Eşimin sperm testi sonuçları 🥹

Bizim doktor bizi hiç bilgilendirmemiş onu anladım en iyisi sonuçlarla başka doktora gidelim biz
Hangi şehirde yaşıyorsunuz bencede başka doktora gidin çünkü önemli konular bunlar daha fazla zaman kaybederseniz sizin de yumurtalıklarınız tembelleşir. Yazdıklarımı uygulamaya çalışın eşiniz sağlıklı beslensin çiğ badem çiğ fındık vs sebze yemekleri patates de çok tüketmesin

Bu benim 4. Ignem 2 defa pozitif 1 kez nagtif gördüm hepsin de batma siddetliydi göğüs ağrısı ardi ama bunda yok her ne hikmetse
Benim ilk iğnem ama herhangi bir belirtim yok iğne yaptırmadan önce domtora karnım ağrıyor dedim oda yumurtalar gelişiyor diye dedi. Şu an kasıklarım ve belim ağrıyor bir iş yapınca hemen ama onun haricinde göğüs ağrısı vs yok vat a 10 gün var bakalım ne olucak

Hangi şehirde yaşıyorsunuz bencede başka doktora gidin çünkü önemli konular bunlar daha fazla zaman kaybederseniz sizin de yumurtalıklarınız tembelleşir. Yazdıklarımı uygulamaya çalışın eşiniz sağlıklı beslensin çiğ badem çiğ fındık vs sebze yemekleri patates de çok tüketmesin
Benim ilk iğnem ama herhangi bir belirtim yok iğne yaptırmadan önce domtora karnım ağrıyor dedim oda yumurtalar gelişiyor diye dedi. Şu an kasıklarım ve belim ağrıyor bir iş yapınca hemen ama onun haricinde göğüs ağrısı vs yok vat a 10 gün var bakalım ne olucak
Benim anlamadığım eşiniz le alakalı bir şey değil mi neden iğne vuruluyorsunuz iğne gerekiyormu yani bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın

Merhaba kızlar eşim ve ben benek istiyoruz bi süredir olmuyo ben tahlillerime baktırdım güzel çıktı bi şimdi yumurtlama var mı yok mu onun için de 3 gün sonra bakılacak eşimde gitti doktor sonuçları hakkında sperm yavaşlığın var biraz 1 ay bu ilacı kullan gel onun dışında bir şey yok demiş yollamış ama eşime diyorum sormadın mı ne bu sperm yavaşlığı anlatmadı mı diyorum yok diyo böyle dedi falan ya da eşimde çekindi bilmiyorum artık ben orda olsaydım sorardım her şeyi
Şimdi sonuçları buraya bıraksam illa eşi ile bu tarz şeylerle uğraşıp aşina olan insanlar vardır eğer anlarlarsa bana azcık anladıkları kadarıyla yazarsanız sevinirim çünkü ben tatmin olmadım asla doktora da bidaha 1 ay sonra gidecekmişiz bu sefer bende gideceğim ya da böyle olmazsa özele gidip sonuclar hakkında bilgi almak istiyorum biraz hızlı olmuş çünkü cidden anlamadım eşimde sperm yavaşlığı ne bilmiyor bende bilmiyorum asla bilgimiz yok tedavisi var mı ne var asla 0 bilgi
Şimdi sonuçları buraya atıyorum lütfen doktora sor demeyin anlayan varsa yazsın zaten sormak istiyorum ama 1 ay beklemem lazım..
Bilenler kendince yorum yaparsa sevinirim
(Kesin bilgi doğru bilgi olmadığını biliyorum yapılacak yorumların sadece biraz pekiştirmek niyetiyle )🫶🏻
Verdiği ilaç ta inf- fort)
Eki Görüntüle 3387705
Canım özel mesaj attım burda uzun uzun yazmak istemedim sperm testi hakkında bazı bilgiler verdim aynı şeylerden geçtik

Morfoloji 1, ileri hareket düşük bir de viskozite yüksek çıkmış anladığım kadarıyla. Doğal yolla olur merak etmeyin ama süreç uzayabilir biraz sadece. Doktor bir şey söylemiş mi eşinize?
Yorumlamanız için teşekkür ederim🙏🏻 Eşime doktor ne çok iyi ne çok kötü test sonucunuz demiş.Şekil bozukluğunun olduğunu söylemiş ve takviye alması gerektiğini söylemiş şuan 3.cü kutuda 3 ay olmadı kullanalı,doğal yolla olabileceğini söyledi sizinde dediğiniz gibi 6 ay deneyin dedi olmazsa bana gelin dedi.Normalde 1.buçuk yıl önce doğal yollarla hamile kalmıştım.Neyse viskozitenin yüksek çıkması nedir?

