Eşini,sevgilisini kıskanıp kafayı yiyenler topiği..

valla ben de yeni gördüm açıkçası forumda bu bölümü derdimi anlatsam forum dolar geceleri hiç uyuyamıorum bunun yüzünden ayrıyız ama hala napıo acaba die kıskanıorum benden sonra başkası olursa naparım ben ölücem heralde kıskançlıktan hasta olcam o derece, beni o kadar üzmesine rağmen hala kıskanıorum ya kendime de sinir oluorum nasıl iş bu :1no2:

Kızlar ben bu aralar kıskanmıyorum nedense.kaydirigubbakcemile3
Ama kısa sürecek her zaman ki gibi.mafoldumben
Pazar günü görüştüğümüzde kıskançlık yaparımmm

kıskançlık yüzünden 26 aylık ilişkim bitti..

Tatlım walla bende kıskançlık yüzünden bitirmeyi düşündüm çünkü sevgilimi çok bunaltıyordum.Sevgilime söyledim olmaz dedi ayrılmam dedi beraber atlatacaz bu sorunu dedi

Senin ilişkinin bittiğinede üzüldüm canım yaa.Tekrar bir araya gelme imkanı yok mu hiç:teselli:

slm kızlar minişim topiğin hayırlı olsun canıma.s.
bende şu sıralar kocamı kıskanıyorum kızlar bana kg aldığımı söylüyor buda sinirimi bozuyor artık beni beğenmiyormusun diyorum ne alakası var diyor :çok üzgünüm:ben seni böylede beğeniyorum diyor ama içimde şüphe oluştu biz bebek istiyorduk olmadı şu sıralar morelim bozuk ilaçlar yüzünden 13 kg aldım kendimi beğenmiyorum açıkçası diyete girdim bakalım kurtulabilcemmi bu kgdan :gitme:

Tatlım walla bende kıskançlık yüzünden bitirmeyi düşündüm çünkü sevgilimi çok bunaltıyordum.Sevgilime söyledim olmaz dedi ayrılmam dedi beraber atlatacaz bu sorunu dedi

Senin ilişkinin bittiğinede üzüldüm canım yaa.Tekrar bir araya gelme imkanı yok mu hiç:teselli:

sen söyleyince takvime baktım da canım tam 25 gün olmuş
hiç bu kadar uzun bi ayrılık yaşamamıştık
ne o mesaj atıyor ne ben
ikimiz de çoook inadız bunun da etkisi olabilir mesaj atmamada ya da aramamada ama dediğim gibi hiç bu kadar uzun sürmemişti ayrılık
o yüzden artık kesin gözüyle bakıyorum
sevgilim bi grupta çalıo verdiği konserlerde çekilen fotoğraflarda da mutlu görünüyo ama en yakın arkadaşım ben onun huyunu bilirim seni üzmek için yapıo dio yani eğlenir gibi görünmeye çalışıo dio
her ne kadar durum böyle olsa da onun vereceği konserler bi yere kadar beni özlediğinde aramak istediğinde konser fotoları elimde koz :kızgın:
off valla yaz yaz bitmez canım ya derdimi dökmeye başladım sanırım :))

Şu kıskançlık insanı yer bitirir valla :dilcikar:
Biraz önce kıskançlık duygularım depreşti, sinirlerimi zıplattı:kızgın::kızgın: onunda hoşuna mı gidiyodur nedir üstüne üstüne gidiyo olayın:kızgın:
Şimdi arıyo arıyo ama açan kim arasın bakalım:dilcikar::kızgın:
Çok kötü bişi valla resmen insanın içini kemiriyosenağlama

içerik nedeniyle konunuz "ılişkiler, Duygular ve Hayatın ıçinden " bölümüne taşınmıştır. bilginize

ayyy en büyük sıkıntım kıskançlık :kedi:
yerli yersiz doluyorum annesinden bile kıskanır oldum iyimi :kedi:
ben arayınca cvb veremiyo bazen annesi arıyo tesadüf onu arıyor bu sefer noliii ben kuduruyrm yerimde kaydirigubbakcemile3
geçenlerde eşim şefiyle görüşüyo şefide hatunn benimkide biliyo kıskanç olduğum ama hata bende
hiç belli etmedimki delikafadulden kıskandığımı muhabbet ediyolar :nazar: :mymeka: bende patladım artık sus sus nereya kadar ayyy delikafadulden
bu hastalık benceeee :kedi: mafoldumben

Son düzenleme:
sen söyleyince takvime baktım da canım tam 25 gün olmuş
hiç bu kadar uzun bi ayrılık yaşamamıştık
ne o mesaj atıyor ne ben
ikimiz de çoook inadız bunun da etkisi olabilir mesaj atmamada ya da aramamada ama dediğim gibi hiç bu kadar uzun sürmemişti ayrılık
o yüzden artık kesin gözüyle bakıyorum
sevgilim bi grupta çalıo verdiği konserlerde çekilen fotoğraflarda da mutlu görünüyo ama en yakın arkadaşım ben onun huyunu bilirim seni üzmek için yapıo dio yani eğlenir gibi görünmeye çalışıo dio
her ne kadar durum böyle olsa da onun vereceği konserler bi yere kadar beni özlediğinde aramak istediğinde konser fotoları elimde koz :kızgın:
off valla yaz yaz bitmez canım ya derdimi dökmeye başladım sanırım :))

Ayy tatlım yaa nerdeyse 1 ay olmuş.Birinizden biri adım atsa eğer çok seviyorsan sen adım at.Ayrılmada kim hatalı CADIARZUCADIARZU Nedeni kıskançlık demişsin sadece konuyu bilmediğim için birşeyde demekte bana düşmez.Aşkta gurur inat olmazz.:1no2:
Bizde sevgilimle çok inatız o benden inatçı bende ondan:umursamaz:
Bi tarafın adım atması lazım.

benimde kıskançlık hastalığım var yahu kafayı yicem annemde benimle beraber kafayı yiyor napalım böyle geldik böyle gidicez:jeyyar:

iyi gecelerrr kızlarrr. benim annemde kıskançlık krizine girdiğimde kızım kendine güven diyoo böle yapma diyoo.bence kendine güvenle alakası yokkki.kendime çoooook güveniyorum ama kıskanıyorummm:dilcikar:

Kizlar kimsecikler yazmıyo herkesin kıskançlığı bitti galiba keçiler dağa mı kaçtı:smiley-cool:

tekrar konuymuş canım diğer topikten devam etcen mecbur1closedeyes:
bnmki hafifledi birazz..Allah sana kolaylık versin.
:teselli:

X