ai6.jpg

7-
23837258vd0.jpg

8-
96642283kb6.png

canım bunların hiçbiri değil sana ben firmanın adresini vereyim ordan bak cam şişe kırmızı bantlı </title> <title>SEPE NATURAL - Doğa'dan Gelen Mucize bunu yaz en çok satanları tıkla orda çıkar türkçe sitelerde ara demir dikeni özü diye şişenin üstündede yazıyor
bu arada resmi nasıl koyduğunu söylersen ben de resmini koyayım buraya ama beceremedim yarın tet yaptırıyorum dualarınızı eksik etmeyin

tamam canim ben ona baktim kirmizi bantli bak su resmini ben koyum
tribulusdemirdikeni60kabk9.jpg

bak senin dedigin bu
ama o sitede yurt disi olmuyo turkiye icin ,benim bunlari fransiz sitesinden buldum ancak bunlari alabilirim
heralde aynidir ismi ayni ,oda bitkisel ilac ,enerji ilaci gibi bisey

canim ya sonuclarin yarinmi belli olcak hadi insallah hamilesindir, darisi bize ,bak arin benide haberdar et sonucu alinca

bide resim nasil ekleniyo diye sormusun bak anlatim
ilk once bu adrese gir ImageShack&#174; - Image Hosting
burdan dosya dan resim ekleme yeri var bizde pocourir yaiyo turcesi bilmiyorum
iste burdan dosyandaki resmi ekle
eklendikten sonra altinda host is yaziyo ona bas ,ve baska bi sayfa gelcek
o sayfanin en sonuna gel orda boyle yaziyo Show Advanced Linking bunu uzerine bas
uzerine basinca altta url adresi cikiyo http ile baslayan ,bunu kopyala fareni saga tiklayarak
sonra bu mesaj kutusuna gel ,yukarda kare kutu var grafik ekle orayi ac ordaki http olan yaziyi sil , ve kopyaladigin urlyi orya yapistir ok de sonra bu mesaj kutusuna gelir gonder resim cikar
insallah iyi anlatmisimdir

selam kızlar benim eşim hep keçiboynuzu pekmezi kullandı ve çok faydasını gördük inanın..sabahları aç karnına ve gece yatarken dolu dolu 1 yemek kaşığı içirin eşlerinize...benim eşinin sperm sayısı bu sayede 2 katına çıktı nerdeyse ..ayrıca günde bir tablet E vitamini ve çinko kullansın eşiniz,bol bol maydanoz yesin..birde haşlanmış nohut suyu çok iyi geliyor deneyin mutlaka bunları ..inşallah hepimiz muradımıza ereriz en kısa zamanda..

tamam canim ben ona baktim kirmizi bantli bak su resmini ben koyum
tribulusdemirdikeni60kabk9.jpg

bak senin dedigin bu
ama o sitede yurt disi olmuyo turkiye icin ,benim bunlari fransiz sitesinden buldum ancak bunlari alabilirim
heralde aynidir ismi ayni ,oda bitkisel ilac ,enerji ilaci gibi bisey

canim ya sonuclarin yarinmi belli olcak hadi insallah hamilesindir, darisi bize ,bak arin benide haberdar et sonucu alinca

canım benim eşimin kullandığı hap bu işte
ötekiler hakkında bi bilgim yok

ben hep ayni olacagini zannediyorum ve 1. yi siparis verdik bakalim ne zamana gelcek yazarim sana yine ozaman
eeee senin sonuclar bugun belli oluyo dimi
bak bana yazcaksin ona gore hadi insallah iyi haberlerini bekliyoruz

Hangi dr gittiniz nasıl yönlendirmiş sizi arkadaşım gerçeklerle yüzleşmen lazım
0 demek sperm üretimi yok demektir tıp tarihinde yok böyle birşey saplıklı erkek azo olur ama azo olan erkek sağlı olamazmış.. anotomik bişi.. benimd eeşim azo öğrendik ameliyat oldu ve çok sayıda sperm bulundu.. bence zaman kaybet yerine iyi bir dr bulup tüp bebeğe başlayın derim ben..

