Boğuluyorum,nefes alamıyorum artık

solucan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
806
0
kızlar artık dayanamıorum kaldıramıyorum yaşadıklarımı.erkek arkadasım vardı 7 yıldır beraberiz diyeceğim ama 7 yıl içerisinde 3 sene boşluk var.askere gitti şubatta geldi,iş aramaya başladı bir süre sonra.ben il dışında okuduğum için devamlı suretle bana baskı yapıyordu dışarı çıkma,okulda erkeklere selam verme,konuşma vs. msnden ve face'den tüm erkekler silinmişti.o ne istediyse tamam dedim.yanı erkeklerle muhatap olmuyordum onunda kız arkadasları yoktu.yine de kızacak bir şeyler buluyordu kavga ediyorduk hep.bir kez büyük bir kavga ettik.ben sırf onun için istanbul'a geldim,barıştık.ertesi gün onlara gitttim.odasında oturuyordum,o içerdeyken telefonunu aldım ve galeriye girdim.birde baktım 2 resim ve benımkı ortada durmus yanındada 2 tane sarısın kız sarılmış resim çekilmişler hemde yakın tarihli senağlama kızlar şok oldum hemen gittim yanına bu kızlar kim dedim.hiç bişi diyemedı sonra yanıma geldi sen ne kdr sorunlu bi insansın nıe karıştırıyorsun telefonumu dedi ki hiç aramızda nie baktın karıştırdın muhabbetı olmazdı.neyse ben kalktım kapıyı tuttu.ben onalrla bişi yapmadım annemın ölüsünü göriymd dedi,bende bitti artık senı istemiyorum dedım bn senle evlenmek istiyorum dedi ben dinlemedim.şu kapıdan şimdi çıkarsan bir dha her şey biter dedi.bende bitti zaten dedim.kendı eliyle kapıyı açtı çıktım gittim bende hemen minibüse bindim.aradı meşgul yaptım kapattım teli.baktım 2 defa daha aramış ondan sonrada hiç aramadı hiç bir açıklama yapmadı.gece özelden çağrı attı bir kaç kez o kadar.ben en sonunda birgün dayanamadım mesaj attım benı ara diye.bu msjıma karşılık olarak benı unut artık,biz ayrılıdık,ne sorucaksan mesajla sor,konuşmamız sence de saçma değil mi,ayrıldık die herkes sevindi ailem çevrem tüm sülalem kimse seni istemıodu zaten dedı.bir sürü ağır msjlar yazdı.ailesinin benı ıstememe sebebide ablalarıyla tartısmıstım o yuzden.haklıymış gibi bide bana posta koydu.ben delirdim ve tamda final zamanlarımdı haftalarca aradım neler yaptım sabahlara kdr oturdum.telefonunu kesınlıkle açmıyordu.yeter artık numranı engellicm,hattımı değiştiricem diodu.en sonunda bı arkadasımı araya soktum aradı konustu onunla.sormuş başkası mı var diye o da kimse yok zaten bundan sonra uzun süreli ilişki yok takılmalık olur sadece dedmiş.arkadasım banada sakın arama onu,sen istanbula döndüünde buluşcaz beraber konuşcaz dedı.bende düzelicek hersey sandım tmm aramam deıdm ama facebookunu kapatıp kendıne başka bir face açtıgını gördugum gece yıkıldım.yenı hesap açmış bi sürü insan eklemiş kızlar falan.benım gıcık oldugum insanlar.ağlama krizine girdim.sabah 9 da sınawım vardı 6'ya kadar oturdum ve bir kez olsun telini açmadı.