Eşimin sperm testi sonuçları 🥹

Evet çoğu para dubarası, onun icin bilindik başarılı doktora gidin dedim. biz çocuk düşünmüyorduk ama bir sorun var mı diye baktırdık ikimiz de. eşime erken müdahale olmasa varikosel ilerlerdi ve amaliyat derecesine gelirdi demişti, bu da bizi geriye atardı saçma sapan doktorlarla vakit kaybı yapılmamalı bizim de araştırıp bilgi sahibi olmamız gerekiyor
Kesinlikle,Yani kendi çabamız şart.Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın💜Sgk umursamaz,özeldekilerin hepsi iyi değil.İyi araştırmak lazım.

Herkese merhaba. Bugün eşimde laboratuvarda test verdi sonuçlar bu şekilde. Anlayan var mı acaba

Eklentiler

• IMG_0833.jpeg
    IMG_0833.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 66
Yani sıvı çok katı demek normal de daha akışkan olması gerekiyor, bu hemen duzelicek birsey değil üzerine düşülmesi gereken bir konu bence başarılı bir doktora gitmelisiniz yaptığınız tedavilerin bilincinde olmalisiniz
Çok iyi bir doktora gidiyorum ancak sonuçlarını almaya eşim tek gittiği için sorularımın cevabını net alamıyorum ben o kadar şanslı değilim her dediğimi yapan her araştırmama koşulsuz uyan bir eşe sahip değilim ancak uğraşıyorum çabalıyorum teşekkürler açıklamanız için 🙏🏻

Ben de çok kötü grip oldum ama iğneye baglamamistim öksürük falan iğneden dolayı mı oluyor??
Bende de 18 22 mm 3 yumurta vardı ve büyümeye devam ediyordu iğne yaptıktan sonra akşam öksürük vs vardi bende iki-üç gün sonra akşam olucak gibi değildi acile gittim doktora durumumdan bahsettim serum etkiler mi dedim yok dedi ona göre serum takicaz dedi öyle şu an iğnemin 11. Günü karnım çok ağrıyor sizce tutar mı belirtiler neydi sizde
Hastalığımın iğneyle alakası yok sadece aynı zamana denk gelince iğne etki etmedi haliyle. Kasık batması dışın da bir belirtimde olmadi yorgan döşek yattim xanim

Çok iyi bir doktora gidiyorum ancak sonuçlarını almaya eşim tek gittiği için sorularımın cevabını net alamıyorum ben o kadar şanslı değilim her dediğimi yapan her araştırmama koşulsuz uyan bir eşe sahip değilim ancak uğraşıyorum çabalıyorum teşekkürler açıklamanız için 🙏🏻
Bende eşimle gitmiyorum gelince doktorla konuştuklarını söylüyor sonra beraber internetten araştırıyoruz. bak mesela
Herkese merhaba. Bugün eşimde laboratuvarda test verdi sonuçlar bu şekilde. Anlayan var mı acaba
Ben bu tarz testi ilk defa gördüm bizimki daha açık bir testti anlaşılması kolay. bilmediğim şeyler çok internetten bakıp araştırıp birşeyler anlamaya çalışabilirsiniz doktor açıklama yapana kadar. benim anladığım kadarıyla bir sorun yok herşey iyi gibi tabi doktor daha iyi bilir

Hastalığımın iğneyle alakası yok sadece aynı zamana denk gelince iğne etki etmedi haliyle. Kasık batması dışın da bir belirtimde olmadi yorgan döşek yattim xanim
Yaa bende öyleydim öksürük falan da çoktu o zaman benimki de tutmaz galiba bu ay. Şu an sadece karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor

Yaa bende öyleydim öksürük falan da çoktu o zaman benimki de tutmaz galiba bu ay. Şu an sadece karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor
Bak şimdi insan dediğine de pişman oluyor seninle ben aynımiyiz. Sen grip olmussun serum almissin hafif atlatmissin benden ben surundum ve domuz gribiydi muhtemelen

Bende eşimle gitmiyorum gelince doktorla konuştuklarını söylüyor sonra beraber internetten araştırıyoruz. bak mesela

