EŞİMLE SÜREKLİ KAVGA EDİYORUZ

fatma Gezer

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
17
-5
38
Merhabalar yaşadığım süreç zor ve çetin karar veremiyorum. Karar alıyorum gerçekleştiremiyorum eşim 2021 yılında ek iş yapacağım diye mevcut işi dışında restorant ta a çalışmaya başladı.O dönemde kendim çalışmı yorumdum.Evde 4 ve 2 yaşında oğlumla ilgileniyorum ama ilk başlar hafta sonları gitti ve gün geçtikçe gitmeleri sıklaştı. Bayram tatillerinde bile gitti çalışma saatleri hafta içleri 18 :00 başlıyor gece 23:30 -00:30 buluyordu eve dönüşü.İyi de kazanıyordu yevmiye bahşiş filan ama ailesine zaman ayırmıyor ve bende artık gitmeni istemiyorum deyince, şiddetli kavgalar başladı. Sonunda fark ettim ki eşim orda çalışan biri ile ilişkiye başlamış .Gizli saklı yürütüyor ancak kadın hisseder ve bende hissetim. Ancak geç kalmıştım çünkü konduramıyordum sonra kanıtlarıyla beraber artık emindim tabi ilk fark ettiğim zaman sanki dünya başıma yıkıldı. Olmaz olamaz nasıl yapar bunu bize nasıl olur hiç mi sevmiyor hayır olamaz afalladım korkunç bir duygu kelimelerle anlatılmaz .... Şiddetli kavgalarımız başladı.Çocuklar ister istemez görüyor duyuyor vs... ailelerimi zede yansıdı artık ama asla kabul etmiyor benim iftira attığımı söylüyor yeminler ediyor. Bana paronayak,şizofren muamelesi yapıyor ben bir kaç gün ailemin evinde kaldım. Oda işe gidemedi ek işe sürekli arıyorlar gelsene ek işe felan anlatamıyor durumu diğer tarafa.İşen kötüsü diğer taraf evli çocukları olduğunu biliyor. Bile bile ilişkiye başlıyor. Sonunda benim sorun çıkarmamla gitmedi artık oraya Çaresiz kaldı ama başka ek işler buldu yine evden çıkmak için bahaneler üretti.Baktım yine görüşüyor artık ek iş yok yada ben yokum dedim bıraktı. Ama ona olan sevgim saygım güvenim yerle bir olmuştu toparlanmam gerekiyordu işe başladım çocukları kreşe verdim sonra tebdir almam gerekiyordu borç harç bir daire aldım. Ancak bende bu durum kabul edilir bir şey değildi eskisi gibi olmadık sürekli kavga tartışma ve her tartışma sonu boşanalım la bitiyor. Arıyor aile büyüklerini anlatıyor efendim biz anlaşamıyoruz vs... her kes biz senin adına karar veremeyiz. Ya bu şekilde çekeceksin yada boşanacaksın bu senin hayatın çocukların var diyorlar. Eşime ama bende kimsenin onayını almaya gerek yok gel gidelim boşanalım diyorum. Sonra tek başıma iki erkek çocukla nasıl yaparım diye düşünüyorum büyüyecekler baş etmek kolay mı ama bu içinde bulunduğum huzursuz mutsuz hayat kavga tartışma nereye kadara çekilir bilmiyorum .