öldüm mü kaldım mı umrunda değil.döndum istanbula arkadasım aradı bunu.hastayım bugun cıkamam dedı.ben yine delirdim bira aldık sora gece tutturdum onların evinin oraya gidicez die gittik gördum konuştumda.o kadar kötü oldumki ağladım ama yinede birşey değişmedi.unutalım birbirimizi dedi,yaşananları unutalım,ben bitirdim seni içimde wazgeçtim senden unut ben.benı aradıkça unutamıorum senı,kıyamıorum sana dedı.ilerde bana hak vericeksın iyiki ayrılmışız dicksin dedi.ben yapmasam sen ayrılıcaktın.bu sefer ben 1 ay 2 ay 3 ay peşinden koşucaktım sonra karşına çıkmaya yüzüm kalmicaktı dedı.kimse sseni istemıo dedı,nbende konusurm istiosan dedım o da senı görmek bile istemıolarkı dedı.sarıldım ben ağladım baya konuştuk.gitik sora arkadasımla.gece msj attım,ertesi günlerde aradım.bi gün yine evinin oraya gittim evde yalnızmış kızdı bana kafana göre çıkıp gelme dedi,neyse eve gittim ağlarsan atarım seni evden dedi.bnde çok ağlamadım.bana neler söledı o gun varya yıkıldım.ayrıldık die ablası buna şort almış onu gösterdı.quicksilverdan aldık 100 tl ye ddı.
bende nolmuş üstünde mi yazıo dedım.annenlerle geliym konusym çiçek aliym dedım aramı düzeltirim söz dedim.neler dedım.ben bi soriym dedı.solucan barısmak istio arıo gelip konuscakmıs sizle dicekmiş.bende dedım gelmesın dicekler biliosuun boşuna sorma dedım.benle barıştını sölesen mesela ne derler dedım,allah belanı versın derler dedı.yanı kızlar bu cocuk askerdeykende ailesi benı istemıodu,o zmn bnm yanımdydı geldıkten 2 ay sora böle demeye basladı...o gunun ertesi aradım yıne yeter dıodu artık bunlattın rahat bırak konusmak istemıorum dedi.ben da cok üstüne gittim.biraz kafamı topliyim haftasnu konusuruz dedı.ok dedım öğlen nete bi girdim facede ilişkisi var olarak değiştirmiş durumunu.ben bi sürü mesajlar attım buna biri mi var diye. o da en sonunda yeter be adi sorunlu insan bi uyutmadın yok kız mız senın yüzünden gidip çıkıcm birisile sülük pislik yapışkan nefret ettiridn kendınden fln bişiler daha yazmış.bnde bişi demedim ztn hep dıodu senı unutmak için çıkıcam birile yapıcam die ama hiç düşünmedım cidden yapar dıe.o mesajından sora, haftasonu hiç aramadı tabikide ben de aramadım ve o gunden beri aramıorum.sora bi baktımkı bi kızla cıkıyor :1no2: birde bnm bunda aylardır makyaj esyalarım vardı.kusenıne söledım al bana verırsın die ok dedı.bi gun buluşcaktık msj atmış benmkıne solucan makyaj esyalarını istio die o da cwp wermemıs,neyse bız buluştuk.kız benı öptü ilk lafı.yaa x abim benı ciddiye almadı bgn pazar ya kızdada araba var kesın gezıolardır dedi.ben kızı gördum dedı.ben hiç bişi sölemedim hıı kendne yakışanı yapmış fln dedım.senın