Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

Benden daha rezil kimse olamaz bence bu rezilligin son noktasi :)) bir gun zehirlendim mi artik ne olduysa midem cok kotu ama oyle boyle degil ve ben hayatim boyunce hic kusmadim. Mide bulantisindan olsem de kusamiyorum. Artik carem kalmadi kendimi tuvalette yerlere falan attim o derece kotu midem. Sevgilim beni dusa soktu ve zorla beni kusturdu. Ustune de geldi herhalde bilmiyorum yari baygindim ama hic igrenmedi ve her yeri temizledi. 😖 Cok kotu bir durumdu ama ona olan sevgimi ve bagliligimi arttirdi boyle yapmasi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aklima gelmişken anlatiyim bir tane daha :KK1:
Benim çok fevri hareketlerim vardır .
Aklima ne eserde yaparim söylerim tabi çok pişman olurum sonra ama is isten geçer .
Boyle dengesizligimin üstümde olduğu birgün bir altin gunu toplantisindayiz .
Ev halamlarin.
Herkes sikir sikir giyinmiş yasli teyzelerinin elinde örgüler falan var .
Genç kizlar da lif falan oruyor .
Benim elimde de telefon var tabi .
Konuşulanlara pek kulak vermiyorum aslında .
Orgu modelleri falan konu .
Orada bir hanim teyze yaşi 45 falan ikide bir benden birşeyler istiyor .
Kagir getir kalem getir cay koy pasta ver borekten daha var mi falan.
Gicik olsam da sesimi cikarmiyorum.
Kuzenim orda oturuyor benden istiyor herşeyi .
Velhasil kelam muhabbet evlilikten ilk geceden aciliyor benim kulaklar kabariyor tabi cinsellik olunca .
Teyzenin tekini kocasi tokatlamis ilk gece buda aglamis falan.
Her neyse halam anlatıyor ilk gece bunlar o malum isin üzerindeyken cikaramamislar orda kalmis enistemin ki 5 dk sonra ' solunca ' cikarttik diyor halam:KK1:
Bende hala solunca ne ya falan diyorum .
Oradan teyze atladi hala mi ? Diye .
Bende evet deyince ben seni halanin kizi sanıyordum. Çokbbenziyorsunuz falan dedi bende aynen bunu dedim " ayy tövbe de teyze ne diyorsun yaa " tabi o orada halamin bakislari fena .
Sonra teyze diyor senin Ahmetin kizi misin. Yani diye .
Evet diyorum yok kiz ayni bak Ayline ( halam) benziyorsunuz diyor .
Bende az önceki konunun etkisinde kaldigimdan midir bilemem şu manidar cevabi veriyorum.
" Babam halami s.ktiyse bilemem valla" :KK14:
Millet aynen boyle:KK53:
Ayyyy nazil utanmistim.
Güya espri yapacaktim iste :KK53:

Abooooooooowww :KK53::KK52:

Benden daha rezil kimse olamaz bence bu rezilligin son noktasi :)) bir gun zehirlendim mi artik ne olduysa midem cok kotu ama oyle boyle degil ve ben hayatim boyunce hic kusmadim. Mide bulantisindan olsem de kusamiyorum. Artik carem kalmadi kendimi tuvalette yerlere falan attim o derece kotu midem. Sevgilim beni dusa soktu ve zorla beni kusturdu. Ustune de geldi herhalde bilmiyorum yari baygindim ama hic igrenmedi ve her yeri temizledi. 😖 Cok kotu bir durumdu ama ona olan sevgimi ve bagliligimi arttirdi boyle yapmasi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aşk aşk.:nazar::KK16::KK16:

Benim rezil olmam hep onun suçu :)
Yeni tanıştığımız zamandı ramazan orucuz inatla buluşalım iftar yapalım dedi geldi beni iş yerinden aldı nerde iftar yapsak diye arabayla bi dolaştırdı midem demeye kalmadı arabasına kustum oda yetmedi acile götürdü eline kusarsam diye kap vermişler bide elindeki kaba kustum lavaboya götürdü yüzümü yıkadı bide tam kusayım diye parmak attı boğazıma romantizmin dorukları işte ööööööööüğğğğğğğğğğğğhhhhhh
Daha kötüsü doğuma girdim lavman yaptılar inatla arıyor bir karton sigara almış güvenliğe dağıtmış oda kıyak olsun diye odaya getirmiş ben lavabodayım çıkamıyorum nerdeyse kapıyı kıracak çıııııık diye mecbur kalkıp kapıyı açmak zorunda kaldım bide kapıyı kitleme diye fırçça attı ööööööööüğğğğğğğğğğğğhhhhhh

