Boğuluyorum,nefes alamıyorum artık

Canim aslinda sen hakliykan haksiz duruma düsmüssün.
Eger o kapidan ciktiktan sonra hic aramasaydin, pesine düsecekti.
Ona bu firsati vermeden, sen hatali adamin ayaklarina gitmissin.
Ask iste.. Mantigini elden almis..
Elbette zor insanin sevdigiyle ayri olmasi.Ben birgün sesini duymasam yüzüm asiliyor,canim sIkIliyor boguluyorum sanki.

Ama sen keske o evden ciktiktan sonra aramasaydin..

Bence biraz kayiplara karis. Facebookmudur nedir o sayfayada girdiginde cevrimdisi girebiliyorsan öyle gir. Yada hic girme.

Seni merak etsin biraz. Ama bundan önce kendine su soruyu sor. Tekrar biraraya gelip herseyi yoluna koyabilme ihtimalimiz var mi?Ailesiylede yüz göz olmussun biraz. Bunlari iyi düsün canim.

gecmis olsun, Rabbim herseye ragmen sevenleri ayirmasin.

evet arkdasım aynen öyle haklıyken kendımı haksız konuma soktum.o kadar pişmanımki...şimdi aramasam sormasam ne deişir sanki.zaten onun istediğide bu oldu artık.onu unutmamı istiyor,kendı de benı unutmak istiyor zaten.facebookta bende ekli değil ama profilini görebiliyorum.her gun dedktif gibi bakıyorum yeni resim koydu mu kız arkadası yorum yazmıs mı kimleri eklemiş diye:KK43: bana kalırsa biraraya gelme ihtimalimiz sıfırın altında.araya başkaları girince soğuyor insan her ne kadar seviyorum desemde.yinede içim tuhaf oluyor onu düşününce,seviyorum hala napiym ama aramıyorum hiç aramayı da düşünmüyorum.onun aramasını süründürmeyi bekliyorum.bilemem boşa mı bekliyorum acaba:KK43:

Valla zaten ilişkiniz baştan yanlışmış, iyi ki bitmiş. ınsanların birbirini o kadar kıstladığı ve kısıtlanmaya izin verdiği ilişkiler 7 yıl da geçse 17 yıl da geçse tıkanıyor bir yerde.
Neden birbirinize güvenemiyorsunuz ilişkide? Msn kısıtlamalar, facebook kısıtlamalar, telefon karıştırmalar. Keşke sözüne güvenseydiniz. ınsan kız ya da erkek arkadaşıyla resim çektiremez mi? Ona güvenip o arkadaşlarıyla arkadaş olsaydınız, şimdi sevgilisi o kız değil siz olacaktınız.
Ailesine gelince, sizi istememeye hakları var demiyorum ama daha aranızda resmi hiçbirşey yokken ablası ile kavga etmişsiniz. Bir insanla kavga edebilecek kadar yüz göz olduysanız o da kendinde sizi istememe hakkı bulur.
Ağır oldu biraz ama ben böyle düşünüyorum. Önünüze bakın bundan sonra, bir dahaki ilişkinizde kulağınıza küpe olsun. Ne bu kadar boğun adamı ne de size yasaklar koymasına izin verin.
Mutluluklar.

resim çektirmesine tepki vermem normal çünkü bunu yapan insan bana göz açtırmıyor.ayrıca ev ortamında çekilmiş bir cumartesi günü.kızlarında kim olduğu meçhul,resmin çekildiği gün ben onu nerde sanıyorum Allah bilir.bana yalan söyledi.yani o kızla yenı tanışmışlar tahmınımce.şimdi çok detay veremicem ama anlatsam haklı olduğum anlaşılır resım konusunda.

kızlar sizce ne yapmalıyım bana akıl verin ne olur,çok yalnız hissediyorum.sizce pişman olur mu ..

