Eski sevgilim arkamdan “oynak” demiş!!

Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!

ne kadar kotu bi insansiniz ya..

Bir erkeğin kalitesini anlamanın en iyi yollarından biri eski sevgililerinin eski karısının arkasından nasıl konuştuğuna bakmakmış.
Millet kendini aldatan karısını ortaya dökmüyor ayrılırken sonra rahatsız edilmesin diye bu gevşek ağızlıya ne olmuş?
O kim?
Ablasını araya karıştırmak hoş görünmeyebilir ama tam hak ettiği tepki adamın
Siz yinede yapmayın

Bu arada konu sahibi sen kendini kusurlu görmeyi bırak.
Eğer bu konunun üzerine çok düşünürsen bunu sorun yapan tüm erkekleri çekersin.
Ayrıca çok büyük kültürel farklılıklara sonuç bu oluyor.

Sizin fevri ve ters cevaplarınız az çok hakkınızda fikir yürütmemize yardımcı oluyor
Bu yüzden tepkili yorumlar geliyor
erkek arkadaşınız hoş olmayan bir şey söylemiş
Bırakın söylesin,kapatın artık o mevzuyu
Çok yıpranırsınız

Sizin fevri ve ters cevaplarınız az çok hakkınızda fikir yürütmemize yardımcı oluyor
Bu yüzden tepkili yorumlar geliyor
erkek arkadaşınız hoş olmayan bir şey söylemiş
Bırakın söylesin,kapatın artık o mevzuyu
Çok yıpranırsınız
Haklısınız

Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!
Siz bir kadın olarak dişinize göre yine bir kadın bulmuşsunuz onun uzerinden yürümeye çalisiyorsunuz.
Yiyosa karşıñızdaki adamin sahsi bir ayıbını bulun da belaltı vurun?
Ama yok adamın hiçbişeyi yoktur ki laf söz olacak, illakı kadının vardır biseyi!

Bi de şu iş elbisesi , muşteri, şikayet filan anlamadım? Tanışırken iş başinda olması sorun degildi de problem çıkınca işi uzerinden şikayet mi edeceksiniz?
Adam pislik, o konuda acıklamaya gerek yok yok da siz de onun yaotiginin %100 aynisini yapiyorsunuz.
Ayrica anne olmakla kişinin "degerlerinin" olmasinin ne alakasi var? Hamilelikte seker yüklemesi yaninda ahlak yüklemesi de mi yapiliyor?
Anne olmayanlar "serbest" , olanlar degil mi?
Edep ahlak deger yargilari üremeyle alakali bisey degil.

o size kotu bir sey dedi diye hemen ablasini mi ortaya atmaniz lazim? size ne? tencere kapak iste.
Evet atsın ablasını ortaya.ınsan konusmadan once kendısıne bakıcak.atmayınca ne olacak.aa ne kadar duzgun kalıtelı bır kızmıs cvp bile vermedi mş diyecek.pardon da bu devirde kalıtelı,karalterlı, ahlaklı ınsan kalmadı. Olanı da enayi yerine koyuyorlar.

Pek farkiniz yok aslinda evet evet yay videoyu alcakliga alcakca cevap ver oynak demis pehhh nolmus sanki kendiden emin olsan bu kadar sinirlenmezdin ayrilik sonrasi ciftler asiri cirkinlesiyo ama alakasi olmayan insani sokmayin araya bu arada o ablanin namusu eski sevgilinize ait degil herkes namusunu kisiligini SEVIYESINI kendi icin tasir 😉

Evet atsın ablasını ortaya.ınsan konusmadan once kendısıne bakıcak.atmayınca ne olacak.aa ne kadar duzgun kalıtelı bır kızmıs cvp bile vermedi mş diyecek.pardon da bu devirde kalıtelı,karalterlı, ahlaklı ınsan kalmadı. Olanı da enayi yerine koyuyorlar.

nasil bir cevrede yasiyorsunuz anlamadim ki. benim cevremde hala var kaliteli, karakterli, ahlakli insanlar.

ek olarak siz de diyorsunuz “insan kendine bakacak” diye. konu sahibi adami degil adamin ablasini hedef almak istiyor. bu adam ablasinin sahibi degil, efendisi degil, ablasindan sorumlu degil. bir insanin yaptigi hata icin hic alakasi olmayan baska bir insana kin beslemek ne kadar dogru? kendisi icin haksiz yere iftira atildigini savunurken adamin ablasi hakkinda sayfalarca baskasinin arabasina binmekten tutun da teror sempatizanligina kadar her seyi yazdi konu sahibi. bu mu simdi hakkini aramak?

Ne demekse ne demek yazdığım ortada yenile yenile oku.

Konu sahibi için elin adamına benim eski sevgilim oynak derse ki Türkçe meali "o kız değil yani istersen sende atla" anlamındadır.

Ben konu sahibinin yerinde olsam kuçu kuçunun totosuna sokar sokar çıkarırım.
Dua etsin, konu sahibi gene iyi...
Derdini eski sevgili ile halletsin ablası ile değil.

Kızlar atmadım bir şey sakin olun akıl istedim ve konu kapandı vazgeçirdiniz zaten

Bende onu anladım ama biraz ters yazmışsınız
Size hiç bir sekilde ters mesaj atmadım ki. Derdinizi eski sevgiliniz ile halledin dedim. Illa biseyler söylemek icinizdeki kini akıtmak istiyorsanız sizde onun canı yanacağı yerden vurun ama başkasını karıştırmadan

Size hiç bir sekilde ters mesaj atmadım ki. Derdinizi eski sevgiliniz ile halledin dedim. Illa biseyler söylemek icinizdeki kini akıtmak istiyorsanız sizde onun canı yanacağı yerden vurun ama başkasını karıştırmadan
Gerek yok değmez Allah’ından bulsun bir an üzüldüm ağır bir söz. Ben genç bir kızım sonuçta. Kusura bakmayın yanlış anladım

Bu benim başıma da geldi farklı olarak o zamanlar 19 yaşındayım kardeşim iki üç kere gördüm bi kıza hareketlerine dikkat et orda burda gezme tarzı bişey ler söylemiş kız da sen kendi ablana bak demiş

X