war mı erkek arkın dedı bende yok kimseyi istemıorum böle karışanım edenım yok cok rahatım dedım.oturduk bi yere ben dayanamadım sordum nerde gördun kızı diye.o da kız iş çıkışı x abimlere gelicekmiş.x abimle ablası hazırlık yapıolardı bende o zmn gittim kızı sima olarak biliorum sanki ddi.x abimlerin orda oturuo dedi,sessiz bi kız dedi.ben varya nasıl kötü oldum ama hiç belli etmedim ağlicaktım nerdeyse.hemen kızı eve sokmuş.biz hep konusurduk onla yaz geldi iş çıkışı bize gelirsin yemek yaparız beraber die :KK43:( sora kuzenı sorup durdu nıe ayrıldınız die bende sölemedim ama en sonunda anlattım telinde resım gördum ayrıldım sonra tekrar konustuk anlaşamicamızı anladık dedım.ayrıca o resımını yakaladığım kızla çıkıo ve kızla aynı isme sahibiz,adaşım yani! sonra erkrk arkadasm ve ablası arasında gecen konusmayı bana anlattı kuzenı.almış karşısına benımkını konusmus.demiş siz çok kavga edıosunuz,sen baskın bi karaktersın solucan da öle ilerde mutlu olabilicek misin?olurum diosan tamam ama evlenıp bosanmak olmaz.bak ben yasadım,benım yasadıklarımı biliosun.sana bişi olmaz sonra ona kadın derler demiş.başkasının kızına yapma bunu kanına girme demiş.zaten sorada biz ayrılmışız.ayrıldımızdada baya baskı yapmışlar sakın barışma solucanla,sakın die.hepsi sevinmiş.bn ona göre deilmişim...asıl o bnı haketmio.. :gitme:
ilerleyen gunlerde msnden makyaj esyalarımı söledım tekrar kuzenıne.o da bnmmkının küçük ablasına sölemiş,ablasıda demıskı görüşmeye gerek yok solucan wersın adresını ben karrgolarım.aptal ya görüşmk isteyen kım,ne sanıo kendını??verdım adresı ama yollamadı 2 hafta oldu hatta 3.inadına yapıo tabi,ben istedım ya bilerek yollamııo.bende hiç bişi yapmıorum arkadasım ben alırım isterım dedı...
ve kızlar ben bu adamla çok özel şeyler paylaştım...askerliğini bekledim ona inandım güvendim sevdim o ise bana neler yaptı.o da sewiodu ben cok.değişti böle.hala o kızla cıkıo,çok ciddi oldunu snamıorum ama inanılmaz acı çekiorum.kız yorumlar yzmış resımlerıne krize girdim okyunca.hala çıkıo kızla.ayrıldımızı kabullenemıorum.her gun aglıorum 1 ay oldu arar die beklıorum.herkes ararsa barışcnmı dio.doru aslında gidip hemen başkasıla cıktı midesi nası kaldırıo,nası dokunuo başkasına.ben asla yapmam zaten içimden gelmez.benı hiç özlemıo mu,nası başkasıla mutlu nası bensız yaşıo.her seyde o var,gözümün gördugu her yerde o var.hep güzel günlerimiz aklımda,kendıme işkence ediyorum.çok özlüyorum onu.bunu bana nasıl yaptı anlamıorum.hiç ayrılmicaz evlenicez dedi haksız yere terk eden o oldu.devamlı arar die bekllıorum ama ben aramam.içimdekileri buraya sığdırmam mümkün deil ölmek isitorum,arar mı benı pişman olur mu ,çok ah ettım ona çok canımı yaktı ..