solucann
okadar şey yazdık güzelim
anlıyorum tamam ne olursa olsun özlüyorsun ama
pişman olsa sana ne faydası var bunun güzelim ya
yedi seneni harcamışsın bu adam seni bi kız için ; ailesi için ; kendi için sap gibi ortada bırakmış
bu da yetmemiş hakaret etmiş
bende savaştım ilişkim için aradım şu bu ama asla aramızda kötü bişey geçmedi
bu ne güzelim asalak , yüzsüz bu kadar mı senin kendine verdiğin değer
bırak pişman olursa da kendi derdine yansın
bence onun için pişman olmasını değil onunla ilgili hiçbişeyi dert edinmemen lazım kendine
bi daha da bişey demicem valla sadece şaşırıyorum bunca şey yaşamışsın , yedi yıl dile kolay bu kadar çabuk senin dışındaki etkenler için seni silebiliyosa sende sil
kendinle meşgul ol okuluna odaklan
yazık ya sona bu yaşında olabilecek misin sen ?
aşk acısı falan anlarım da bu biraz farklı yani
kimse kimseyi zorla sevemez

okulum bitti yenı mezun oldum hatta yarın ilk iş günüm olacak.ona bile sevinemiyorum,hiç bir şeyden zevk almaz oldum.hayattan soğudum resmen:KK43:

okudum hayatım unutmalısın onu..bu çocuktan sana sevgilide kocada olmaz seni her fırsatta aldatır olsada .sana hakettiğin değeri verecek biri çıkar karşına elbet ..kendine güvenin azalmış önce bunu tamir etmeye çalış kendine çeki düzen ver bakımlı ol çık gez birini bul hem nispet yaparsın onun yaptığını sende yap belki onun gözünde kıymetin artar ama iş işten geçmiş olur onun için ..sende yeni sevgilinle daha mutlu olursun

o kadar yanlış davranmışsın ki rolleriniz bir anda değişmiş ve suçlu durumuna düşmüşsün.o an ki duygularınla hareket etmişsin,panik de yapmışsın sanırım.buraya kadarını gençlik heyecanına,tecrübesiz oluşuna verdim.ama güzelim bundan sonra ki davranışların;yani çocuğun üstüne üstüne gidişin,alkol alıp evine gidişin,sürekli araman,ısrarcı olman v.s v.s.kızma,küsme ama bunlar çok ama çok aşırı geldi bana.bıraksaydın kendi haline eminim o senin peşinden koşacaktı.neyse bunları konuşmanın pek anlamı kalmamış sanırım bu saatten sonra.şimdi sen asla ve asla ne onunla diyalg kurmaya,ondan haber almaya falan kalkma sakın.zaten yeterince havaya sokmuşsun sakın aynı şeyleri tekrar etme.geçirdiğin zaman,verdiğin emekleri düşündükçe hırs yapıyosun seni çok iyi anlıyorum ama inan,sakin,ağır durduğun takdirde herşey kendiliğinden yoluna girecektir.sonradan çoook pişman olacaksın üzüntüyle geçirdiğin bu zamanlara ama işte bu da bir süreç ve insan yaşamadan anlayamıyor hatasını.böyle büyüyoruz;olgunlaşıyorz.

üzme kendini canım,takmamaya çalış.çok bişey de kaybetmemişsin zaten.seni aldatan birinden ne kadar çabuk kurtulursan o kadar iyi.değmez hiç öyle birine:eek:lmaz:

gerçekten o kadar pişmanımki o kadar sinir oluoyrumki kafamı duvarlara vurasım geliyor:KK43: ne zaman akıllanıcam bu adamı tanıyorum,karakterını biliyorum,nasıl davranmam gerektigini bilyorum ama kendıme engel olamayıp salak gibi beni arasana diye msj attım o da sanki bekliomuş gibi beni unut arama tarzı mesajlar yazdı.biraz akıllı mantıklı davransaydım keşke.hep bu duygusallığımdan kaybediyorum.başkasına gayet güzel akıllar veririm ama kendime gelince hiç birini uygulayamam.kendimden bıktım artık:KK43:
ben 3 haftadır aramayı kestim,şimdi beklemedeyim.aramak istemiyorum onu sadece ondan bişiler bekliyorum.belkide çok yersiz gereksiz ama cidden çok istiyorum ace çekmesini,yediremiyorum yaptıklarını.acaba artık hiç mi peşimden koşma ihtimali yok:KK43: oof oof

Solucan canim benim..
Sakin olmaya calismalisin.
Yasadiklarin elbette cok cok zor, Allah'im kimsenin basina vermesin, hic kimsenin hemde.
Senin suan yapacagin tek sey sabretmek.
Sabirli ol bekle.Ararsa arar, aramazsada zaten bitirmis demektir.

