Eşinden şiddet gören tanidik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumun için teşekkürler saçma yorumlardan gına geldi çünkü. Kendi hayatım var zaten ama şiddet olunca polisi aramak tersmi teper mesela bunu öğrenmek istedim için açtım konusuyu aslında

Valla isin sonunda Kemal'ime mok atiyor, onda gozu var diye suclanabilirsin.

Aynennn. Benim burnuma iyi kokular gelmiyor. Kadına yardımcı olmak falan değil amacı hatta baya sinir olmuş hediye aldı diye. 🤷🏻‍♀️

Kadına kendine şiddet uygulayan kisi için böyle hediye aldığı için sinir oldum ben kötülügunu istesem burda farklı yazardim bu mutlu oluncak şey değil çünkü yada dalga geçmek istesem bu şekilde yazmam. Ya sizinde böyle algılamanızdan benim burnuma iyi kokular gelmiyo bişey diyommu? Ben yakınlık derecesini belirtmek istemediğim için tanıdık dedim sizene benim o kisile ne kadar yakın olup olmadığından ? Ben size bunu mu soruyom ne kadar yakınım çözün diye tanıdık olmasini geçin sokakda şiddete uğrasa kadın siz durup izleyenlerdensiniz galiba

Ya bırak Allah aşkına senin niyetin zaten polisi arayayım mı diye sormak değildi. Öyle bir şey de yapmazsın sen. Kadının aslığı hediyeden elbiseden başka bir şey yazmadın. Şimdi burda amacın dedikodu diyince Bi anda kadın hakları savunucusu oldun. Madem şiddete tanık oldun o anda arasaydın polisi. Valla garezim yok sana tanımam etmem ama biz de salak değiliz hani anlıyoruz kusura bakma.
Sen nerenle okuyosun? Cidden burama geldi Düzgün okumadan yorum yapma başından beri sorum aynıydi hep senin gibi sordum soruya değil yazının içine takılıp ya sen dedikodu arıyorsun diya canının istediğini algilayanlar yüzünden açıklama yaptım sürekli . Kadının aldığı hediye su bu mu diyorum ben sırf ? Koca yazida gözlerin sadece hediyele barıştı dememi gördüyse o sizin sorurunuz sizin alginiz çünkü ben aldığı hediyeye değil böyle kavgadan sonra hediyele barismasina kizdim bu sevinilcek bişey değil ayrıca polisi aramak ve konuyu kendisine açmak istememe sebeplerimi yazdım
Çünkü gayet bu konuyu kendisine açınca rahatsız olanlar var bana açıkladı mune abla site yöneticisi , 51 yaşında kadın , ben bu konuyu böyle büyük ne yapılcagini bilen kadınlara sormak için açtım gayet bu olaylarda polisi arayınca ters tepeni var

Kadına kendine şiddet uygulayan kisi için böyle hediye aldığı için sinir oldum ben kötülügunu istesem burda farklı yazardim bu mutlu oluncak şey değil çünkü yada dalga geçmek istesem bu şekilde yazmam. Ya sizinde böyle algılamanızdan benim burnuma iyi kokular gelmiyo bişey diyommu? Ben yakınlık derecesini belirtmek istemediğim için tanıdık dedim sizene benim o kisile ne kadar yakın olup olmadığından ? Ben size bunu mu soruyom ne kadar yakınım çözün diye tanıdık olmasini geçin sokakda şiddete uğrasa kadın siz durup izleyenlerdensiniz galiba
Sjsjsjs senin beni nasıl algıladığın çok önemli değil çünkü konu açan ben değilim 🤷🏻‍♀️

Ya bırak Allah aşkına senin niyetin zaten polisi arayayım mı diye sormak değildi. Öyle bir şey de yapmazsın sen. Kadının aslığı hediyeden elbiseden başka bir şey yazmadın. Şimdi burda amacın dedikodu diyince Bi anda kadın hakları savunucusu oldun. Madem şiddete tanık oldun o anda arasaydın polisi. Valla garezim yok sana tanımam etmem ama biz de salak değiliz hani anlıyoruz kusura bakma.
Benimde sana garezim yok ama böyle konuları kesin dedikodu için açtı diye düşünenler içinde iyi düşünmüyorum , çünkü kimse sütten çıkmış ak kaşık olmasada dedikodu yapilmicak konu var , bundan tatmin olunmaz tatmin olunca ne var bunda ya? Sen tatmin oluyosun galiba, ben sokakda denk gelsem elim ayağım titrer yani yazım seklimden yanlış düşündünüz belki bilmiyorum