Ben bu tarz testi ilk defa gördüm bizimki daha açık bir testti anlaşılması kolay. bilmediğim şeyler çok internetten bakıp araştırıp birşeyler anlamaya çalışabilirsiniz doktor açıklama yapana kadar. benim anladığım kadarıyla bir sorun yok herşey iyi gibi tabi doktor daha iyi bilir
Aradık doktoru canım çok şükür herşey olabilceğinden daha iyi çıkmış dedi ☺️

Merhaba kızlar eşim ve ben benek istiyoruz bi süredir olmuyo ben tahlillerime baktırdım güzel çıktı bi şimdi yumurtlama var mı yok mu onun için de 3 gün sonra bakılacak eşimde gitti doktor sonuçları hakkında sperm yavaşlığın var biraz 1 ay bu ilacı kullan gel onun dışında bir şey yok demiş yollamış ama eşime diyorum sormadın mı ne bu sperm yavaşlığı anlatmadı mı diyorum yok diyo böyle dedi falan ya da eşimde çekindi bilmiyorum artık ben orda olsaydım sorardım her şeyi
Şimdi sonuçları buraya bıraksam illa eşi ile bu tarz şeylerle uğraşıp aşina olan insanlar vardır eğer anlarlarsa bana azcık anladıkları kadarıyla yazarsanız sevinirim çünkü ben tatmin olmadım asla doktora da bidaha 1 ay sonra gidecekmişiz bu sefer bende gideceğim ya da böyle olmazsa özele gidip sonuclar hakkında bilgi almak istiyorum biraz hızlı olmuş çünkü cidden anlamadım eşimde sperm yavaşlığı ne bilmiyor bende bilmiyorum asla bilgimiz yok tedavisi var mı ne var asla 0 bilgi
Şimdi sonuçları buraya atıyorum lütfen doktora sor demeyin anlayan varsa yazsın zaten sormak istiyorum ama 1 ay beklemem lazım..
Bilenler kendince yorum yaparsa sevinirim
(Kesin bilgi doğru bilgi olmadığını biliyorum yapılacak yorumların sadece biraz pekiştirmek niyetiyle )🫶🏻
Verdiği ilaç ta inf- fort)
Eki Görüntüle 3387705
canım merhaba burda dikkat edilmesi gereken kısım sayı ve ileri hızlı hareket sayı 36 milyon çıkmış sanırım ama iler hareket 7.9 görünüyor toplamı na değil ileri hızlı harekete bakıyor doktorlar bunun 30 üstü olması gerekiyor benim eşimde de var aynı sıkıntı onunki 15 çıktı 3 aydır takviye kullanıyoruz keçiboynuzu kürü yada pekmezini de kullanabilirisiniz oda çok etkliymiş bize doktor söylemişti

canım merhaba burda dikkat edilmesi gereken kısım sayı ve ileri hızlı hareket sayı 36 milyon çıkmış sanırım ama iler hareket 7.9 görünüyor toplamı na değil ileri hızlı harekete bakıyor doktorlar bunun 30 üstü olması gerekiyor benim eşimde de var aynı sıkıntı onunki 15 çıktı 3 aydır takviye kullanıyoruz keçiboynuzu kürü yada pekmezini de kullanabilirisiniz oda çok etkliymiş bize doktor söylemişti
Bizim baya düşük o zaman :KK43:
Kaç ayda yerine gelir acaba bilmem ama ben keçi boynuzu falan ne varsa deneyeceğim
Dediğiniz gibi ünsallah düzelir

Merhaba yazınızı gördüm de kardeşinizin morfolojisi baya artmış lütfen yardımcı olur musunuz . Neler kullandı nasıl kullandı
merhaba,takviye edici gıda vitaminler kullandı.Proxed plus,impryl,gseng li q10,keçiboynuzu pekmezi-kolayı bıraktı,kafein azalttı biraz yeme düzenine de dikkat etti..Kullandıkları buydu
Vitaminleri 1’er tane hergün,pekmez hergün bir kaşık

merhaba,takviye edici gıda vitaminler kullandı.Proxed plus,impryl,gseng li q10,keçiboynuzu pekmezi-kolayı bıraktı,kafein azalttı biraz yeme düzenine de dikkat etti..Kullandıkları buydu
Vitaminleri 1’er tane hergün,pekmez hergün bir kaşık
Çok teşekkür ederim mesajınız için gsengli q10 dediğinizin markası var mı onu anlamadım

X