Eskişehirli hamişler tanışalım mı?

selAM KIZLAR BEN BİR arkadaşpım için soracam medline hastanesinde yakın zmanda doğum yapan varmı?yani medline olduktan sonra,ben anadoluyken yaptım memnun kalmadım,bide ARSLAN KABUKÇUOĞLU nun haSTASI OLAN BU DOKTORLA İLGİLİBİLGİSİ OLAN VARMI?

canim aslan bey ile ilgili olarak ozel bir bilgim yok ama hastane olarak gayet temiz ve duzenlidir. Hatta dogumdan sonra cocuk doktoru olarak sevgi hanima da gideblirsin. ben hayatimda o kadar samimi ve tatli bir cocuk doktoru gormedim. herseyi en ayrintisina kadar anatir. yegenim muayane oldugu esnada odada idim. sanirsinki kendi yegenini ya da cocugunu muayane ediyor.

canım nasılsın doğum yaptın mı merak ettim seni

merhaba cnm,

daha yeni gördüm msjını. kızımı 05/04/2014 saat 12:09 da kucağıma aldım Allahın izniyle. detaya gelince doktorumuz tanser bey 41. haftaya kadar bekletti sancım gelmediği için. bu yüzden 4 nisan sabahı yatışım yapıldı. açılma olması için rahime ilaç konuldu. aralıklarla muayene edildi açılma varmı diye. gece 3-4 e kadar sadece 3.5 cm açılma oldu. sonra suyum patlatıldı ve suni sancı verildi fakat 5 nisan öğlen 11.30 a kadar sancı çekmeme rağmen 4 cm i geçmedi. doktor en son muayenesinde çocuk kanala girmiyor bir türlü bundan dolayı sezeryana almak zorundayız seni dedi. tabiki saatlerce acı çektiğim için hemen sezeryana girmek istedim zaten. çok şükür ki onca acıya rağmen kızıma kavuştum. Allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın. ama doğum yapmayan arkadaşlara burdan tavsiyem eğer sancınız gelmiyorsa kesinlikle suni sancı ile uğraşmayın direk sezeryan. gereksiz yere o kadar stres ve sıkıntı yaşamayın bence. herkese sevgiler

Arkadaşlar Merhaba,

7,5 aylık hamileyim. Eskişehir'de Medline Hastanesinde muayenelerimi oldum. Doktorum Alev Özdemir Karabağ. Doktorumdan memnunum. İlgili, güler yüzlü sevecen. Ama hastaneye güvenemiyorum. Temizliği ve güvenilirliği konusunda şüphelerim var. Doğumhanelere girip bakma şansım olmadı. Medline Hastanesinde normal veya sezeryan doğum yapanlar görüşlerini paylaşabilirler mi?

Arkadaşlar Merhaba,

7,5 aylık hamileyim. Eskişehir'de Medline Hastanesinde muayenelerimi oldum. Doktorum Alev Özdemir Karabağ. Doktorumdan memnunum. İlgili, güler yüzlü sevecen. Ama hastaneye güvenemiyorum. Temizliği ve güvenilirliği konusunda şüphelerim var. Doğumhanelere girip bakma şansım olmadı. Medline Hastanesinde normal veya sezeryan doğum yapanlar görüşlerini paylaşabilirler mi?

dogum yapmadim ama kist ameliyati oldum...gayet iyiydi hersey, temiz idi...odalar ve yemekler de cok iyiydi...

selam eskişehir özel ümit hastaneleri ile ilgili doğum ve doktorlar hakkında bilgi almak istiyorum acaba özel ümit vişnelik iyi midir, doğum konusunda, ne düşünüyorsunuz.

özel ümit vişnelikte hangi doktoru tavsiye ediyorsunuz?

selam canım bende eskişehirliyim..
batıkentteki ümit hastanesinde gülbin hanım var çok iyi bir doktor yeğenim orada doğdu çok memnun kaldılar.
bende sakarya hastanesinde bir doktor arıyorum araştırma halindeyim eşimin çalıştığı fabrika ile anlaşmaları var önümüzdeki hafta kontrollere başlıcam inş

Arkadaşlar Merhaba,

benim ablam alev hanımın hastasıydı 2 ay önce doğum yaptı medline de ve çok da memnun kaldık biz hastane de güzel hijyeni de yemeği de ilgisi de... kendim de muayene için gitmiştim beni çok güzel dinledi altan muayene olacağı için gergindim sakinleştirdi güzel ilgilendi ben herkese tavsiye ederim:)

Ben ümit vişnelikte sabahattin akyıl beye gidiyorum ve çok memnunum. Hamileliğimin başlangıcında emine elmas etize gitmiştim ama maalesef doktora bir türlü ısınamadım. Tabi farkı düşünen ve elmas hanımdan memnun olan insanlarıda duydum😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
özel ümit vişnelikte hangi doktoru tavsiye ediyorsunuz?

Ben ümit vişnelikte sabahattin akyıl beye gidiyorum ve çok memnunum. Hamileliğimin başlangıcında emine elmas etize gitmiştim ama maalesef doktora bir türlü ısınamadım. Tabi farklı düşünen ve elmas hanımdan memnun olan insanlarıda duydum😄

akşam 18.30-19.00 gibi kadın doğum muayeneye randevu veren hangi doktorlar var biliyor musunuz? çalıştığım için ancak o saatlere randevu alabiliyorum. yardımlarınızı bekliyorum hanımlar..

akşam 18.30-19.00 gibi kadın doğum muayeneye randevu veren hangi doktorlar var biliyor musunuz? çalıştığım için ancak o saatlere randevu alabiliyorum. yardımlarınızı bekliyorum hanımlar..
acıbadem var canım doktorlar bazen 9 a kadar orada olabiliyorlar...ümit hastanesi medline 5 - 5 buçuk arası muayeneyi kapatıyor

merhaba kızlar ben devlette teoman haluk minsin e gidiyorum doğumuda devlette yapmak istiyorum ama doğumda hangi doktor denk gelirse oymuşki zaten ebeler doğurtuyormuş çok afaki bir durum olursa nöbetçi doktor geliyormuş bu beni geriyor doğumu devlette yapanlar yorum yapabilirmi

Merhabalar ben de Medline Alev Hanıma gidiyorum çok da memnunum :) Mayıs annesi olacağım inşallah

merhaba hamilelik öncesi tiroid şeker vitamin ve diğer testleri yapıyorlar mı? devlete de gitsem olur mu şimdilik ? doktor açısısndan kararsızım...şimdilik sadece test yaptıracağım
devlet hastanesi çok iyi diyorlar ama bayan doktor istiyorum ama iyi bayan doktor çok az sanırım..mine inan a gidenler var mı? aslında erkek olarak hüseyin oğuz yuvanç ı da duydum..bide sabahattın akyıl ile ramazan bayırlı ydı sanırım çok tavsiye edilen..medline da burada çok titiz temiz denilmiş ama personel sorunu var gibi geliyor bana...takipteyim bayanlar fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba ben de medline hastanesinde alev hanima gidiyorum dokrorumdan cok memnunum cok tatli ve ilgili bir bayan :KK16: ama medline hastanesinde dogum yapanlarin gorusleri nasil acaba yardimci olur musunuz

merhaba arkadaşlar ogüde hikmet hocaya aşılama yaptırmaya gideceğim , aranızda yaptıran var mı , süreci anlatabilir misiniz?

merhaba kızlar. eskişehirde doktor öneriniz var mı? ümit hastanesi ve acıbadem arasında kaldım? ümit hastanesi gülbin erolu duydum ama hangi hastaneyi ya da doktoru tavsiye edersiniz?

X