Benimde sana garezim yok ama böyle konuları kesin dedikodu için açtı diye düşünenler içinde iyi düşünmüyorum , çünkü kimse sütten çıkmış ak kaşık olmasada dedikodu yapilmicak konu var , bundan tatmin olunmaz tatmin olunca ne var bunda ya? Sen tatmin oluyosun galiba, ben sokakda denk gelsem elim ayağım titrer yani yazım seklimden yanlış düşündünüz belki bilmiyorum
Yansıtma mı yapmaya çalışıyorsun? 😂😂

Sjsjsjs senin beni nasıl algıladığın çok önemli değil çünkü konu açan ben değilim 🤷🏻‍♀️

Canım senden kaç bilmem kaç yaş büyük mune hanımla konuyu algılama sekliniz bu kadar farklıysa sendede bişeyler var , yani mantiken insan bundan nasıl zevk alırki? Bunu düşünen insanin böyle insan olgunu düşünüyorum . insanın fikri neyse zikri de odur. Bu yazdıklarımdan sadece dedikodu malzemesi olarak tatmin oluncak şey olarak sayani var , sokakda denk gelsem doncam bl şey bu zevk alıncak konu değil

Canım senden kaç bilmem kaç yaş büyük mune hanımla konuyu algılama sekliniz bu kadar farklıysa sendede bişeyler var , yani mantiken insan bundan nasıl zevk alırki? Bunu düşünen insanin böyle insan olgunu düşünüyorum . insanın fikri neyse zikri de odur. Bu yazdıklarımdan sadece dedikodu malzemesi olarak tatmin oluncak şey olarak sayani var , sokakda denk gelsem doncam bl şey bu zevk alıncak konu değil
Vala bunu yalnızca ben böyle anlasam haklısın dicem de bak bakalım kaç kişiyle aynı fikirdeyim

Bu kadin hiçbir şey yokmuş gibi davrandığı için ona konuyu acmadimdan olabilirmi?yoksa bende sorardım niye aliyosun hediye diye , ama hiçbir şey yokmus gibi davrandığı için belki konuşmak istemiyor bu konuda diye bilmiyorum cevremdekiler yeterince olgun kişiler değil burda daha olgun İnsanlar var , benim sinir olduğum düzgün okumadan yorum yapilmasi ben genel olarak soruyom böyle olaylarin sebebini soruyom celladina aşık mi yardım etme gerek yokmu gibi , İnsanlar ne söylerseniz söyleyin düşünmek istedini dusunur diye boşa demiyorlar o kadar mantıklısın madem hanımefendi dedikodu yapmak istesem çevremde konuscak kısi var buraya niye yazım? İstedini algila sen o senin sorunun madem dedikodu gibi geldi yazma oylese iyi gunler
Kadının ağzından duymamissin dayak yediğini ayrıca sen nie bukadar sinirlisin aralarının düzelmiş olmasına sana bunları anlatan kadın değilde adam galiba.kadinla değilde kocasıyla ilgin var gibi daha cok

Merhaba ablalarim size bı şey sormak istiyorum sadece merak ediyorum yazarken uzun yazarım belki kusura bakmayın ben tanıdık demek istiyorum bahsetcem kisile alakalı

, eşinden şiddet gören bı tanıdığım var yeni öğrendim bunu fiziksel şiddet sürekli değilmiş geçen kavganın sebebi şu kadın kocasına söylemeden para harcamış arkadaşıyla 1000 tl gibi para fakat kocasi kredi kartından harcama yapma demiş daha önce kredi kartında işi var sanırım bu arada kadının yanında nakit para bol neyse heralde arkadasinin yanında nakit ödeme yapmak istememiş ödemesini kredi kartıyla yapmış .eve gelince kocası sen bana sormadan kartımı kullanamazsin gibi kadını kapıdan girer girmez dovmus , kredi kartını kullanması gerektini daha önce söylemiş kadına sanırım o kartta isi var adamın neşe adam aç sinirli sigarada içmemiş haliyle bayağı kavga etmişler, adamin annesi kavgaya müdahale etmekde zorlanmış ,annesine karışma diye engel olmuş.
Ben bunu öğrendimde şok oldum ben