canim zaten tup bebek merkezinden randovu aldik martta
o doktorlar ne dicek ,insallah ameliyatla bulunur
sizin ne guzel cok sayida ckmis
suan ne tedavisi goruyosun

canlarım ben 1,5-2 ay evvel eşime (klomen 50 mg ve l-argınıne)kullandırdım kullanımı 25 gün günde 1 tane idi,,,,,ikinci turunda,,,ama ilk 25 lik kullanımdan sonra semen analizi 35 milyon oldu daha evvel 1 milyondu,,,ama morfolojik düzensizliği devam ediyor,,,ama biz devam ediyoruz ,,,allah kerim oda düzelicek

slm arkadaşlar ben 1,5 yıllık evliyim eşimin sperm sayısı düşük 14 milyon ve hareketli sperm sayısı da %16 yurt dışından orthomol fertil plus isimli ilacı temin ettik fakat günlük kullanım şeklini bilmiyoruz bu ilaç hakkında bilgisi olan varmı yada yararını gördüğünüz etkili bir ilaç varmı yardımcı olursanız çok sevinirim :uhm:

canlarım ben 1,5-2 ay evvel eşime (klomen 50 mg ve l-argınıne)kullandırdım kullanımı 25 gün günde 1 tane idi,,,,,ikinci turunda,,,ama ilk 25 lik kullanımdan sonra semen analizi 35 milyon oldu daha evvel 1 milyondu,,,ama morfolojik düzensizliği devam ediyor,,,ama biz devam ediyoruz ,,,allah kerim oda düzelicek
canım ama sizin sayınız varmış bu ark sperm üretimi yok.
ben tedvai görmüyorum canım biz hazirandan yaptırmıştık tüp bebeği

selam kızlar benim eşim hep keçiboynuzu pekmezi kullandı ve çok faydasını gördük inanın..sabahları aç karnına ve gece yatarken dolu dolu 1 yemek kaşığı içirin eşlerinize...benim eşinin sperm sayısı bu sayede 2 katına çıktı nerdeyse ..ayrıca günde bir tablet E vitamini ve çinko kullansın eşiniz,bol bol maydanoz yesin..birde haşlanmış nohut suyu çok iyi geliyor deneyin mutlaka bunları ..inşallah hepimiz muradımıza ereriz en kısa zamanda..

arkadaşlar merhabalar bende burdan girdim ve bu ilacı bulcam diye bir aktarcıyla karşılaştık bize 2 kavonoz ateş görmemiş bala 21 çeşit ot karışımı tribulus ve çinko destekli bir hap verdi ha birde eşimle seninle özel konuşcam dedi ve benim adet günümden 12. gün içmesi için iki tane daha bi hap verdi özellikle bunu yumurtlama gününe denk getir eşinin demiş bakalım şubat 1 de başladık tarihde attım bir fark olcakmı diye birde arkadaşlar benim eşim rahatsızlanmıştı antibiyotik çok kullanmıştı adam bir sperm verdiki 2 milyona düşmüş ben hemen aralıkta bu ilaçlara başlamadan önce keçiboynuzu kürüne başlamıştım ondan sonra tekrar verdiğinde örnek sperm 7.000 olmuş hareketlilikte 0/0 15 artmış bakalım o zaman bu ilaçlarla ne olur bilmiyorum hakkımızda hayırlısı biraz uzun oldu ama bilgilendirmek istedim

padutın ılacını kullanın sızde.eşimınde spermınde hareket 0 dı.padutın kullandı şuan hareket 100/40 yukseldı cnm.yurt dışından turk eczacılar kurumu getırıyo.25 euro gerı kalan kısmını sssk karşıladı.burda bazıeczacılar forum açmış 200 mılyon falan getıyormuş boşuna fazla para vermeyın.deneyın lütfen

X