Eşimle kavgamız

Arkadaşlar fikrinize ihtiyacım var.

Eşimle 7 yıldır evliyiz ve ufak şeylerden tartışır olduk. 2 çocuğumuz var 4 ve 2 yaşlarında.

Bugün hiç birşey yoktu eşim küçük kızımı eve getirdiğinde heryeri kum içindeydi. Kuçakladım hemen banyoya götürdüm ve yıkadım.

Havlusunu sararken kızım eşime doğru yöneldi. Onu istediği için babası seni istiyor dedim. Oda kucağına aldı ama böyle kolunun altından havada tutuyor havlu sadece sırt kısmında kızımın, üzeri ıslanmasın diye. Orda zaten içim cız etti.

Herneyse öyle dururken annesi annesi kolum koptu dedi. Bende geçebilmesi için kapıyı açtım. Geçti bizim yatak odasına. Bende kızımın odasından temiz kıyafetler almaya gitmiştim.

Ordanda sesleniyor. Annesi, annesi yardım et diye. İkinci kez seslenince bende geliyorum işte halay çekmiyorum ya burda dedim. Ordan patladı zaten kavga.

Ben iletişim kurmasını bilmiyormuşum bi öğrenememişim. Yok demem gerekiyormuş kıyafet almaya gittiğimi. Eve gelir gelmez yine hoplatmışım sinirini. Nasıl beceriyormuşum ben bunu vs

Ya dedim orda oturmuyorum ya telefonumla mı oynamaya gideceğim ne yapabilirim başka dedim ama dahada sinirlendi zaten seside yükselmişti. Çocuğu tutuşundan bahsettim. İşte havlu sarmaya yardım etmek için çağırdını sonrada yatağa yatıracağını söyledi. Bende ben sana üçüz bırakmadım. Tek çocuk? Dedim

Sonra yemeğini ısıtırken yemek yemeyeceğini söyledi bende altını kapattım dedim saygın yok. Okadar uğraştım. Bana bağırarak midem bulanıyor gibi şeyler dedi. Benim yüzümdenmiş ben onu bu hale getirmişim. Şu halime bak filan diye bağırmaya devam etti

Sustum sakinleşsin diye. Sonra sordum nasıl olduğunu sakinleştin mi dedim. Sence böyle tepki vermen sinirlenmem normal mi dedim.
Bana bağırarak manyak ve geri zekalı diye diye çıktı gitti. Şuan 4 saat oldu evde yok

Ben artık ne yapacağımı bilmiyorum ona göre sorun bende. Öyleyse bana söyleyin ne yapayım, ben çok soğudum artık. Yanına yaklaşmak bile istemiyorum dedikleri aklıma geliyor. İyidir merhametlidir ama son zamanlar herşeye sinirlenir oldu. Sanırım artık beni sevmiyor ve tahammüllü kalmadı
Malesef sorunlu bir koca ne yapsanız adama batıyor. Sizde çok muhatap olmayıp soğuk durun.

X