Aklima gelmişken anlatiyim bir tane daha :KK1:
Benim çok fevri hareketlerim vardır .
Aklima ne eserde yaparim söylerim tabi çok pişman olurum sonra ama is isten geçer .
Boyle dengesizligimin üstümde olduğu birgün bir altin gunu toplantisindayiz .
Ev halamlarin.
Herkes sikir sikir giyinmiş yasli teyzelerinin elinde örgüler falan var .
Genç kizlar da lif falan oruyor .
Benim elimde de telefon var tabi .
Konuşulanlara pek kulak vermiyorum aslında .
Orgu modelleri falan konu .
Orada bir hanim teyze yaşi 45 falan ikide bir benden birşeyler istiyor .
Kagir getir kalem getir cay koy pasta ver borekten daha var mi falan.
Gicik olsam da sesimi cikarmiyorum.
Kuzenim orda oturuyor benden istiyor herşeyi .
Velhasil kelam muhabbet evlilikten ilk geceden aciliyor benim kulaklar kabariyor tabi cinsellik olunca .
Teyzenin tekini kocasi tokatlamis ilk gece buda aglamis falan.
Her neyse halam anlatıyor ilk gece bunlar o malum isin üzerindeyken cikaramamislar orda kalmis enistemin ki 5 dk sonra ' solunca ' cikarttik diyor halam:KK1:
Bende hala solunca ne ya falan diyorum .
Oradan teyze atladi hala mi ? Diye .
Bende evet deyince ben seni halanin kizi sanıyordum. Çokbbenziyorsunuz falan dedi bende aynen bunu dedim " ayy tövbe de teyze ne diyorsun yaa " tabi o orada halamin bakislari fena .
Sonra teyze diyor senin Ahmetin kizi misin. Yani diye .
Evet diyorum yok kiz ayni bak Ayline ( halam) benziyorsunuz diyor .
Bende az önceki konunun etkisinde kaldigimdan midir bilemem şu manidar cevabi veriyorum.
" Babam halami s.ktiyse bilemem valla" :KK14:
Millet aynen boyle:KK53:
Ayyyy nazil utanmistim.
Güya espri yapacaktim iste :KK53:

ayyyyy:KK1::KK1:halanın suratını çok merak ettim:KK35:

valla yaa adamı kokumla etkilemişim bak hala vazgeçemiyo değişik bi tarzım var :p
artık zaman ilerledikçe ve utanma sıkılma kalmadıkça evde biz olyın iyice ''gaz''ını çıkardık öle böle değil.
pırt gelince işaret parmağını uzatıyo çek çek çek diyo çekince malumunuz :)))
bide mesela ben mutfaktayım eşim salonda ya, bi anda telaşla aşkııım aşkkıımmm diye bağıra bağıra yanına koşuyorum bu bi panik bi panik aklı çıkıyo yanına gidip salıveriyorum varya ben ondan çok gülüyorum :))
manyakmıyız neyiz be hale bak :))

Bizim gibilerde varmuış yaa :) tek değilmişiz.

Pedle ilgili yorumları okuyunca aklıma geldi.
Yine her zamanki gibi vakitsiz regl olmuşum.
Nişanlım beni bekliyor buluşacağımız yerde ve benim evden çıkmam için 10 dakikam var.
Aracele nasıl olduysa pedimi takmayı unuttuğumu farkediyorum ve odamda zamandan kazanmak için takıyorum.
Poşetini yere atıyorum yapışkanlı kısmı çorabımı giymek için yere oturunca popoma yapışıyor.
Ve ben havalı havalı ahenkle dans eden maşalı saçlarımla sokakta süzülüyorum.
Metro beklerken millet niye bana bakıyor,deli mi bunlar diye düşünüyorum ama bi yandan da herhalde çok havalı oldum ondan bakıyorlar diyorum.
Nişanlımın beklediği durakta iniyorum. Nişanlım popomdan sallanan birşeyi farkediyor,alıyor ve elimden tuttuğu gibi çekiştire çekiştire oradan uzaklaştırıyor beni.
Daha sonra çöpe attığı mor poşeti farkediyorum.:26:
Tahmin edin bakalım hangimiz daha mordu.Ben mi? Yoksa pedin poşeti mi? :KK30:

Son düzenleme:
Pedle ilgili yorumları okuyunca aklıma geldi.
Yine her zamanki gibi vakitsiz regl olmuşum.
Nişanlım beni bekliyor buluşacağımız yerde ve benim evden çıkmam için 10 dakikam var.
Aracele nasıl olduysa pedimi takmayı unuttuğumu farkediyorum ve odamda zamandan kazanmak için takıyorum.
Poşetini yere atıyorum yapışkanlı kısmı çorabımı giymek için yere oturunca popoma yapışıyor.
Ve ben havalı havalı ahenkle dans eden maşalı saçlarımla sokakta süzülüyorum.
Metro beklerken millet niye bana bakıyor,deli mi bunlar diye düşünüyorum ama bi yandan da herhalde çok havalı oldum ondan bakıyorlar diyorum.
Nişanlımın beklediği durakta iniyorum. Nişanlım popomdan sallanan birşeyi farkediyor,alıyor ve elimden tuttuğu gibi çekiştire çekiştire oradan uzaklaştırıyor beni.
Daha sonra çöpe attığı mor poşeti farkediyorum.:26:
Tahmin edin bakalım hangimiz daha mordu.Ben mi? Yoksa pedin poşeti mi? :KK30:

Canım okuyunca çok güldüm benim de buna benzer bi anım var unutmustum ama okuyunca terar hatırladım.hatırlarken bile utanıyorum:-):KK17::KK17:

Koca İzmir'e rezil oldum. Alsancağın göbeğinde görmeyen kalmamıştır halimi :KK17:

Off çok kötü olmuş ya :KK9: Ama ben daha rezil olmuştum bak ;

Bigün beyaz sweet giydim ama içimde mor sütyen var ama bady kalın görünmüyor renkk ama straplez ama bady babam dikmişti kalın kalın :KK1:

Neyne konakta indim karşıya geçicem herkez bana bakıyor tamam havaya giricem teyzenin biri ;

Kızım yeni moda bumu dedi
:KK53:ha dedim bi baktım badym yarıya gelmiş sütyenle kalmışım of öldüm ya ama ne öldüm 5-6 sene oluyor 14-15 yaşlarındaydım işte öyle utanç yaşamadım ya :KK53::KK53::KK53:

Off çok kötü olmuş ya :KK9: Ama ben daha rezil olmuştum bak ;

Bigün beyaz sweet giydim ama içimde mor sütyen var ama bady kalın görünmüyor renkk ama straplez ama bady babam dikmişti kalın kalın :KK1:

Neyne konakta indim karşıya geçicem herkez bana bakıyor tamam havaya giricem teyzenin biri ;

Kızım yeni moda bumu dedi
:KK53:ha dedim bi baktım badym yarıya gelmiş sütyenle kalmışım of öldüm ya ama ne öldüm 5-6 sene oluyor 14-15 yaşlarındaydım işte öyle utanç yaşamadım ya :KK53::KK53::KK53:

Senin kide ayrı komikmiş canım. Teyzelerde olmasa biz öle gider geliriz:-)

Bir gün eşimle tabi o zaman nişanlıyız Heybeli Adaya gittik. Her zamankinden farklı olsun bu sefer bisiklet kiralayalım bisikletle gezelim dedik. Eşim ikili olanlardan mı alalım yoksa ayrı ayrı mı dedi. Klasımı bozdurur muyum ayrı tabiki dedim :KK14: Neyse bindik bisiklete çıktık en tepeye normal yolun bittiği taşlı topraklı yolların olduğu yerlere. Oturduk tepeden manzarayı falan izledik neyse hadi kalkalım dedik bindik bisikletlerimize dik bir yol aşağıya inicez. İyi hoş güzel tam sorun yok iniyorum derken tekerim bi çakıl taşına takıldı dengemi kaybettim hatırladığım en son şey buydu. Gözlerimi bi açtım bisiklet üzerimde bacağım arasına sıkışmış. Eşim bisikleti üzerimden alıp bir fırlattı kenara ama gözleri dönmüş delirmiş korkudan. Neyse kalktım ayağa yok bişeyim iyiyim diyorum bi yandan da üstümü başımı toparlim diye uğraşıyorum kollarımdaki tozu toprağı sirkelim dedim acıyor kaldırdım penyemi baktım kanıyor, eğildim dizlerimi sirkeliyorum nereme dokunsam kanıyor acıyor. Eşim hala şoku atlatamamış yok ben iyiyim korkma diye gülümsedim çocuğun şekli iyice kaydı meğer dudağım patlamış oda kanıyor :KK52: Bol paça bi pantolonum vardı Allahım onun bile paçası yırtılmış nasıl bi düşüşse artık :KK37: Neyse eve gittik annemler falanda bahçede oturmuşlar ablam beni görünce bir çığlık attı noldu sana diye dedim araba çarptı ama eşim durur mu olayın aslını hemen anlattı :KK52: Çok fena rezil olmuştum hem eşime hem bizimkilere :KK37: En son kardeşim ve kuzenimin ısrarıyla gittik ve bisiklete binmek istediler ama bu seferki çok kontrollüydü 3 adam biri önden gidip yolu kontrol ediyor biri sağımda biri solumda eskortluk ediyorlar bana bi vukuat yaşanmaması adına :KK16:

beni bile öldürüyo :KK53: dün akşam tam burayı okuyodum mesaj atmış özledim gibisinden bende aradım ama telefonda konuşamadım telefonda bildiğin kekeme gibi anlamsız sesler çıkardım bi onbeş saniye sürdü bu :KK60: gülmekten koptu resmen :KK60: sonra annem çağırıyo diye kapattım on dk sonra aradım hala gülüyodu :26::26: "2 gundur telefonda konuşamıyoruz konuşmayı unutmuşsun bida arayı bu kadar açmayalım hayatım" dedi :KK1::KK1: alçak adam :KK51:[/Q

Ay bi hossun kiz :nazar::nazar::nazar:

X