Son düzenleme:
bu ne yaa oku oku oku
arkadaslar lütfen bu kadar uzun yazmayın......
bırkere arkadasım,erkek arkadasının birsürede uzakta olmasına rağmen seni bu kadar engellemesını anlayabilmiş değilim msnler erkekleri silmeler felan çok saçma
kendı ozgürlüklerinizden ödün vermeyin.

valla canım çok üstüne gitmişsin.. seni istemeyen birine sana bu kadar hakeret yapan birine bu kadar mesaj çekmen araman yüz vermen bence yanlış.. ben olsam ne kadar sevsem bile bunları kaldıramazdım bir kere ayrılmışım ne arardım ne sorardım..

solucan kardeşim
ya bu nedir sen kimsenin kölesi değilsin ki
bide ben şuna takıldım sana bu kadar git diyebilen birine neden bu kadar değer veriyosun
hala arasın istiyosun ya borumu yedi yıl diyosun yaa bırak allahsen
ben bu tarz kırıcı yorum yazmam aslında ama frenliyorum kendimi
ama kendine gelmen lazım üniversite eğitimi alan bi kıza bu kadar duygusal ! olmak yakışıyomu ya
yapma canım ya yedi yılını heder edip kalmışsın aşık ol hoppadanak demiyorum kendine zaman ver değişik aktiviteler yap yaz kampına git
makyaj çantasıda sadakan olsun napıcan onlarda kalan makyaj çantasını adam sende
iletişimde kalmak istiyosun belliki galiba onlarda kötü niyetli insanlar göndermediklerine göre yapma tatlım ya yazık
bide satır arsında özel şey paylaştık falan demişsin paylaşmışsın geçmiş bunun üzerine o adamı çekmeye zorunlu değilsin bi şeyi yaşıyosan sonradan ağlayıp zırlamıcaksın
tamam yaşandı bitti de kendini geliştirmeye çalış olanla ölene çare yok
kusura bakma ağır oldu ama yasakkelime

anlamıyorum gençsin daha
daha çok aşık olacaksın seni sevmeyen istemeyen birini hiç isteme derim ben
SEVGı= karşılıklı iki kişiden oluşur
tek başına sevgi olmaz tatlım
üzülme daha ne aşklar çıkacak karşına tercihini daha dikkatli yap
sana baskı yapana daha çok tutulmadan bırak derim

ilişkiniz bir şekilde bitmiş. aileside etken olmuş tabiki. ilerde evlenip boşanmaktansa şimdi ayrılmak en iyisi.

sana : adi, sülük, yapışkan diyen adam için ağlamak yerine nefret etmen lazım, bir daha da asla geriye dönmemelisin..

zaten onun ailesi tarafından sorunlar yaşıyordun.
çok kötü
şeyler olmuştu.
o başkasıyla çıkıyor. ilişkiniz bitmiş artık. o kızada yazık. .bence gururlu ol,seni istemeyeni sende isteme. bir çizgi çek,ve yeni tertemiz bir sayfa aç.

Dıhandım vallaha dıhandım utandım da sahsen :bbo: Kadın olduğum için utandım seni istemeyen seni böyle aşağılayan birisine sen nasıl bu kadar yüklenirsin ne umuyorsun ne bekliyorsun ondan. Ha madem bu kadar düşkündün resimleride görmezden geleydin. Bir iki azarlardın devam ederdin ha bıraktın bırak artık. İlerde evlenip bunla mutlu yuva kurmayımı düşünüyorsun adam bana göre şahsiyetli davranmış senin şu durumundan istifade edip neler yaptırabilirdi ağır konuştum kusura bakma ama Allah sana akıl fikir irade gücü versin :kızgın:

doğru söylüyorsunuz ama gerçekten çok acı çekiyorum.bu dediği lafları,yaptıklarını hiç haketmedim.benim çektiğim acıları çeksin yaşadıklarımı anlasın istiyorum sadece.köpek gibi pişman olmasını istiyorum.o kadar koydu ki yaptıkları..hayatımda hiç kimse için sabahlara kadar otrup ağlamadım.ben onun için neler yaptım,o bana ne yaptı..aramasını çok istiyorum her gün dua ediyorum.beni arasın bu sefer ben ona seni istemiyorum diyebileyim. :çok üzgünüm:

bu acıları kendine sen çektiriyorsun farkında mısın... zaten yolunda gitmeyen bir ilişki... aile seni istemiyor açık açık ve hatta çirkin cümlelerle ifade edilmiş... kurtulduğuna şükretmen lazım...

ve artık kendine işkence etmeyi bırakman lazım...
hiç ona bu acıları ödeticem filan diye düşünme... çocuk belki haklı belki haksız ama sana defalarca git demiş... ilk başlarda güzellikle sonra anlamadığın için de çirkinleşmiş... ve buna sebep sadece sensin... üzgünüm ama ayrıldıktan sonra sana hiç yoluna koyucam dememiş ki en olumlu söylediği aileme söylicem onlar da "allah belanı versin diyecek" olmuş... eee şimid otur bakalım düşün kim sana bu acıları yaşatıyor ???

