Eşinizin ya da sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğinden nasıl emin oldunuz?

Bence bunu insan hissediyor. İçinde şüphe varsa ne kadar nazik olursa olsun o insanın sevgisi tahmin ettiğin düzeyde olmuyor. Eşimin sevgisine karşı şüphem yok çünkü fazlasıyla belli ediyor, Erkekler sevgisini gizleyemiyor. Sonuç olarak siz burda bunu sorguladığınıza göre üzgünüm..

Bu dünyadaki her insan için bir ihtimal ama zaten. Sevginin ömür boyu garantisi yok ki. Çok seven, gerçekten seven insan da bir gün sevmekten vazgeçebilir. Ve sadece duygusal ilişkiler için değil tüm insani ilişkiler için geçerli bu. Her insan bir gün sevmekten vazgeçip hayatımızdan çıkabilir, kan bağımız olanlar dahi.

Sizin sorununuz karşınızdaki insanla değil kendinizle bence.
Evet bu çok mantıklı teşekkürler

Cani sıkılıyor da olabilir, tum boş zamanını bana ayiriyor ama yalnızlıktan bence
21. Yy yıl 2024 insanın kendini oyalayacak o kadar şey var ki hepside ulaşılabilir şeyler . Bu kadar şey varken neden x bir kişi vakit geçirmek için beni secsin ben kainatın en güzel en cilveli harika hatunu muyum? Değilim . Demekki hisleri var. Böyle düşünün yani. Degersizlik hisleriniz var bence kendinizi layık görmüyorsunuz.bu yerleşmiş hislerle sizin için damdan atlasa canı sıkıldı atraksiyon için atladı diyebilirsiniz .

Evet derdim soruda gizli çünkü beraber olduğum kişi herkese karşı nazik ve kibar, dolayısıyla anlayamıyorum.
Ve değersizlik hissinden midir nedir kendimi layık bulmama ya da...

Gerçekten sevildiğinizi nasıl anladınız?
Bu konu bana garip geldi açıkçası.biz kadınız.bunu hissetmek bence bir kadın için çok kolay.öyle somut birşey söylenemez ki.hissediliyor işte.aranızda bir mesafe var demek ki.seviyorsa bile birşeyleri eksik bırakmış.herkese aynı davranması hoş değil.

Bu konu bana garip geldi açıkçası.biz kadınız.bunu hissetmek bence bir kadın için çok kolay.öyle somut birşey söylenemez ki.hissediliyor işte.aranızda bir mesafe var demek ki.seviyorsa bile birşeyleri eksik bırakmış.herkese aynı davranması hoş değil.

Hoş aslında kibar biri herkese nazik anlayışlı
Ailesi guzel yetiştirmiş annesi feminist bir kadın o bilinçte yetiştirmiş ama seviliyor muyum asla anlamıyorum
Yanımda eski kız arkadaşından bahseder sürekli bu beni rahatsız ediyor, ne olduğumuzu bilmiyorum filan bir sürü konu

21. Yy yıl 2024 insanın kendini oyalayacak o kadar şey var ki hepside ulaşılabilir şeyler . Bu kadar şey varken neden x bir kişi vakit geçirmek için beni secsin ben kainatın en güzel en cilveli harika hatunu muyum? Değilim . Demekki hisleri var. Böyle düşünün yani. Degersizlik hisleriniz var bence kendinizi layık görmüyorsunuz.bu yerleşmiş hislerle sizin için damdan atlasa canı sıkıldı atraksiyon için atladı diyebilirsiniz .
Bir yaştan sonra uğraşmak istemiyor ben de kolay geliyor olabilirim

Evet derdim soruda gizli çünkü beraber olduğum kişi herkese karşı nazik ve kibar, dolayısıyla anlayamıyorum.
Ve değersizlik hissinden midir nedir kendimi layık bulmama ya da...

Gerçekten sevildiğinizi nasıl anladınız?
Elinde nasıl iş olursa olsun her gün ilgilenmesi bana vakit ayırması,sürekli görmek istemesi,hayatımı kolaylaştırmak için elinden geleni yapması,güven vermesi,korumacı tavrı,bebek gibi davranması , yan yanayken temasta bulunması dokunmadan duramaması,merak etmesi vs.:nazar::nazar::nazar: maşallah diyin ahahah

X