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar yaşadığım süreç zor ve çetin karar vermiyorum ama karar alıyorum gerçekleştiremiyorum eşim 2021 yılında ek iş yapacağım diye mevcut işi dışında restorant ta a çalışmaya başladı çalışmıyorum evde 4 ve 2 yaşında oğlumla ilgileniyorum ama ilk başlar hafta sonları gitti ve gün geçtikçe gitmeleri sıklaştı bayram tatilinde bile gitti ve gidişinde hafta içleri 18 :00 başlıyor gece 23:30 -00:30 buluyordu dönüşü eve iyi de kazanıyordu yevmiye bahşiş filan ama ailesine zaman ayırmıyor ve bende artık gitmeni istemiyorum deyince şiddetli kavgalar başladı. Sonunda fark ettim ki eşim orda çalışan biri ile ilişkiye başlamış gizli saklı yürütüyor ancak kadın hisseder ve bende hissetim. Ancak geç kalmıştım çünkü konduramıyordum sonra kanıtlarıyla beraber artık emindim tabi ilk fark ettiğim zaman sanki dünya başıma yıkıldı olmaz olamaz nasıl yapar bunu bize nasıl olur hiç mi sevmiyor hayır olamaz afalladım korkunç bir duygu kelimelerle anlatılmaz .... Şiddetli kavgalarımız başladı çocuklar ister istemez görüyor duyuyor vs... ailelerimi zede yansıdı artık ama asla kabul etmiyor benim iftira attığımı yeminler ediyor bana paronayak,şizofren muamelesi yapıyor ben bir kaç gün ailemin evinde kaldım oda işe gidemedi ek işe sürekli arıyorlar gelsene ekişe felan anlatamıyor durumu diğer tarafa işen kötüsü diğer taraf evli çocukları olduğunu biliyor bile bile ilişkiye devam ediyor sonunda benim sorun çıkarmamla gitmedi artık çaresiz kaldı ama başka ek işler buldu yine evden çıkmak için baktım yine görüşüyor artık ek iş yok yada ben yokum dedim bıraktı ama ona olan sevgim saygım güvenim yerle bir olmuştu toparlanmam gerekiyordu işe başladım çocukları kreşe verdim sonra tebdir almam gerekiyordu borç harç bir daire aldım ancak bende bu durum kabul edilir bir şey değildi eskisi gibi olmadık sürekli kavga tartışma ve her tartışma sonu boşanalım la bitiyor arıyor aile büyüklerini anlatıyor efendim biz anlaşamıyoruz vs... her kes biz senin adına karar veremeyiz ya bu şekilde çekeceksin yada boşanacaksın bu senin hayatın çocukların var diyorlar eşime ama bende kimsenin onayını almaya gerek yok gel gidelim boşanalım diyorum sonra tek başıma iki erkek çocukla nasıl yaparım diye düşünüyorum büyüyecekler baş etmek kolay mı ama bu içinde bulunduğum huzursuz mutsuz hayat kavga tartışma nereye kadara çekilir bilmiyorum .
Bosaninca erkekler babaliktan muaf mı oluyor? Bu mantığı da anlamıyorum ben. Boşansa da ilgilenecek ve rol modeli olacak elbette ayrıca çocuklara zarar veren boşanan ebeveynler değil, mutsuz, kavgalı, tartışmalı ebeveynlerle ayni evde yaşamak.

Nereye kadar aldatılarak yaşayacaksın? İlla çocukları zorluk olarak görme öyle evlatlar var ki bazen annesine bu konularda destek çıkıp hayatını kolaylaştırıyor. Biraz sabret o adamında tasmasını sal bırak gitsin nereye gidiyorsa

Kava ile büyüyen 2 tane erkek cocuk. Kişiliksiz bir baba onlara örnek olacak. Annelerini gülerken göreceklerine, bağıran, çaresiz ağlayarak gören iki çocuk. Çok zor şartlarda büyümüş olacaklar. Siz de mutsuz bir evliliğe devam edeceksiniz. Mesleğiniz varsa çalışın evde durmayın, size iyi gelecektir, cocukların kreş okul başlayacak zaten. Boşanmak hiç kolay değil ama aileniz destek olacaksa, daha çok sevgi ile büyüyecek ise deneyin.