solucan kardeşim
ya bu nedir sen kimsenin kölesi değilsin ki
bide ben şuna takıldım sana bu kadar git diyebilen birine neden bu kadar değer veriyosun
hala arasın istiyosun ya borumu yedi yıl diyosun yaa bırak allahsen
ben bu tarz kırıcı yorum yazmam aslında ama frenliyorum kendimi
ama kendine gelmen lazım üniversite eğitimi alan bi kıza bu kadar duygusal ! olmak yakışıyomu ya
yapma canım ya yedi yılını heder edip kalmışsın aşık ol hoppadanak demiyorum kendine zaman ver değişik aktiviteler yap yaz kampına git
makyaj çantasıda sadakan olsun napıcan onlarda kalan makyaj çantasını adam sende
iletişimde kalmak istiyosun belliki galiba onlarda kötü niyetli insanlar göndermediklerine göre yapma tatlım ya yazık
bide satır arsında özel şey paylaştık falan demişsin paylaşmışsın geçmiş bunun üzerine o adamı çekmeye zorunlu değilsin bi şeyi yaşıyosan sonradan ağlayıp zırlamıcaksın
tamam yaşandı bitti de kendini geliştirmeye çalış olanla ölene çare yok
kusura bakma ağır oldu ama yasakkelime

bence gayet yerinde olmuş... birazcık mantığıyla hareket etmesi gerek solucanın... çok duygusal şu anda bunları göremiyor ama görmesi gerek...

evet artık soru sormayı ; sorgulamayı bence de bırak... yaşanmış bitmiş... ne güzel ilişkiler son buluyor da insanlar neden diye sormuyor ; sen bu sorunlardan gün yüzü görmediğin ilişkin için mi neden bitti ; nasıl bitti diye düşüneceksin ...

bence ben neden böyle bir ilişki yaşadım diye düşünmen lazım ki ; 7 yılın boşa gitmemiş olsun... kötü de olsa yaşananlar tecrübe tecrübedir... ders almaya bak... ancak bu şekilde bundan sonra sağlıklı bir ilişki yaşarsın...

canım okudum içim daraldı valla.
Ne bu ya sen kölemisin ona karşı.
Sen resmen gururunu ayaklar altına almıssın çoçuga hiçbir konuda fırsat vermemissin onun senin peşine düşmesine bile müsade etmemissin.
Ve bi tonda hakaret yemissin adamın seni istemdigi belli zaten birini bulmuş baksana sen bundan sonra yoluna bak şeker.
Unut onu sakında arama yaa kesinlikle arasa nolcak hiçbişry eskisi gibi zaten olmaz.
Içindeki o ümiti bekleyişi bitir bence kalbinden beyninden silmeye bak tabiki agır şeyler ama zamaan herşeyin ilacıı kapat bu defteri derim.
Hakkında hayırlısı olsun

evet onun benım pesimden gelmesine hiç imkan tanımadım,hiç kendımı çekmedim.en başta o resımı gördukten sonra benı ara diye mesaj atmasaydım keşke..haklıyken kendımı haksız konumuna düşürdüm birde üstüne terk edildim..
o kadar aşağılamalarına rağmen bi süre aradım ama son mesajından sonra aramayı kestim.her ne kadarda gururumu ayaklar altına almış da olsam yinede içimde bir şeyler engelledi aramamı.hoş arasam alacağım cevaplar farklı olmicaktı.telefonlarımı zaten açmıyordu cevap verirse sadece msj atıyordu çünkü telde hep ağlıyordum o da dayanamıo ben ağlayınca yeter ağlama artık diyip kapatıyordu.birde bana güzel ayrılalım,bir şey oldugunda birbirimizin arkadasında olalım demişti.ayrılmanın iyisi mi olur allasen,senden iyi ayrılsam nolcak.bana bu kadar kötülük eden bir insan hangi zor zamanımda yanımda olurki,olsa da ne kadar olur ondan ne hayır gelir..3 haftadır hiç aramıyorum hala o kızla çıkıyor.sinir oluyorum.ondaki değerim bu kadar mıydıda hemen hayatına birini soktu?beni unutmak için,bir daha barışmayalım diye veya kızı beğendiği için olsun bahanesi hiç önemli değil aslolan bunu nasıl yapabildi.ben böyle bir insanı mı sevdim,buna mı güvendim 15 ay bekledim.çok ah aldı çook.çok pişman olur inşallah.umarımda bir gün kapıma gelirde suratına tükürürüm.