Neyse bu kadını sonraki gün denk gelince nasılsın felan dicektim ben sok geçirdim sanki hicbir şey olmamis gibiydi ben nedicemi bilemedim üzgün olsa nasılsın dicem hani ama iyiymiş gibi yaptığı için bunu sorarsam belki rahatsız olur konunun açılmasını istemiyo belki diye bende hicbir şey olmamis gibi davrandim.

Niye böyle yaptini sorduklarında utanır böyle davrandığımda demiş kadin psikologa gidiyo o kadın böyle önermis sanırım emin değilim

Bu arada kavga sırasında surekli polis cagircam darp raporu alıp şikayet etcem demiş kadın , ama blof .
Benim asıl rahatsız olduğum bu değil ama bu kadının eşinin doğum günü vardı tamammi bu olaydan 1 sene olmadı daha. Hediye alırken eşinin onu öyle dövmesine rağmen nasil özene bozene düşünerek seçmesi ben çok rahatsız etti hediye secme iside bayağı yorucuydu ona rağmen yani nasıl koşturuyor , hediye seçmeyi geçin hediye almaması lazım , niye hediye alırken böyle ? Onun parası yuzunden dayak yedi
, kocası özür olarak 5 TL'lik elbise hediye etmisti barışmak için bununla barışır miydiniz. Kızlar bu kavgadan sonrada bu kadın çok para harcamaya devam ediyo yani burası beni ilgilendirmiyo zaten ama böyle kavgadan sonra al paranı g*t girsin demesi gerekmiyomu işe girip kendi parasını kazanması ,

Ben cidden sinir oluyorum böyle olaylara , celladina mi aşık diyorsunuz neden yani
Uzun yazdım cidden üzgünüm genel soruyom sırf bu konu için değil yoksa insan şiddete maruz kalınca degisiyomu
Herkes onurlu davranışlar sergileyemez, konuda bahsi geçen kişi de bunlardan maalesef. Sindiremediyseniz mesafeli davranın. Onlar için yapabileceğiniz hiçbir şey yok

Kadının ağzından duymamissin dayak yediğini ayrıca sen nie bukadar sinirlisin aralarının düzelmiş olmasına sana bunları anlatan kadın değilde adam galiba.kadinla değilde kocasıyla ilgin var gibi daha cok

Oha yuh sana dicek söz bulamiyom , kocasiyla hiçbir ilgim yok tövbe . Kadının ağzından duymaya gerekmi var ? Ya düzgün oku yorum yada yazma iftar bu bildigin dediklerine dikkat et , konu şiddet kızım dayak yiyo diyorum kız ben konuşmalımiyim diye konu açtım ? Kocası ne alaka ? Ben sınırlı degilimki nasıl yansidiysa size

Vala bunu yalnızca ben böyle anlasam haklısın dicem de bak bakalım kaç kişiyle aynı fikirdeyim

Başta yanlış yerde açmışım konuyu oyuzden sıkıntı çıktı orda konu taşındıktan sonra istediğin kişilerler konuşma fırsatım oldu sen galiba yanlış yerde açtığım kişisin yada bu sitede sırf elestircek yer araya tipler varmış onlardansin çünkü hiçbir şekilde yardımcı olmuyosun sadece bi cümlesiyle bayağı yardımcı olan var

Başta yanlış yerde açmışım konuyu oyuzden sıkıntı çıktı orda konu taşındıktan sonra istediğin kişilerler konuşma fırsatım oldu sen galiba yanlış yerde açtığım kişisin yada bu sitede sırf elestircek yer araya tipler varmış onlardansin çünkü hiçbir şekilde yardımcı olmuyosun sadece bi cümlesiyle bayağı yardımcı olan var
Konuyu yanlış yerde açmanla ne alakası var yahu djdjsdjw

