Eşinizin Ailesi İle Yalnız Yaşar Mısınız?

Kız bacım siz bu varlıklara nereden denk geldiniz insan mı bunlar?
Degiller arkadasim gorusmuyorum 4 senedir hicbiriyle kp alkolik icer önüne gelene söver anlamazsın neden oldugunu banada yapti o oldu dahada gitmedim kv desen yalan dolan iftira ne ararsan var dolduruyor adamı elti de oyle hepsiyle iliskmi kestim..

Kv cikip evime geliyor arada cocuklari gormeye mecburen konusuyorm okadar harici gorusmuyorm evlerine gitmiyorm

Ortada öyle bir durum var ki eşiniz bir süre yok ve sizde onun ailesiyle veya kendi ailenizle yasamak zorundasınız. Eşinizin ailesi oldukca geri kafalı ve gelin artık bizimdir sonucta sizden ayrıldı, bizle durmasi yakışır modunda takılıyor. Kaynana çok fettan, laf sokan, evde çok baskın bir karakter kaynata ise klasik etkisiz eleman. Bu durumda ne yaparsınız?
Aboooo kaç kurtar kendini derim 🙈 deli msn eşinin peşine düş sende git yada tek yaşamaya bak . Kocan gelene kadar o kaynana seni verem eder benden demesi 🤣

Eşim asker ilk evlendigimizde göreve gittiğinde beni evde tek bırakmak istemezdi terör bolgesi sonuçta. Annemlerde dururdum biraz da kaynanamda bu arada benim kaynailesi sizinkiyle aynı hatta daha da beterdir ama o arayı korudum yani 1 ay annemde 1 hafta kayınvalide de sonra anneme misafir gelecek deyip anneme geri giderdim 🤣 şuan 5 senelik evliyim evde tek kalabiliyorum çok şükür evladimla tabi

bu soruyu sorduğunuza göre kararı siz veriyorsunuz diye anlıyorum. bu durumda yetişkin bir insanın kendi evi yerine neden bir yerde kalmansı gerektiğini açıklarsanız biz de ona göre daha yardımcı olacak cevaplar verebiliriz.

5 vakit namaz kılıyor zarar gelmez dedim ama .. mübarek feleğimi şaşırtı şimdi evime korka korka giriyor cocuklari gorebilmek icin ben ne onla ne alkolik kocasiyla gorusmyorm
İbadet edipte,gelinine ölüm büyüsü yaptıranları duydum,ibadet insanın karakterini ,merhameti gösteren bir durum değil maalesef.Görüşmemekte iyi yapmışınız.Asla da mesafenizi bozmayın.Fitne insandan kimseye fayda gelmez.cadoloz kaynanalar ne fazlaymış

Ortada öyle bir durum var ki eşiniz bir süre yok ve sizde onun ailesiyle veya kendi ailenizle yasamak zorundasınız. Eşinizin ailesi oldukca geri kafalı ve gelin artık bizimdir sonucta sizden ayrıldı, bizle durmasi yakışır modunda takılıyor. Kaynana çok fettan, laf sokan, evde çok baskın bir karakter kaynata ise klasik etkisiz eleman. Bu durumda ne yaparsınız?
Kimseyle yaşamam kendi evimde yaşarim.. birde ne alaka ya gelin bizimdir bizde kalmasi yakisir sizden ayrildi ne demek yani ben olsam o laflari duydugumda gider kendi ailemde kalirim.. kendi evinizde niye kalmiyorsunuz

Degiller arkadasim gorusmuyorum 4 senedir hicbiriyle kp alkolik icer önüne gelene söver anlamazsın neden oldugunu banada yapti o oldu dahada gitmedim kv desen yalan dolan iftira ne ararsan var dolduruyor adamı elti de oyle hepsiyle iliskmi kestim..

Kv cikip evime geliyor arada cocuklari gormeye mecburen konusuyorm okadar harici gorusmuyorm evlerine gitmiyorm
Allah uzak etsin böyle insanları.Nişanlıyken felan farkedemedin mi huylarını cidden bazı insanlar sınavımız oluyor

Konu sahibi bavul toplamaya mi gittin nerdesin 😄kendi evinde kal bencede neye karar verdin eşin ne kadar süre olmayacak.

Gitmem ve istemediyim seyide bana esim bile olsa yaptiramaz. Kendi evimde rahat rahat kalirim. Arada canim isterse annemlere giderim veya onlar gelir kalmaya ama kendi düzenimi rahatimi bozmam. Bir mecburiyet durumu olursada kendi ailemin yaninda kalirim, ben onlarin kiziyim ve orasida benim evim. Kendimi annemlerde daha rahat hissederim. Yatip kalkarim banyomu rahat rahat yaparim. Kv nin evinde bu rahatligi bulamam. Nicin kendimi zora sokayim ki. Üstelik anlatiginiza göre eski düsünce yapisina sahiplermis, gelin artik bizimdir düsüncesi nedir ya…. Sirf bu düsünceye inat bile gitmem oraya kalmaya.
En güzeli kalin kendi evinizde, ama biryerde kalmak zorundaysaniz annenizi tercih edin.

Eşim bir aylığına şehir dışına gitti. Annemlerde toplasam bir hafta kalmışımdır karşı tarafta hiç kalmadım eşimin annesi vefat etti yıllar önce babası ve erkek kardeşi var sadece. evimde kaldım. Ay hatta tek olmak ( eşimin kısa süreli olmaması ) iyi bile geldi 😂

Siz halen eskilerin “Kadınlara güven olmaz ilk erkeğin yanına koşar, aman dizimizin dibinde dursun da namuslu kalsın” kafasına uyacaksanız şunu söyleyelim.

Burada eş ailesiyle zorla aynı evde kaldığı için boşanan çok hanım var ancak kendi evinde eşini beklediği için boşananı görmedik.

Yine zorundayım diyorsanız eş ailesi ne derse yapın, uyumlu olun, size sahip çıksınlar.

Yaşamam.

Allah uzak etsin böyle insanları.Nişanlıyken felan farkedemedin mi huylarını cidden bazı insanlar sınavımız oluyor
Az cok belli ettiler ama bukadarini tahmin edememistim etsem yine evlenirdim eşim dünya iyisi bir insan lise döneminden beri ilişkimiz vardı üniversite bitip calismaya baslayinca evlendik ezdirmez sagolsun baskı kurmaz bana herkes yerinde sağolsun biz böyle mutlyyuz

X