Eşimle aram bozuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size
Konuyu cok anlamadim karisik olmus ama anladigim kadariyla yorum yapayim.klasik kendilerini kabul ettirme hareketleri,biz boyleyiz istedigimiz zaman geliriz istedigimiz kadar kaliriz oglumuzun evi sen karisamazsin demek istiyorlar yani.bunlarin hepsi mi ayni olur arkadas! Mutsuz gitmislermis cehennemin dibine gitsinler! Bayilirlar insanlarin en mutlu zamanlarini zehir etmeye.
Size tavsiyem asla kendinizden taviz vermeyin esiniz istedigi kadar surat yapsin soguk davransin.degilse onunu alamazsiniz.benim verebilecegim tek tavsiye budur.kimseye kendinizi ezdirmeyin kimseyi mutlu etmeye calismayin degilse giden hep sizden olur.
+sonsuz kere katılıyorum.

Bende aynısını yaşadım. Yeni evliyim 3 aylik falan kaynana geldi keyfi 1 ay evimde kaldı. Eee bende surat yaptım. Kendi evimde misafir gibiydim. Oğluna şikayet etmiş beni. Esimde bir dahaki gelmesinde kaynana ile yüzyüze getirdi beni. Ehh fırsat bu fırsat saygı çerçevesi içinde döktüm içimi. Ailemin bize gelmemesinden falan bahsetti. Bende bizde yeni geline gidilmez dedim
Kivirdikca Kivirdi kendini haklı çıkarmak için beni yalancı bile çıkarmaya çalışti ama beceremedi. Şimdi ne oldu sadece yemek ve çaya geliyor 4,5 ayda 2 -3 kez o.Mesafemi koydum. Lafımi çekmiyorum.İsterse oğlu günlerce Ağlasin banane. Banada yazık. Ömrüm bunlarlami geçecek. Gelin hanim geri vites yapma devamı gelir.Ne düşünüyorlarsa hakkında düşünsunler

Noktalama işaretlerine hasret kalmış yazıyı okudum. Anladığım şu: ben yeni gelinim ilk gecem zor geçti. Yeni gelinim ben vücudum değişti. Aşırı yeni gelinim seviştim ben. Çok yeni gelinim iltihabım var. Yeniyim ben yeni.

İçim şişti yeminle. Bence sevişmeyin. Hep yeni kalın.

Noktalama işaretlerine hasret kalmış yazıyı okudum. Anladığım şu: ben yeni gelinim ilk gecem zor geçti. Yeni gelinim ben vücudum değişti. Aşırı yeni gelinim seviştim ben. Çok yeni gelinim iltihabım var. Yeniyim ben yeni.

İçim şişti yeminle. Bence sevişmeyin. Hep yeni kalın.
Çok yaşayın :)))

Benden bu YENI GELINlere tavsiye olsun

Kaynana kisisi evliligimin 2.haftasında hastaneye gidicez diye esimi cagiriyor neyse isler bitiyor eve donerken esimle tartistik bu kadinda da ugursuzluk mu var ne hep tartisiyorduk onun yanında. Neyse arka koltuktan omuzumu cimdikledi oglumu uzme dedi. Bana bak senin oglun insan evladi beni esek dagda mi doğurdu oglunun terbiyesini verseydin bu yaşına kadar dedim ve o oldu. Bana yine arada laf sokar ama ben onu idare edebiliyorum artik. Eee 8 yil olmus. Bagirin demiyorum ama idare edin tatli dille mi aci sozle mi olur orasi sizin kaynana kisinizin kisiligine bagli.

Ama iltihabim vardi seviştim öldüm bittim mevlid okuttu aman Yarabbi moďuna girerseniz bir gun adiniz hastalikli geline cikar. Kaynana bu en iyisi bile kaynana...

emek vermişsiniz . elinizden geldiğince iyi ağırlamaya çalışmışsınız ama dilinizle hepsini yıkmışsınız .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X