eşinize hamile olduğunuzu nasıl sölediniz veye nasıl sölersiniz?

çok güzel bir konu
bu konuda bende çok kafa yorudum zaman zaman
çok güzel fikirlerimi vardı aslında
ama hiç biri gerçekleşmedi
hamile olduğumu eşimlen birlikte aynı anda öğrendik
adetim gecikti tabii bizde çocuk çalışmalarına başladığımız için hemen şüphelendik eşim hemen test yapalım dedi ama ben bikaç gün bekliyelim dedim belkide öylesine geçikmiştir diye gerçi hiç geçikmez adetim
neyse hergün eşim soruyor adetledinmi diye herseferinde hayır dedikçe çok mutlu oluyor
sonra 5 gün felan oldu geçikeli eşim dedi bi test alalım eğer yarında adet olmasan testi yapalım neyse öyle yaptık, 7. günü sabah erkenden kalktık ikimizde acaip heyecanlan hemen testi yaptık ve positiv çıktı. Tabii biz biryandan böyle bişeyi bekliyoruz biryandanda bunca sene korunduk hemen olmaz felan diyoruz. Positiv çıkınca şok olduk sarıldık çok duygulandık hemen bi dr. gidelim dedik. Kalktik koşa koş dr. gittik oda test yaptı ayni şekilde positiv çıktı sonra ultrasona aldı beni. İlk kez bebeşimizi gördük minicik. Çok güzel tarif edilemez duygu gerçekten
Allah'ım isteyen herkese tadırsın inşallah

ben olsam "çoçukta yaaprım kariyerde"""" derim:) işin şakası..allah herkeze nasip etsinnn

Ne güzel allah tüm olmayanlara yaşatsin bizde sabirsizlikla bekliyorum herhalde banyodan çiğlik atarak çikarim allah herkese sağlikli evlat kucağina almak nasip etsin

Allah izin verirde ilerde bu mutluluga yasarsam söyle yaparim...

Bi biberon alirim icinede bebegin ilk ultrasyon resimini koyarim...
Biberonu güzelce bi paketlerim...

Romantik ortamlardan hic hoslanmam hatta nefret ederim...
Bu yüzden söyle yaparim herhalde:

Haftasonlari arkadaslarimizla toplaniriz biz genelde ya bi yere
gideriz yada birinin evinde toplaniriz....
O 10-15 kisilik arakadas gurubumuzun icinde verirdim herhalde
paketi....askim sana bi hediyem var diyip.....daha heycanli bence....:icecream:
Ayni anda hem esim, hemde arkadaslarim sok gecirirler -tatlicadiarzu-
Ne güzel...insallah bunu yapmak nasip olur....:Saruboceq:

Ayy kızlar Allah inşallah bu hayallerimizi gerçek yapar insan okuyunca öyle bir heycanlanıyorki :icecream:

Eğer bende hamiş olursam işten erken çıkarım o gün (öğrendiğim gün) gider bir çift patik alırım.bir güzel paketlerim içine de not yazarım : "Babacım ben geliyorum patiklerimi iyi sakla " diye Eve giderim sonra eşimi beklerim ve gayet ciddi bi şekilde bu paket birinden gelmiş sana diye veririm..Sonrasını bilemem.Eşim çok duygusaldır sanırım ağlar bile..E ben ne olurum onuda bilemem.. :eek: :asigim: :icecream:

Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah a.s.:nazar::enbuyukkk:

X