Eski erkek arkadaş:(

Bence bu olayı erkek arkadaşın ile paylaşmalasın,şimdi eski erkek arkadaşının seni arayıp rahatsız ettiğini söylemezsen ileriye dönük seni tehdit edici ve kırıcı laflar edebilir.
En azından ben böyle düşünüyorum,sakın ama sakın erkek arkadaşın ile paylaş ve seni rahatsız ettiğini söyle en azından bilmesi en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum..

Bende böylelerini anlamam işte madem ayrıldın ne diye arayıp rahatsız etme gereği duyarsınki.:dilcikar:Tadında kalsın ilte herşey en azından anılarda güzel hatırlanmak var!!

Çok Haklısınız .

bu sabah ew teli çaldı açtm bni tanıdnmı ben ... dedi. şok oldum. yok ordaydım burdaydm neler anlatıo bi bilseniz ağzımı açıp bişi diyemedim ilk önce.snra arama falan deyip hadi deyip kapattm. snra tekrar aradı yüzsüz ya nie kapattn dio hala bi sinirlendim defol arama nerden geldiysen oraya git bni rahatsz edip durma die bağırdm kapattm teli.:eek:klava:annem babamda noluo kızım dio bnm elim ayağım titrio bi yandanda onlara anlatıorm ama eski erkek arkım olduğunu sölemedm.snra tekrar aradı babam açtı bu sefer kapattı we bidaha aramadı. şimdi ben bunu sewgilime sölesem bana güwenir bnm açımdan sorun yapmaz ama endişelenir çünkü okul bittiği için ayrı şehirlerdeyiz artk enteresan tarafıda bni görmeye gelmişti dün döndü daha kendi memleketine uğraşsan böle denk gelmez. arayıp ağzının payınıda weremeyiz çünkü tel numarası falan hiç bişeyi bilmiorm 3.5 yıldır görüşmüorm we 3yıllık bi ilişkim war ilişkiminde bu durumdan yıpranmasını istemiorm. peki şimdi ben napiyim sölesem bi dert sölemesem olmucak kendimide suçlıu hissedicm siz olsanız nasıl dawranırdınız??senağlamasenağlama

Konu sanırım 2008'de açılmış yanlış görmediysem ama çok merak ettim nolduğunu ya :) o çocuk bidaha aradımı? , erkek arkadaşına söyledinmi? ve hala birliktemisiniz :) merak merak :KK1:

X