eşinize/Sevgilinize 'benim peşimden çok koşmuştun' dediğinizde aldıgınız yanıt ?

benim yerimde olsan sen de koşardın senin için der :p

vallahi ikimiz elele verip aşkımızın peşinden koştuk.:)))) hem öle bişi demem için şimdi benimle ilgilenmiyor olması gerekki kendimi peşimden koştun'la avutuyor olmalıyım..aman allah korusun kızlar ...demeyin öyle şeyler adamlara))

hiç boyle birsey demedim ben, ondan da duymadim açikçasi..
ama soylesem, sanirim az kosturmadin pesinden, ama yakaladim iste derdi, o da espri olsun diye

Bunu demem mümkün değil, adamı ben kafaladım.
Beğendim aldım işte, çok da iyi yapmışım....:teytey:

geçen gün çocuklar falan sofradayız konu neydi hatırlamıyorum ananız az koşturmadı peşinden dedi ...az dediği de altı aycık sonrada evlendik.bi de yukardaki arkadşlar gibi 10 sene falan koşsaymış nolcakmış acabagamyoncuiremsu:1closedeyes:

ben 1 kere söyledim oda iyiki koşmuşum yoksa senin gibi birinden mahrum kalacaktım dedi

iyikide peşinden koşmuşum zor oldu ama seni kazandım diyo :asigim:

kızlar ben hiç söylemeyi akıl etmedim bunu
en kısa zamanda söliyim bakalım ne dicek ama ben biliyorum
hadi ya kim kimin peşinden koştu-tatlicadiarzu-

Son düzenleyen: Moderatör:
derim ona ben..çok koştun peşimden,arabayla her karşılaştığımızda her köşeden sen çıkardın derim..kaydirigubbakcemile
ne yapayım,pas ver diyeydi der o da bana..:sm_confused:
hatırladıkça o günlere dönüyorum hala..
arabasıyla beni her gördüğünde döner dururdu peşimde.
güneş gözlüklerimin ardından bakardım bende ona..
hoşumada giderdi,ama utanırdım da..:nazar:
ayyy içim kıpır kıpır oldu..çok güzel günlerdi beeee...:asigim::nazar:

benim peşimden azmı koştun dediğimde,kızdırmak için,ozaman öyle gerekiyordu,pas vermiyordun,koştum ve aldım der,hedefine ulaşmış bir sırıtma olur suratında,

valla bnde esprısıne solerım oda hemen bana kılasık bı cevapla asıl sen benım peşımden koştun der tabı bnu tadında bırakırız yoksa yoktan yere kavga cıkmasın demı ama :)))

kimse kimse kimsenin peşinden koşmadı ki böyle bir cümle kurayım..
bu şekilde bir tavır içinde olsaydım eşim eminim aman seninle mi uğraşacağım derdi herhalde..

ben ona öyle dersem o da bana "kim kimin peşinden koştuuuu" gibi bir şeyler der. güleriz geçer konu.

peşimden koşmadı ki.arkadaştık. bana söyleyemeden kıvranmış günlerce. emin olamıyormuş ne cevap vereceğimden.
teklif geldiği gibi kabul etmiştim(aslında geciktirdiği için kıvrandırmak vardı ya :) iyi günüme denk gelmişkaydirigubbakcemile3).

Benim pesimden kostun diye hic demedim. O söyler.:asigim:
"sen beni cok süründürdün ama sonunda degdi" der hepkaydirigubbakcemile

Hic unutmuyorum, bir keresinde konusurken (arkadastik ozaman ama bana duygularindan bahsetmisti) annemlerden iligi bir konu acildi.
Annemde dantel örer demistim.
Benim annemde örer, bak anneler bile ayni dedi.
Bende bir cok kisinin annesi bilir dantel örmeyi dedim.
Yaaaa dedi, demek beni umursamadigini söylüyorsun tamam anladim dedi:)))
Bende sen ne demek istedigimi anladin, hadi kendine iyi bak görüsürüz dedim:))) hahahah
ve bunun gibi daha bir cok sey.
Ay kiyamam be harbiden cektirdim biraz ama benimde bana göre prensiplerim var kardesim napim yani culp diye kucagina mi atlasaydim:))

Son düzenleme:
Iliskinin durumuna gore degisir bunun cevabi:
A) Evet canim pesinden cok kosmustum, iyi ki yapmisim.
B) Kafama koydugum seyi alirim.
C) Cok buyuk hata etmisim, bilsem yanina yaklasmazdim.
;-)

benim kociste;
olurmu canim sen arabamin önüne atlayip illaa beni al diye bagirmadin mi?? der:))))
bazen bunu unutup nehirde bogulma numarasi yaptigimida söylüyor ama sakaya vuruyo canimcim ne yazikki gercekler acidir degil mi:)))

wallaaa benn sölüoryumm sııkk sııkkk

aşkım da gülerekk iikii koşmuşum hiçç pişman deilimm dıoo:)))

arada takılırım bende azmı koştun peşimden diye. evet koştum der, azmı çektirdin bana evlendikten sonra görürsün der:)
herhalde oda şaka yapıyo:)))) yani umarım

X