Aslinda erkek arkadasinin sana olan laflarindan sonra bitirmis gibi gözüküyor.
Cok agir laflar söylemis, ayip etmis sana.
Ne olursa olsun yasanmisliklar var.
Ama ben nedense bu sözlerini icten söyledigine inanmiyorum.
Bir anlik öfke, bir anlik karmasIk duygular gibi geldi bana.
Ailesinin etkisi var bence.
Ailesi destek olsaydi, su an ayri olmazdiniz belkide.

Bu yüzden sabredip beklemelisin. Ben seni tekrar arayacagina inaniyorum.
Fazla sürmez.
Ama sen aramazsan arar, eger sen bir kere bile ararsan aramayi keser.
Sabret ve bekle.

canım sen elinden geleni yapmışsın.bence artık geçmişte yaptıklarını düşünüp üzülmeyi bırak hata yapmış olsanda o an sen kendi içinden geleni yaptın aşkın için yaptın.inan 7 sene kolay unutulmaz...bende anlamış değilim hala bu kadar çabuk nasıl birini seviyorlar yada dediğin gibi başka birine sarılabiliyorlar.ama bunun cevabı sanırım şu acı ama bu...onlar sevdiler belki başta, sevmediler değil ama artık sevmiyorlar bunu anlamamız lazım.seni seven zamanında sana kıyamayan adam bu sözleri sana sarfetmiş seni parçalamış, sence sevse yapabilir miydi.
benimde 3,5senelik ilişkim bitti.bende savaştım bi süre.başkasının olduğunu öğrendim.beni aldattığını biliyorum.bunu bile bile savaştım. öle hissettim yapmak istedim ve yaptım bu gurursuzluk olarak tanımlanabilir ama benim seçimim ben aşkımı kaybetmemek için uğraştım sonunda da bitti dedim sesimi duymayacaksın senin istediğin gibi herşey hoşçakal...şimdi biliyorum o kızla mutlu belkide evlenir bile, dicek söz varmı yok.yapabileceğin birşey var mı yok. artık bitti.işte bu noktayı anlamak kabullenmek lazım.sana acını yaşama demiyorum yaşa..ağla tepin bağır çağır hatta günlük al yazz hissettiklerini ama artık o bilmesin seni.senin üzüntünü. kendi içinde yaşa artık.
bende ağlıyorum ağlamıyor değilim,ellrim uyuşuo buz oluyor kalbim, bi gün nefret ediyorum bi gün özlüyorum ama artık yapcak bişe yok.onlar bir seçim yaptılar ve bırakalım bu seçimi yaşasınlar.sana dönermi dönmez mi bu yorumu yapamam.bence bunu düşünme. sen şimdi kendini tamir etmeye çalış.ben başta kendimden nefret ediyordum. bunu düzelttim,özgüvenim sıfırdı bunu tamir ediyorum.üstelik senin işin var bak ben iş arıyorum.kafanı işinle meşgul et öle çok yorul ki akşam düşüncek halin kalmasın ama düşünürsün bu gerçek...
iyileşicez elbet bir gün iyileşicez.onlarsız da ayakta durucaz ki duruyoruz zaten.bak her sabah kalkıyorum nefes alıyorum.tamam diyorsun ki ölü gibiyim ama nefes alıyorsun işte.hem kimsenin mutsuzluğu kimsede kalmıyor, ya bu dünyada ya öbür tarafta buna inan.dualarını eksik etme...