Merhaba hanımlar yaşadığım süreç zor ve çetin karar vermiyorum ama karar alıyorum gerçekleştiremiyorum eşim 2021 yılında ek iş yapacağım diye mevcut işi dışında restorant ta a çalışmaya başladı çalışmıyorum evde 4 ve 2 yaşında oğlumla ilgileniyorum ama ilk başlar hafta sonları gitti ve gün geçtikçe gitmeleri sıklaştı bayram tatilinde bile gitti ve gidişinde hafta içleri 18 :00 başlıyor gece 23:30 -00:30 buluyordu dönüşü eve iyi de kazanıyordu yevmiye bahşiş filan ama ailesine zaman ayırmıyor ve bende artık gitmeni istemiyorum deyince şiddetli kavgalar başladı. Sonunda fark ettim ki eşim orda çalışan biri ile ilişkiye başlamış gizli saklı yürütüyor ancak kadın hisseder ve bende hissetim. Ancak geç kalmıştım çünkü konduramıyordum sonra kanıtlarıyla beraber artık emindim tabi ilk fark ettiğim zaman sanki dünya başıma yıkıldı olmaz olamaz nasıl yapar bunu bize nasıl olur hiç mi sevmiyor hayır olamaz afalladım korkunç bir duygu kelimelerle anlatılmaz .... Şiddetli kavgalarımız başladı çocuklar ister istemez görüyor duyuyor vs... ailelerimi zede yansıdı artık ama asla kabul etmiyor benim iftira attığımı yeminler ediyor bana paronayak,şizofren muamelesi yapıyor ben bir kaç gün ailemin evinde kaldım oda işe gidemedi ek işe sürekli arıyorlar gelsene ekişe felan anlatamıyor durumu diğer tarafa işen kötüsü diğer taraf evli çocukları olduğunu biliyor bile bile ilişkiye devam ediyor sonunda benim sorun çıkarmamla gitmedi artık çaresiz kaldı ama başka ek işler buldu yine evden çıkmak için baktım yine görüşüyor artık ek iş yok yada ben yokum dedim bıraktı ama ona olan sevgim saygım güvenim yerle bir olmuştu toparlanmam gerekiyordu işe başladım çocukları kreşe verdim sonra tebdir almam gerekiyordu borç harç bir daire aldım ancak bende bu durum kabul edilir bir şey değildi eskisi gibi olmadık sürekli kavga tartışma ve her tartışma sonu boşanalım la bitiyor arıyor aile büyüklerini anlatıyor efendim biz anlaşamıyoruz vs... her kes biz senin adına karar veremeyiz ya bu şekilde çekeceksin yada boşanacaksın bu senin hayatın çocukların var diyorlar eşime ama bende kimsenin onayını almaya gerek yok gel gidelim boşanalım diyorum sonra tek başıma iki erkek çocukla nasıl yaparım diye düşünüyorum büyüyecekler baş etmek kolay mı ama bu içinde bulunduğum huzursuz mutsuz hayat kavga tartışma nereye kadara çekilir bilmiyorum

Adamdaki yüzsüzlüğe bak hem aldatıyor hem de her tartışmada herkese boşanıyoruz diyor siz de 2 çocuk büyüyünce bakmak kolay mı diye boşanmıyorsunuz.
Açık açık boşanmak istemiyorum desenize bence çocukları bahane etmeyin, Adam şimdi ek iş yapınca gece yatmaya gelecek çocuklara yine siz bakacaksınız.

Merhaba hanımlar yaşadığım süreç zor ve çetin karar vermiyorum ama karar alıyorum gerçekleştiremiyorum eşim 2021 yılında ek iş yapacağım diye mevcut işi dışında restorant ta a çalışmaya başladı çalışmıyorum evde 4 ve 2 yaşında oğlumla ilgileniyorum ama ilk başlar hafta sonları gitti ve gün geçtikçe gitmeleri sıklaştı bayram tatilinde bile gitti ve gidişinde hafta içleri 18 :00 başlıyor gece 23:30 -00:30 buluyordu dönüşü eve iyi de kazanıyordu yevmiye bahşiş filan ama ailesine zaman ayırmıyor ve bende artık gitmeni istemiyorum deyince şiddetli kavgalar başladı. Sonunda fark ettim ki eşim orda çalışan biri ile ilişkiye başlamış gizli saklı yürütüyor ancak kadın hisseder ve bende hissetim. Ancak geç kalmıştım çünkü konduramıyordum sonra kanıtlarıyla beraber artık emindim tabi ilk fark ettiğim zaman sanki dünya başıma yıkıldı olmaz olamaz nasıl yapar bunu bize nasıl olur hiç mi sevmiyor hayır olamaz afalladım korkunç bir duygu kelimelerle anlatılmaz .... Şiddetli kavgalarımız başladı çocuklar ister istemez görüyor duyuyor vs... ailelerimi zede yansıdı artık ama asla kabul etmiyor benim iftira attığımı yeminler ediyor bana paronayak,şizofren muamelesi yapıyor ben bir kaç gün ailemin evinde kaldım oda işe gidemedi ek işe sürekli arıyorlar gelsene ekişe felan anlatamıyor durumu diğer tarafa işen kötüsü diğer taraf evli çocukları olduğunu biliyor bile bile ilişkiye devam ediyor sonunda benim sorun çıkarmamla gitmedi artık çaresiz kaldı ama başka ek işler buldu yine evden çıkmak için baktım yine görüşüyor artık ek iş yok yada ben yokum dedim bıraktı ama ona olan sevgim saygım güvenim yerle bir olmuştu toparlanmam gerekiyordu işe başladım çocukları kreşe verdim sonra tebdir almam gerekiyordu borç harç bir daire aldım ancak bende bu durum kabul edilir bir şey değildi eskisi gibi olmadık sürekli kavga tartışma ve her tartışma sonu boşanalım la bitiyor arıyor aile büyüklerini anlatıyor efendim biz anlaşamıyoruz vs... her kes biz senin adına karar veremeyiz ya bu şekilde çekeceksin yada boşanacaksın bu senin hayatın çocukların var diyorlar eşime ama bende kimsenin onayını almaya gerek yok gel gidelim boşanalım diyorum sonra tek başıma iki erkek çocukla nasıl yaparım diye düşünüyorum büyüyecekler baş etmek kolay mı ama bu içinde bulunduğum huzursuz mutsuz hayat kavga tartışma nereye kadara çekilir bilmiyorum .
bi nokta virgül koyaydınız yahu. okudum ne okuduğumu da anlamadım ama berbat bir evliliğiniz var. neden boşanmamak için ısrar ediyorsunuz?