Konuyu yanlış yerde açmanla ne alakası var yahu djdjsdjw

Sen iyisi gider misin? Yanlış yerde açıldığı için sorun çıkmıştı çünkü bunu sorduna göre bilip bilmeden yaziyosun kaç kişi böyle düşünüyor yazıp bunu bilmemen tuhaf konu taşınınca asıl yere doğru düzgün konuşabilme fırsatım çıktı çünkü lütfen farklı konuya gidin konuscak sey yok çünkü

Oha yuh sana dicek söz bulamiyom , kocasiyla hiçbir ilgim yok tövbe . Kadının ağzından duymaya gerekmi var ? Ya düzgün oku yorum yada yazma iftar bu bildigin dediklerine dikkat et , konu şiddet kızım dayak yiyo diyorum kız ben konuşmalımiyim diye konu açtım ? Kocası ne alaka ? Ben sınırlı degilimki nasıl yansidiysa size
İyide ozmn sanane beş bin TL ye elbise almış affetmis senin nie zoruna gidiyor kadın birdaha şiddet görürse belki bosar adamı sen nie bu kadar kadına bilendin bukadar dert yaptın sen baya ilgileniyorsun da kalkıp burda cici kız ayaklarindasin

İyide ozmn sanane beş bin TL ye elbise almış affetmis senin nie zoruna gidiyor kadın birdaha şiddet görürse belki bosar adamı sen nie bu kadar kadına bilendin bukadar dert yaptın sen baya ilgileniyorsun da kalkıp burda cici kız ayaklarindasin

Şaka misin sen ya gulsemmi kizsammi bilmiyorum, Sen elbisenin fiyatına takilmissin kızım bayağı rahatsız edici boyutta. o elbisenin kaç para olduğu önemli değil yoksa ben şey derdim bu kadar pahalı elbise almış konu bundan ibaret olurdu sana battı galiba bişeyler , o elbise isterse bin lira olur o elbisenin fiyatı değil burda olay . O kadar yazıdan bunu cikartip bu kadar igrenc düşünceler geldiyse aklına o senin fesatligin , insanın zikri neyse fikride odur. Onu geçtim hadi diyelim beni ilgilendirmiyo hiç o kadının elbisesinden sanane? Konu kadının parası değilki isterse benden zengin durumu var diyelim ben bu kadın ay bu kadar zengin dayak yiyo mu diyorum? He ister sinir olurum ister sinir olmam ister gülerim bu benim konum bundan sanane begenmediysen çık git burdan

Size bir şey anlatmıyorsa sormayın, anlatmayan bir insana şiddetle ilgili sorular sormak meraklı olduğunuz hissini uyandırır, dayak yediğini söylemek isteyen insan söyler zaten, şiddetten kurtulmak isteyen de kocası takıntılı bir psikopat değilse, kimse sahip çakmasa dahi kadın sığınma evine gider yine bir şekilde kurtarır kendisini, şiddet gören bazı hemcinslerimiz gerçekten çaresiz durumda ama bazıları da var ki dayak da yese koca benim kocam size ne oluyor diyor, ben 1 olaya değil çevremde birkaç olaya şahit oldum 2-3 tanesi komşumuzdu, ister istemez kavgaları duyuyorduk çünkü sokağa fırlıyorlardı, mesela bir tanesine çoluk çocuk yok ev senin maaş senin niye bu adamı çekiyorsun demeye kalktım kocam yakışıklı, kadınların gözü var evliliğimizi çekemiyorlar, bizi boşaltmaya çalışıyorlar dedi laflarımı söylemeden yuttum zira böyle bir kadına boşan denmez, dayak yerken kurtarmaya çalışılmaz.

Mune hanım gereksiz yorum yapanları banlama özelliği yokmu yada kendi kendine varsayımlarda bulunup bunlari sanki konu sahibi demismis gibi yorum yapani bile vardi şaka gibi , yani bu siteye aşina değilim pek , ben konuma zaten cevap aldım sizden ve bazi ablalardan lakin düzgün okumadan yorum yapanlarla uğraşmak istemiyorum daha fazla ve bazı kullanicilarin farklı isimlerde bana tekrar yorum yaptığını düşünüyorum yazım şekilleri benziyo cunku yani konuyu kapatir misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X