canım evet elınden gelenıde yapmıssın ıÇın rahat etsın.
Zaten aılede ıstemıo burdan zaten tamamen bıtır.
ınsan zaten verdıge emegıne ÜzÜlÜo ve haketmedıgın ıÇın ÜzÜlÜosun..
Bukadarmı degersızım dıosun ama ınan deymıo bıle ÜzÜlmeye..
Ne halı varsa gÖrsÜn.
Bende senın gıbı dıorum umarım Çıkar karŞıma pıŞmanım der sadece ..bu onu ıstedımden falan degıl o halını gÖrmek ve defol demek...
Sen bence onu unutmaya bak ılerıyı
gÖr......

Guvenımızı Çok guzel bıtırdıler sagolsunlar....
ınan bunlarda bı tecrube bızım ıÇın bundan sonra adımlar daha temkınlı atıcaz..
Allah herŞeyın hayırlısını versın...

amin canım..benim iç dünyamı yıktı resmen.birdahaki ilişkimde çok zorlanıcam;kendimi tanıyorum.birde ben burda onun için üzülürken Allah bilir o kızla neler yapıyor.başkasını öptü,eline başkasının eli değio,başkasına aşkım diyor daha neler neler.hiç mi aklına hiç mi gelmiyorum özlemiyor eli telefona gitmiyor bunu çok merak ediyorum we bana dediki hadi kavgalarımızı geçtim ama evdekiler seni hiç istemiyor ben buna göz yumamam dedi.bence ailesinin de etksii var ama kendide istemiyor beni artık.yinede daha çok ailesini öne sürüyor gibime geliyor.psikolojimi bozdu:KK43:
içim kalkıo onu başka kızla düşününce.facebooktaa bekliyorum beraber çekilmiş resimlerini koysunlar diye.yakında o da olur.
sizce bir gün pişman olur mu,beni unutmuş mudur,hiç aklına gelmiyor muyumdur..yaşananları çok çabuk harcadı..

Canim aslinda sen hakliykan haksiz duruma düsmüssün.
Eger o kapidan ciktiktan sonra hic aramasaydin, pesine düsecekti.
Ona bu firsati vermeden, sen hatali adamin ayaklarina gitmissin.
Ask iste.. Mantigini elden almis..
Elbette zor insanin sevdigiyle ayri olmasi.Ben birgün sesini duymasam yüzüm asiliyor,canim sIkIliyor boguluyorum sanki.

Ama sen keske o evden ciktiktan sonra aramasaydin..

Bence biraz kayiplara karis. Facebookmudur nedir o sayfayada girdiginde cevrimdisi girebiliyorsan öyle gir. Yada hic girme.

Seni merak etsin biraz. Ama bundan önce kendine su soruyu sor. Tekrar biraraya gelip herseyi yoluna koyabilme ihtimalimiz var mi?Ailesiylede yüz göz olmussun biraz. Bunlari iyi düsün canim.

gecmis olsun, Rabbim herseye ragmen sevenleri ayirmasin.

En büyük İntikam UNUTMAKTIR.

kesinlikle haklısın canım ama ben şu an bunu yapamıyorum.her gun ağlıyorum,sabahları uyanmak istemıyorum,annemlere ters davranıyorum,her yerde o geliyor aklıma.belki acım hafiflediğinde mantıklı davranabilirm.şu an için istesem de olmuyor.

X