aldattıldığımı biliyorum eminim ama çocuklarla nereye sığınacaktım ona bırakıp gitmek olmazdı her durumu da onları bilinmeze sürekleyemezdım .
anneniz aileniz sahip çıkmaz mı? bir işe başlasanız çocuklarınızı da o ortamdan alıp gitseniz? neden bilinmeze sürüklenesiniz yeniden bir hayat kurun kendinize. böyle hayatı kendinize ve çocuklara zindan etmeyin.

Eğer yürütemiyorsanız çocukların yaşı küçükken ayrı bir düzen kurmak ve çocuklarınızın buna alışması bence daha kolay olur. Büyüdüklerinde daha zor ve sancılı olabiliyor çünkü. Zaten sürekli kavga gürültü yaşadığınızı da ifade etmişsiniz böyle bir ortamda çocuklarınızı da sağlıklı yetiştirmeniz çok mümkün görünmüyor tabi karar sizde bitiyor.

Adamdaki yüzsüzlüğe bak hem aldatıyor hem de her tartışmada herkese boşanıyoruz diyor siz de 2 çocuk büyüyünce bakmak kolay mı diye boşanmıyorsunuz.
Açık açık boşanmak istemiyorum desenize bence çocukları bahane etmeyin, Adam şimdi ek iş yapınca gece yatmaya gelecek çocuklara yine siz bakacaksınız.
artık ek iş yapmıyor karşı çıktığım için bende işe başaldım
işiniz var eviniz de var ??
evet ev aldım fakat borcu var 5 ay sonra bitiyor tek başıma ev kirada eve taşınsam borcunu ödeyecek durumda değilim ancak kirası ve benim maaşım borcunu ödeyebiliyor

Kava ile büyüyen 2 tane erkek cocuk. Kişiliksiz bir baba onlara örnek olacak. Annelerini gülerken göreceklerine, bağıran, çaresiz ağlayarak gören iki çocuk. Çok zor şartlarda büyümüş olacaklar. Siz de mutsuz bir evliliğe devam edeceksiniz. Mesleğiniz varsa çalışın evde durmayın, size iyi gelecektir, cocukların kreş okul başlayacak zaten. Boşanmak hiç kolay değil ama aileniz destek olacaksa, daha çok sevgi ile büyüyecek ise deneyin.
evet mesleğim var çocuklar ve doğumdan derken işten ayrıldım başladım 2 yıldır çalışıyorum ama çocuklarım beni ağlarken görmesi çok oldu evet bağırırken de gördüler şiddette şahit oldular maalesef onlara hak etmedikleri hayatı bu süreçte yaşattık eşimi ve onun evli olduğunu bile bile devam eden o şahsiyetsiz kişiyi ALLAHA havale ediyorum.

Bu kadar huzursuzluğun içinde çocuklarınızı büyütmek daha mı kolay?
Her şeyi görüp duyacaklar ve erkek çocuk babayı model alır. Bu kadar yakınındaki babanın her türlü huyunu alacaklar.

X