Canım yaşadıklarına çok üzüldüm 7 sene dile kolay...Ama keşke aramasaydın diyeceğim çünkü erkekler böyledir kendilerini bulunmaz türlerden sanıyorlar nedense..Bence unut sil ona ait bütün geçmişini ve yeni bir sayfa aç kendine yoksa hep acı çekeceksin.ayrıca onunla evlenme gibi bir zorunluluğun yok öyle düşünme canım anlıyorum seni zor durumdasın ama o seni haketmiyor böyle sevilmeyi haketmiyor bırak hakettiği değeri yeri bulsun kimsenin ahı kimseye kalmaz sıkma canını Rabbim öyle büyük yüce ki sana çektirdiklerinin bin katını çeker bu dünyada ve ahirette üzülme olurmu hayatına çeki düzen ver ve tam yol devam et kendine iyi bak canım.

Şeker arkaŞlara katılıorum hepımızı Çekıoruz onlar ıÇın basıt herŞey Şımdı baŞkalaryla gayet ıyıler bızde burda durup hala onları dÜŞÜnÜoruz ve kendımızı ÜzÜoruz ozr tabıkı ama atlatmaya ÇalıŞmamız lazım...zaman herŞeyın ılacı ben buna ınanıorum.....

dün akşam arkadaşım aradı onu benim eşyalarımı istemek için.demişki siz nerdesiniz solucan yanında mı?arkadasımda yok yanımda ben bizim evin ordayım falan dedi halbuki beraberdik.ben vericem sana bi ara tamam demiş bugünde msj atmış birden arkadasıma.bugün değilde bu ara kesin gelicem yanına gelmeden ararım zaten kendıne iyi bak görüşürüz yazmış.durduk yere böyle bi msj atmış.
eşyaları vermeye geldiğinde ben gitmiycem onu görüpde dağılmak istemiyorum ama nasıl özledim size anlatamam.içimden hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyor.belki haketmiyor ama onu çok özlüyorum.geçen gün eski telefonuma bakıyordum attığı mesajları gördüm.neler yazmış bana okuyunca çok kötü oldum.nasılda seviyormuş sözde ama askerden gelince coştu diye düşündüm.hiç ayrılmak istmiyorum senden,az kaldı kavuşmamaıza artık hep beraber olucaz gez toz ne istersek yapıcaz falan bi sürü şeyler yazıyordu.eski mutlu günleerimiz aklıma geldi sonrada şu anki durumumuzu düşündüm.sanki bunların hepsini bir başkası yaşıyorda bende uzaktan izliyor gibiyim.. senağlama

yaa cok uzuldum canım yaa kendımı koydum senın yerıne okurken cok uzuldum gercekden benımde uzun suredır devam eden bı ılıskım var gercekden zor yaa baskasıyla dusunmek gormek kafayı yer ınsan sevgı oyle bısey kı ınsana ne gurur ne baska bısey yaptırmıyo malesef ama senın ıcın hıc umut kalmamıs be cnm aranıza baskası gırmıs artık bu saatten sonra olamazsın onunla cok zor yanı aılesının ıstemesı de onemlı gercekden canım senı cok ıyı anlıyorum allah sabır versın karsına senın gıbı hayırlı bı ınsan cıkartsın onu unutttursun ıns sana ve arkana donup bakdıgında o aklına gelınce ıcın acımasın sadece gul gec ve gelecege bak ıns canım uzulme zaman senın ılacın olacak emın ol:teselli:

cidden dayanamıyorum artık,çok acı çekiyorum:KK43: arkadaslarıma sölüyorum bazen onlarda adını bile anmaman lazım,seviyorum özlüyorum diyip durma diolar.kimse benı anlamıyor.ne günah işledim de Allah bana bunları yaşatıyor?onu bu kadar severken neden bu acıları çekiyorum.o hiç mi üzülmüyor,beni özlemıo,hiç mi pişman olmadı çok merak ediyorum.bu kadar mı taş kalpli?kafayı yicem artık.bazen başkasıyla çıktığı aklıma gelince nefret ediyorum,bazen çok özlüyorum.eski mutlu günlerimiz geliyor aklıma bana söyledıklerı...ben ona nasıl inandım,güvendim o bana neler yaptı deliricem gırtlaklamak istiyorum onu da yeter ağlicam yaa offfff

Acı çekmeni anlayabiliyorum Solucan'cım; aşık olmak, insanın elinde olmayabilir...

