Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm testine bakar mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doğru anladı isem hiç sperm yok. Eğer öyle ise evet azospermi oluyor…
Çok iyi üroloji doktoruna muayne olsun bence.. Azospermi hiç üretim olmaması mı? Üretim var ama kanal mı tıkanık çıkış olmuyor…
Geçmişte geçirdiği bir hastalık veya tedavi mi sebep oldu o araştırılır.
Hemde bir tüp bebek doktoru ile görüşün… Eğer sperm üretimi varsa rosi diye bir yöntem var. Testisin kanallarında yeni oluşan spermler bulunup taze sperm ile embryo oluşturuluyor.
Hiç üzülmeyin, stres yapmayın..
Onun tedavisi herşeyi var.. Sadece en doğru doktora ulaşmaya çalışın ki süreç sizi yıpratmasın…
Sağolun.renkli ultrasonla bakıldı tıkanıklık bi tarafta var ama bu sıkıntı yaşatmaz dedi doktor.hormonlarında hiç bi sıkıntı çıkmadı.büyük ihtimalle sperm var ama çıkışı sağlanmıyor şırıngayla yaparız dedi bu tese değilmiş sanırım.o yüzden bir aylık klomen ve wm multifer die bi takviye verdi bir ay sonunda tekrar sperm sonucu yenilenecek dedi.aynı zamanda keçi boynuzu kürü ve pekmezini tüketiyor maranki kürünü de yaptık sabahları bi tatlı kaşığı kadar tüketiyor.bide kırk kilit otunu duymuştuk bi kaç gündür de onu kullanıyor.bunları kullanmamız yanlış birsey mi daha kötü etkiler mi acaba

Sağolun.renkli ultrasonla bakıldı tıkanıklık bi tarafta var ama bu sıkıntı yaşatmaz dedi doktor.hormonlarında hiç bi sıkıntı çıkmadı.büyük ihtimalle sperm var ama çıkışı sağlanmıyor şırıngayla yaparız dedi bu tese değilmiş sanırım.o yüzden bir aylık klomen ve wm multifer die bi takviye verdi bir ay sonunda tekrar sperm sonucu yenilenecek dedi.aynı zamanda keçi boynuzu kürü ve pekmezini tüketiyor maranki kürünü de yaptık sabahları bi tatlı kaşığı kadar tüketiyor.bide kırk kilit otunu duymuştuk bi kaç gündür de onu kullanıyor.bunları kullanmamız yanlış birsey mi daha kötü etkiler mi acaba
Ben çok karıştırılmamasından yanayım ben sadece keçiboynuzu kürü yaptım ve proxeed plus içt eşim çok şükür ki bugün test yaptım silik pozitif gördüm 😍

8A84A4BD-98F2-491D-9A5F-B443CB6E31FD.jpeg

X