Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

Ben kolay kolay rezil olmam ama ilk ve son olur mu bilmem :KK1: rezilliğimi yazmak istedim :KK1: Bundan 4 sene önce sevgilimle msnde tartışıyoruz. Konu neydi hatırlamıyorum ama o kadar sinirlenmişim ki hızlı hızlı yazıyorum. En sonunda artık 'sil beni' yazmıştım. Msnden sil , konuşmayalım anlamında :KK70: Tabi ben onu öyle yazdığımı sanıyorum. Sinirli sinirli camdan ona bakıyorum. Benimkinin yüz ifadesi değişti 'anlamadım ne yapayım ?' yazmış. Allah allah neyini anlamadı diyorum ve okumamla birlikte başımdan aşağı kaynar suların dökülmesi bir oluyor :KK17: Çocuğa 'sil beni' yazacağima 'si. beni' yazmışım 'l' ve 'k' harfi yan yana olunca elim ötekine gitmişşş. Offfff baya bi dalga geçmişti benimleee tabi kavga falan orda bitti :KK17::KK17::KK9:

Ben kolay kolay rezil olmam ama ilk ve son olur mu bilmem :KK1: rezilliğimi yazmak istedim :KK1: Bundan 4 sene önce sevgilimle msnde tartışıyoruz. Konu neydi hatırlamıyorum ama o kadar sinirlenmişim ki hızlı hızlı yazıyorum. En sonunda artık 'sil beni' yazmıştım. Msnden sil , konuşmayalım anlamında :KK70: Tabi ben onu öyle yazdığımı sanıyorum. Sinirli sinirli camdan ona bakıyorum. Benimkinin yüz ifadesi değişti 'anlamadım ne yapayım ?' yazmış. Allah allah neyini anlamadı diyorum ve okumamla birlikte başımdan aşağı kaynar suların dökülmesi bir oluyor :KK17: Çocuğa 'sil beni' yazacağima 'si. beni' yazmışım 'l' ve 'k' harfi yan yana olunca elim ötekine gitmişşş. Offfff baya bi dalga geçmişti benimleee tabi kavga falan orda bitti :KK17::KK17::KK9:

Kiz babam uyandi babam.nabtinnn .mahvldum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ahh karnm ouh

Bu da rahmetli dedeciğimle yaşadığımız bi rezillik :)
Yazlıktayız teyzem, kuzenlerim ve dedem var. Akşam yemeği yenecek. Erkek kuzenim oturdu , dedem oturdu biz oturduk. Tam yerken bi geğirme sesi :KK53: teyzemde erkek kuzenim yaptı sanıp 'oğlum azıcık edepli ol, pisliksin iğrençsin, salak manyak ' saydırıyor :KK9: Kuzenimde 'ben ne yaptım şimdi be' diyo :KK70: O sırada dedem 'ben yaptım' dedi...Deriiiiiiiiiiin bi sessizlik , ardından ağzımdan fışkıran sular ve teyzemin muhteşem toparlama çabaları 'ben onu çorbasına öküz gibi bakıyo , yemiyo diye söyledim ' He he tabi bizde yedik :KK9::KK9:

Kiz babam uyandi babam.nabtinnn .mahvldum

Hihihihi bende her aklıma geldiğinde gülerimm ama o an yerin dibine girmek istemiştim :KK9::KK9:

Bu da rahmetli dedeciğimle yaşadığımız bi rezillik :)
Yazlıktayız teyzem, kuzenlerim ve dedem var. Akşam yemeği yenecek. Erkek kuzenim oturdu , dedem oturdu biz oturduk. Tam yerken bi geğirme sesi :KK53: teyzemde erkek kuzenim yaptı sanıp 'oğlum azıcık edepli ol, pisliksin iğrençsin, salak manyak ' saydırıyor :KK9: Kuzenimde 'ben ne yaptım şimdi be' diyo :KK70: O sırada dedem 'ben yaptım' dedi...Deriiiiiiiiiiin bi sessizlik , ardından ağzımdan fışkıran sular ve teyzemin muhteşem toparlama çabaları 'ben onu çorbasına öküz gibi bakıyo , yemiyo diye söyledim ' He he tabi bizde yedik :KK9::KK9:

:) diğeri daha harikaydi tabiki

:) diğeri daha harikaydi tabiki

Onun önüne geçebilecek bi rezillik olamaz sanırm :KK9::KK9: Açık açık çocuğa ne dedim ya :KK60:

Onun önüne geçebilecek bi rezillik olamaz sanırm :KK9::KK9: Açık açık çocuğa ne dedim ya :KK60:

--Anlamadim nabiyim--.tepkisine çok çok çok guldum. Kendi sevgilimle kendimmis gbi düşündüm.yüz sekli gozumun önüne geldi.bitanem benim nasil utanirdi oda bende

Son düzenleme:
Ikinci buluşmamizda kafede ki merdivenlerden yuvarlanmıştım :KK70:

Yanlız değilmişim bayağı kalabalıkmış sevindim :)

Bende anlatayım bir tane eşimle 1 aydır çıkıyoruz o zaman doğumgünüm akşam buluşucaz yemeğe gidicez.

Neyse eşimde dayılarıyla çalışıyor istanbulda sayılı firmalardan ve bayağı kalabalık sülaleleri var. Bir yere götürdü beni caddede girdik. Tabi gitmemişim ben öyle lüks bir yere daha önce kapıda bir bey bize hoşgeldiniz efendim dedi. Montlarımızı aldı. Eşim hoşbulduk dedi muhabbete başladı. İşte bayağı kalabalık yerimizi ayırdınızmı vs.. Kendi kendime aa dedim bak bu adamıda tanıyorlar. Akrabaları demekki..

Ben sonradan o beyi süzünce farkettim meğer karşılama elemanıymış o kadar samimi davranmıştıki ben eşimin akrabası sanmıştım.

Şükürki eşime dememiştim sizdenmi diye yoksa çok fena rezil olacaktım :KK1::KK1:

Yanlız değilmişim bayağı kalabalıkmış sevindim :)

Bende anlatayım bir tane eşimle 1 aydır çıkıyoruz o zaman doğumgünüm akşam buluşucaz yemeğe gidicez.

Neyse eşimde dayılarıyla çalışıyor istanbulda sayılı firmalardan ve bayağı kalabalık sülaleleri var. Bir yere götürdü beni caddede girdik. Tabi gitmemişim ben öyle lüks bir yere daha önce kapıda bir bey bize hoşgeldiniz efendim dedi. Montlarımızı aldı. Eşim hoşbulduk dedi muhabbete başladı. İşte bayağı kalabalık yerimizi ayırdınızmı vs.. Kendi kendime aa dedim bak bu adamıda tanıyorlar. Akrabaları demekki..

Ben sonradan o beyi süzünce farkettim meğer karşılama elemanıymış o kadar samimi davranmıştıki ben eşimin akrabası sanmıştım.

Şükürki eşime dememiştim sizdenmi diye yoksa çok fena rezil olacaktım :KK1::KK1:

:))

İlk değil ama dün ki rezilliğimi anlatayım :)
Erkek arkadaşım aradı
Ben:Efendim hayatım
O:Kiminle görüşüyorum ?
Ben:Özge :)
Ben: Özge :)
O:Ne diyorsun ya kiminle görüşüyorum ?:KK47:
Ben:Bir tanecik hayatın canın güzel sevgilin :KK52:
O:Hayatım ne saçmalıyorsun kiminle konuşuyordun diyorum sana sen Özge canın sevgilin deyip duruyorsun
dedi ve benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü meğerse görüşüyorum demiyormuş daha önce aramış meşgul çalmış bana kiminle konuşuyordun diyormuş bende nazlı cilveli cevap veriyorum sonra ikimizde bastık kahkahayı deli miyim ne :KK9::KK8:

İlk değil ama dün ki rezilliğimi anlatayım :)
Erkek arkadaşım aradı
Ben:Efendim hayatım
Ben:Özge :)
Ben: Özge :)
O:Ne diyorsun ya kiminle görüşüyorum ?:KK47:
Ben:Bir tanecik hayatın canın güzel sevgilin :KK52:
O:Hayatım ne saçmalıyorsun kiminle konuşuyordun diyorum sana sen Özge canın sevgilin deyip duruyorsun
dedi ve benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü meğerse görüşüyorum demiyormuş daha önce aramış meşgul çalmış bana kiminle konuşuyordun diyormuş bende nazlı cilveli cevap veriyorum sonra ikimizde bastık kahkahayı deli miyim ne :KK9::KK8:

özge bu cok komik olmuş:) görünce dayanamadım geldim okudum hemen :KK1::KK1:

Arka sayfalarda gördüm şimdi bak da aklıma geldi. üniversiteye hazırlanırken artık son safhalar ve 2 ay kalmış sınava. dersimize de başka bir matematik hocası girdi o gün hocamız yokmuş dersanede. benim de kafa dalgın tabi :KK53:

hani filmlerde tüm sesler yok olur gürültünün içinde etraf flulaşır ya o haldeyim. ama boğuk bi ses geliyor bana uzaktan. sıra arkadaşım da dürtüyor beni just just diye ha ne diyorum ve tahtada gördüğüm ilk üçgen sorusuna cevaben "kök 3" diyorum

ve herkes gülüyor, neden anlam veremiyorum

hoca yine bir şeyler diyor ama benim için sadece ağzı oynuyor

"ya işte kök 3, kök 3 hocam." diyorum :KK60:

sıra arkadaşım sessizce mırıldıyor

"just, adın ne diye soruyor adam yarım saattir" diyor

"10 yıllık matematik hocalığımda daha böyle isim görmedim" demişti :KK9:

ve o günden sonra kök 3 olmuştu lakabım :KK53:

çok güzeldi Karakök 3 :KK60:

ayyyy senin olayda benimki gibi olmus 15 yasindayken komsunun ogluna nasil hayranim birgun kiz arkadasima anlattim sonra birlikde cocugun ev numarasina ulasdik arkadasima dedimki canim sen ara ben hic beceremem telde konusmayi senin cene kuvvetli ne olur falan sor bakalim kiz arkadasi falan varmi neyse arkadas kabul etti bir aksam aradik arkadasim bir konusdu bir konusdu ben heyecanla bekliyorum arkadas teli kapatti ben hemencik sordum eeee ne oldu sevgilisi falan varmismi yooooo o zaten evli nasil yani 17 yasindaki cocuk evlimi yani yooookkk kizim o degil ben iki saattir babasiyla konusdum :KK53:niye dedim kizim ilkin babasindan basliyacaz sonra ogluna baliklama gecicez 1. kozumuz baba cakdimmi :KK53:niyyyyyyyy vallahi bir halt anlamadim anladiysam arap olayim dedim kizim bende anlamadim zaten aklimca plan yapiyorum kizzzzz baslamadan bitir sen bu isi cocugun babasinda is yok baliklama atladi benim ask mesk laflarina armut dibine duser bak soyleyim dedi:KK53:benim ask baslamadan bitmis olduuuuuuuuu:KK52:

:KK60:

oku oku gül ciddi alemsiniz..

Telefon şakası bizde çok yapmıştık .. biz yemek tarifi isterdik ... ha birinde bir arkadaşın akrabasına buluşma ayarladık kuzenini bozmak istedi bozulmuş tabi... çocukluk işde...

ahahha buda bişeymi benimki oturup yatakta ayağıyla gaza basarak tır sürüyo hhııııııııııııınnn diye bide allahüekber nidalarıyla nefes nefese haykırıyo.bende izliyip gülüyodum onu nereye gidiyoz kocacım hadi uçur bizi bas gaza diye gaz veriyodum arkadan...