Ama sevmek; karşılıklı değiş tokuş yapmak değildir ki...

Keşke, o kapıdan çıkıp gittiğin an; bir daha hiç aramasaydın..

Kurtardığın kadınlık onurunu; yeniden defalarca yere çalmışsın...

"Yeter artık sülük gibi yapışıyorsun, istemiyorum seni, hasta mısın sen?, düş artık yakamdan..." sözlerini sarfedebilecek bir insan, zaten çoktan o defteri kapatmıştır...
Bu sözleri, sana söylemesine imkan tanımasaydın keşke...

Aşk; yeri geldiğinde vazgeçmeyi bilmektir Solucan'cım...
Öbür türlüsü, aşk değil; takıntıdır...

Kolay atlatman dileğiyle... a.s.​

Kızlar face'e ÇıktıĞı kızın resımlerını koymuŞ,albÜm yapmıŞ.albÜmÜn adıda '' kene:)) ''
bıde kızın lıstesındekı tÜm erkeklerı sılmıŞ.demekkı kıskanıo,ıstemıo kımseyle konusmasını.bana da bÖle yapıodu hıÇ bı erkekle konusturmuodu.ne msnımde ne facebookumda hıÇ bı erkek yoktu.Şımdı aynısını kıza yapıo.
Ayrıldıktan Çok kısa bı zaman sora kızla cıkmaya basladı,evıne soktu aılesının yanına,Şımdıde sevmeye baŞladı galıba.askerden gelınce coŞtu resmen.benım onun ıÇın yaptıklarımı unuttu.dayanamıorum Ölmek ıstıyorum.yardım edın

haklıyken ve gururluyken nasıl tam tersine cevirmişsin olayları canım.o da cok uyanıkmış hemen kendi sucunu örtbas edip,ailem de seni istemiyor zaten diye konuyu değiştirmiş ve amacına da ulasmıs.onunla artık o dönse bile olmaz ki..biliyorum cok uzuluyosun ama öyle ne yazıkki.ailesi neden istemiyomus seni,ailelerin cok cok cok önemli olaylar olmadığı sürece karışmasından nefret ediyorum.bırak o seni haketmiyormuş,sevilmeyi haketmiyomuş.sana dönse de ilerde affetme.daha iilerine layık oldugunu düşün,ailesiyle aranın iyi oldugu,gercekten sana sadık,böyle oyunlara girişmeyen birini seversin umarım cabuk atlatırsın üzüldümmafoldumben

evet haklıyken kendimi çok güzel haksız konuma soktum.dönse bile olmaz biliyorum benim derdim o degil zaten.kabullenemediğim şey ayrılmamızın hemen ardından başkasıyla çıkabilmesi ve gayet mutlu olabilmesi..Bu kadar mı sevmiş beni yanii mafoldumben
kızın resimlerini de koymuş facebookuna:KK43:
ailesi konusuna gelince çok uzun ve karmaşık bir konu bu.3 ablası vardı,2 siyle tartıstım sacma sebeplerden ve beni istemıyolar bundan dolayı,anlaşabileceğimize inanmıyolarmış fln.
Ben çok takıyorum kafama eski sevgilimi.Her sabah uynadığımda aklıma geliyor.Gözüm hep telefonda,çalmiycak aramicak biliyorum,gününü gün ediyor,keyfi yerinde ama ben üzülüyorum.Uyanmak istemiyorum,içim acıyor.Hiç bir erkekle konuşasım gelmiyor ama o benim gibi değil.Çok güçlü..Ya cidden beni sevmedi ya da acısını kapatmak için böyle davranıyor..

X