eski sevgili

zehra004

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
157
25
maalesef yine ben... uzak mesafe ilişkisinde bahanelerin arkasına sığınıp ( hastalık parasızlık) ve yorulduğunu söyleyip beni terk eden eski sevgilimle birkaç gündür normal bi şekilde konuşuyoruz
evet hatalı benim ben yazdım çünkü beni sürekli stalklıyordu dayanamadım biz hep ayrı mı olucaz diye ve dediği şey ailem çok kısıtlayıcı olduğu için sürekli buluşamamız bunun gibi şeyler o fedakarlık yapmıl benden fedakarlık görememiş hayatımın merkezi değilmişim düşman olma bana arkadaşça konuşucaksak konuşalım ama bizden olmaz artık vs zorlama yoksa kendimi soğutacağım dedi ama hala konuşmaya devam ediyo benle iyi mi yapıyorum şu an kötü mü bilmiyorum sonu nasıl gelecek.. ben çok duygusal bi insanım birine bağlanınca tam bağlanıyorum ve her şeyim o oluyor hayatımın merkezi o değilmiş ve fedakarlık yapmamışım güya canımı o kadar acıttı ki bu dediği hakkını yemiyim çok güzel sevmişti beni uzak mesafe olunca değiştiğini kendi de itiraf etti ama ailevi mevzularda benim elimden ne gelebilir ben düzeltmeye çalıştım ama olmadı yani 20 yaşındayım aile evine gelince hala kısıtlanıyorum akşam eve 5 6da mecbur dönmem gerekşyor o da bundan sıkılmış ve yorulmuş hala seviyor mu alışkanlık mıyım ona göre bilmiyorum ama bana dedi ki git yakışıklı birini bul evlen bizden olmaz git date yap insanları yara bandı olarak kullan dedi ???tecrübesi olanlar lütfen yardım edebilir mi

Son düzenleme:
Niye yazmadan duramiyorsunuz şunlara

Bizden bi halt olmaz diyen adama birde aciklama yap olmaz olmaz bir tez hazirla sun... Gerek var mi lutfen ya devamini bende getiririm ne var bana yazan var ustelik ittigim bir kisi
bende bilmiyorum ezik gibi yazdım bi de dayanamadım ama o da devamını getirdi

Bizden bi halt olmaz diyen adama birde aciklama yap olmaz olmaz bir tez hazirla sun... Gerek var mi lutfen ya devamini bende getiririm ne var bana yazan var ustelik ittigim bir kisi
bana koyan şey de ailem yüzümden böyle olması ben ondan daha çok yoruluyorum iki ilişkim oldu ilki de bu yüzden bitmişti tramva oldu artık

bana koyan şey de ailem yüzümden böyle olması ben ondan daha çok yoruluyorum iki ilişkim oldu ilki de bu yüzden bitmişti tramva oldu artık
Daha kimler kimler cikar önünüze lutfen kendi degerinizu bilin.

Hangimizin travmasi yok ki. Ama hayat iste zalım hayat devam ediyor

Daha kimler kimler cikar önünüze lutfen kendi degerinizu bilin.

Hangimizin travmasi yok ki. Ama hayat iste zalım hayat devam ediyor
o kadar kötüyüm ki artık kusura bakmayın ağlamaktan istifra ediyorum o kadar bağlanmıştım ki anneme anlattım onu bu kadr ciddi düşünmesem ve inanmasam bu yaşta anneme anlatmazdım yani haberi olurdu ama detaylıca anlatmazdım
aklım almıyor bana fedakarlık yapmadın ben yoruldum dedi ama ne gelir elimden bende çok kötüyüm ailem yüzünden ailemi nasıl değiştireceğim bu yüzden aetık hayatımda bi insan istemiyorum yine aynı nedenden beni terk edicek

Gerçek seven erkeğin bahaneleri olmaz. Çareler üretir. Aile sorunmuş da, baskılanman ilişkinize engelmiş de. Gerçek bir ilişkideki doğru olan insan; mevcut durumlardan yakınarak hayatını zorlaştırmak yerine kolaylaştırır. Sıkılmış yorulmuşmuş. Kıyamam vah.

Gerçek seven erkeğin bahaneleri olmaz. Çareler üretir. Aile sorunmuş da, baskılanman ilişkinize engelmiş de. Gerçek bir ilişkideki doğru olan insan; mevcut durumlardan yakınarak hayatını zorlaştırmak yerine kolaylaştırır. Sıkılmış yorulmuşmuş. Kıyamam vah.
evet haklısınız beni seven insan her şeyimle kabul etsin diyorum ama başlarda birlikte aşarız diyip beni ümitlendirmişti şimdi böyle olması cidden kalbimi acıtıyor

hani diyorum uzak mesafe başlamadan ilişkimiz çok güzeldi o kadar güzel ve gerçek seviyordu ki ne zaman uzak mesafe olduk o zaman değişti kendi de kabul etti bunu zaten

evet haklısınız beni seven insan her şeyimle kabul etsin diyorum ama başlarda birlikte aşarız diyip beni ümitlendirmişti şimdi böyle olması cidden kalbimi acıtıyor
Önüne niceleri çıkar daha. Bir kişiye saplanıp kalırsan önüne çıkan güzellikleri, doğru kişileri göremezsin. Değer görmediğin yerde durma derim, kendine ver değeri evvela.

Önüne niceleri çıkar daha. Bir kişiye saplanıp kalırsan önüne çıkan güzellikleri, doğru kişileri göremezsin. Değer görmediğin yerde durma derim, kendine ver değeri evvela.
nasıl geçicek peki bu acı blki şu an size göre abartı geliyodur ama gerçekten kalbim acıyor bunları yazarken bile ağlıyorum

X