Vallahi korkulur sizden:KK9::KK9::KK9::KK9:

Yiğenim bana gelmişti 5 yasında kelebek kanadı ve eteği vardı annesi bende unutmuş gece eşim yattıktan sonra taktım sırtıma eteginini giydim eşim uyuyo saçları dagıttım dürttüm biraz kollarımı açıp kapatarak koşuyorum odanın içinde bagırıyo bismillah bismillah hevuk hevuk ışıga doğru koştu :KK53: böyle bakıyo korkudan devam ettiremedim gülmekten aklı gitti gribimin..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bu adamlarda fantaziden hic anlamiyor heee:KK19::KK19:

kizlar bir tanede daha sicak sicak anlatayim gecenlerde felaketler ustuste geldi bende bir fenalardayim sormayin esimde kalk psikologdan randevu aldim gidelim hazir cocuklarda yokken dedi neyse ben anlat anlat adam destek verdikce cosdukca cosdum lafim bitti teshis ne dedim adam yakinda deliricen dedi:KK53:neyse esim beni eve birakdi bende yemek alayim geleyim dedi askim bak hicbirseyi takma ne olursun birlikde soyle yapariz boyle yapariz falan bu gitti siparis vermis onlar getircekmis hemen geri gelmis ben duymadim bende canim sIKILdi aldim elime telefonu sesimi kayit yapiyorum ilk sarkim ak parti sarkisi yillardir beklenen lider recep tayyip erdogan diye bagira bagira sarki soyluyorum hemde oynayarak ama gorseniz reeeeeeeeeeeceeeeeeeeeeeepppppp taaaaaaaaaaayiiiiipppp errrrrrrrrrrdoooogaaannnnnnnnnnn diye :KK30:sonra gulben sarkisina gectim dunyalari versem esim beni o haalde gorunce delirdi zannetmis benim arkam donup tabiki bu arkadan bir sarildi guya beni sakinlestircek zaten garaja hirsiz girmis evide yoklamis o korkuyla yasayan ben hem cirpiniyor hemde avazim cikdigi kadar bagiriyorum lannnnn hirsiz gerizekalisi ben plan yaptim seni gelir diye gerizekali jop kapinin arkasinda kaldi birakda alayim nasil bagiriyorum:KK52::KK52:esim birakmayla kahkayi basti yani hirsizda bir saftirikki jopu bibergazini almana izin vercek oylemi dedin yoksa benmi yanlis anladim dedi bende yerin dibine girdim :KK17:

Benim de aklima oyle aman aman bi sey gelmedi ama cok icime oturan bi taneyi anlatayim :KK70:
Kizlsr benim sevgilimin kirpikleri cok uzundur. Kocaman gozleri upuzun kirpikleri vardir (masallah). Tabi ben de kıl tuy fakiri olarak bildigin cocukla yarisiyorum 7 kat rimelle falan gidiyorum. Bir gun yine buluscaz ikinci ayimizda falaniz en fazla. Tabi şık şıkıdım gidiyorum yanina. Makyajimi yaptım baktım rimel asagidaki banyoda kalmis dedim cikarken surerim. Aceleyle cikarken unutmusum gitmis. Yolda telefonun ekranindan bakarken farkettim. Sevdicegin yanina gittim yuruyoruz ama yuzume degisik degisik bakiyo. Allah allah diyorum bi şey mi var falan. Iyice yanasti yanasti 'askim kirpiklerini neden yanina almadin' diye sorunca ben alli morlu bi renge burundum tabi. Napayim oluum onun alt kirpikleri kadar benim toplam kirpigim yok. Cocuk da o gun yetmis kat rimelsiz halimle karsilasinca dumur oldu tabi

gul gul oldum cok hos benimde komsum lens kullaniyor birgun anlasdik bununla o kisir yapacak bende lahmacun cocuklar okulda gelince bizde toplanip parti vercez neyse hersey oldu bitti cocuklar okuldan geldi oglum kizim gidin d teyzenize hersey hazir annem bekliyor deyi verin dedim kizim oglum bagira bagira merdivenleri 3 lu besli cikiyorlar bende nasil kosduysam cocuklara birsey oldu zannettim annneeeeeeeeeee evladim ne oldu dedim oglum tikandi kizim heyecanli heyecanli d teyzemin gozu koptu gozumuzun onunde ayaklarimin dibine dustu yetis:KK52::KK52::KK52::KK52:tabiki bende anladim lenslerin dustugunu catladim gulmekden:KK52::KK52:

X