Eşini,sevgilisini kıskanıp kafayı yiyenler topiği..

aynen kanka hergün kendi kendime sözler veriyorum..sonuç aynı
kızlar ben aşkitoylaa buluşucam kuaföre gitmem gerek akşama gelin emi canlarım sizi seviyorem

Ohhhhhhh ne güzel hadi bakalımopuyorumnanaktan
İyi eğlenceler kankamlan enişteye
Bak kanka söz ver şimdi kıskaçlık yapma güzel güzel eğleninkaydirigubbakcemile5

Ohhhhhhh ne güzel hadi bakalımopuyorumnanaktan
İyi eğlenceler kankamlan enişteye
Bak kanka söz ver şimdi kıskaçlık yapma güzel güzel eğleninkaydirigubbakcemile5

yok kankam yok ben iflah olmam yine aynı yine aynı adam bana 1 saat boyunca ne kadar aşık olduğunu anlattı sonra ark.ım bizi yanlız bırakmıştı gelince yine bennn derin kıskanma krizlerine girdim offfffffff offffffff:sinifsinif:

yok kankam yok ben iflah olmam yine aynı yine aynı adam bana 1 saat boyunca ne kadar aşık olduğunu anlattı sonra ark.ım bizi yanlız bırakmıştı gelince yine bennn derin kıskanma krizlerine girdim offfffffff offffffff:sinifsinif:

Ayy kanka sende kendimi gördüm ben şinciiiikaydirigubbakcemile3

Tam bana göre bi konu olmus tebrik ederima.s.
Bende kıskanclıktan delirenlerdenim bazen öyle bişey olabiliyoki sinir krizi bile geçirebiliyorum kıskanclıktan hastalanıp yataklara düşüyorummafoldumben
Gerçekten çok zor bişi elimde olmadan kıskanıyorum bizimki aşırı ama neysekaydirigubbakcemile3 bu kıskancılıgı bırakabileceğimide pek sanmıyorum Allahtan kız kardeşi falan yok valla napardım bilmiyormkaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:
Teyzesinin kızıyla çok iyi anlasıyolar kızda benim sınıf arkadsım aynı yerde oturuyorum öyle onları samimi görüyorum ya kakara kikiri falan deli oluyorum:eek:klava::gitme:
Benimkini oracıkta gebertesim geliyo:eek:klava:
Beni amcamın oğluyla görse yapmadıgını bırakmaz:eek:klava: söyleyincede kızıyo ahh ahh:bbo:
Bazılarına saçma geliyo olabilir insanın elinde olmadan yaptıgı bişi gerçekten yasayan biri için çok zor:gitme:

herşeyin beyinde bittiğini biliyorum karşımdaki insanın beni sonsz sevdiğinide bunu beynime hükmettiricem en kısa zamanda..onunda benim gibi arkadaşlarının olduğunu onlarlada vakit geçirmesinin en doğal bir olay olduğunu bunları yapıcam kızlarr...gelişmeleri buradan devam edeceğim

Merhaba herkese bu topiği görmek beni çok mutlu etti.
Yeryüzünde yalnız olmadığıma sevindim
kaydirigubbakcemile3

antrenörcüm hoşgeldin aramıza herkez birbirine destek olup kurtulucak bu illetten tmm mı?seninde desteklerini bekliyorum canım..

ayyyyy burasıda benlikmiş ayolll..
kafayı yedim gibi bişey yaa ramak kaldıı:çok üzgünüm:
çok seviyorum çoook kıskanıyorum ya çok böle onu kelepçeliyip koluma gezdirmek hatta gezerken gözlerini bağlamak istiyorum görmesin hiç bi yeri hiç bi kimseyi:nazar:
offff kafayı yemek bu zaaar:nazar:

Hoşbuldum daaa inşallah atlatırız bu durumu...

Durup düşündüğümde mantıklı düşünüyorum saçmalama antrenör boşuna neden kafanda büyütüyorsun,takma,düşünme,ortada birşey yok,kuruntu bunların hepsi....

10 Dakika herşey normal 11. dakikada patlıyorum ya
delikafadulden

ekşielmacım hoşgeldin aramıza canım
evet sevince insan bencilleşiyor,sadece senin olsun istiyorsun senden bşkasına bakmasın istiyorsun o gözler ama sende yeri geldiğinde sende bakıyorsun,adaletli davranalım kızlarr...bize hak onlara günah olarak görmemeye çalışalım...

Hoşbuldum daaa inşallah atlatırız bu durumu...

Durup düşündüğümde mantıklı düşünüyorum saçmalama antrenör boşuna neden kafanda büyütüyorsun,takma,düşünme,ortada birşey yok,kuruntu bunların hepsi....

10 Dakika herşey normal 11. dakikada patlıyorum ya
delikafadulden

ve sonrası kavga..gül gibi geçinelim şu kocişlerle yaa:gitme::gitme:

Çok sevdiğimiz için kendimize de karşımızdakine de zarar veriyoruz.
Aslında biliyoruz ki seviliyoruz.
Seviliyoruz ki bizimle beraberler.
Buna rağmen saçma sapan düşüncelerle kendimizi yiyip bitiriyoruz.
Bende yoktu aslında böyle bir huy.
4 yıllık beraberliğim var..
Aldatma gibi şeylerde yaşamadık asla fakat dediğim gibi aşırı sevgi dolayısıyla kaybetme korkusu oluşuyor sanırım.Mantıksız düşünmeye başlıyorum.
:mymeka:

Çok sevdiğimiz için kendimize de karşımızdakine de zarar veriyoruz.
Aslında biliyoruz ki seviliyoruz.
Seviliyoruz ki bizimle beraberler.
Buna rağmen saçma sapan düşüncelerle kendimizi yiyip bitiriyoruz.
Bende yoktu aslında böyle bir huy.
4 yıllık beraberliğim var..
Aldatma gibi şeylerde yaşamadık asla fakat dediğim gibi aşırı sevgi dolayısıyla kaybetme korkusu oluşuyor sanırım.Mantıksız düşünmeye başlıyorum.
:mymeka:

aslında dozunda ilişkiye renk katıyor ama ayarımız bozuk anacımmmdelikafadulden

hoşbuşduk canım..ben bakabilirm ama o bakamaz :dilcikar:
zaten o varken benim gözüm bişi görmüyo kii:çok üzgünüm:

hoşbuşduk canım..ben bakabilirm ama o bakamaz :dilcikar:
zaten o varken benim gözüm bişi görmüyo kii:çok üzgünüm:

belli anam avatarda çok ters bakmış enişte :KK70:
e sorun ne?bakabilme ihtimalimi eminimki eniştede tıpkı senin gibi düşünüyordur canımmm

belli anam avatarda çok ters bakmış enişte :KK70:
e sorun ne?bakabilme ihtimalimi eminimki eniştede tıpkı senin gibi düşünüyordur canımmm

ya bacım erkek milleti işte bakıyodu bu yanımda ben bunu azarlayınca bi güzel artık bakmıyo.arada gözü kayıyo ama düzeltiyo çünkü burnunda getirdim.pişman ettim.ederimdee:dilcikar:
sadece bakma değil ama ya ben erkek arkadaşıyla vakit geçirmesini bile kıskanıyorum ya herşeyini offff :çok üzgünüm:

X