Benim anlamadığım eşiniz le alakalı bir şey değil mi neden iğne vuruluyorsunuz iğne gerekiyormu yani bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın
Eşimin sorunu çözüldü. Ağustos dan sonra denemeler yaptık olmadı ben tekrar gittim doktora(adetimin 2. Günü )eşimin de bir gün önce yaptığı teste baktı sorun yok dedi. bana da testler yaptı bir sorun çıkmadı. Çatlatma iğnesi yapma amacımız yumurta uzun süre çatliyor ve gebe kalmak kolaylaşıyor. Bir hafta klomen kullandım yumurtaları çatlatma iğnesi ne hazır hale getirmek için. Kontrole gittim yumurtaların büyümüş yarın çatlatma iğnesi yap adetin gecikirse test yap negatifse gel dedi. Büyük ihtimalle alttan muayene olucak tüplere bakılacak eğer gebelik olmazsa. çünkü iki yıldır deniyoruz tüplerde tıkanma olabilir.

Yorumlamanız için teşekkür ederim🙏🏻 Eşime doktor ne çok iyi ne çok kötü test sonucunuz demiş.Şekil bozukluğunun olduğunu söylemiş ve takviye alması gerektiğini söylemiş şuan 3.cü kutuda 3 ay olmadı kullanalı,doğal yolla olabileceğini söyledi sizinde dediğiniz gibi 6 ay deneyin dedi olmazsa bana gelin dedi.Normalde 1.buçuk yıl önce doğal yollarla hamile kalmıştım.Neyse viskozitenin yüksek çıkması nedir?
Yani sıvı çok katı demek normal de daha akışkan olması gerekiyor, bu hemen duzelicek birsey değil üzerine düşülmesi gereken bir konu bence başarılı bir doktora gitmelisiniz yaptığınız tedavilerin bilincinde olmalisiniz

Kardeşiminde testi de düşüktü.Morfoloji %2 ,sayı 25milyon ileri hızlı sayısı da düşüktü.5-6 aylık kullandığı vitaminlerle şuan morfoloji %6 sayı 90-100mlyon ileri hareketli %35 e çıktı.Yani düzelebilir durumda.

Rica ederim 🌺🌺 inşallah en kısa sürede olur 🤲🏻 şekil bozukluğu dediği morfoloji. Buna benzer değerlerle benim arkadaşımın çocuğu oldu. Sadece süreç uzuyor doğal olarak.
sebebini tam olarak bilmediğim için yorum yapamayacağım viskozite için.
Takviye kullanmayı bırakmasın eşiniz bu süreçte.🌺

İki kez klomen kullandım çok yumurta olusturuyor pcos vs yoksa gebe kalmanız yüksek ihtimal ben kaldım çünkü sorun yokdu ne Bende ne esimde. 3. Kez sadece iğne kullandım iki yumurta vardi kullanırken beta hcg vardı kanda çünkü kimyasal sonlaniyordu . İğneyi oldum ve ağır grip geçirdim muhtemelen de influenza oldum ilac da alamadım sonuç negatif oldu. Son adetin 5. Günü femara başladık bu sefer az qma kaliteli yumurta üretimi yapiyor diye evet bu sefer iki yumurta oldu. klomenle 5 6 yumurta 18 22 mm arasi büyüyordu düşün. Ama bu sefer de hiç belirtim yok. Coraspirin kullanıyorum.

