Anket eşinizi mutlu etmenin yolları mutlaka okuyun yorumlarınızı bekliyorum:)

eşinizi mutlu ettiğinizden emin misiniz?

• Ankete Katılan
    64
özgürüm ben bu sıkların ıcerısınde hepsını uyguluyorum şükürki ama malesef bazen kıskançlıgım tutmuyor degıl bı onu yapamıom :KK43:

Yahu arasıra kıskanılmak, onore eder erkeği :)) yeterki aşırıya kaçılmasın canım be:))Sevgili olarak kalalım da, biraz da çenemizi tutalım :)) Mutlu ederiz de, mutlu da oluruz bence :)) :KK66:

Bu ne ya hiçbişey yapmayın diyo resmen , bunu okumaya gerek yokki zaten bunların yapmadıgın sürece sourn olmaz ki:kahve:

:roflol::roflol: ÇOK aydınlatıcı olmuş :))Aşağıda yazılanları tekrar okudum da abartılı bir şey yok.
Ben erkek olsam sürekli hırçın bir kadının yanında azar işiteceğime, gider bana güler yüz gösteren bir kadınla birlikte olurdum.Eve geldiğimde temizlik yapmaktan canı çıkmış, benimle ilgilenmeyen bir kadın yerine, beni güleryüzle öperek karşılayacak bir kadınla birlikte olurdum.Sürekli annemden bahsedip evimizde huzursuzluk çıkaran bir kadınla da birlikte olmazdım .Vallaha ne bileyim ben fazla şey olarak görmüyorum açıkçası.Verdiğimin fazlasını alıyorum eşimden.Ben istemiyorum o veriyor üstelik.O mutluysa ben de mutluyum, ben mutluysam o da mutlu:))Karşılıklı yani.

verdiğin bilgi için tşk.yazdıklarının bir çoğunu yapıyorum.diğerlerini ise deneyeceğim sonucu yazarım.hoşçakal
a.s.

eee biz bunları yaparken erkekler napıcak acaba merak ediyom
hep onlar içinmi yaşıcaz birazda özveriyi onlar yapsın

eee biz bunları yaparken erkekler napıcak acaba merak ediyom
hep onlar içinmi yaşıcaz birazda özveriyi onlar yapsın

Özveri derken? Ben anlayamıyorum ki evde dırdır yapmamak özveri mi? Eşimizi güler yüzle karşılamak içimizden gelmez mi?Hangisi özveri ? :))Vallaha hangi maddelere takılıyorsunuz söyleyin ne olur.:)

aslinda hepsi çok doğru. Ve çok basit gibi gözüküyor. Ama bunları yaparsak kendimize nezaman vakit ayricazki? zaten tüm gün çalişiyoruz bide eve gelince eşimize her dk dünyanin merkeziymiş gibi davrancak olursak biz napalim ozaman? bu sefer onlar mutlu olcak peki biz?
ya bu tür yazılar çok hoşda neden hep erkekler üzerine kuruluyor. Nedende erkekler için eşinizi nasil mutlu edersiniz başlık altında yazı bulunmuyorki. Şu dünyada bitek erkeklermi var anlamadimki

Bunlari yapinca degerimi bilecek birini bulsamm..................................
Yapsamda ayni yapmasamda.Peki ama o ne yapioyor beni mutlu etmek icin??

bunların hemen hemen hepsini uyguladım ama adam doyumsuz şimdi başak alternatif yöntemler arıyorum :)

bence bunları yaparken ,eşinizin dışında kendinizi de mutlu etmiş oluyorsunuz...burda kadınlar için özveri gerektirecek bir durum göremedim...zaten evlilikte herşey yerine oturmuşsa bunlar zaten kendinden gelecek olan davranışlardır...benim eşim mükemmel bir eş ve yapılanı taktir ediyor ,kendi adıma daha başka ne söyleyebilirim ki.....Allah herkezi iyilerle karşılaştırsın...

Valla ben bunların hepsini yapıyorum, şimdi farkettim.Bir tek çayına şekeri atmıyorum, sonra o bi daha atınca şekerli oluyor diye bir iki yalnış anlama oldu atmam bi daha.Ama eşim hala bana söylenir durur arada.

özgürcem maddelerede yorumlarınede kesinlikle katılıyorum..işte böyle yapılan evlilikler daha mutlu ve ömür boyu oluyor...

22 yıllık evliyim,artık eşimi mutlu etmeye çalışmaktan yoruldum...bende mutlı-u olmak istiyorum...eşim dunyanın en iyi kalpil insanı...o kadar iyi ki etrafında ki kötü niyetli insanları bile iyi sanıyor...en büyük düşmanımız da baş belası olacak (görümcem) o şıllık ve kocası...hasetliklerinden bana ve aileme yapmadıkları kalmadı...eşimin hatırına yıllarca tahammul ettim ama artık ne eşimin ne de başkasının hatırı sökmez...herkesin hatırı ve süresi doldu...bundan başka köy yok,ölümden ötesi ise hiç yok...ne eşimin nede başkasının hatırı kalmadı.görümcem ve ailesi benim için tarih oldu....eşim için bile olsa artık taviz yok,ölmek var dönmek yok... boşanmak dönmek yok...her şeyin bir sınırı var,sabrında ....öyle...bende doldu...

bu dediklerinizin yüzde doksanina yakinini yapiyorum ama esim doyumsuz ben artik daha ne yapayim.hep ben vericiyim artik bendede kalmadi simdi ben ondan bekliyorum birazda o beni mutlu etsin bakalim . bir cicek bile alsa mutlu olurum sırnaşık şey

mutlu olmak isteyen erkek,esini mutlu etmeli bence,mutlu olan bir kadin esini elbet mutlu edecektir.bence formul bu.

Anaaam ben müemmel eş mişim de haberim yokmuş:teytey: Alışverişde biraz yorarım çayına şekeri koymam ama geri kalanların tamamını yaparım. Demek ondan eşim için mükemmel bir eş diyebiliyorum :nazar:aslında mükemmel olan ben mişim :emir_bebek:

Yazının tamamına katılıyorum. Bana yapılmasını istemediğim hiç bir şeyi ben de ona yapmıyorum. Eşime, bana bağlı olduğunu, bana karşı sorumlulukları olduğunu hatırlatmaktan çekinmişimdir hep. Neden derseniz adamı boğmamak için. Tabi birtakım sorumluluklarını uzun süreli aksatmadığı sürece Sıkılan, sorunlar içinde boğulan çoğu erkek kendini dışarı atmaya çalışır. Bu da sorunları daha da büyütür bence. Eşlerimizin manen tatil yapmasına izin verirsek onlar da bize bu konuda izin verecektir.

X