Eski sevgilim arkamdan “oynak” demiş!!

konumu bir okuyun derim... işte bu yüzden erkeklere hiçbir zaman yüzde yüz güvenmemek lazım. keşke bekaretinizle ilgili hiçbir şey anlatmasaydınız en azından ciddi bir adım atana kadar veya onu iyice tanıyana kadar.
Allah yardımcınız olsun. ama bence intikam almaya bile değmez
Canımsın ya :KK43: allah büyük üzülmeyin lütfen

Arkadaşların dediklerine katılıyorum yapacağınız şey yanlış ablası mesleki olarak da dansöz olabilir sizin e ablan böyle demeye hakkınız yok önce atmaktan bahsettiniz sonra vazgeçtiniz sonra kuşağın renklerinden kürt olduğunu veya başka bir şey bilmiyorum noktalar var vurgulayıp vurmaya çalıştınız sonra ben öyle demedim nefret kin yok dediniz ama msjlar duruyor bence siz her şeyden önce iyi ya da kötü yaptığınız şeylerin arkasında durun evet yaptım hataydı diyin ya da evet yaptım pişman değilim diyin bu sizin bekaret konusunda da belli yaptığınızın arlasında değilsiniz ne demek böyle kabul etti ? O kim pardon ? Kabul etme cesaretini veren sizsiniz evlendim boşandım evlenirken bakire değildim hiçbir zaman da bana böyle bir soru kimse soramadı soramaz da bu birilerinin kabul etmesi bilmesi gereken bir şey değil çünkü bunları bir özümseyin bir arkadaşın dediği gibi siz şu bilmesine rağmen kabul etti olayını aşın ve hayatınıza giren her erkeğe onay bekler gibi bunu belirtmeyin belirtirseniz onay bekleyen olursunuz. Konuya sizin anlayacağınız dilden yorum yapayım belki vazgeçersiniz bu saçmalıktan eğer o videoyu atarsanız bir sonraki konunuzun başlığı eski sevgilim beni tehdit ediyor olacak siz adamı ablasından vurursanız oda sizi emin olur bekaret ve aileden vuracak oynak diyen bir adama bu yakışır

O size laf getiren arkadasa bence fazla güvenmeyin.
Sizden de ona laf atıyordur.
İyi kötü sizin hakkınızda konulmaması gerekirdi.
Hırsınızı almak için bir söz yazın.

Ben öyle demedim o bir anne olmasına rağmen dans edip arabalara biniyorsa ben neden yapmayayım?
Sinir oldum size. Bende anneyim dans da ederim arabaya da binerim. Anne olmasına rağmen ne demek? Anneyiz diye napalim pazen etek giyip evde mi oturalim?

kesinlikle yanlış bir davranış, asla tasvip etmiyorum, ama bir anlık sinirle videoyu ben de atardım. kadını alet etmek, hele zamanında muhabbetiniz vardıysa hiç doğru değil. ama 'oynak' lafına cevaben de çok iyi kapak olur allah affetsin. ama yanlış. ama atardım.

Ben öyle demedim o bir anne olmasına rağmen dans edip arabalara biniyorsa ben neden yapmayayım?
Konuyla ilinti kurarken konudan bağımsız bir kadının toplumca negatif sayılan vasıflarına vurgu yaparak kendini haklı çıkarmaya çalışmak belden aşağı vurmaktır.Kendini aklarken başkasıyla ilintilendirerek değil de kendi şahsını savunacak tarzda cümleler kurman daha doğru olur. Zaten arkandan o cümleyi kurmuşsa muhatap olmana da gerek yok. Kendi cehenneminde yansın.Ahlaki sorunlarını sen çözemezsin o ahlaksızın.

kesinlikle yanlış bir davranış, asla tasvip etmiyorum, ama bir anlık sinirle videoyu ben de atardım. kadını alet etmek, hele zamanında muhabbetiniz vardıysa hiç doğru değil. ama 'oynak' lafına cevaben de çok iyi kapak olur allah affetsin. ama yanlış. ama atardım.
Onu demek istemedim ablası öyleyse banada o lafı edemez yani onu demek istedim

Ablasını ne karıştırıyorsunuz
Sorun sizin ve onun arasında
Eski erkek arkadaşınızın hayata bakışı görüşü İle kız kardeşininki farklı olabilir
Bu kız kardeşinin suçu olamaz
Siz hali hazırda “şurda dursun gün gelir şantajlarım Lazım olur “ gibi fesat bir düşünceyle zemini zaten çoktan hazırlamışsınız
Kadını rahat bırakın arkadaşım,gidin eski erkek arkadaşınıza bulaşın
Kadının suçu ne,bir dar görüşlü ahmak erkek kardeşi yüzünden ve sizin lazım olur dediğiniz şey! Yüzünden iki kardeşi birbirine mi kırdıracaksınız

Ablasının hayat şartları, eğitim seviyesi, vizyonu vb. gereği bu saçmalıklarla uğraşması ne kadar çirkinse sizin belki lazım olur diye videosunu kaydetmeniz de o kadar çirkin. Telefonda kapladığı alana yazık. Bir de haklı gibi gelmiş konu açıyorsunuz. Cinsellik bölümünde takılın bence siz.

Ablasının hayat şartları, eğitim seviyesi, vizyonu vb. gereği bu saçmalıklarla uğraşması ne kadar çirkinse sizin belki lazım olur diye videosunu kaydetmeniz de o kadar çirkin. Telefonda kapladığı alana yazık. Bir de haklı gibi gelmiş konu açıyorsunuz. Cinsellik bölümünde takılın bence siz.
Tamam gelin sizde bana yorum atarsınız zira cinsellik bölümünde çok yorumunuz var

Tabi ki hayır ama önce kendisine baksın. Onu ilgilendiren ablası ben değilim bir erkeğe bunu demesi çok ayıp resmen adımı çıkartıyor
Erkek olunca yaşı küçük olsa bile abladan sorumlu oluyor demek ki bir de kendinizi modern zannedersiniz

Kendisi bana laf etti bende ayni şeyin onunda yaptığını söyledim???? Ayrıca sanane?
Dışardan nasıl göründüğünüzü fark edin diye yazdım. Keyfiniz bilir aynen devam edin. Arkanızdan söylenenlere de bozulmayın o zaman. Böyle her tartışmada çirkefleşen insanların arkasından konuşulur zira.

Onun oynakliginin yanında benimkinin esamesi okunmaz deyin size laf getirenlere, geri götürsünler münasip bir yerine monte etsinler.
Burada bahsettiğim 'o' eski sevgiliniz oluyor aman yanlış anlamayın, ablayı rahat bırakın, hayat onun hayatı sizi ilgilendirmez.

X