Yani sıvı çok katı demek normal de daha akışkan olması gerekiyor, bu hemen duzelicek birsey değil üzerine düşülmesi gereken bir konu bence başarılı bir doktora gitmelisiniz yaptığınız tedavilerin bilincinde olmalisiniz
Gittiğimiz doktor diğer her şey iyi bu ilacı kullan demiş sinirlerim bozuldu Allahım naısl insanlar var ya
Bi açıklama yapmadan yazık düşündükçe tepem atıyo
Yok özele gideceğiz hafta içi insan gibi bilgi almak istiyoruz

Kardeşiminde testi de düşüktü.Morfoloji %2 ,sayı 25milyon ileri hızlı sayısı da düşüktü.5-6 aylık kullandığı vitaminlerle şuan morfoloji %6 sayı 90-100mlyon ileri hareketli %35 e çıktı.Yani düzelebilir durumda.
İnslalah düzelir olur yani güzel bi doktora gitmemiz lazım önce bizimse karşındaki insanı insan yerine koyan bi doktora
özele gideceğiz o yüzden hiç bir bilgi verilmedi bize buraya yazmasam devlette devam edeceğiz bilmeden etmeden artık

Gittiğimiz doktor diğer her şey iyi bu ilacı kullan demiş sinirlerim bozuldu Allahım naısl insanlar var ya
Bi açıklama yapmadan yazık düşündükçe tepem atıyo
Yok özele gideceğiz hafta içi insan gibi bilgi almak istiyoruz
Her doktor ince ayrıntısına kadar bilgi vermez ki biz kendimiz araştırıp öğrendik biraz da. ama bizim doktor da iyiydi yapmamız gerekenleri listelemisti bencede özele gidin ama bilindik Bir doktor olsun vakit kaybetmeyin

İnslalah düzelir olur yani güzel bi doktora gitmemiz lazım önce bizimse karşındaki insanı insan yerine koyan bi doktora
özele gideceğiz o yüzden hiç bir bilgi verilmedi bize buraya yazmasam devlette devam edeceğiz bilmeden etmeden artık
Size özelden de yazdım.İyi bir üroloğa gidip testi göstermeniz lazım.
gerçekten haklısınız.Özel diye her doktorda başarılı değil.Kardeşim kaçtane özel üroloğa gitti sorun yok dediler.Bir tüp bebek doktorunun reçetesiyle değerleri düzeldi.Her vitamin de tek başına yetmiyor.

İki kez klomen kullandım çok yumurta olusturuyor pcos vs yoksa gebe kalmanız yüksek ihtimal ben kaldım çünkü sorun yokdu ne Bende ne esimde. 3. Kez sadece iğne kullandım iki yumurta vardi kullanırken beta hcg vardı kanda çünkü kimyasal sonlaniyordu . İğneyi oldum ve ağır grip geçirdim muhtemelen de influenza oldum ilac da alamadım sonuç negatif oldu. Son adetin 5. Günü femara başladık bu sefer az qma kaliteli yumurta üretimi yapiyor diye evet bu sefer iki yumurta oldu. klomenle 5 6 yumurta 18 22 mm arasi büyüyordu düşün. Ama bu sefer de hiç belirtim yok. Coraspirin kullanıyorum.
Ben de çok kötü grip oldum ama iğneye baglamamistim öksürük falan iğneden dolayı mı oluyor??
Bende de 18 22 mm 3 yumurta vardı ve büyümeye devam ediyordu iğne yaptıktan sonra akşam öksürük vs vardi bende iki-üç gün sonra akşam olucak gibi değildi acile gittim doktora durumumdan bahsettim serum etkiler mi dedim yok dedi ona göre serum takicaz dedi öyle şu an iğnemin 11. Günü karnım çok ağrıyor sizce tutar mı belirtiler neydi sizde

Size özelden de yazdım.İyi bir üroloğa gidip testi göstermeniz lazım.

gerçekten haklısınız.Özel diye her doktorda başarılı değil.Kardeşim kaçtane özel üroloğa gitti sorun yok dediler.Bir tüp bebek doktorunun reçetesiyle değerleri düzeldi.Her vitamin de tek başına yetmiyor.
Evet çoğu para dubarası, onun icin bilindik başarılı doktora gidin dedim. biz çocuk düşünmüyorduk ama bir sorun var mı diye baktırdık ikimiz de. eşime erken müdahale olmasa varikosel ilerlerdi ve amaliyat derecesine gelirdi demişti, bu da bizi geriye atardı saçma sapan doktorlarla vakit kaybı yapılmamalı bizim de araştırıp bilgi sahibi olmamız gerekiyor

X